Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #4771 26 lipca 2016, 12:55

izabela23 Supermama

kasik84 napisał(a)

Kurcze a jak oni liczą te tygodnie od skończone go czy jak bo gdzie się nie ruszam to inaczej aplikacje liczą inaczej lekarze inaczej nawet forum inaczej i weź bądź madry

W szpitalach to licza skonczone tygodnie

Zgłoś nadużycie #4772 26 lipca 2016, 13:01

Laviaa Fajna mama
Iza gadalam z kolezanka i mowila ,ze ona w 25 tyg nie miala juz szyjki ale szew trzymal i urodzila w 38 tyg... wiec glowa do gory! napewno wszystko bedzie dobrze

Zgłoś nadużycie #4773 26 lipca 2016, 13:01

aga907 Zaprawiona w bojach

Laviaa napisał(a)

Aga a moze dzidzus tak sie wierci ,ze ci uciskal na cos?

Nie wiem, co chwile dzisiaj czuje taki szarpiaco-klujacy bol po lewej str. Dzidzi się rusza , wiec.możliwe ze cos uciska może jakis nerw. Wiecie , jak nie byłam w ciąży to mnie to tam walilo ze tu zaklulo tu zabolalo, a tak to każdy bol w obrębie brzucha to na mnie odrazu pot wyskakuje ze stresu . ale Adzik ma racje , musi być dobrze. Chyba ide się przespać , jakoś niezadobrze się dzisiaj czuje .
P.s. kolejny atak we Francji. Nozownicy wzięli zakładników w kościele , zabili księdza , kolejny zakładnik ciężko ranny . masakra .

Zgłoś nadużycie #4774 26 lipca 2016, 13:03

Laviaa Fajna mama
Robia zament i panike w srod ludzi , chca zastarszyc...

Zgłoś nadużycie #4775 26 lipca 2016, 13:46

Marzenaa Gotowa na wszystko

aga907 napisał(a)

Nie wiem, co chwile dzisiaj czuje taki szarpiaco-klujacy bol po lewej str. Dzidzi się rusza , wiec.możliwe ze cos uciska może jakis nerw. Wiecie , jak nie byłam w ciąży to mnie to tam walilo ze tu zaklulo tu zabolalo, a tak to każdy bol w obrębie brzucha to na mnie odrazu pot wyskakuje ze stresu . ale Adzik ma racje , musi być dobrze. Chyba ide się przespać , jakoś niezadobrze się dzisiaj czuje .
P.s. kolejny atak we Francji. Nozownicy wzięli zakładników w kościele , zabili księdza , kolejny zakładnik ciężko ranny . masakra .

Ja sie wlasnie obudzilam , usnelam na jakies polorej godziny, pogoda dzisiaj kiepska.
Aga ja jestem zdania, ze musi troche pobolec, pokloc w koncu to ciaza i dzidzius, ktory rosnie i sie rusza w naszym brzuchu wiec to nie jest normalny stan. Ja sie nie przejmuje jak mnie cos zaboli, zakluje uwazam ze to normalne, inaczej jak by mnie dlugo pobalo ze 2 dni w jednym miejscu i bylby to bol taki n,aprawde a nie klucie to wtedy bym zaczela myslec. A takto to sobie nic nie wkrecam. Pusc sobie na cda film "Poczatek" - ciekawy.

Zgłoś nadużycie #4776 26 lipca 2016, 13:48

Laviaa napisał(a)

Iza gadalam z kolezanka i mowila ,ze ona w 25 tyg nie miala juz szyjki ale szew trzymal i urodzila w 38 tyg... wiec glowa do gory! napewno wszystko bedzie dobrze

Iza widzisz co przypadek to inny, moze jeszcze dluzej szew wytrzyma w Twoim przypadku :)

Zgłoś nadużycie #4777 26 lipca 2016, 13:48

Nacudja Gotowa na wszystko
Teściowa to w ogóle jest fajny temat 😊 Moja się nami w ogóle nie interesuje. Jak leżałam z synem w szpitalu to nawet nie zadzwoniła, żeby mi nie przeszkadzac. Teraz w tej ciąży nie zadzwoniła ani razu zapytać się jak się czuje. Jak zaprasza nas do siebie to dzwoni do męża i pyta się czy przyjedzie. Widocznie my nie jesteśmy ważni albo uważa nas za osoby towarzyszące synowi. Z moim dzieckiem nie ma żadnego kontaktu, a on nawet wstydzi się z nią przywitać. Może nawet by mnie to wszystko nie ruszało, ale jestem przyzwyczajona do zupełnie czegoś innego. I ona w sumie chyba nie jest złym człowiekiem, nawet mężowi kiedyś powiedziała, że jestem najlepszym co go w życiu spotkało (fajnie, że wierzy w syna), ale absolutnie nie jest ciepłą i rodzinna osoba. Teściowa to dla mnie temat rzeka 😉

Iza trzymaj się dzielnie 😊 Wiem, że trudniej z lekarzem bucem, ale może wie co robi i jest kompetentny. Czasem wiedza nie idzie ze zdolnościami interpersonalnymi niestety. Najważniejsze, że jesteś pod opieką lekarzy. Głowa do góry. Wszystkie tu zaciskamy kciuki 😊

A my dziś znowu na plaży 😊
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #4778 26 lipca 2016, 13:59

