Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #991 21 kwietnia 2016, 15:12

Kowy Fajna mama
Anoli ja miałam. Pierwsze noce beznadziejne, bo trzeba się przyzwyczaić i kiepsko się z tym przekrecic. Jak złapiesz technikę jest ok, spalam w tym cała ciążę.

Zgłoś nadużycie #992 21 kwietnia 2016, 15:34

Nacudja Gotowa na wszystko

anoli napisał(a)

Dziewczyny czy któraś z was używa/używała poduszki do spania typu rogal? Mam problem ze znalezieniem odpowiedniej pozycji do spania i obkładam się masą ,,jaśków" i coraz poważniej myślę o zakupie żeby trochę sobie ulżyć.

Ja nie miałam. Spałam z jaśkiem między kolanami lub pod brzuchem. Dało radę :)
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #993 21 kwietnia 2016, 17:43

Karolajla Gotowa na wszystko
Ja tez nie miałam Rogala do spania, w ogóle już teraz nie mogę się dobrze ułożyć i tylko nogi zakładam na męża albo poduche między nogi i śpię :D

Zgłoś nadużycie #994 21 kwietnia 2016, 21:07

justi_79 Zadomowiona
Ja jeszcze sobie radzę jakoś bez niczego :)

Zgłoś nadużycie #995 21 kwietnia 2016, 21:21

allanka Fajna mama
Zawsze spałam na brzuchu teraz tak średnio mi wygodnie mimo, że ja jakoś nie widzę, żeby brzucho się powiększył, ale przestaję się mieścić w spodnie ;) No i jak robiłam badania krwi 3 dni temu to pani pielęgniarka spojrzała na mnie, spytała czy jestem w ciąży i zgarnęła mnie poza kolejką- więc chyba cośtam jednak widać. W każdym razie jakoś tak na boku staram się zasypiać, ale jak ten brzuch mi urośnie to będzie ciężko... I też własnie myślałam o zakupie tej poduchy do spania, ale dopiero za jakiś czas. Póki co nie robię ani nie kupuję nic na potem :)

Zgłoś nadużycie #996 21 kwietnia 2016, 22:13

AgataDuSo Zaprawiona w bojach

anoli napisał(a)

Dziewczyny czy któraś z was używa/używała poduszki do spania typu rogal? Mam problem ze znalezieniem odpowiedniej pozycji do spania i obkładam się masą ,,jaśków" i coraz poważniej myślę o zakupie żeby trochę sobie ulżyć.

Ja na zwolnieniu jestem od końca marca i do pracy wiem że nie wrócę, ale nie jest mi z tego powodu wcale smutno :) w poprzedniej ciąży akurat wypadło mi na miesiące jesienno/zimowe i jeszcze musiałam leżeć więc miałam dużo wolnego czasu na tv, książki i gazety :)

Sama myślę nad kupnem już oglądałam w smyku. W pierwszej ciąży od 6 miesiaca używałam 3 jaśków i lipa ciężko się ułożyć.

Zgłoś nadużycie #997 21 kwietnia 2016, 22:18

Dziewczyny ja z innym wątkiem. Mój mąż zapomniał kluczy do mieszkania jak wychodził do pracy. Przed chwila do niego zadzwoniłam że jak nie kupi mi nic kwaśnego śpi na wycieraczce. Mam wielka ochotę na kwaśne byle co.

Zgłoś nadużycie #998 21 kwietnia 2016, 22:33

allanka Fajna mama

AgataDuSo napisał(a)

Dziewczyny ja z innym wątkiem. Mój mąż zapomniał kluczy do mieszkania jak wychodził do pracy. Przed chwila do niego zadzwoniłam że jak nie kupi mi nic kwaśnego śpi na wycieraczce. Mam wielka ochotę na kwaśne byle co.

Haha dobry sposób na ogarnięcie jedzonka :D Mi się ostatnio zdarza płakać w różnych dziwnych momentach, więc mój mąż się chyba tych łez boi i woli mi kupić to na co akurat mam ochotę niż potem słuchać jak przez pół godziny ryczę. Kurczę serio nie panuję nad tymi łzami...To nie jest specjalnie. Powiedzcie mi, że to nic dziwnego... Zresztą jak mi jest miło i przyjemnie to też ryczę.

Zgłoś nadużycie #999 21 kwietnia 2016, 22:56

allanka Fajna mama
No i @AgataDuSo koniecznie daj znać czy męża do domu wpuściłaś :D

Zgłoś nadużycie #1000 22 kwietnia 2016, 6:50

anoli Zaprawiona w bojach

allanka napisał(a)

Haha dobry sposób na ogarnięcie jedzonka :D Mi się ostatnio zdarza płakać w różnych dziwnych momentach, więc mój mąż się chyba tych łez boi i woli mi kupić to na co akurat mam ochotę niż potem słuchać jak przez pół godziny ryczę. Kurczę serio nie panuję nad tymi łzami...To nie jest specjalnie. Powiedzcie mi, że to nic dziwnego... Zresztą jak mi jest miło i przyjemnie to też ryczę.

