Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #1091 27 kwietnia 2016, 21:00

Nacudja Gotowa na wszystko

Marzenaa napisał(a)

Cześć dziewczyny!
Można się jeszcze do Was przyłączyć? :)

Zapraszamy 😊
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #1092 27 kwietnia 2016, 21:04

allanka napisał(a)

A ja im dłużej śpię tym gorzej się czuję. Przedwczoraj i wczoraj wstawałam o 7 rano i coś robiłam i było ok. Wieczorami byłam zmęczona. A dzisiaj spałam do 10 i jestem cały dzień nie do życia. Pojechałam do galerii i szybko uciekałam do domu, bo nie dawałam rady. Teraz jestem po drzemce, ale i tak się czuję zupełnie bez sił. Zupełnie nie wiem co się ze mną dzieję.

Może to działa tak na przekór. Jak się siedzi w domu to chciałoby się coś robić, a jak się chodzi codziennie do pracy to by się chciało zostać w domu i poleniuchowac 😊 Choć ja to myślę, że u mnie to zmęczenie spowodowane jest i ciąża i drugim dzieckiem w domu - jak dla mnie nadal nie odespalam 😜
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #1093 27 kwietnia 2016, 21:46

Marzenaa Gotowa na wszystko
A do poniedziałku w Super-Pharm 50% na pudry, podkłady, róże i korektory ☺

Zgłoś nadużycie #1094 27 kwietnia 2016, 21:48

anoli napisał(a)

Ha ha wiem tam -49% na cienie, kredki i tusze.

A do poniedziałku w Super-Pharm -50% na pudry, podkłady, róże i korektory ☺

Zgłoś nadużycie #1095 27 kwietnia 2016, 21:49

allanka Fajna mama

Marzenaa napisał(a)

A do poniedziałku w Super-Pharm 50% na pudry, podkłady, róże i korektory ☺

O nie, jak to. A ja dzisiaj kupiłam wszystko i to bez promocji :/

Zgłoś nadużycie #1096 27 kwietnia 2016, 22:16

allanka napisał(a)

O nie, jak to. A ja dzisiaj kupiłam wszystko i to bez promocji :/

Zawsze można na zapas kupić 😉
Na stronie super-pharm nie widziałam ale przyszedł mi SMS , że do 02.05 jest promocja. Jestem na zwolnieniu wiec mam sporo czasu teraz więc pewnie jutro pojade jak nie będzie kolejek :)

Zgłoś nadużycie #1097 27 kwietnia 2016, 22:25

allanka Fajna mama

Marzenaa napisał(a)

Zawsze można na zapas kupić 😉
Na stronie super-pharm nie widziałam ale przyszedł mi SMS , że do 02.05 jest promocja. Jestem na zwolnieniu wiec mam sporo czasu teraz więc pewnie jutro pojade jak nie będzie kolejek :)

Też jestem na zwolnieniu i normalnie są takie dni, że mogłabym oszaleć z nudów, nie doskwiera Ci to?

Zgłoś nadużycie #1098 27 kwietnia 2016, 22:28

anoli napisał(a)

No właśnie uparł się na ten test ale u niego to norma bardzo naciska na to swoje pacjentki bo ponoć w innych krajach UE to badanie to standard a to taki bardzo europejski lekarz he he :) .

U mnie w mieście niestety tego nie robią najbliżej w Łodzi a ja też zielona jestem w tym jak takie badanie wygląda.

Jakbyś szukała nadal lekarza od badań genetycznych i testu papp-a polecam dr L. Dudarewicza z Łodzi, specjalizuje się w usg genetycznym płodu. W 13 tygodniu jest juz w stanie powiedzieć czy będziesz mała chłopca czy dziewczynkę i sprawdza sie :) Poczytaj sobie opinie o nim na znany lekarz.pl, znajdziesz tam tez cennik, tel. Ja się do niego zapisałam na 11 maja :)

Zgłoś nadużycie #1099 27 kwietnia 2016, 22:53

allanka napisał(a)

Też jestem na zwolnieniu i normalnie są takie dni, że mogłabym oszaleć z nudów, nie doskwiera Ci to?

