Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #711 7 kwietnia 2016, 9:00

Sysia12 Fajna mama

adzik535 napisał(a)

Mnie ogarnęła slubna gorączka -zostal rowny miesiac :) brzusio zaczyna mi rosnąć hmm ciekawe jak będzie ostatecznie suknia leżała.. No i oczywiście zostalo jeszcze tysiąc spraw do załatwienia aaaa! :D

Gratuluję i napewno będziesz ślicznie wyglądać 😄 musisz nam pokazać po ślubie jak ślicznie wygladałaś 😄
A co do brzuszka to mi wczoraj mąż powiedział że trochę urósł 😄

Zgłoś nadużycie #712 7 kwietnia 2016, 9:35

Nacudja Gotowa na wszystko

adzik535 napisał(a)

Mnie ogarnęła slubna gorączka -zostal rowny miesiac :) brzusio zaczyna mi rosnąć hmm ciekawe jak będzie ostatecznie suknia leżała.. No i oczywiście zostalo jeszcze tysiąc spraw do załatwienia aaaa! :D

Gratuluję i powodzenia :) Pamiętam ten szał. Koniecznie pochwal się potem rezultatami :) Na pewno wszystko się uda i będzie wspaniale :)
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #713 7 kwietnia 2016, 10:31

Karolajla Gotowa na wszystko
Adzik gratuluję :-)
Oj to wspaniały dzień jak przypomnę sobie swój ślub i wesele, sprawy organizacyjne, przymiarki i wybór sukni, sali.... Najwspanialszy dzień, niezapomniany :-)

Zgłoś nadużycie #714 7 kwietnia 2016, 10:33

Sa tu jakiej mamy z Łódzkiego? 😊

Zgłoś nadużycie #715 7 kwietnia 2016, 10:34

Karolajla napisał(a)

Sa tu jakiej mamy z Łódzkiego? 😊

Tak ja np. Nawet z samej Łodzi :)
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #716 7 kwietnia 2016, 10:36

adzik535 Gotowa na wszystko
Mi brzusio pomimo ze to dopiero leci 14tc juz sporo odstaje :P

Zgłoś nadużycie #717 7 kwietnia 2016, 10:40

adzik535 napisał(a)

Ładny brzuszek :) Podobno w drugiej ciąży szybciej widać.
Ja jak mam jakąś dopasowaną bluzkę też widzę już kulkę :)

Zgłoś nadużycie #718 7 kwietnia 2016, 10:55

adzik535 napisał(a)

Ja też chcę już taki brzusio! W pierwszej ciąży z córką brzuszek wyskoczył mi ok 13-14tc.

Zgłoś nadużycie #719 7 kwietnia 2016, 10:58

Nacudja napisał(a)

Tak ja np. Nawet z samej Łodzi :)

Ja mieszkałam w Lodzi od urodzenia ale po ślubie wyprowadzilam się do męża i obecnie mieszkam pod Strykowem :-) W Lodzi jednak bardzo często bywam :-)

Zgłoś nadużycie #720 7 kwietnia 2016, 11:19

Sysia12 Fajna mama

adzik535 napisał(a)

Piękny brzuszek😄 mój prawie podobny i też słyszałam że w drugiej ciąży szybciej rośnie i ruchy dzidzi też szybciej można czuć. Gin powiedział mi że nawet w 15 tyg już mogę poczuć pierwsze ruchy😄

Zgłoś nadużycie #721 7 kwietnia 2016, 12:46

Wiecie zaczęłam trochę jeść. Coś innego niż chleb z masłem :) Nadal mam tę kwaśność po jedzeniu, ale widzę postęp i światełko w tunelu. Najlepszy jest biały serek granulowany i serek topiony. Ujdą banany i mandarynki. Nadal odrzuca mnie od mięsa i wędlin, słodyczy, warzyw i kwaśnego. Wróżymy czy mój brzuch zamieszkuje on czy ona? :P

Zgłoś nadużycie #722 7 kwietnia 2016, 12:54

Co do jedzeinia to u mnie tragedia, węch mam tak wyostrzony, że jak robię obiad to koszmar bo mnie odrzuca, nie wymiotuje ale mdłości mam 24h, przez to spadlam dwa kilo z wagi do 55kg... Dobrze, że chciaz owoce jem. Mam smaka ciągle na kwaśne, słone jak nie ja bo jestem slodyczoholikiem a teraz jakoś mnie nie ciągnie wcale, hehe zupełnie inna ta ciąża niż przy córce :-)

Zgłoś nadużycie #723 7 kwietnia 2016, 13:03

Karolajla napisał(a)

