Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #731 8 kwietnia 2016, 13:13

Karolajla Gotowa na wszystko

irving23 napisał(a)

Czesc dziewczyny,

Ja nie ogarniam rzeczywostosci. Leze jak trup. Mdli mnie z kazdym ruchem, corka aktywna kiedy to sie skonczy mam po kokarde ; (

Mam to samo, mdli mnie 24h, tyle, że ja nie jestem w stanie sobie polezec bo córka leci zaraz do mnie i chce się bawić, jedyny moment kiedy mogę odpocząć to jak ona śpi :-D
Ogólnie energi mam sporo ale chęci mniej przez te mdłości...

Zgłoś nadużycie #732 8 kwietnia 2016, 15:33

irving23 Supermama

Karolajla napisał(a)

Mam to samo, mdli mnie 24h, tyle, że ja nie jestem w stanie sobie polezec bo córka leci zaraz do mnie i chce się bawić, jedyny moment kiedy mogę odpocząć to jak ona śpi :-D
Ogólnie energi mam sporo ale chęci mniej przez te mdłości...

W podobnym wieku mamy dziecki moja jakos zajmuje ksiazeczkami itp
"Pod moim sercem, inne bije serce, Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane"

Zgłoś nadużycie #733 8 kwietnia 2016, 21:39

Nacudja Gotowa na wszystko

irving23 napisał(a)

Czesc dziewczyny,

Ja nie ogarniam rzeczywostosci. Leze jak trup. Mdli mnie z kazdym ruchem, corka aktywna kiedy to sie skonczy mam po kokarde ; (

Niektórym w październiku, innym w listopadzie ;-) A tak poważnie to pewnie z końcem I trymestru. Z kazdym dniem coraz blizej. Bądź dzielna :-)
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #734 8 kwietnia 2016, 21:41

Czy Wy tez wieczorem o 20 padacie jak muchy zupelnie bez sil? Ciągle się czuję zmęczona i na nic nie mam ochoty...
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #735 8 kwietnia 2016, 23:39

adzik535 Gotowa na wszystko
Ja dzisiaj dostałam powera i robię zamówienie w obi bo z miesxkankiem czas ruszyć bo do października nie zdążymy - a tam stan surowy i spoooiro pracy przed nami :P

Zgłoś nadużycie #736 9 kwietnia 2016, 9:12

irving23 Supermama
Super swoje mieszkanko :) nasze sie buduje dopiero wrzesien 2017 odbior. Zanim wykonczymy to ze 2-3mc

Zgłoś nadużycie #737 9 kwietnia 2016, 11:13

Sysia12 Fajna mama

Nacudja napisał(a)

Czy Wy tez wieczorem o 20 padacie jak muchy zupelnie bez sil? Ciągle się czuję zmęczona i na nic nie mam ochoty...

O tak przed 21 razem z córką śpimy jak zabite i na dodatek w południe śpimy jeszcze córka z trzy godz a ja różnie 😄

Zgłoś nadużycie #738 9 kwietnia 2016, 17:09

grysia Gotowa na wszystko

Karolajla napisał(a)

Sa tu jakiej mamy z Łódzkiego? 😊

Ja z łódzkiego :)

Zgłoś nadużycie #739 9 kwietnia 2016, 19:26

akaasha Gotowa na wszystko
Hej.
U nas pogoda ponura. Czuję się odpukac bardzo dobrze. Zrobiłam w czw betę, 5000, We wtorek pierwsza wizyta ☺
Byłam dzisiaj na targach mieszkaniowych, jeszcze jutro cały dzień rozmów z klientami.... teraz leżę i się odpoczywam.
Miłego wieczoru Maminy☺

Zgłoś nadużycie #740 10 kwietnia 2016, 8:39

irving23 Supermama
u nas tez pogoda średnia, pada i ponuro.
Jutro mam wizyte u swojej lekarz to wszystko sie wyjaśni, całe szczęście rano - będzie bez stresu calodziennego :)

Zgłoś nadużycie #741 10 kwietnia 2016, 9:59

My wczoraj maraton w OBI, bo zwracają 20% wydanej kasy na kartę podarunkowa! To kupiliśmy płyty, drzwi, kaloryfery, prysznic, wanne i inne pierdoly to na kartę 1400zl wpadło to za to dzis pojadę wybrac kafle do kuchni - praktycznie za darmo :D Uwielbiam takie promocje :D a i jeszcze przed tym bylam menu i inne szczegóły w restauracji ustalić odnośnie wesela. To po takim dniu padlam i spalam jak male dziecko :)

