Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #4971 30 lipca 2016, 19:20

anoli Zaprawiona w bojach

Marzenaa napisał(a)

Allanka ale masz fajnie jeziorko, sloneczko, czekoladki...mmm rozmarzylam sie tez bym chciala :)
My sie zastanawiamy czy wybrac sie jeszcze na pare dni nad morze w polowie sierpnia.
Lekarz powiedzial, ze wolalby nie ale z drugiej strony ze przeciez nie bede dzwigac walizek i jechac pociagiem wiele godzin wiec chyba sie zgodzil :) Ale ja w tym wyjezdzie boje sie tylko tego ze w razie czego to jaki tam szpital ja znajde, bo chcemy na Hel jechac, a na Helu nie dosc ze czesto mega korki to najblizszy szpital pewnie w trojmiescie jest. Ale mamy bliziutko, od nas to ze 3 godzinki drogi autostrada i tam jest najmniej ludzi.

Aga nie miesci mi sie w glowie jak mozna otruc psa...co za ludzie. Strasznie mi przykro, dobrze ze drugi psiaczek dal rade.

Laviaa a to juz szykujesz tak ostatecznie pod dzidziusia - prasowanie i pranie? Bo ja to na razie raz przepralam a takto mysle zeby w pazdzierniku uprac w plynie dla niemowlat i wyprasowac wszystko.

Iza ciesze sie wszystko bez zmian :)

Marzena ja jak jechalam to sprawdzalam szpitale i tam chyba najblizszy to w Pucku jest. Na szczęście nie musiałam korzystać ty też nie będziesz. Ale jak mówią przezorny zawsze ubezpieczony :)

Zgłoś nadużycie #4972 30 lipca 2016, 19:31

kasik84 Gotowa na wszystko

anoli napisał(a)

Kasik pytanko mam do Ciebie bo Ty kupowałaś juz moodda jakie masz koła?  Pompowane czy piankowe?

Koła mam pompowane Anoli.
Laviaa słonko a Tobie się nie zacial suwaczek cały czas mi pokazuje 25 tydz.

Zgłoś nadużycie #4973 30 lipca 2016, 19:37

pomyslowa_mama Zadomowiona
Mam doła :( rodzice przyjechali na cały weekend bo nie widzieli już nas 2 msc i stęsknili się za małym. Mój mąż się tak zachowywał ( nie odzywał się do nikogo, siedział w drugim pokoju, twierdził że się lenie mimo że zaprawiałam dzisiaj ogórki i wiśnie a on palcem nie tknął, małego udaje że nie widzi) że wygnał moich rodziców swoim zachowaniem. Jest mi bardzo żle i przykro z tego powodu. W złości powiedziałam że ma czas do wieczora i ma się spakować i jechać do matki to on do mnie z tekstem że to ja z Szymkiem mam się wyprowadzić bo on się nigdzie nie wybiera. Tak więc spakuje manatki i w poniedziałek pojedziemy autobusem sami 100 km do moich rodziców. Ciężarna w 7 mscz 1,5 rocznym dzieckiem. Już nie mam siły :( :( ;( :( :(

Zgłoś nadużycie #4974 30 lipca 2016, 20:05

aga907 Zaprawiona w bojach
Kochana pomyslowamamo , może w złości tak powiedział ? Faceci czasem maja takie odchyly od normy :/ mój tez jak moi rodzice przyjeżdżają czasami zachowuje się tak ze mialabym ochotę go w jaja kopnąć . siedzi naburmuszony jakby mu ktoś cos zrobił ,prawie w ogóle się nie odzywa itp a potem ja muszę tłumaczyć ze oni nic nie zrobili, ze po porostu przemeczony itd . tez mi juz tyle razy było przykro że hej,dlatego wiem co czujesz. Tez często awantury potem były w domu . a najlepsze ze on uwaza zawsze ze ja przesadzam i sobie cos wymyslam . oni po prostu nie widza jak to z boku wygląda. A ty się kochana nie przejmuj , miej w tylku to co sobie gada i nie stresuj się kochana bo nie możesz.teraz. pamiętaj ze i dzidziuś się będzie stresowal 😙😙😙

Zgłoś nadużycie #4975 30 lipca 2016, 20:26

aga907 napisał(a)

Kochana pomyslowamamo , może w złości tak powiedział ? Faceci czasem maja takie odchyly od normy :/ mój tez jak moi rodzice przyjeżdżają czasami zachowuje się tak ze mialabym ochotę go w jaja kopnąć . siedzi naburmuszony jakby mu ktoś cos zrobił ,prawie w ogóle się nie odzywa itp a potem ja muszę tłumaczyć ze oni nic nie zrobili, ze po porostu przemeczony itd . tez mi juz tyle razy było przykro że hej,dlatego wiem co czujesz. Tez często awantury potem były w domu . a najlepsze ze on uwaza zawsze ze ja przesadzam i sobie cos wymyslam . oni po prostu nie widza jak to z boku wygląda. A ty się kochana nie przejmuj , miej w tylku to co sobie gada i nie stresuj się kochana bo nie możesz.teraz. pamiętaj ze i dzidziuś się będzie stresowal 😙😙😙