Ja jestem dopiero drugi tydzień na zwolnieniu wiec jeszcze delektuje się tym, że mogę spać do oporu :) Zawsze koszmarem było dla mnie wczesne wstawanie do pracy. Dziś na przykład wyjątkowo wstałam po 8 ale po 12 tak mi się zachciało spać , że obudziłam się grubo po 15 :) W ogóle cały czas jestem senna i mogłabym większość dnia przespać...
Poza tym do wczoraj konczylam tematy, które chciałam zamknac w pracy wiec na brak zajęć nie narzekałam.
Planuje tez czytać duzo książek- uwielbiam, a zawsze mi brakowało na to czasu :) i przede wszystkim dużo odpoczywać, bo poprzednie 3 ciąże straciłam wiec teraz mam wrzucić mocno na luz ze wszystkim - zalecenie lekarza ;) Jakbym mogla to pewnie bym się zapisała na aerobik albo aqua aerobik ale niestety.

Zgłoś nadużycie #1100 28 kwietnia 2016, 5:33

Truskawkowa Gotowa na wszystko
No wlasnie ja w rosmanie wczoraj skorzystalam z tej fajnej promocji ;) ja to nie moge spac.... w dzien niby padam ale nie moge zasnac. Jak juz zasne to na 15 min i zaraz jestem wyspana...

Zgłoś nadużycie #1101 28 kwietnia 2016, 7:09

gusia85 Gotowa na wszystko

anoli napisał(a)

Poprzednio mialam założony na chyba coś około 1,5 cm ale to byl 24 tydzień albo 26.

Ja mam 3,2 i dostało mi się ostatnio porządnie... Bo w przeciagu 3 tygodni z 4,2 zeszlo do 3,2 musze wiecej odpoczywac tylko jak! Dziekuje Ci za informacje :)

Zgłoś nadużycie #1102 28 kwietnia 2016, 8:08

izabela23 Supermama
Cześć kobietki :-)
Kurde jak wam zazdroszczę,że możecie sobie chodzić ja to leżę calymi dniami moja jedyna aktywność to rano sniadanie i poranna toaleta i lezenie,potem obiad i znowu leżenie i tak do kolacji i prysznica ;) jaki to paradoks he jak można chodzić to marzy się żeby poleżeć,a jyak trzeba leżeć to wtedy chciałoby się chodzić :-) ale dla maleństwa wszystko :-)

Ja wcześniej mogłam spać całymi dniami a teraz nie dość że w dzień nie zasypiam to i w nocy problem i od 6 nie śpię ;)

Witam nową koleżankę :-) widzę,że mimo,

Zgłoś nadużycie #1103 28 kwietnia 2016, 8:12

izabela23 Supermama
Widzę,że mimo,że nas malutko to wątek się ożywia fajnie :-)

Zgłoś nadużycie #1104 28 kwietnia 2016, 8:40

Sysia12 Fajna mama
Hej ale tu sie dzieje no ładnie 😄 gratuluję dobrych wiadomości z wizyt😄
Ja też skorzystałam z promocji w rosmanie , wczoraj miałam dzień zakupowy ,straciłam tyle kasy że głowa boli ale jestem zachwycona😄
A ja jeszcze pracuje fakt już nie tyle co wcześniej ale mam dni że nie chce mi się tu siedzieć np dzisiaj.... nie spałam prawie całą noc , moja mała nie mogła sobie miejsca znaleźć w nocy a do tego ząb mnie boli ehh

Zgłoś nadużycie #1105 28 kwietnia 2016, 9:56

anoli Zaprawiona w bojach

Sysia12 napisał(a)

Hej ale tu sie dzieje no ładnie 😄 gratuluję dobrych wiadomości z wizyt😄
Ja też skorzystałam z promocji w rosmanie , wczoraj miałam dzień zakupowy ,straciłam tyle kasy że głowa boli ale jestem zachwycona😄
A ja jeszcze pracuje fakt już nie tyle co wcześniej ale mam dni że nie chce mi się tu siedzieć np dzisiaj.... nie spałam prawie całą noc , moja mała nie mogła sobie miejsca znaleźć w nocy a do tego ząb mnie boli ehh

Jejku mialam dzis to samo - Milena obudzila sie na siku i 2 godz w nocy z glowy!

