Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #931 20 kwietnia 2016, 10:08

Nacudja Gotowa na wszystko

Truskawkowa napisał(a)

A ja sie dzis czuje jakby walec po mnie przejechal.....

Przykro mi. Niestety znam ten stan.
Położyłam się wczoraj z bólem głowy i wstałam z jeszcze większym. Niby mówią, że to wina pogody, ale nie zmienia to faktu, że boli. Nie chcę brać ciągle tabletek. Coraz częściej zastanawiam się nad pójściem wcześniej na zwolnienie.
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #932 20 kwietnia 2016, 11:04

Czy Wy już nosicie odzież ciążową, zwłaszcza spodnie czy spódnice? Powiem Wam, że chyba ja już odkurzę ciuchy z poprzedniej ciąży, bo w moich spodniach już mi ciasno.
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #933 20 kwietnia 2016, 11:58

kasik84 Gotowa na wszystko
Jeśli chodzi o ciuszki to ja Ju też rozpinam jeansy jak tylko mogę po domu najchętniej chodzę w dresach bądź getrach czasem do luźnej bluzki i do miasta w getrach wyskocze hihi.poprzednia cała ciążę w getrach prześmigalam latem zaś luźne tuniki. Ja z reguły na codzień preferuje sportowy stroj

Zgłoś nadużycie #934 20 kwietnia 2016, 13:18

justi_79 Zadomowiona
Ja już odkurzyłam swoje ciuszki ciążowe ;) ale jeszcze w nich nie chodzę. Jak na razie wystarczają tuniki i legginsy troszkę większe ;)

Zgłoś nadużycie #935 20 kwietnia 2016, 13:21

Na co dzień pewnie tak, ale w biurze w legginsach może być trudno :)

Zgłoś nadużycie #936 20 kwietnia 2016, 13:22

justi_79 Zadomowiona
AgataDuSo - Super że wszystko dobrze, gratuluję :)

Zgłoś nadużycie #937 20 kwietnia 2016, 13:23

adzik535 Gotowa na wszystko
ja w leginsach i sukienkach latam, pomimo że waga spadla to brzusio urósł i w jeansy nie ma opcji żebym się zapięła :P

Zgłoś nadużycie #938 20 kwietnia 2016, 13:27

justi_79 Zadomowiona

Nacudja napisał(a)

Na co dzień pewnie tak, ale w biurze w legginsach może być trudno :)

Hm... myślę, że czarne leginsy i elegancka tunika nie byłyby problemem ;)
Chodzę tak ubrana na spotkania biznesowe :)

Zgłoś nadużycie #939 20 kwietnia 2016, 14:09

AgataDuSo Zaprawiona w bojach
Dziewczyny ja przytylam 1 kg a już w 3 pary spodni materiałowych sie nie mieszcze za to w dzinsach odpinam górny guzik (wtedy tunika by nie było widac) wtedy jest okej. U mnie po domu deresy lub sukienki a na spacery z młodą leginsy. Moja siostra ma mi przysłać 4 worki ciuchów ciążowych i ja nie wiem gdzie ja to pomieszcze bo juz i tak zajmuje 95% szaf a mąż tylko 5%(3 półki).

Zgłoś nadużycie #940 20 kwietnia 2016, 14:12

AgataDuSo Zaprawiona w bojach

justi_79 napisał(a)

AgataDuSo - Super że wszystko dobrze, gratuluję :)

Dzięki. Ja do tej pory wspominam wczorajsze usg. Byłam w szoku jak maleństwo energicznie się poruszało i wierzgało rączkami i nóżkami. Male cudo.

Zgłoś nadużycie #941 20 kwietnia 2016, 14:21

Truskawkowa Gotowa na wszystko
Ja tez nosze spodnie ciazowe. Jedne mialam z pierwszej ciazy a teraz kupilam drugie i da suuuuuper. No a w domu w getrach :D

Zgłoś nadużycie #942 20 kwietnia 2016, 14:50

Karolajla Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny.

Ja póki co spokojnie zapinanam się w jeansy, schudłam 3kg więc jeszcze tragedi nie ma z ciuchami. Brzuszek już wystaje ale ja lubię go i nie mogłam się go doczekać, noszę się różnie czasem sukienki, tuniki ale do jeansów zwykle jakaś opieta bluzeczka dluzsza która eksponuje ten brzuszek.

