Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #4751 26 lipca 2016, 9:39

aga907 Zaprawiona w bojach
Nie dajcie się takim babsztylom :) no to Allanka masz naprawdę dzisiaj ambitne plany ! A więc udanego dnia ! :) ja to dzisiaj będę leżeć , leżeć i ... Hmm niech pomyśle , leżeć . wczoraj wieczorem malutka mi takie boksy i kopniaki zasadzala ze byłam w szoku hehe jak ja bym chciała przestać myśleć o czarnych scenariuszach , normalnie zamiast cieszyć się okresem ciąży to ja takie schizy mam. No to moja gin zaczyna dzisiaj urlop , wraca za 27 dni . la koooszzzmarrrrreee . Najbardziej niepokoi mnie ten twardniejacy brzuszek . ale mam nadzieje ze to tylko te skurcze Hicksa i ze nic nie narobia szkód .

Zgłoś nadużycie #4752 26 lipca 2016, 10:02

Marzenaa Gotowa na wszystko
Anoli, Allanka wspolczuje tesciow, wiem co to znaczy, bo moja siostra i moja mama nie maja za ciekawie w tym temacie. Mnie w przeciwienstwie trafila sie super tesciowa, zlego slowa nie mozna powiedziec. Nawet bylysmy kiedys razem we dwie w teatrze innym razem po grilu siedzilysmy we dwie do 6 nad ranem i gadalysmy :) A wlasnie zaraz wrzuce Wam na fb ciuszki sprzed 30lat , jakie dostalam od tesciowki, jesli chodzi o wzory to moze nie hit sezonu ;) ale sa nieuzywane i na codzien moge miec.
Iza trzymamy kciuki zeby szyjka przestala sie skracac i rozwierac i zeby cos na to zaradzili w szpitalu. Trzymaj sie kochana.
Aga prosze nie panikuj bez powodu, bo jeszcze wpedzisz sie w jakas powazniejsza schize. Nie siedz bezczynnie w domu tylko czyms sie caly czas zajmuj. Jak nie czytalas "Jezdzca miedzianego" to przeczytaj powinna Cie wciagnac i chociaz podczas czytania nie bedziesz myslala.
Ja tez dzisiaj planuje lezec, bo mnie brzuch na dole pobolewa tak jakby miesnie ale to chyba od tego ze mi macica rosnie i kluje mnie w kroku wiec wole troche polezec przez wzglad na szyjke. W piatek mam wizyte jak sie szyjka nie zmieni bede wniebowzieta jak sie skroci mozliwe ze beda mi jeszcze szew zakladac :(
Wczoraj skrecilismy komode, nowe ciuszki juz leza w szuladzie, te co upralam dosychaja i dzisiaj je sobie ladnie poskladam i tez schowam :) Ale fajnie, dzidzius ma juz swoj pierwszy mebelek :)

Zgłoś nadużycie #4753 26 lipca 2016, 10:05

anoli Zaprawiona w bojach
Ja bez planow na dziś.  Pada i nic mi sie nie chce nawet obiadu robic.
Na temat mojej teściowej to można powieść pisać.  Ogólnie liczy sie tylko córeczka i jej dzieci a my to takie zło konieczne. Dla własnego i dziecka spokoju tak postanowilam że więcej tam nie idę.  Szkoda nerwów...

Zgłoś nadużycie #4754 26 lipca 2016, 10:13

Marzena , mnie tez właśnie pobolewa i co jakieś 2 dni mam takie dziwne bóle w kroku . ale pewnie masz rację , wszystko się rozciąga . kiedy masz wizytę ?? ? Wrzucaj zdjęcia na FB bo się doczekać nie mogę ! 😀 moja mama tez trzymała nasze ubranka , jak mi opowiadała jakie itp to tez tak bardzo bym je chciała , no ale niestety, w 2008 tornado zabrało cala walizkę 😢
Anoli, jak kobita taka wredna to rzeczywiście szkoda czasu na taka i nerwów tez.

