Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #831 15 kwietnia 2016, 19:32

AgataDuSo Zaprawiona w bojach
Czesc Dziewczynki. Mój mąż wariat po pracy zrobił Zuzi i mi spacer 3 godziny, wtym kilka górek. Ja jestem wykończona, ale córa to nic ona chętnie by jeszcze kilka godzin na placu zabaw by spędzila i moze by padła. Od kiedy jestem w domu nie chcę drzemać w dzień. Tylko że upiekło mi się z obiadem był dziś kebab na spacerku. I najchętniej do pracy bym wróciła nudzi mnie siedzenie w domu. A jak wam minął dzień?

Zgłoś nadużycie #832 15 kwietnia 2016, 19:32

izabela23 Supermama
Czy to możliwe aby dopiero teraz dopadaly mnie ciążowe dolegliwości? Wczesniej miałam mdłości,ale już ktorys dzień z rzędu nie mam apetytu w sumie jem na siłę aby jeść :( na obiad jadłam szczawiowke i teraz musiałam zjeść bo robiło mi się słabo to myślałam,że zjem ze smakiem zupe. Zjadlam kilka łyżek na siłę i po jedzeniu,mało nie wymiotowalam.

Zgłoś nadużycie #833 15 kwietnia 2016, 19:39

adzik535 Gotowa na wszystko
Izabela możliwe, ja tez mialam taki czas ze nie mogłam nic przelkac, dopiero od niedawna apetyt mi wrócił i mdlosci praktycznie ustępują :) ale dzieki temu zamiast na plusie jestem 1,5kg na minusie a przy mojej szerokiej dupie to pozytywny aspekt :) wczoraj mierzylam suknie ślubna i wgl w niej brzuszka nie widac pomimo tego ze nie jestem na Maksa scisnieta gorsetem a mam sporo luzu żeby swobodnie oddychać :P jedyne co to biust o wieeele pelniejszy no ale juz do rozmiaru "e/f" dobijam :P

Zgłoś nadużycie #834 15 kwietnia 2016, 19:41

AgataDuSo Zaprawiona w bojach

izabela23 napisał(a)

Czy to możliwe aby dopiero teraz dopadaly mnie ciążowe dolegliwości? Wczesniej miałam mdłości,ale już ktorys dzień z rzędu nie mam apetytu w sumie jem na siłę aby jeść :( na obiad jadłam szczawiowke i teraz musiałam zjeść bo robiło mi się słabo to myślałam,że zjem ze smakiem zupe. Zjadlam kilka łyżek na siłę i po jedzeniu,mało nie wymiotowalam.

wydaje mi się ze tak do 15 tygodnia mogą się pojawiać i pod koniec ciąży.

Zgłoś nadużycie #835 15 kwietnia 2016, 19:47

allanka Fajna mama
Chyba coś w tym musi być, że dolegliwości czasami pojawiają się później, bo mi dopiero teraz zaczyna się robić niedobrze. Ostatnio byliśmy w banku pogadać o kredycie i mało co z tej rozmowy pamiętam, bo skupiałam się głównie na tym, żeby nie zwymiotować na panią... No i głowa mi dzisiaj pęka :/

Zgłoś nadużycie #836 15 kwietnia 2016, 19:49

izabela23 Supermama

adzik535 napisał(a)

Izabela możliwe, ja tez mialam taki czas ze nie mogłam nic przelkac, dopiero od niedawna apetyt mi wrócił i mdlosci praktycznie ustępują :) ale dzieki temu zamiast na plusie jestem 1,5kg na minusie a przy mojej szerokiej dupie to pozytywny aspekt :) wczoraj mierzylam suknie ślubna i wgl w niej brzuszka nie widac pomimo tego ze nie jestem na Maksa scisnieta gorsetem a mam sporo luzu żeby swobodnie oddychać :P jedyne co to biust o wieeele pelniejszy no ale juz do rozmiaru "e/f" dobijam :P

Noo nie sciskaj się,bo ja pamiętam jak mojej swiadkowej kazalam scisnac mocniej i mocniej a w kosciele myślałam,że zaslabme. Wygladam na nagraniu jakbym chciała uciec z przed ołtarza,a ja biedna ledwo oddychalam ;) a ty dodatkowo w ciąży

Zgłoś nadużycie #837 15 kwietnia 2016, 19:51

izabela23 Supermama

allanka napisał(a)

Chyba coś w tym musi być, że dolegliwości czasami pojawiają się później, bo mi dopiero teraz zaczyna się robić niedobrze. Ostatnio byliśmy w banku pogadać o kredycie i mało co z tej rozmowy pamiętam, bo skupiałam się głównie na tym, żeby nie zwymiotować na panią... No i głowa mi dzisiaj pęka :/

Ja dodatkowo stać nie mogę w ogóle

Zgłoś nadużycie #838 15 kwietnia 2016, 19:59

allanka Fajna mama
izabela23 kurczę to słabo... :/ No, ale z drugiej strony to kiedy z tego nie skorzystać i wyleniuchować się na maxa jak nie teraz? :) A za kilka tygodni ponoć dostaniemy zastrzyku energii- tak czytałam o II trymestrze :D

PS nawet nie wiesz jak się cieszę, że znowu się spotykamy na tym forum, ale w tym, szczęśliwym wątku :)

Zgłoś nadużycie #839 15 kwietnia 2016, 20:25

adzik535 Gotowa na wszystko

izabela23 napisał(a)

Ja dodatkowo stać nie mogę w ogóle

wiem wiem dlatego mowie mam sporo luzu :) a sie tak balam ze dużo przytyje i wgl w nią nie wejde :P