Zgłoś nadużycie #943 20 kwietnia 2016, 14:58

allanka Fajna mama
A ja właśnie dzisiaj odkryłam, że też mam problem w dopięciu się w niektórych spodniach. Ok są tylko jeansy które były mi trochę za duże, a i tak spadają mi pod brzuch :)
A jak wam mija dzień? Mnie właśnie jakoś tak naszło na owoce :D

Zgłoś nadużycie #944 20 kwietnia 2016, 15:15

justi_79 Zadomowiona
Mnie na słodkie, ale muszę uważać bo nie chciałabym znowu przytyć przeszło 20 kg ;) jak na razie jest +3 kg ;)

Zgłoś nadużycie #945 20 kwietnia 2016, 15:21

allanka Fajna mama

justi_79 napisał(a)

Mnie na słodkie, ale muszę uważać bo nie chciałabym znowu przytyć przeszło 20 kg ;) jak na razie jest +3 kg ;)

A ja się sama dziwię i to bardzo, bo zawsze słodycze mogłam jeść w ilościach hurtowych, a teraz mój mąż je czekoladę a mnie to nawet nie ruszą, wolę jogurt, albo owoc, ale z moją tendencją do tycia to się założę że minimum 15 kg przytyję... No, a te moje truskawy i arbuza właśnie zagryzłam kapustą kiszoną, to już chyba za dużo.

Zgłoś nadużycie #946 20 kwietnia 2016, 15:27

Nacudja napisał(a)

Przykro mi. Niestety znam ten stan.
Położyłam się wczoraj z bólem głowy i wstałam z jeszcze większym. Niby mówią, że to wina pogody, ale nie zmienia to faktu, że boli. Nie chcę brać ciągle tabletek. Coraz częściej zastanawiam się nad pójściem wcześniej na zwolnienie.

Ja raczej nie wroce juz do pracy. Zwolnienie mam do konca kwietnia ale lekarz powiedzial ze jak chce to przedluzy. Ja rano jestem pozbawiona sil i zdarzaja mi sie jeszcze wymioty, wiec nie zamierzam kisic i meczyc sie w pracy...

Zgłoś nadużycie #947 20 kwietnia 2016, 15:28

justi_79 Zadomowiona

allanka napisał(a)

A ja się sama dziwię i to bardzo, bo zawsze słodycze mogłam jeść w ilościach hurtowych, a teraz mój mąż je czekoladę a mnie to nawet nie ruszą, wolę jogurt, albo owoc, ale z moją tendencją do tycia to się założę że minimum 15 kg przytyję... No, a te moje truskawy i arbuza właśnie zagryzłam kapustą kiszoną, to już chyba za dużo.

Ja dzisiaj na obiad miałam kapuśniaczek a teraz podjadam czekoladę :D

Zgłoś nadużycie #948 20 kwietnia 2016, 15:28

allanka napisał(a)

Ja tez bylam ogromna wielbicielka czekolady a teraz zjem kostke i mi niedobrze :D

Zgłoś nadużycie #949 20 kwietnia 2016, 15:31

justi_79 napisał(a)

Ja dzisiaj na obiad miałam kapuśniaczek a teraz podjadam czekoladę :D

Z kiszonej kapusty? Za mna chodzily pierogi z kapusta i grzybami. Poszlam do sklepu, wybieralam pol godziny, przychodze do domu, patrze - z grzybami. BEZ KAPUSTY!!! grrr ;p

Zgłoś nadużycie #950 20 kwietnia 2016, 15:35

allanka Fajna mama

Truskawkowa napisał(a)

Z kiszonej kapusty? Za mna chodzily pierogi z kapusta i grzybami. Poszlam do sklepu, wybieralam pol godziny, przychodze do domu, patrze - z grzybami. BEZ KAPUSTY!!! grrr ;p

O boże pierogi z kapustą i grzybami... Przekonałaś mnie! :D Teraz będą mi się śniły po nocach pierogi które moja mama robi na wigilię pycha są :)