Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #5151 4 sierpnia 2016, 15:03

aga907 Zaprawiona w bojach
Dziewczyny dostalam ost u gin globulki dopochwowe na grzybice , ale przeczytalam ulotkę i nie podoba mi się ze wchłania się z pochwy :/ te co moja gin mi ost przepisala były przynajmniej takie ze działały tylko miejscowo a te mnie z leksza przerazaja i nie wiem co robić .

Zgłoś nadużycie #5152 4 sierpnia 2016, 15:05

Karolajla napisał(a)

Mam za mało 11 g/dL norma od 12-16 także nie jest najgorzej chyba.

Pewnie będziesz musiała brać żelazo tak jak ja :)

Zgłoś nadużycie #5153 4 sierpnia 2016, 15:05

Karolajla napisał(a)

Mam za mało 11 g/dL norma od 12-16 także nie jest najgorzej chyba.

Pewnie będziesz musiała brać żelazo tak jak ja :)

Zgłoś nadużycie #5154 4 sierpnia 2016, 15:09

Laviaa Fajna mama
Dziewczyny ja po usg mała ma 35 cm i waży 970 gram. Wszystko jest dobrze. Wody plodowe na górnej granicy normy więc jestem szczęśliwa

Zgłoś nadużycie #5155 4 sierpnia 2016, 15:17

izabela23 Supermama
To duża Ta Twoja gwiazda :-) :-) juz prawie kg łapie :-)

Aa i bym zapomniała glukoza ladnie wyszła :-)

Zgłoś nadużycie #5156 4 sierpnia 2016, 15:20

Laviaa Fajna mama
Iza super że glukoza ok

Zgłoś nadużycie #5157 4 sierpnia 2016, 15:22

emiszym Zaprawiona w bojach
Laviaa i Iza super wieści 😊

Zgłoś nadużycie #5158 4 sierpnia 2016, 15:59

Lavia i Iza super wieści :) !

Zgłoś nadużycie #5159 4 sierpnia 2016, 16:05

kasik84 Gotowa na wszystko
Laviaa ale już dużą masz corcie super.Mi cały czas pokazuje że jesteś w 25 tyg
Iza Laviaa fajnie ze glukoza dobrze
Biorę się za obiad a ze pada i nie chce mi się iść do sklepu to mąż musi się zadowolić podsmarzana kiełbasa jajkiem sądzony ziemniakami i sałata hehe

Zgłoś nadużycie #5160 4 sierpnia 2016, 16:18

allanka Fajna mama
Super, że u Was wszystko ok :) Lavia to już masz dużą dzidzię :D Ja jestem ciekawa ile moja waży :)

Jestem już po okuliście- dziwna babka- dała mi receptę na szkła -3,5 i -4,5 chociaż z badania jej wyszło jak krowie na rowie, że mam wadę -4 i -5... i nadal będę ślepa :/ Ale już spotkałam się z tym, że niektórzy okuliści uważają, że nie mogą mi od razu zmienić szkieł o cały minus. Oczywiście spotkałam też takich okulistów którzy twierdzą, że to bzdura i, że można bez problemu- wolę tych drugich, trafiłam na tą pierwszą :/
A i żadnych przeciwwskazań do porodu siłami natury pani nie widzi. Napisała mi nawet karteczkę.

Zgłoś nadużycie #5161 4 sierpnia 2016, 16:18

Marzenaa Gotowa na wszystko
Laviaa gratuluje dobrych wynikow ale Ci malenstwo pieknie rosnie :)
Ja dawno nie mialam mierzenia/wazenia..moze 22.08 poprosze zeby zrobil mi usg 3d i podal wymiary :)
Laviaa czy to Ty chcesz kupic wozek bugaboo? Ogladalam mutsy w sklepie dzisiaj i przy okazji na bugaboo zwrocilam uwage - jest super, budka wielka i koszyk rewelacja czego mi brakuje w mutsy... Ale drogi strasznie :(

Iza super , ze glukoza prawidlowa. A jak w szpitalu? Dajesz rade? Dlugo planuja Cie jeszcze trzymac?

Ja jutro ide na glukoze, morfologie i toxoplazmoze. Musze do 21 sie najesc zeby wytrzymac te 12 godzin ;)

Zgłoś nadużycie #5162 4 sierpnia 2016, 16:37

izabela23 Supermama
Marzena to powodzenia na glukozie :-)
A w sPitalu jak to w szpitalu leżę ciągle. Nie wiem jak dlugo bede leżała mówią,że troszke z nimi jeszcze pobede ale ile to jest troszkę to nie wien he ja moge lezec i do porodu oby bylo dobrze.

Kasia a ja bym zjadla taka kielbaske z jajkiem mmm...

Zgłoś nadużycie #5163 4 sierpnia 2016, 16:45

izabela23 napisał(a)

Marzena to powodzenia na glukozie :-)
A w sPitalu jak to w szpitalu leżę ciągle. Nie wiem jak dlugo bede leżała mówią,że troszke z nimi jeszcze pobede ale ile to jest troszkę to nie wien he ja moge lezec i do porodu oby bylo dobrze.