Zgłoś nadużycie #840 15 kwietnia 2016, 21:02

Karolajla Gotowa na wszystko
Ja na przymiarkach sukni jak byłam na początku 1ciazy zapomniałam wspomnieć o ciąży i pani mnie scisnela w gorsecie tak jak powinno być i co? Po paru sekundach odpłynełam na chwilę, ocknelam się jak mnie panie wachlowaly :) i już w dniu ślubu jak brat mi pomagał się wpakowac w suknie (brat świadek) to tak mocno mi nie związał gorsetu :D

Zgłoś nadużycie #841 15 kwietnia 2016, 21:32

Nacudja Gotowa na wszystko
Te dolegliwości to chyba mogą przyjść później. Pewnie nie ma reguły albo.co ciaza to inne. Ja tez jadłam na sile, bo na glodniaka mnie mdlilo. Resztą nadal mnie mdli jak nie jem za długo. Teraz myślałam, że jak już mam.13 tydzień z hakiem to będzie lepiej, a tu znów od kilku dni wymioty. Co prawda jem więcej produktów niż wcześniej ale na razie szału nie ma. Na dodatek dziś pobiegalam za synem jeżdżącym na rowerze wiec wszystko się wymieszalo i wytrzeslo i oddech straciłam. Normalnie maraton ;)
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #842 16 kwietnia 2016, 6:41

izabela23 Supermama

allanka napisał(a)

izabela23 kurczę to słabo... :/ No, a z drugiej strony to kiedy z tego nie skorzystać i wyleniuchować się na maxa jak nie teraz? :) A za kilka tygodni ponoć dostaniemy zastrzyku energii- tak czytałam o II trymestrze :D

PS nawet nie wiesz jak się cieszę, że znowu się spotykamy na tym forum, ale w tym, szczęśliwym wątku :)

Ja mam kochana przymusowe wylegiwanie,niestety mam nakaz leżenia :( ale mam nadzieje,ze jak w poniedzialek pojade na konsultacje do Warszawy to profesor zechce cos zrobić aby pomóc inaczej niestety duże ryzyko że znowu nie donoszę :( a kolejnej straty bym nie przeżyła

Ciebie też bardzo miło widzieć,aż sie usmiechnelam jak twój nick zobaczyłam :-)

Zgłoś nadużycie #843 16 kwietnia 2016, 7:38

irving23 Supermama

Kowy napisał(a)

Karolajla dzięki :) Właśnie widziałam i zastanawiam się jak Twoje nastawienie? Ja się martwię że Stąd będzie zazdrosny, a poród przypadnie na bunt dwulatka :/ Z drugiej strony nie będzie już aż taki malutki.

tez sie o to martwie, córka bedzie miała 25 mc jak urodzi sie drugie dziecko... ale no trzeba dac rade... :)
"Pod moim sercem, inne bije serce, Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane"

Zgłoś nadużycie #844 16 kwietnia 2016, 7:40

irving23 Supermama

Nacudja napisał(a)

Mdłości przechodzą, ale kwaśny smak cały czas jest. Cokolwiek bym nie zjadła czuję kwas w ustach. Myślałam, że się przyzwyczaję, ale niestety tak to nie działa.
Dziewczyny czy Was też boli brzuch przy przekręcaniu się w łóżku w nocy? Normalnie mnie kłuje coś.

mnie najbardziej przy kichaniu :/

Zgłoś nadużycie #845 16 kwietnia 2016, 7:40

Kowy Fajna mama
Allanka nie chce zabijać Twojego entuzjazmu, ale now każdy ma ten ciążowy zastrzyk energii. Ja go dostałam dopiero w 9 miesiącu jak brzuch opadł. II trymestr to była ulga od nudności, ale ciążowe zmęczenie. Testach też się zaczęło z grubej rury nudnościami, po prostu rewelka, zapowiada się powtórka z rozrywki :p

Zgłoś nadużycie #846 16 kwietnia 2016, 7:44

irving23 Supermama
ja w pierwszej ciazy wspominam wspaniale II trym i poczatek III ciego, ale koniec to byl dramat! miałam zaspol ciesni nadgarstka, wyzynajaca sie 8mke wyrywana w 34 tyg ciazy i bezsesnne noce zapijane cieplym mlekiem ( moze stad corka ma alergie?! )

Zgłoś nadużycie #847 16 kwietnia 2016, 8:16

Kowy Fajna mama
Irving widzisz czyli każdy inaczej! Ale faktycznie sama końcówka to też bezsenność.

Zgłoś nadużycie #848 16 kwietnia 2016, 12:44

allanka Fajna mama
izabela23 trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze. Uda się, zobaczysz :) No i super, że tak szybko udało Ci się załatwić wizytę u profesora, bo do nich to zawsze trzeba czekać i czekać.

Dziewczyny nie straszcie mnie, ja tu się nastawiam na przepiękny czas II trymestru :D Chociaż znając moje szczęście to będę w tej grupie dziewczyn co wcale nie czują się tak wspaniale... ;)

Zgłoś nadużycie #849 16 kwietnia 2016, 14:16

Karolajla Gotowa na wszystko
O matko ja już zaczynam 12tc

Zgłoś nadużycie #850 16 kwietnia 2016, 14:27

Brewa Gotowa na wszystko

AgataDuSo napisał(a)

Czesc Dziewczynki. Mój mąż wariat po pracy zrobił Zuzi i mi spacer 3 godziny, wtym kilka górek. Ja jestem wykończona, ale córa to nic ona chętnie by jeszcze kilka godzin na placu zabaw by spędzila i moze by padła. Od kiedy jestem w domu nie chcę drzemać w dzień. Tylko że upiekło mi się z obiadem był dziś kebab na spacerku. I najchętniej do pracy bym wróciła nudzi mnie siedzenie w domu. A jak wam minął dzień?

Sorki niechcący wlazlam na wasze forum i jeszcze cos kliknelam 😒