Zgłoś nadużycie #1106 28 kwietnia 2016, 10:05

[QUOTE=izabela23;2983419]Cześć kobietki :-)
Kurde jak wam zazdroszczę,że możecie sobie chodzić ja to leżę calymi dniami moja jedyna aktywność to rano sniadanie i poranna toaleta i lezenie,potem obiad i znowu leżenie i tak do kolacji i prysznica ;) jaki to paradoks he jak można chodzić to marzy się żeby poleżeć,a jyak trzeba leżeć to wtedy chciałoby się chodzić :-) ale dla maleństwa wszystko :-)

Ja wcześniej mogłam spać całymi dniami a teraz nie dość że w dzień nie zasypiam to i w nocy problem i od 6 nie śpię ;)

Witam nową koleżankę :-) widzę,że

Odpoczywaj ile możesz tak jak piszesz dla maleństwa wszystko :) Widzę, że jesteśmy w tym samym tygodniu ciazy :) Jak się czujesz ogólnie, masz jakieś dolegliwości? Mnie pomału mijają mdłości i piersi mnie też mniej bolą ale to podobno normalne pod koniec 1 trymestru, mam nadzieje ;)
Jak masz teraz dużo czasu i jak lubisz czytać książki to polecam ksiazke "Jeździec miedziany" Paulliny Simons. Jest cała trylogia - 3 grube książki. Mnie wciągnęły te książki bardzo, choć wiem ze nie każdemu się podobają wiec zależy kto co lubi. Później czytałam "Dziewczya z pociagu" Paula Hawkins inna od poprzedniej ale też mnie bardzo wciągnęła. Ostatnio skończyłam "Klucz Sary" Tatiana de Rosnay trochę smutna ale ciekawa, jest tez ekranizacja tej powieści. Teraz szukam czegoś ciekawego do czytania wiec jak coś ostatnio fajnego czytalyście piszcie :)

Zgłoś nadużycie #1107 28 kwietnia 2016, 10:08

Marzenaa napisał(a)

Odpoczywaj ile możesz tak jak piszesz dla maleństwa wszystko :) Widzę, że jesteśmy w tym samym tygodniu ciazy :) Jak się czujesz ogólnie, masz jakieś dolegliwości? Mnie pomału mijają mdłości i piersi mnie też mniej bolą ale to podobno normalne pod koniec 1 trymestru, mam nadzieje ;)
Jak masz teraz dużo czasu i jak lubisz czytać książki to polecam ksiazke "Jeździec miedziany" Paulliny Simons. Jest cała trylogia - 3 grube książki. Mnie wciągnęły te książki bardzo, choć wiem ze nie każdemu się podobają wiec zależy kto co lubi. Później czytałam "Dziewczya z pociagu" Paula Hawkins inna od poprzedniej ale też mnie bardzo wciągnęła. Ostatnio skończyłam "Klucz Sary" Tatiana de Rosnay trochę smutna ale ciekawa, jest tez ekranizacja tej powieści. Teraz szukam czegoś ciekawego do czytania wiec jak coś ostatnio fajnego czytalyście piszcie :)

Stulecie Winnych jeśli jeszcze nie czytałaś. To saga rodzinna. Ja byłam zachwycona :)

Zgłoś nadużycie #1108 28 kwietnia 2016, 10:21

Nacudja napisał(a)

Stulecie Winnych jeśli jeszcze nie czytałaś. To saga rodzinna. Ja byłam zachwycona :)

O super, nie czytałam. Właśnie ściągnęłam i dzisiaj mam zamiar zacząć czytać. Dzięki :)

Zgłoś nadużycie #1109 28 kwietnia 2016, 10:25

izabela23 Supermama

Marzenaa napisał(a)

[QUOTE=izabela23;2983419]Cześć kobietki :-)

Witam nową koleżankę :-) widzę,że

Różnie się czuję ogolnie nie najgorzej,ale czasami dopadaja mnieokropne mdłości. Wczoraj bardzo źle się czułam ciagle było mi niedobrze i wieczorem cisnienie 90/80,ale nie narzekam za bardzo :-) ja lubie czytać,ale abym przeczytała książkę to musi mnie na prawdę wciągnąć :-)

Zgłoś nadużycie #1110 28 kwietnia 2016, 10:30

Marzenaa napisał(a)

O super, nie czytałam. Właśnie ściągnęłam i dzisiaj mam zamiar zacząć czytać. Dzięki :)

Nie ma sprawy :) Ja jestem ogólnie maniaczką książkową :) Czytam przy usypianiu dziecka, gotowaniu obiadu, w autobusie, jak pchałam wózek wcześniej itp. Teraz w tej ciąży mam kryzys czytelniczy ale myślę, że powoli mija. Wcześniej było to związane ze złym samopoczuciem i ciągłą sennością, ale może najgorsze na razie za mną.