Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #4851 27 lipca 2016, 20:23

Marzenaa Gotowa na wszystko

aga907 napisał(a)

Marzena , masz dobry suwaczek ? Mi pokazuje ze jesteś w 24 tyg , jeśli tak to to jeszcze 2 trymestr , a w 2 tez często miewa się mdłości :) są i takie co w 3 maja 😉 ja też miewam, chociaż od 5 dni nie wymiotowalam rano ,co jest dla mnie szokiem ☺ ale nie biorę witamin właśnie , tak jak Lavia napisała. Ja mam ogromne mdłości po witaminach i wymioty, często wymiotuje wtedy nawet do godziny od ich wzięcia . a wtedy to jest okropnosc , szczególnie dha 😣

Suwaczek mi dobrze chodzi, cos mi sie pomylilo z tym 3 trymestrem -jeszcze 3 tygodnie :) Ja nie mialam juz bardzo dawno mdlosci, skonczyly sie gdzies kolo 10 tygodnia. Jadlam ostatnio placki z cukini i moze mi siadly na zoladku, byly troche tluste..Femibion biore od poczatku ciazy nigdy sie po nim zle nie czulam wiec mysle ze to nie to. Oby jutro przeszlo. Kino przezylam, choc film byl beznadziejny, niestety nie przeczytalam o nim wczesniej opinii a zwiastun wydawal sie fajny...

Zgłoś nadużycie #4852 27 lipca 2016, 20:36

Laviaa Fajna mama
nie wiem jak wy ale ja mam skleroze! plyn dla dzieci do prania kupuje od 2 tyg jak nie od miesiaca i co dalej nie kupilam ... przypominam sobie o nim jak wejde do domu. Musze na kartce zapisac i podkreslic na czerwono moze to poskutkuje.
Marzena a na czym bylas?

Zgłoś nadużycie #4853 27 lipca 2016, 20:44

Laviaa napisał(a)

nie wiem jak wy ale ja mam skleroze! plyn dla dzieci do prania kupuje od 2 tyg jak nie od miesiaca i co dalej nie kupilam ... przypominam sobie o nim jak wejde do domu. Musze na kartce zapisac i podkreslic na czerwono moze to poskutkuje.
Marzena a na czym bylas?

"Kobiety bez wstydu" - odradzam

Zgłoś nadużycie #4854 27 lipca 2016, 20:45

pomyslowa_mama Zadomowiona
Dziewczyny może póżniej uda mi się was nadrobić, ale narazie padam na pysk. :( Taki skwar że nie wyrabiam.
Była dzisiaj u mnie koleżanka dosłownie cały dzień bo od godz 10 do godz 17. :( ale nie powiem bo lubimy poplotkować, ugotować razem obiad kiedy nasze szkraby się bawią :)
Dopiero wyszłam spod zimnego prysznica dla ochłody i tu pytanie.

Czy wam też tak wlosy strasznie się sypią i łamią paznokcie ?? ?? Biorę femibion do tego żelazo ze względu na złą morfologię a włosy lecą jak leciały. W poprzedniej ciąży włosy i paznokcie i skóra stały się moim największym atutem a teraz.... tragedia

Zgłoś nadużycie #4855 27 lipca 2016, 20:52

No i dostałam wiadomość że mój wózek już jest w drodze, więc jutro czekam z niecierpliwością na kuriera :)

Zgłoś nadużycie #4856 27 lipca 2016, 20:57

pomyslowa_mama napisał(a)

Czy wam też tak wlosy strasznie się sypią i łamią paznokcie ?? ?? Biorę femibion do tego żelazo ze względu na złą morfologię a włosy lecą jak leciały. W poprzedniej ciąży włosy i paznokcie i skóra stały się moim największym atutem a teraz.... tragedia

Nie, ja nie mam z tym problemu. Wrecz przeciwnie mam wrazenie ze wlosy mniej wychodza i sie mniej przetluszczaja, paznokcie tez mi sie nie lamia ani nie rozdwajaja, a przed ciaza mialam z tym czesty problem. I z czego jestem najbardziej zadowolona - wlosy na nogach rosna mi bardzo wolno 😆

Zgłoś nadużycie #4857 27 lipca 2016, 21:01

Marzenaa napisał(a)

Nie, ja nie mam z tym problemu. Wrecz przeciwnie mam wrazenie ze wlosy mniej wychodza i sie mniej przetluszczaja, paznokcie tez mi sie nie lamia ani nie rozdwajaja, a przed ciaza mialam z tym czesty problem. I z czego jestem najbardziej zadowolona - wlosy na nogach rosna mi bardzo wolno 😆

he he to ja miałam tak w ciąży z synkiem, a teraz mi okropnie lecą.... paznokcie jak o coś zachacze to potrafią mi się wygiąć w drugą stronę :( d otego mój kochany tatuś twierdzi że zmarniałam na buzi ( szczery do bólu ) he hehehe

Zgłoś nadużycie #4858 27 lipca 2016, 21:39

anoli Zaprawiona w bojach

Marzenaa napisał(a)

Dokładnie :) u mnie to samo- paznokcie mniej lamliwe, włosy mocniejsze ale na szczescie nie te na nogach :)

Zgłoś nadużycie #4859 27 lipca 2016, 21:44

Karolajla Gotowa na wszystko

pomyslowa_mama napisał(a)

Dziewczyny może póżniej uda mi się was nadrobić, ale narazie padam na pysk. :( Taki skwar że nie wyrabiam.
Była dzisiaj u mnie koleżanka dosłownie cały dzień bo od godz 10 do godz 17. :( ale nie powiem bo lubimy poplotkować, ugotować razem obiad kiedy nasze szkraby się bawią :)
Dopiero wyszłam spod zimnego prysznica dla ochłody i tu pytanie.