Ha ha :) ja też placze z różnych dziwnych powodów a zwłaszcza na jednej reklamie chyba nutricia gdzie jest pokazana ta pani w chustce po chemii. Od razu musze zmienic kanał :)

Zgłoś nadużycie #1001 22 kwietnia 2016, 9:15

sonne Gotowa na wszystko

anoli napisał(a)

Ja na zwolnieniu jestem od końca marca i do pracy wiem że nie wrócę, ale nie jest mi z tego powodu wcale smutno :) w poprzedniej ciąży akurat wypadło mi na miesiące jesienno/zimowe i jeszcze musiałam leżeć więc miałam dużo wolnego czasu na tv, książki i gazety :)

też mam już kłopot z pozycją do spania, choć brzucha prawie nie ma - dziś wyciągam rogala ;-) w poprzedniej ciąży korzystałam i polecam.
Też jestem na zwolnieniu - miałam w planach wrócić, ale wczoraj jednak lekarz dał mi kolejne ze względu na nadczynność tarczycy. Dziś idę jeszcze do endokrynologa i okaże się, czy będą konieczne leki, bo tsh nadal dużo poniżej normy, ale pozostałe powróciły do normy.

Zgłoś nadużycie #1002 22 kwietnia 2016, 10:17

allanka napisał(a)

No i @AgataDuSo koniecznie daj znać czy męża do domu wpuściłaś :D

Wpuściłam dostałam słoik ogórków kiszonych i napój pomarańczowy.

Zgłoś nadużycie #1003 22 kwietnia 2016, 12:23

Ja też płaczę na reklamach. Zwłaszcza na jednej jakiegos mm gdzie dziecko niby pierwszy raz mówi mama :) Ciąża to chyba czas nie do ogarnięcia ;)

Właśnie wróciłam z występów z przedszkola z okazji Dnia Ziemi. Dzieci chwaliły się efektami ponad miesiąca pracy nad projektem "Rośliny" i każda grupa oprócz tego miała przedstawienie. Potem było sadzenie kwiatów i krzewów, które każdy rodzic dobrowolnie mógł przynieść. No miło było :) Najbardziej się dziwię, że udało mi się wyjść, a syn został w przedszkolu :)
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #1004 22 kwietnia 2016, 13:54

irving23 Supermama

anoli napisał(a)

ja sie nie spodziewalam, ale tez nie wracam, na razie bynajmniej. mam problemy natury fizjologicznej wiec w ogole wyjscia z domu granicza z cudem :/
"Pod moim sercem, inne bije serce, Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane"

Zgłoś nadużycie #1005 22 kwietnia 2016, 13:56

irving23 Supermama
ja od 15 tyg bede miala wlaczony acard ze wzgledu na nadcisnienie w pierwszej ciazy. Kazde leki mnie w ciazy przerazaja :/
"Pod moim sercem, inne bije serce, Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane"

Zgłoś nadużycie #1006 22 kwietnia 2016, 14:51

A mnie się przyplatala jakas infekcja 😯 Dobrze, że mam we wtorek wizytę u gina to pewnie coś na to zaradzić.

Zgłoś nadużycie #1007 22 kwietnia 2016, 19:54

izabela23 Supermama
Hejka :-)
Widzę,że mowa o spabiu :-) ja zamówiłam sobie wczoraj właśnie taką poduche rogal,bo muszę dużo leżeć i niestety ciężko mi przybrać wygodna pozycję.

Nacudja a po czym wnioskujesz infekcje? Ja ostatnio mam jakoś sporo wydzieliny a wczoraj mam wrażenie,że była żółto-zielonkawa (przepraszam za streszczenie) ale bez zapachu. Zastanawiam się czu mogłam infekcje złapać,ale dziwnie bo ja przyjmuje profilaktycznie natamycyne

Zgłoś nadużycie #1008 22 kwietnia 2016, 19:56

allanka Fajna mama

izabela23 napisał(a)

Hejka :-)
Widzę,że mowa o spabiu :-) ja zamówiłam sobie wczoraj właśnie taką poduche rogal,bo muszę dużo leżeć i niestety ciężko mi przybrać wygodna pozycję.

Nacudja a po czym wnioskujesz infekcje? Ja ostatnio mam jakoś sporo wydzieliny a wczoraj mam wrażenie,że była żółto-zielonkawa (przepraszam za streszczenie) ale bez zapachu. Zastanawiam się czu mogłam infekcje złapać,ale dziwnie bo ja przyjmuje profilaktycznie natamycyne

Też miałam taką wydzielinę, ale przeszło :) Mój lekarz też za bardzo się tym nie przejął :)

Zgłoś nadużycie #1009 22 kwietnia 2016, 20:08

izabela23 Supermama

allanka napisał(a)

Też miałam taką wydzielinę, ale przeszło :) Mój lekarz też za bardzo się tym nie przejął :)

U mnie taka jednorazow była to wydaje mi się,ze gdyby infekcja to ciągle by taka była? I pewnie jakiś zaach by miała ??
Wolałabym aby było bez i bo jak coś by wyszło to mi szwu nie założą

Zgłoś nadużycie #1010 22 kwietnia 2016, 20:12

adzik535 Gotowa na wszystko
Jak weszłyście już w 2 trymestr to moża stosować Clotrimazolum - grosze kosztuje w aptece a pomaga na infekcje intymne, ewentualnie tantum rosa to już od 1 trymestru mozna.