Napłakałam się i teraz brzuch mnie pobolewa i cały twardy jak kamień. Znowu mi ciśnienie skoczyło z którym mam problemy i on dobrze o tym wie. Przed chwilą powiedział że kobiety zawsze dzieci chcą a potem próbują wyłudzić alimenty. Niestety wiatropylna nie jestem. Sama sobie dzieci nie zrobiłam chodż są to moje upragnione i wymarzone skarby. Od dawna jest żle. Wszystko się popsuło po porodzie a teraz jest coraz gorzej. Mój mąż chyba nie dorósł do roli ojca

Zgłoś nadużycie #4976 30 lipca 2016, 20:44

O jej przykro mi ... :( co za palant :/ przepraszam, ale nie nawidze takiego zachowania :/ nie płacz kochana , bo tylko szkodzisz sobie i dziecku . musisz być twarda a jemu jeszcze przyjdzie rozum do głowy , zobaczysz

Zgłoś nadużycie #4977 30 lipca 2016, 20:46

kasik84 napisał(a)

Koła mam pompowane Anoli.
Laviaa słonko a Tobie się nie zacial suwaczek cały czas mi pokazuje 25 tydz.

Suwaczki się przycinają.... ja co rusz wstawiam nowe :(

Zgłoś nadużycie #4978 30 lipca 2016, 20:47

aga907 napisał(a)

O jej przykro mi ... :( co za palant :/ przepraszam, ale nie nawidze takiego zachowania :/ nie płacz kochana , bo tylko szkodzisz sobie i dziecku . musisz być twarda a jemu jeszcze przyjdzie rozum do głowy , zobaczysz

Tylko będzie już za póżno kiedy powiem dość. Jestem młoda a małżeństwo z dwuletnim stażem nie tak powinno wyglądać :(

Zgłoś nadużycie #4979 30 lipca 2016, 20:51

pomyslowa_mama napisał(a)

Suwaczki się przycinają.... ja co rusz wstawiam nowe :(

Dziewczyny , suwaczki się zacinaja ale wystarczy odświeżyć stronke .

Zgłoś nadużycie #4980 30 lipca 2016, 20:54

No nie powinno :/ wiesz , my tez dwa lata jesteśmy małżeństwem . i tez czasami przechodzimy kryzysy , jak chyba każdy w związku . najważniejsze to moc i chcieć sie pogodzić. Ale co nie zmienia faktu ze nie powinien tak glupio gadac , tym bardziej ze.jesteś w ciąży i szkodzi tez.dziecku . a my w ciąży niestety przezywamy wszystko podwójnie o ile nie potrójnie :) a mogę wiedzieć.czy długo byliscie ze sobą przed ślubem ?

Zgłoś nadużycie #4981 30 lipca 2016, 21:01

aga907 napisał(a)

No nie powinno :/ wiesz , my tez dwa lata jesteśmy małżeństwem . i tez czasami przechodzimy kryzysy , jak chyba każdy w związku . najważniejsze to moc i chcieć sie pogodzić. Ale co nie zmienia faktu ze nie powinien tak glupio gadac , tym bardziej ze.jesteś w ciąży i szkodzi tez.dziecku . a my w ciąży niestety przezywamy wszystko podwójnie o ile nie potrójnie :) a mogę wiedzieć.czy długo byliscie ze sobą przed ślubem ?

2 lata byliśmy razem gdzie rok już razem mieszkaliśmy. Było idealnie dopóki nie urodził się Szymon. Zaczeła się zazdrość o własne dziecko. Ostatnio nawet był zazdrosny o to że babcia dała dżem jagodowy prawnukowi a nie jemu :( kompletny dzieciak.

Zgłoś nadużycie #4982 30 lipca 2016, 21:06

O kurde :/ no to ładnie ... Niestety często słychać o tym jak facet się robi zazdrosny o własne dziecko :/ do psychologa do go wyslij . przyda mu się pranie mózgu

Zgłoś nadużycie #4983 30 lipca 2016, 22:02

Laviaa Fajna mama
Pomysłowa mamo współczuję Ci faceci to duże dzieci i nie każdy dorasta do roli ojca. Ja mojego pierwszego męża pogonilam bo był jeszcze gorszy jak Twój... Teraz mam naprawę super człowieka, a synek kochanego tatę.

Zgłoś nadużycie #4984 30 lipca 2016, 22:52

Nacudja Gotowa na wszystko
Home sweet home 😊 Dotarłam, podróż minęła znosnie, trzy prania zrobione i jakoś trudno się odnaleźć...

Marzenaa najlepiej sprawdź gdzie jest najbliższy szpital. Ja miałam podpisywane adresy i telefony w razie w. Teraz juz siedzę na tyłku w Łodzi i nigdzie się nie ruszam 😊

Pomysłowa.mamo współczuję sytuacji z mężem. Ja przez 8 lat małżeństwa tez przeszłam różne fazy. Niestety słowo rozwód tez padło, mniej więcej po roku od pojawienia się dziecka. Taka mala istotka wywraca życie do góry nogami. Nam się udało, przetrwalismy silniejsi. Wierzę, że i Wy dojdziecie do porozumienia, czego ogromnie Ci życzę.
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #4985 30 lipca 2016, 22:56

aga907 napisał(a)

O kurde :/ no to ładnie ... Niestety często słychać o tym jak facet się robi zazdrosny o własne dziecko :/ do psychologa do go wyslij . przyda mu się pranie mózgu

Tylko tak to jest kiedy facet ma robioną wodę z mózgu przez własną matkę. Wczoraj znowu się dowiedzieliśmy jak to biedna teściowa rozpowiada że mój mąż zmarnował sobie życie ze mną. Jak to go owinełam wokół palca i że moje dzieci są niechcianymi wnukami itd itd

Zgłoś nadużycie #4986 30 lipca 2016, 23:10

pomyslowa_mama napisał(a)

Tylko tak to jest kiedy facet ma robioną wodę z mózgu przez własną matkę. Wczoraj znowu się dowiedzieliśmy jak to biedna teściowa rozpowiada że mój mąż zmarnował sobie życie ze mną. Jak to go owinełam wokół palca i że moje dzieci są niechcianymi wnukami itd itd

Ja pier.... Jak ja bym takie babsztyle dorwala !!!! 😣😲😤 i to kobieta kobiecie taki los gotuje. A facet zamiast nie byc pizda tylko facetem to nawet w twojej obronie nie staje . masakra. Aż brak slow .

Zgłoś nadużycie #4987 30 lipca 2016, 23:12

Tatuś może jeszcze po rozum do głowy pójdzie ,.tak jak Nacudja napisała , ale tej babie to życzę żeby sobie kiedyś przypomniała o tych wnukach i ich potrzebowała a one się na nią wypna 😡

Nacudja , super ze dotarliscie cali i zdrowi :)

Zgłoś nadużycie #4988 30 lipca 2016, 23:59

kasik84 Gotowa na wszystko
Nacudja jak dobrzeczy ze cala i zdrowa wróciłas noni mam nadzieje wypoczęta
Pomysłowa mamo strasznie Ci współczuję nie dość że mąż dupek to jeszcze teściowa jo ale CO się dziwić jaka matka taki syn (przepraszam mam nadzieje ze nie urazilam ) jak mozna tak mówić do żony jeszcze w ciazy.Mimo wszystko trzymam kciuki może chłop pójdzie po rozum do głowy a Tobie przyda się oddech u rodziców tylko szkoda se musisz sama z synem się tluc autobusem. Moze masz kogoś kto mógłby Cie zawieść .Jak meZUS posiedzi sobie sam może przemysli

Zgłoś nadużycie #4989 31 lipca 2016, 5:35

kasik84 napisał(a)

Nacudja jak dobrzeczy ze cala i zdrowa wróciłas noni mam nadzieje wypoczęta
Pomysłowa mamo strasznie Ci współczuję nie dość że mąż dupek to jeszcze teściowa jo ale CO się dziwić jaka matka taki syn (przepraszam mam nadzieje ze nie urazilam ) jak mozna tak mówić do żony jeszcze w ciazy.Mimo wszystko trzymam kciuki może chłop pójdzie po rozum do głowy a Tobie przyda się oddech u rodziców tylko szkoda se musisz sama z synem się tluc autobusem. Moze masz kogoś kto mógłby Cie zawieść .Jak meZUS posiedzi sobie sam może przemysli

Nie kochana nie uraziłaś. Problem w tym że jak ostatnio tak zrobiłam to mój ślubny przez tydzień wydał w h... kasy i nabrał wolnego bo mamusia miała plan a on na każdy rozkaz jak mnie nie ma w pobliżu. Nawet w kwestii wolnego mnie okłamali tylko dowiedziałam się wszystkiego od jego szefa. Także jak mnie nie ma w domu mój chłop czuje się jak wolny ptak

Zgłoś nadużycie #4990 31 lipca 2016, 5:44

aga907 napisał(a)

Ja pier.... Jak ja bym takie babsztyle dorwala !!!! 😣😲😤 i to kobieta kobiecie taki los gotuje. A facet zamiast nie byc pizda tylko facetem to nawet w twojej obronie nie staje . masakra. Aż brak slow .

U mnie teściowa to temat rzeka..... moje dzieci to niechciane wnuki bo z matki nie takiej. Nawet jak w styczniu wydarzyła się tragedia z poparzeniem i leżeliśmy prawie msc w szpitalu to kompletnie nikt się nie zainteresował. Nie przyjechał i nie zadzwonił bo jak to ona stwierdziła - to żaden jej obowiązek. Nawet pamiętam jak byłam w ciąży z małym to wprost pwiedziała żeby mąż zrobił testy czy to jego dziecko żeby obcego bacha nie chował. do tej pory twierdzi że coś jest nie tak bo synek podobny jest tylko do mnie. I z wyglądu i z charakteru. EEEEhhhh długo by pisać.
Przapraszam ale  musiałam wylać moje żale do teściowej :(
Na mnie może się mścić ale moje smyki nic jej zrobiły.