Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #1031 23 kwietnia 2016, 13:12

allanka Fajna mama

adzik535 napisał(a)

Ja tez we wtorek mam wizytę :) ale ostatnie dni czuje sie niezbyt dobrze- brzuch mnie ciągle pobolewa, Glowa tez :/ a za 2 tyg ślub nie wiem jak wytrzymam całą noc i tyle godzin tańczyć, musze jeszcze balerinki dokupić bo nie wytrzymam w wysokich cala noc. Powiem Wam ze planowałam ten ślub tyle czasu, tyle miesięcy a teraz nie chce mi się nawet o nim myśleć. Nie wyobrażałam sobie ze będę ślubować w ciąży :/

A wiesz jak to jest, że jak się strasznie nie chce gdzieś iść, albo brać w czymś udziału to zazwyczaj wtedy jest super? :) Śluby są fajne, a jeszcze jak to Twój ślub to już w ogóle będzie cudownie- zobaczysz :)
A co do płaskich butów to koniecznie, ja już chyba o 22 miałam sandałki na nogach, chociaż nie miałam butów na wysokim obcasie- mój mąż powiedział, że jak będę znowu od niego wyższa to on ze mną nie idzie ;) No, ale buty mnie obtarły mimo, że przedtem w nich chodziłam :/ W każdym razie nasz ślub wspominam jako naprawdę cudowny dzień :) I zobaczysz po wszystkim będziesz chciała jeszcze raz :D

Zgłoś nadużycie #1032 23 kwietnia 2016, 13:25

Nacudja Gotowa na wszystko
Adzik ja w ciąży na weselu byłam gościem. No lekko nie było, ale dramatu tez nie i byłam już bardziej zaawansowana ciążowo 😊 Zobaczysz to będzie niezapomniana noc i zleci nawet nie będziesz wiedziała kiedy. Ja byłam zła, ze tyle miesięcy przygotowań skończyło się tak szybko 😊 Będzie na pewno wspaniale 😊
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #1033 23 kwietnia 2016, 13:41

Karolajla Gotowa na wszystko

adzik535 napisał(a)

Ja tez we wtorek mam wizytę :) ale ostatnie dni czuje sie niezbyt dobrze- brzuch mnie ciągle pobolewa, Glowa tez :/ a za 2 tyg ślub nie wiem jak wytrzymam całą noc i tyle godzin tańczyć, musze jeszcze balerinki dokupić bo nie wytrzymam w wysokich cala noc. Powiem Wam ze planowałam ten ślub tyle czasu, tyle miesięcy a teraz nie chce mi się nawet o nim myśleć. Nie wyobrażałam sobie ze będę ślubować w ciąży :/

Pociesze Cie, że ja też bralam ślub jak byłam w ok 14-15tygodniu, mimo to dałam radę i nawet nie odczulam ciąży i bawiłam się na weselu do białego rana :D dasz radę w natłoku tych wszystkich przygotowań w dniu ślubu dostaniesz takiego powera, że zapomnisz, że w ciaze jesteś, hihi trzymam kciuki :-)

Zgłoś nadużycie #1034 23 kwietnia 2016, 13:46

Co do butów ja na swoim weselu całą noc miałam buty na obcasie, tylko po oczepinach zmieniłam na ciut niższe i czerwone, super kontrast przy białej sukni :D

Później jak byłam w 7-8msc byliśmy na weselu u męża kuzyna, miałam już spory brzuch bo to prawie końcówka była i bawiłam się super całą noc aż ludzie byli w szoku, że ciężarówka tak wywija i ma tyle energi

Zgłoś nadużycie #1035 23 kwietnia 2016, 14:15

Sysia12 Fajna mama
Ja też wspominam swój ślub bardzo dobrze i też do białego rana na obcasie, udało mi się kupić naprawdę super wygodne buty , a czerwone buty miałam na sesji fotograficznej o pokaże wam😘😘😘

Zgłoś nadużycie #1036 23 kwietnia 2016, 14:44

adzik535 Gotowa na wszystko
Dzieki dziewczyny, mam nadzieje ze faktycznie dam rade i będzie wszystko w porządku :)

Zgłoś nadużycie #1037 23 kwietnia 2016, 14:54

allanka Fajna mama
O zazdroszczę wam, bardzo lubię nosić buty na obcasach, eh trzeba było se szukać wyższego męża ;)

Zgłoś nadużycie #1038 23 kwietnia 2016, 21:08

A ja nie znoszę butów na obcasach i na dodatek nie umiem w nich chodzić 😊 A jak nogi w tym bolą 😢
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #1039 24 kwietnia 2016, 8:36

Dzień dobry, jakie plany na niedzielę?   :-)

Zgłoś nadużycie #1040 24 kwietnia 2016, 10:31

anoli Zaprawiona w bojach

Nacudja napisał(a)

A ja nie znoszę butów na obcasach i na dodatek nie umiem w nich chodzić 😊 A jak nogi w tym bolą 😢

Oj tak zgadzam się :) Ja nie dość że nie cierpię obcasów to nie umiem w nich chodzić a nawet stać :)

Zgłoś nadużycie #1041 24 kwietnia 2016, 10:36

anoli Zaprawiona w bojach

Karolajla napisał(a)

Dzień dobry, jakie plany na niedzielę?   :-)

U mnie leniwie, nie gotuję obiadu tylko odpoczywam :)
Z dobrych wiadomości to dzisiaj ranek rozpoczęty bez wymiotów także miła odmiana.