Paznokcie masakra! Zawsze miałam twarde płytki nie do zdarcia a teraz łamią się jak szalone, z włosami nie mam problemu jest ich na potęgę i jak się czesze to chyba z pół godziny, w poprzedniej ciąży to samo każdy się dziwił bo nawet po ciąży prz KP wcale mi nie wypadaly tyle co zawsze to wiadomo, ja od urodzenia mam grube i gęste włosy co latem jest utrapieniem...

Zgłoś nadużycie #4860 27 lipca 2016, 21:47

Laviaa Fajna mama
Mnie się wydaje,że włosy mam lepsze ale za to na twarzy lubią wyskoczyć mi jakieś niespodzianki...
Pomysłowa mamo jaki wózek zamowilas?

Zgłoś nadużycie #4861 27 lipca 2016, 21:55

Nacudja Gotowa na wszystko
Ja tez mam lepsze włosy i paznokcie. Nawet cera ładniejsza się zrobiła.
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #4862 27 lipca 2016, 21:58

allanka Fajna mama
A ja farbowalam włosy i w pierwszym trymestrze i kilka dni temu bo już niesympatycznie wygladalam. Cera mi się fajniejsza zrobiła nie wyskakuje mi nic :) no i włosy jakby trochę grubsze :)

Zgłoś nadużycie #4863 28 lipca 2016, 6:40

Karolajla napisał(a)

Paznokcie masakra! Zawsze miałam twarde płytki nie do zdarcia a teraz łamią się jak szalone, z włosami nie mam problemu jest ich na potęgę i jak się czesze to chyba z pół godziny, w poprzedniej ciąży to samo każdy się dziwił bo nawet po ciąży prz KP wcale mi nie wypadaly tyle co zawsze to wiadomo, ja od urodzenia mam grube i gęste włosy co latem jest utrapieniem...

Ja włosy też mam mega gęste ale w takim tepie to ja łysa zostanę :(

Zgłoś nadużycie #4864 28 lipca 2016, 6:41

Laviaa napisał(a)

Mnie się wydaje,że włosy mam lepsze ale za to na twarzy lubią wyskoczyć mi jakieś niespodzianki...
Pomysłowa mamo jaki wózek zamowilas?

Mamy spacerówkę bebetto nico. Zamówiłam do naszego stelarzu gondole, fotelik i reszte akcesorii typu torba, folia itd

Zgłoś nadużycie #4865 28 lipca 2016, 6:43

Nacudja napisał(a)

Ja tez mam lepsze włosy i paznokcie. Nawet cera ładniejsza się zrobiła.

Muszę chyba zmienić witaminy. W pierwszej ciąży brałam Dopel heartz mama i byłam sama zaskoczona z efektów mimo że wyniki miałam gorsze. Teraz wyniki troszkę lepsze a się sypie :(

Zgłoś nadużycie #4866 28 lipca 2016, 7:03

kurcze ciągle mi się suwaczki przycinają :(

Zgłoś nadużycie #4867 28 lipca 2016, 7:53

Nacudja Gotowa na wszystko
Nie wiem czy witaminy mają aż taki wpływ na włosy i paznokcie, bo ja nie biorę żadnych 😊

Iza są jakieś nowe wieści? Daj znać po obchodzie.

Allanka co z kredytem?
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #4868 28 lipca 2016, 7:54

Laviaa Fajna mama
Pomysłowa mamo odśwież f5 i powinno działać.
Ja wózek sama nie wiem kiedy zamówię to chyba zależy od daty rozwiązania jak będzie wczesniak to po porodzie zamówię,a jak w miarę o czasie to przed.

Zgłoś nadużycie #4869 28 lipca 2016, 8:01

Laviaa napisał(a)

Pomysłowa mamo odśwież f5 i powinno działać.
Ja wózek sama nie wiem kiedy zamówię to chyba zależy od daty rozwiązania jak będzie wczesniak to po porodzie zamówię,a jak w miarę o czasie to przed.

Ja zamówiłam teraz żeby mieć z głowy największy wydatek :)

Zgłoś nadużycie #4870 28 lipca 2016, 8:02

Nacudja napisał(a)

Nie wiem czy witaminy mają aż taki wpływ na włosy i paznokcie, bo ja nie biorę żadnych 😊

Iza są jakieś nowe wieści? Daj znać po obchodzie.

Allanka co z kredytem?

Ale i pewnie morfologię masz prawidłową, a ja już ponad 2 lata z anemią chodze :(