Iza , dzieki mam nadzieje, ze ja przelkne.
Ja wierze, ze wszystko bedzie u Ciebie dobrze i po wiekszosci z nas urodzisz :)

Zgłoś nadużycie #5164 4 sierpnia 2016, 17:09

Laviaa Fajna mama

Marzenaa napisał(a)

Laviaa gratuluje dobrych wynikow ale Ci malenstwo pieknie rosnie :)
Ja dawno nie mialam mierzenia/wazenia..moze 22.08 poprosze zeby zrobil mi usg 3d i podal wymiary :)
Laviaa czy to Ty chcesz kupic wozek bugaboo? Ogladalam mutsy w sklepie dzisiaj i przy okazji na bugaboo zwrocilam uwage - jest super, budka wielka i koszyk rewelacja czego mi brakuje w mutsy... Ale drogi strasznie :(

Iza super , ze glukoza prawidlowa. A jak w szpitalu? Dajesz rade? Dlugo planuja Cie jeszcze trzymac?

Ja jutro ide na glukoze, morfologie i toxoplazmoze. Musze do 21 sie najesc zeby wytrzymac te 12 godzin ;)

tak wlasnie kupuje bugaboo jak dla mnie wozek rewelacja :-) Marzena dasz rade ta glukoza nie straszna jesli lubisz slodkie

Zgłoś nadużycie #5165 4 sierpnia 2016, 17:14

Iza zapraszam nie bylo takie złe te jedzenie heheh
Laviaa w UK tez sporo tych wozkow jeździ tak samo zresztą jak quinny czy stoke. Kurcze laski ja dziś mam masakrę juz chyba ze 100 razy w WC byłam młoda tak mi pęcherz okłada

Zgłoś nadużycie #5166 4 sierpnia 2016, 17:16

Nacudja Gotowa na wszystko
No ja w poczekalni i mam mega stresa. Pewnie znów skoczy mi ciśnienie...

Iza, Laviaa dobrze, że wyniki glukozy ok 😊
Allanka to chyba dobrze, że nie ma przeciwskazan do sn?
Marzenaa najadaj się i powodzenia jutro na glukozie 😊
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #5167 4 sierpnia 2016, 17:17

Laviaa Fajna mama
Kasia moja tez dzis cos nadpobudliwa oklada ile moze . na usg miny stroila straszne jak na kobiete przystalo

Zgłoś nadużycie #5168 4 sierpnia 2016, 17:25

Hee dziewczynki od małego pokazuja ze maja charakteru
Nacudja powodzenia będzie wszystko oki zobaczysz
Od 30 min spokój chyba kiełaska z jajkiem uspala mi córkę he nie dziwie się sama bym się położyła ale mam jeszcze 4 latka który dziś siedzi w domu bo pada i co chwilę coś od.mamy chce

Zgłoś nadużycie #5169 4 sierpnia 2016, 17:27

allanka Fajna mama
Nacujda no chyba dobrze ;) Mąż się ze mnie śmieje, że już zęby zaciskam z tej radości :p Daj znać po wizycie co tam słychać :)

Marzena powodzenia na glukozie :) Nie jest aż taka zła :)

Zgłoś nadużycie #5170 4 sierpnia 2016, 17:27

Laviaa napisał(a)

tak wlasnie kupuje bugaboo jak dla mnie wozek rewelacja :-) Marzena dasz rade ta glukoza nie straszna jesli lubisz slodkie

Lubie slodkie, wlasnie wypilam dan mleko czekoladowe 320ml -trenuje przed jutrzejsza glukoza ;)

Bylam dzisiaj w sklepie w celu dopytania o szczegoly mutsy i obejrzalam przy okazji bugaboo i powiem Ci , ze jest super. Jakos mutsy zostalo w tej chwili w tyle... :( ale cena mnie przeraza. Po ile znalazlas najtaniej? I o jakim kolorze myslisz?
Poza wygaldem (na zywo prezentuje sie lepiej niz w internecie) zachwycona jestem budka ktora jest mega duza przy gondoli i spacerowce i nie potrzeba ani parasolki od slonca, wiatru, deszczu itp i mysle ze przy deszczu tez mozna sie obyc bez folii przeciwdeszczowej. Kolejna sprawa to wielki kosz, zaciagany sznurkiem z ktorego nic nie wypadnie. Raczka przekladana na przod lub tyl wozka bez ruszania gondoli/spacerowki. Widzialam wersje limitowana ze skorzana raczka i palakiem i taka bym wziela, bo ta piankowa raczka do mnie nie przemawia, zaraz sie pewnie wytrze i bedzie fatalnie wygladac. No i przede wszystkim porzadne kolka. Kurcze jestem zachwycona ale cena mnie martwi, bo w zyciu nie chcialam tyle na wozek przeznaczyc. Ale one podobno w dobrej cenie sie potem sprzedaja. A i jeszcze jedna rzecz dla nas idealna, bo poki co przez najblizsze 2 lata bedziemy mieszkac w obecnym mieszkaniu, ktore nie jest zbyt duze i kazde miejsce jest na wage zlota- otoz wozek ma jeden stelaz do gondoli i spacerowki wiec dla nas super. A co sadzisz o kubelkowym stelazu? Myslisz, ze dziecku jest wygodnie w takiej pozycji? O matko ale sie napisalam ;)