Co do jedzeinia to u mnie tragedia, węch mam tak wyostrzony, że jak robię obiad to koszmar bo mnie odrzuca, nie wymiotuje ale mdłości mam 24h, przez to spadlam dwa kilo z wagi do 55kg... Dobrze, że chciaz owoce jem. Mam smaka ciągle na kwaśne, słone jak nie ja bo jestem slodyczoholikiem a teraz jakoś mnie nie ciągnie wcale, hehe zupełnie inna ta ciąża niż przy córce :-)

Grube mdłości, koszmary obiadowe i węchowe mam już chyba za sobą, ale lekko nie było. Jadłam, bo musiałam i tylko chleb z masłem lub dżemem na zmianę z biszkoptami i herbatnikami. Także to, że mogę zjeść coś innego uważam za sukces. Z synem też nie miałam problemów żadnych - jadłam wszystko, mdłości nie było, kwasu w ustach też nie, apetyt dopisywał. teraz jest inaczej.

Zgłoś nadużycie #724 7 kwietnia 2016, 13:05

anoli Zaprawiona w bojach
Ja też z łódzkiego :)
Dziewczyny ja nie wiem co ze mną dzieje się.  Jestem poddenerwowana i niespokojna mam dziwne sny a jeszcze na domiar złego noc nie przespana bo o 2 wstalam na siku a tak na papierze uplawy - zawał gotowy juz do rana nie spalam tylko ciagle kontrolowalam czy wszystko ok. Tlumacze sobie ze to skutek poniedzialkowej cytologii. Oszalec mozna na domiar zlego wymioty co rano i mdlosci dzien caly :/

Zgłoś nadużycie #725 7 kwietnia 2016, 13:08

anoli Zaprawiona w bojach

Nacudja napisał(a)

Wiecie zaczęłam trochę jeść. Coś innego niż chleb z masłem :) Nadal mam tę kwaśność po jedzeniu, ale widzę postęp i światełko w tunelu. Najlepszy jest biały serek granulowany i serek topiony. Ujdą banany i mandarynki. Nadal odrzuca mnie od mięsa i wędlin, słodyczy, warzyw i kwaśnego. Wróżymy czy mój brzuch zamieszkuje on czy ona? :P

Obstawiam na dziewczynkę :)

Zgłoś nadużycie #726 7 kwietnia 2016, 13:28

Nacudja ja przy córce też miałam mdłości ale nie aż takie, no i z córka te mdłości trzymały mnie do 7 msc ciąży do tego koszmarna zgaga :o

Zgłoś nadużycie #727 7 kwietnia 2016, 13:45

Karolajla napisał(a)

Nacudja ja przy córce też miałam mdłości ale nie aż takie, no i z córka te mdłości trzymały mnie do 7 msc ciąży do tego koszmarna zgaga :o

Tak zgagę też mam. Objawia się cofaniem się kwasu z żołądka, stąd utrzymujący się non stop kwasny smak w ustach. Męczy mnie od samego początku i nie ustępuje.

Zgłoś nadużycie #728 7 kwietnia 2016, 13:47

anoli napisał(a)

Ja też z łódzkiego :)
Dziewczyny ja nie wiem co ze mną dzieje się.  Jestem poddenerwowana i niespokojna mam dziwne sny a jeszcze na domiar złego noc nie przespana bo o 2 wstalam na siku a tak na papierze uplawy - zawał gotowy juz do rana nie spalam tylko ciagle kontrolowalam czy wszystko ok. Tlumacze sobie ze to skutek poniedzialkowej cytologii. Oszalec mozna na domiar zlego wymioty co rano i mdlosci dzien caly :/

Anoli nie denerwuj się. Upławy jesli nie są wymieszane z krwią chyba nie świadczą o niczym niepokojącym. Ewentualnie o jakiejś infekcji, którą w ciąży można spokojnie wyleczyć. Poza tym jak miałaś cyto to chyba tym bardziej nie ma się co denerwować. Na pewno jest ok :)

Zgłoś nadużycie #729 7 kwietnia 2016, 14:01

Nacudja napisał(a)

Tak zgagę też mam. Objawia się cofaniem się kwasu z żołądka, stąd utrzymujący się non stop kwasny smak w ustach. Męczy mnie od samego początku i nie ustępuje.

Współczuję, przy córce tak mnie męczyła, że w nocy nie mogłam spać bo tak mi się kwasem odbijało.

Zgłoś nadużycie #730 8 kwietnia 2016, 12:14

irving23 Supermama
Czesc dziewczyny,

Ja nie ogarniam rzeczywostosci. Leze jak trup. Mdli mnie z kazdym ruchem, corka aktywna kiedy to sie skonczy mam po kokarde ; (
"Pod moim sercem, inne bije serce, Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane"