Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #4871 28 lipca 2016, 8:03

Laviaa Fajna mama
Pomysłowa mamo ile masz hemoglobiny? Ja 3 tyg temu mialam 7,4

Zgłoś nadużycie #4872 28 lipca 2016, 8:14

pomyslowa_mama Zadomowiona

Laviaa napisał(a)

Pomysłowa mamo ile masz hemoglobiny? Ja 3 tyg temu mialam 7,4

Ile masz ?? ?? Łykasz żelazo ?? ?? . Ja 3 tyg temu miałam 10,5 i położna mówi że rewelacji nie ma. Norma przecież jest między 12,3 a 15,3. Ja panikuje z hgb dlatego że podczas porodu dostałam krwotoku i miałam takiewyniki że nie miałam siły wstać

Zgłoś nadużycie #4873 28 lipca 2016, 8:28

allanka Fajna mama
Nacudja wczoraj nic się nie wyjaśniło może dzisiaj ale nie mam zbyt pozytywnych myśli... chyba szału dostanę jak przez taką pierdole nam odmowia... zresztą to nie jest nawet nic nieprawidłowego bo jestem na l4 więc no inaczej się nie da takie przepisy w Polsce... no ale zobaczymy.

A ja oszalalam na punkcie wózka bugaboo ale jakie ceny... rozważam zakup używanego :)

No i cierpię na bezsenność strasznie mnie to irytuje... poszłam spać po 12 obudziłam się o 2.30 i zasnelam dopiero po 6 no i teraz już też nie śpię... I to ja taki straszny śpioch nie wiem co się dzieje :( nie mogę znaleźć miejsca jest mi mega gorąco i komary się nade mną znęcają :(

Zgłoś nadużycie #4874 28 lipca 2016, 8:28

Laviaa Fajna mama
No 3 tyg temu miałam.7,4.. W poniedziałek się dowiem ile teraz jest. Jem żelazo i pije pokrzywe i od 3 tyg biorę zastrzyk epo bo ja mam z nerkami jak już kiedyś wspomniałam. Próbowałas pić pokrzywe? dziewczyny na.staraczkach mówiły, że działa cuda lepiej jak.leki

Zgłoś nadużycie #4875 28 lipca 2016, 8:30

Laviaa Fajna mama
Allanka ja kupuje bugaboo cameleon 3 jest rewelacyjny! A ty który model?

Zgłoś nadużycie #4876 28 lipca 2016, 8:36

izabela23 Supermama

Nacudja napisał(a)

Nie wiem czy witaminy mają aż taki wpływ na włosy i paznokcie, bo ja nie biorę żadnych 😊

Iza są jakieś nowe wieści? Daj znać po obchodzie.

Allanka co z kredytem?

Hej. Właśnie był obchód no nic nowego muszę leżeć i trzeba czekać tylko tyle możemy. Lekarz ma nadzieje,ze wyleze jeszcze sporo bo nie ukrywał,że na tym wtapie nie daj Boże porodu,bo dzieci praktycznie szans nie mają.
Maja sprawdzić czy nie ma infekcji bo Glosilam swędzenie

Zgłoś nadużycie #4877 28 lipca 2016, 8:37

allanka Fajna mama

Laviaa napisał(a)

Allanka ja kupuje bugaboo cameleon 3 jest rewelacyjny! A ty który model?

Na olx wpadł mi w oko cameleon 2 ale czym on się różni od cameleon 3 wiesz może? Ogólnie nie chciałam wózka używanego ale jak zobaczyłam ceny tych wózków ze sklepu to padlam no i mąż powiedział że on wózka który przewyższa wartością nasz samochód to nie kupi :P

Zgłoś nadużycie #4878 28 lipca 2016, 8:39

allanka Fajna mama

izabela23 napisał(a)

Hej. Właśnie był obchód no nic nowego muszę leżeć i trzeba czekać tylko tyle możemy. Lekarz ma nadzieje,ze wyleze jeszcze sporo bo nie ukrywał,że na tym wtapie nie daj Boże porodu,bo dzieci praktycznie szans nie mają.

I póki co to dobra wiadomość ze nic się nie zmienia i niech tak jeszcze przez kilka tygodni będzie. Wierzę bardzo ze się uda i ze urodzisz grubo po 30 tygodniu tak ze te małe ciuszki co kupiłaś będą w sam raz :)

Zgłoś nadużycie #4879 28 lipca 2016, 8:44

Laviaa Fajna mama

izabela23 napisał(a)

Czyli napewno tak szybko Cie nie wypuszcza. Może nawet i do rozwiązania?

Zgłoś nadużycie #4880 28 lipca 2016, 8:46

Laviaa napisał(a)

No 3 tyg temu miałam.7,4.. W poniedziałek się dowiem ile teraz jest. Jem żelazo i pije pokrzywe i od 3 tyg biorę zastrzyk epo bo ja mam z nerkami jak już kiedyś wspomniałam. Próbowałas pić pokrzywe? dziewczyny na.staraczkach mówiły, że działa cuda lepiej jak.leki

Pije pokrzywe, łykam żelazo i jem dużo zielonych roślin i nic nie daje. Położna mi ostatnio poleciła pić łyżkę soku z buraka z cytryną. Niby działa cuda

Zgłoś nadużycie #4881 28 lipca 2016, 8:48

allanka napisał(a)

Na olx wpadł mi w oko cameleon 2 ale czym on się różni od cameleon 3 wiesz może? Ogólnie nie chciałam wózka używanego ale jak zobaczyłam ceny tych wózków ze sklepu to padlam no i mąż powiedział że on wózka który przewyższa wartością nasz samochód to nie kupi :P

aż weszłam sprawdzić co to za wózek bugaboo bo nie słyszałam :)

Zgłoś nadużycie #4882 28 lipca 2016, 8:49

izabela23 napisał(a)

Najważniejsze że jesteś pod dobrą opieką.... będzie dobrze :)

Zgłoś nadużycie #4883 28 lipca 2016, 8:55

Laviaa Fajna mama

allanka napisał(a)

Zobacz sobie na YouTube wpisz cameloen2 vs cameleon3. Ja zakochana jestem w tym wózku od dawna i mąż już nie dyskutuje na ten temat pogodził się z wózkiem i cena. Czasami tylko mi dogryza, że w soboty musi pracować żeby na wózek zarobić

Zgłoś nadużycie #4884 28 lipca 2016, 9:03

allanka Fajna mama
Lavia z mężem to ja bym sobie poradziła ;) Ale u nas jest ten kłopot ze wozek chce koniecznie dziadek kupić no i myślę ze jakbym mu powiedziała ile chce na nowy wózek to bym mi powiedział że chyba oszalalam czy coś w tym stylu :P ogólnie to jak pierwszy raz zobaczyłam bugaboo w sklepie to powiedziałam do męża patrz jaki brzydki wózek :P Ale tak mnie zaintrygował ze zaczęłam mu się bardziej przyglądać i czytać i się zakochałam czyli to już taka dojrzała miłość :P mój mąż jeszcze nie wie :D

Zgłoś nadużycie #4885 28 lipca 2016, 9:07

Nacudja Gotowa na wszystko

pomyslowa_mama napisał(a)

Ale i pewnie morfologię masz prawidłową, a ja już ponad 2 lata z anemią chodze :(

Na granicy lub trochę poniżej, ale dramatu nie ma.
Jestem za to wściekła i juz nie wiem co robić, bo dosłownie w poniedziałek w zeszłym tygodniu zakończyłam leczenie infekcji, a dziś znowu swędzi 😯Poddaje się. Chyba poproszę o posiew z antybiogramem, bo może leki które mi dają są nieskuteczne na to co tam siedzi.
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #4886 28 lipca 2016, 9:09

izabela23 napisał(a)

Iza nadal ściskamy kciuki. Będzie dobrze. Przelezysz kryzys i wylezysz do 30 tygodnia przynajmniej 😊
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #4887 28 lipca 2016, 9:11

allanka napisał(a)

Nacudja wczoraj nic się nie wyjaśniło może dzisiaj ale nie mam zbyt pozytywnych myśli... chyba szału dostanę jak przez taką pierdole nam odmowia... zresztą to nie jest nawet nic nieprawidłowego bo jestem na l4 więc no inaczej się nie da takie przepisy w Polsce... no ale zobaczymy.

A ja oszalalam na punkcie wózka bugaboo ale jakie ceny... rozważam zakup używanego :)

No i cierpię na bezsenność strasznie mnie to irytuje... poszłam spać po 12 obudziłam się o 2.30 i zasnelam dopiero po 6 no i teraz już też nie śpię... I to ja taki straszny śpioch nie wiem co się dzieje :( nie mogę znaleźć miejsca jest mi mega gorąco i komary się nade mną znęcają :(

Ja kupiłam używany wózek. Co prawda spacerowke, ale wyglądała jak nówka sztuka. Po jednym dziecku i tylko na kołach widać było ślady użytkowania. Nie żałuję. I za te używke wtedy też zapłaciłam jak za zboże, o nowym mogłabym tylko pomarzyć. Mamy emmaljunge.

Zgłoś nadużycie #4888 28 lipca 2016, 9:11

Laviaa Fajna mama
My na szczęście sami kupujemy więc mamy pełen luz. Zastanawiam się jedynie nad kolorem ale to już najmniejszy problem.

Zgłoś nadużycie #4889 28 lipca 2016, 9:15

allanka Fajna mama
Lavia mi by pasował taki szaro różowy idealny :P

Nacudja tak mi się zdaje ze po jednym dziecku to te wózki wyglądają jak nowki :) i znowu na wsi będzie gadanie jak to nam się dobrze w tym mieście powodzi haha ;)

Zgłoś nadużycie #4890 28 lipca 2016, 9:16

Laviaa Fajna mama
Nacudja który model masz? Pewnie zadowolona jesteś z tego wózka bardzo lekki i zwrotny