We wtorek wizyta u lekarza, już nie mogę się doczekać też muszę podpytać jak to jest z tymi bólami brzucha - przez tel. lekarz zapewniał mnie że to normalne ale ja już sama nie wiem. Wolę się upewnić.

Zgłoś nadużycie #1042 24 kwietnia 2016, 11:47

Sysia12 Fajna mama
A ja zrobiłam rosołek, pieczeń się piecze w piekarniku więc teraz siedzimy sobie 😄 po obiedzie jedziemy do moich rodziców (mama moja ma urodziny dzisiaj więc imprezka mała będzie ) 😄

Zgłoś nadużycie #1043 25 kwietnia 2016, 8:05

izabela23 Supermama
Witam po weekendzie :-) jak samopoczucie kobietki?

Zgłoś nadużycie #1044 25 kwietnia 2016, 8:19

izabela23 napisał(a)

Daj spokój, zaczynam 13tc już myślałam, że mdłości mnie opuszczają bo było lepiej a tu znowu miazga jest i ledwo jem bo mnie mdli, nie wymiotowalam ani razu ale.ten ścisk w żołądku nie do wytrzymania... Jeszcze młodej wychodzą na raz wszystkie 3 i jest koszmar, dziąsła jak balony i humor "znakomity".

Co najlepsze pomimo tego Wszystkiego humor mi dopisuje, tyle, że męczą mnie te dolegliwości i brak możliwości jedzenia do syta....

Zgłoś nadużycie #1045 25 kwietnia 2016, 8:32

izabela23 Supermama

Karolajla napisał(a)

Daj spokój, zaczynam 13tc już myślałam, że mdłości mnie opuszczają bo było lepiej a tu znowu miazga jest i ledwo jem bo mnie mdli, nie wymiotowalam ani razu ale.ten ścisk w żołądku nie do wytrzymania... Jeszcze młodej wychodzą na raz wszystkie 3 i jest koszmar, dziąsła jak balony i humor "znakomity".

Co najlepsze pomimo tego Wszystkiego humor mi dopisuje, tyle, że męczą mnie te dolegliwości i brak możliwości jedzenia do syta....

To nieciekawie :-/ ale mam nadzieję,że mdłości niebawem miną,bo i ja to wczoraj ledwo żyłam od południa

Zgłoś nadużycie #1046 25 kwietnia 2016, 8:45

AgataDuSo Zaprawiona w bojach

izabela23 napisał(a)

Ja się ciesze zaczyna sie tydzień gdzie wieczorami mam męża w domu. Wczoraj pół dnia w łóżku i oglądanie shreka, brakowalo mi tego. A dziś pranie, sprzątanie, gotowanie..... i dopiero wieczorem czas dla siebie.

Zgłoś nadużycie #1047 25 kwietnia 2016, 9:12

AgataDuSo napisał(a)

Ja się ciesze zaczyna sie tydzień gdzie wieczorami mam męża w domu. Wczoraj pół dnia w łóżku i oglądanie shreka, brakowalo mi tego. A dziś pranie, sprzątanie, gotowanie..... i dopiero wieczorem czas dla siebie.

Ja ostatnimi czasy nie znam pojęcia czas dla siebie :(

Zgłoś nadużycie #1048 25 kwietnia 2016, 9:14

izabela23 napisał(a)

Raczej nieciekawe. W sobotę byłam na grillu u znajomych i koleżanki mi powiedziały, że nawet makijaż mi nie pomaga, bo i tak wyglądam na wykończoną. No i tak też się czuję. Wczoraj to już myślałam, że jakaś grypa mnie bierze, bo podniesienie rąk do góry to był wyczyn - tak bolały mnie wszystkie mięśnie. Czuję się słaba.

Zgłoś nadużycie #1049 25 kwietnia 2016, 14:06

Sysia12 Fajna mama
Hej😄 u mnie dzisiaj bardzo kiepsko, pada deszcz ze śniegiem a do tego tak strasznie boli mnie głowa dzisiaj że nic mi się nie chce .

Zgłoś nadużycie #1050 25 kwietnia 2016, 17:28

allanka Fajna mama
A ja dzisiaj zaczęłam pomagać przy przeprowadzce :) I jestem zadowolona bo wreszcie coś robię, a nie tylko siedzę w domu i gotuję obiady :) I lepiej się czuję jak nie siedzę sama :) Jutro też jadę, tylko strasznie chce mi się spać, bo dla odmiany wstałam dzisiaj o 7 rano, ale to pozytywne zmęczenie :)
A no i pogoda u nas też do niczego :/ A i dostałam dzisiaj od koleżanki tę wielką cudowną poduchę- rogala. Leży się z nią cudownie, ciekawe jak się będzie spało :)

Jutro wieczorem mam pojechać po odbiór badań testu podwójnego i tak sobie myślę, że wyniki chyba są dobre, bo pani w przychodzi mówiła, że jak jest coś nie tak to oni sami dzwonią.