Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #791 13 kwietnia 2016, 13:47

Nacudja Gotowa na wszystko

izabela23 napisał(a)

Uwierz,że będę leżała jak Święta Keowa :-) mimo,że troszkę mogę wstać,ale moja aktywność od dziś ogranicza się do wstania zjeść siku i się umyć :-)

Nie dziwię się, też bym zaległa i nie wstała :) Trzymam kciuki :)
Kiedy masz tę konsultację?
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #792 13 kwietnia 2016, 13:55

izabela23 Supermama

Nacudja napisał(a)

Nie dziwię się, też bym zaległa i nie wstała :) Trzymam kciuki :)
Kiedy masz tę konsultację?

Nie mam. Pojecia,bo najblizszy termin prywatnie do prof Dębskiego na koniec maja. Pani w rejestracji ma poszukać może znajdzie wcześniej jakaś luke aby mnie wcisnac

Zgłoś nadużycie #793 13 kwietnia 2016, 14:18

izabela23 napisał(a)

Nie mam. Pojecia,bo najblizszy termin prywatnie do prof Dębskiego na koniec maja. Pani w rejestracji ma poszukać może znajdzie wcześniej jakaś luke aby mnie wcisnac

Prywatnie na koniec maja ?? !! To chore jest jakieś. Nie chce wiedzieć ile trzeba by było czekać na NFZ. Oby tej pani się udało coś wymyślić.
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #794 13 kwietnia 2016, 17:31

izabela23 Supermama

Nacudja napisał(a)

Prywatnie na koniec maja ?? !! To chore jest jakieś. Nie chce wiedzieć ile trzeba by było czekać na NFZ. Oby tej pani się udało coś wymyślić.

No niestety do tego lekarza są takie kolejki ogromne

Zgłoś nadużycie #795 13 kwietnia 2016, 18:16

Sysia12 Fajna mama
Hej u nas wkoncu ładna pogoda 😄 a i ja znacznie lepiej się czuje już mdłości nie ma więc mam nadzieje że już będzie spokojnie😄
Iza dobrze że już w domu jesteś teraz tylko leż i odpoczywaj 😄 a z tą kolejką do lekarza to niestety tak bywa ja do swojego też nie mogłam się zapisać bo kolejki takie że masakra ale na szczęście zwolniło się miejsce i sie udało 😄
A wiecie ja też się boje ale tych początków po porodzie czy dam raze z dwoma żeby żadnemu nie zabrakło czułości. Moja córka będzie miała już ponad dwa lata i jak bawi się lalkami czy misiem (ma swojego ukochanego) to jest bardzo delikatna i czuła, mam nadzieje że z dzidziusiem też tak będzie 😄

Zgłoś nadużycie #796 13 kwietnia 2016, 19:55

izabela23 Supermama
Udało się w poniedziałek mam konsultację w Warszawie

Zgłoś nadużycie #797 13 kwietnia 2016, 20:20

Sysia12 Fajna mama

izabela23 napisał(a)

To super wiadomość 😄

Zgłoś nadużycie #798 14 kwietnia 2016, 9:43

izabela23 napisał(a)

Iza to świetnie :) Ale pani zrobiła czary mary :)
Powodzenia :)

Zgłoś nadużycie #799 14 kwietnia 2016, 9:47

Truskawkowa jak tam badania genetyczne? Miałaś mieć jakoś zaraz po mnie :) Daj znać :)

Zgłoś nadużycie #800 14 kwietnia 2016, 10:33

sonne Gotowa na wszystko
Hej - u mnie mdłości i wymioty trochę zmalały, więc powoli wracam do żywych. Tylko niestety potwierdziła się nadczynność tarczycy, więc endokrynolog każe się oszczędzać i dużo odpoczywać. I jak wyniki tarczycy się nie poprawią to pod znakiem zapytania jest mój powrót do pracy.
We wtorek byłam na usg genetycznym i wszystko w najlepszym porządku. A tak się stresowałam.

Zgłoś nadużycie #801 14 kwietnia 2016, 10:35

sonne Gotowa na wszystko

izabela23 napisał(a)

Heji :-) ja wyszłam ze szpitala z nakazem oszczednego trybu zycia (czyt.leżeć) i moj gin wysyła mnie na konsultacje do profesora od trudnych ciąż

Odpoczywaj zatem dużo ;-)

Zgłoś nadużycie #802 14 kwietnia 2016, 10:39

sonne Gotowa na wszystko

Nacudja napisał(a)

Starszemu może łatwiej wytłumaczyć, ale też chyba trochę jest bardziej przyzwyczajony, że cała uwaga mamy jest jego, bo dłużej był sam i nie musiał się nią z nikim dzielić.
No ja się tego obawiam. Pocieszam się, że starszy będzie pół dnia w przedszkolu i jakoś się to poukłada. Potem mąż pomoże, choć mój synek jest ewidentnie mamusiowy :) W ogóle trochę przeraża mnie cała logistyka posiadania dwójki dzieci - wiecie zaprowadzenie do przedszkola, zakupy, obiady, dom itp :) Ale podobno mamy są świetnymi organizatorami czasu, także damy radę :)

Też mam obawy, jak ogarnę sprawy codzienne - ale jak nie dam rady to przerzucę na męża, w końcu to i jego dzieci ;-) moja córa trochę mamusiowa, trochę tatusiowa - od początku angażowałam męża w czynności przy dziecku - więc pomaga przy wszystkim. I teraz córa czasami ma dzień tylko, że chcę z mamą, a czasami tylko z tatą.

Zgłoś nadużycie #803 14 kwietnia 2016, 11:42

Sysia12 Fajna mama

sonne napisał(a)

Też mam obawy, jak ogarnę sprawy codzienne - ale jak nie dam rady to przerzucę na męża, w końcu to i jego dzieci ;-) moja córa trochę mamusiowa, trochę tatusiowa - od początku angażowałam męża w czynności przy dziecku - więc pomaga przy wszystkim. I teraz córa czasami ma dzień tylko, że chcę z mamą, a czasami tylko z tatą.

U mnie jest to samo 😄 jak mąż przyjedzie o 18 to tylko do tatusia ale też ma takie dni że tylko ze mna😄 damy rade dziewczyny😄 pierwszy miesiąc najgorszy a później już będzie coraz łatwiej 😄

Zgłoś nadużycie #804 14 kwietnia 2016, 12:06

sonne napisał(a)

No u mnie mąż też pomagał od początku. Jak Młody miał 9 miesięcy wróciłam do pracy, a oni zostawali sami. Także dają sobie radę. Ale jak jest do wyboru mama czy tata, to zawsze jest mama :)

Zgłoś nadużycie #805 14 kwietnia 2016, 12:25

justi_79 Zadomowiona
Hej dziewczyny, przypomniałam sobie niedawno o tej stronie i stwierdzilam, że ją odwiedzę i trochę tu pobędę :)

Zgłoś nadużycie #806 14 kwietnia 2016, 12:59

justi_79 napisał(a)

Hej dziewczyny, przypomniałam sobie niedawno o tej stronie i stwierdzilam, że ją odwiedzę i trochę tu pobędę :)

Witamy :)

Zgłoś nadużycie #807 14 kwietnia 2016, 13:39

ewunia27 Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny chcialabym do was dołączyć :-) przyjmiecie?

Zgłoś nadużycie #808 14 kwietnia 2016, 13:55

Sysia12 Fajna mama

ewunia27 napisał(a)

Hej dziewczyny chcialabym do was dołączyć :-) przyjmiecie?

Oczywiście że tak 😄witam i gratuluję 😄

Zgłoś nadużycie #809 14 kwietnia 2016, 15:13

Kowy Fajna mama
Dziewczyny jak Wam zazdroszczę, że powoli przechodzą Wam mdłości. U nas ciągle trwają już w głowę dostaje. Za to pogoda zrobiła się ładna i byliśmy że Stasiem na dworze, udało mi show kupić piwo 0 %. Gorzkie, zimne, mam nadzieję że pomoże wieczorem. No i czekam na jutro, jutro dowiem się czy serducho pika.

Zgłoś nadużycie #810 14 kwietnia 2016, 15:21

Mdłości przechodzą, ale kwaśny smak cały czas jest. Cokolwiek bym nie zjadła czuję kwas w ustach. Myślałam, że się przyzwyczaję, ale niestety tak to nie działa.

Dziewczyny czy Was też boli brzuch przy przekręcaniu się w łóżku w nocy? Normalnie mnie kłuje coś.