Zgłoś nadużycie #742 10 kwietnia 2016, 11:12

irving23 Supermama

adzik535 napisał(a)

My wczoraj maraton w OBI, bo zwracają 20% wydanej kasy na kartę podarunkowa! To kupiliśmy płyty, drzwi, kaloryfery, prysznic, wanne i inne pierdoly to na kartę 1400zl wpadło to za to dzis pojadę wybrac kafle do kuchni - praktycznie za darmo :D Uwielbiam takie promocje :D a i jeszcze przed tym bylam menu i inne szczegóły w restauracji ustalić odnośnie wesela. To po takim dniu padlam i spalam jak male dziecko :)

super, musze sie rozeznac z takimi promocjami, pewnie za rok juz zaczniemy szukac :) znajac zycie zleci jak nie wiem :)

Kiedy macie wesele?

Zgłoś nadużycie #743 10 kwietnia 2016, 11:16

irving23 Supermama
czy mamy, ktore skonczyly I trymestr czuja sie lepiej?

Zgłoś nadużycie #744 10 kwietnia 2016, 12:39

Irving 07.05 mamy wesele. Skonczylam 1 trymestr i czuje sie o niebo lepiej! Mdłości od kilku dni tylko sporadycznie i energię w koncy mam :)

Zgłoś nadużycie #745 10 kwietnia 2016, 14:07

anoli Zaprawiona w bojach

adzik535 napisał(a)

Pozazdrościć energii :) ja na szczęście i przeprowadzkę i wesele mam już za sobą bo teraz to nawet do pracy nie jestem w stanie chodzić a co mowiac dopiero o takich waznych zyciowych wydarzeniach- dzień zaczynam od wymiotów i później do wieczora mdłości. W poprzedniej ciąży do 7 mca tak mnie meczylo oby teraz bylo inaczej :/

Zgłoś nadużycie #746 10 kwietnia 2016, 16:51

izabela23 Supermama
Dzień dobry kobietki :-) ja od dzisiaj i wczoraj męczę się z bólem podbrzusza. Nie mocnym,ale jednak odczuwalnym

Zgłoś nadużycie #747 10 kwietnia 2016, 19:24

irving23 Supermama

anoli napisał(a)

Pozazdrościć energii :) ja na szczęście i przeprowadzkę i wesele mam już za sobą bo teraz to nawet do pracy nie jestem w stanie chodzić a co mowiac dopiero o takich waznych zyciowych wydarzeniach- dzień zaczynam od wymiotów i później do wieczora mdłości. W poprzedniej ciąży do 7 mca tak mnie meczylo oby teraz bylo inaczej :/

o matenko do 7 mc?! współczuje przechlapane ;/

Zgłoś nadużycie #748 10 kwietnia 2016, 20:23

Karolajla Gotowa na wszystko

anoli napisał(a)

Łącze się w bólu bo ja w pierwszej ciąży przy córce też męczyłam się z mdlosciami + zgaga do ok 7 miesiaca, teraz też póki co mam mdłości od rana do nocy i nic nie pomaga, a schudłam już 2kg i waga spadła mi do 55kg, mam nadzieje, ze druga ciąża mnie oszczędzi i mina mi te dolegliwości szybciej niż do 7msc...

Ogólnie to juz się przyzwyczailam do tych dolegliwości, corka tak skrupulatnie zajmuje mój czas, że momentami zapominam o tym, że w ogóle jestem w ciąży, hehe Dużo jej opowiadam o ciąży i rodzeństwie i już zaczęła się przytulać do brzucha i mówić "dzidzi", a jak tylko widzi w telewizji dzieci to pokazuje paluszkiem i krzyczy "dzieci! dzieci!"
Moja kochana :-)

Zgłoś nadużycie #749 11 kwietnia 2016, 8:53

irving23 napisał(a)

czy mamy, ktore skonczyly I trymestr czuja sie lepiej?

Ja lada dzień kończę I trymestr i na razie tak średnio lepiej się czuję. Co prawda mogę zjeść już więcej rzeczy, ale kwasota nadal mnie męczy.
I nie straszcie mnie, że to się może ciągnąć aż do 7 m-ca... :(

Zgłoś nadużycie #750 11 kwietnia 2016, 8:54

Mam dziś usg genetyczne i już na niczym innym nie mogę się skupić. Denerwuję się bardzo.