Nacudja zazdroszcze plazy...ja dzisiaj sie kisze w domu

Zgłoś nadużycie #4779 26 lipca 2016, 14:04

gusia85 Gotowa na wszystko
A ja, zeby bylo sprawiedliwie pracuje :-)

Zgłoś nadużycie #4780 26 lipca 2016, 14:17

allanka Fajna mama
A ja się opierdzielam standardowo. Za chwilkę jedziemy małe zakupy :) siostra przywiozła mi dwa kartony ciuszków i już jednak nie chce więcej :)

Zgłoś nadużycie #4781 26 lipca 2016, 14:39

A ja sie obzeram teraz, jem mussli crunchy i mam jeszcze naszykowane czeresnie , sliwki i borowke amerykanska. I zaraz znajde sobie jakis film na cda i bede ogladala i jadla przed wiatrakiem :) Dzis nawet nosa na dwor nie wystailam, jest znow duszno i goraco :(

Zgłoś nadużycie #4782 26 lipca 2016, 14:46

Ja mam takie pytanko. Bo mi brzuszek jak twardnieje to przeważnie poprzedza ruchy dzidziusia . zastanawiam się czy to ma jakiś wplyw na to twardnienie . no i czasami jest twardy np obok pępka taka kula jakby , ale może to po prostu dzidzi się wypina ?

Marzena dziekuje 😙

Allanka , myślę ze i tak cos kupisz ,.choćby nie wiem co to do końca ciąży na pewno cos upatrzysz jeszcze hihi

Nacudja, przykre ze tak Was olewa , ale najważniejsze ze nie utrudnia życia , bo niestety są i takie .

Ja się będę uzerac z bratem i bratową męża którzy mieszkają na dole ... Chciałam wierzyć mężowi ze oni nie będą kłopotliwi we współżyciu , tym bardziej ze brat od mojego tak bardzo nalegał żebyśmy poszli tam mieszkać , ale jednak spełniło się to co mowilam od samego poczatku. Heh czasami wolalabym nie mieć racji . maz właśnie z nimi wojnę ost znowu prowadził bo znowu , tak jak rok temu , wybierał miód pszczołom przy wejściu do domu . czaicie ta odpowiedzialność? W tamtym roku się dusilismy w 40 stopniowych upalach na gorze z zamkniętymi oknami przez.cały dzień , i ani wyjść z domu nie mogliśmy bo cały rój przed jedynym wejściem do domu i dookola domu . w tym roku ponoć zrobił to samo. Jak ja się wsciekne to ja zrobię larmo a wtedy nie będzie dopiero Milo , bo ja sobie nie wyobrażam takich akcji z ich strony jak będzie już dziecko na świecie

Zgłoś nadużycie #4783 26 lipca 2016, 14:53

allanka Fajna mama
Aga no jasne ze to dzidzia się wypycha :) U mnie też tak robi a ja nie znoszę tego uczucia jak ona to robi jakby mi się flaki przewracaly :P

Zgłoś nadużycie #4784 26 lipca 2016, 16:41

Nacudja Gotowa na wszystko

Marzenaa napisał(a)

Nacudja zazdroszcze plazy...ja dzisiaj sie kisze w domu

Juz nie ma czego. Przyszła burza 😕
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #4785 26 lipca 2016, 16:43

allanka Fajna mama
Na kogo oni szyją te stroje kapielowe :/ miałam do wyboru cale dwa... albo wyblakniety z wystawy albo zajebiscie czerwony z ogromnymi majtkami.... A pani w jednym sklepie sie spytała czy noszę push up eee w ciazy? ona chyba jakas durna i naprawdę naprawdę nie mam dużych piersi staniki kupuję miseczkę D. Tak więc na kogo oni szyją te staniki :/ ale jestem zła.

Iza jak tam u Ciebie?

Zgłoś nadużycie #4786 26 lipca 2016, 16:44

Tez ta mam czasem, z jednej strony robi sie gorka i pewnie wypycha sie pupka. Mnie to sie akurat podoba :)

Zgłoś nadużycie #4787 26 lipca 2016, 16:52

allanka Fajna mama

Marzenaa napisał(a)

Tez ta mam czasem, z jednej strony robi sie gorka i pewnie wypycha sie pupka. Mnie to sie akurat podoba :)

Moja wypycha głowę tak w podbrzuszu bardziej i może mi tyle co jest to niefajne ale dziwne takie uczucie :) ale niech wypycha na zdrowie jej :D

Zgłoś nadużycie #4788 26 lipca 2016, 17:04

Laviaa Fajna mama
Wstałam w końcu. Spalam chyba z 3 godziny te wizyty u lekarzy dziś mnie wylonczyly....
Moja też czasami się pcha ale co mogę zrobić jedynie pozwolić jej.

Zgłoś nadużycie #4789 26 lipca 2016, 17:07

Mi się to tez podoba 😀 tylko ze się czasami zestresowalam bo wydawało mi się ze znowu brzuszek stwardnial a to chyba maleńka się wypina tak czasami 😊 nooo brzuszek tez niestety twardnieje , ale jestem dobrej myśli

Zgłoś nadużycie #4790 26 lipca 2016, 17:18

Laviaa Fajna mama
Aguś brzuszek też czasami musi pocwiczyc. Wszystko normalne. Ale jestem dobrej myśli i wierzę w to,że wszystkie urodziny śliczne i zdrowe dzieci