Zgłoś nadużycie #4755 26 lipca 2016, 10:14

AAA nie doczytalam Marzena . już wiem ze w piątek wizyta :)

Zgłoś nadużycie #4756 26 lipca 2016, 10:21

anoli napisał(a)

Ja bez planow na dziś.  Pada i nic mi sie nie chce nawet obiadu robic.
Na temat mojej teściowej to można powieść pisać.  Ogólnie liczy sie tylko córeczka i jej dzieci a my to takie zło konieczne. Dla własnego i dziecka spokoju tak postanowilam że więcej tam nie idę.  Szkoda nerwów...

Pewnie Anoli nie ma sie co denerwowac. Ja jednej swojej babci prawie nie znam, bo sie nigdy nami nie interesowala. Nie pamietam zebym kiedykolwiek cos od niej dostala, aa raz jak byla i przypadkiem dowiedziala sie ze mam urodziny zdjela branzoletke z reki i mi ja dala...Ale inne wnuki to jej oczko w glowie, masakra nie wiem jak mozna byc takim czlowiekiem. Jak sie urodzilam i mnie zobaczyla to powiedziala podobno " jejku jaka ona brzydka" ... franca ;) Dobrze , ze druga babcie i dziadka mam kochanych.

Zgłoś nadużycie #4757 26 lipca 2016, 10:25

aga907 napisał(a)

Marzena , mnie tez właśnie pobolewa i co jakieś 2 dni mam takie dziwne bóle w kroku . ale pewnie masz rację , wszystko się rozciąga . kiedy masz wizytę ?? ? Wrzucaj zdjęcia na FB bo się doczekać nie mogę ! 😀 moja mama tez trzymała nasze ubranka , jak mi opowiadała jakie itp to tez tak bardzo bym je chciała , no ale niestety, w 2008 tornado zabrało cala walizkę 😢
Anoli, jak kobita taka wredna to rzeczywiście szkoda czasu na taka i nerwów tez.

Aga z tego co pamietam to pisalas juz wczesniej grubo przed wizyta, ze miewasz bole w kroku wiec pewnie jakby to o czyms swiadczylo niedobrym to by wyszlo podczas ostatnich badan u lekarza. Jesli nic nie wyszlo to jest to zapewne normalne. Zdjecia na fb wrzucilam do albumu "ciuszki" ale nie sa jakies przebojowe ;) Matko z tym tornado to niezly numer.

Zgłoś nadużycie #4758 26 lipca 2016, 10:38

izabela23 Supermama
Generalnie wien tyle,ze noc nie wiem. Mam lezec beda beda obserwowac jak nie bedzie skurczy wypisza mnie!!! Lekarz bucowaty jak mu powiedzialam ze szyjka miala tydz temu 3cm to wyjechal z tekstem,ze gdyby moja szyjka tyle miala to by mi Nikt szwu nie zakladal.

Jeden + ze podaja sterydy na p

Zgłoś nadużycie #4759 26 lipca 2016, 10:39

izabela23 Supermama
Płucka

Zgłoś nadużycie #4760 26 lipca 2016, 10:48

anoli Zaprawiona w bojach
Dziewczyny a orientujecie sie od ktorego tyg ciąży jest juz tak zwany dolny prog gdzie dziecko ma juz szanse na przeżycie bo mowil mi kiedys lekarz ale nie pamietam :(

Zgłoś nadużycie #4761 26 lipca 2016, 10:49

gusia85 Gotowa na wszystko
Iza chyba wiem ktory to :-)

Musimy wymyslic Ci jakies objawy to moze dluzej polezysz.

Zgłoś nadużycie #4762 26 lipca 2016, 11:01

Matko jedyna , ci lekarze . Iza , będzie dobrze , musi być 😙😙😙

Zgłoś nadużycie #4763 26 lipca 2016, 11:23

allanka Fajna mama
Iza może przyjdzie inna zmiana i jakiś normalniejszy lekarz. A tan Twój to do kiedy jest na urlopie? No i dobrze ze podali te sterydy.

Anoli z tego co czytałam to dziecko żeby miało jakiekolwiek szanse na przeżycie musi się urodzić ponoc jakoś w 23 tygodniu to skrajny wczesniak ale to az ciężko w to uwiezyc... Mój kuzyn urodził się jakoś w 28 tygodniu i przeżył i nic mu nie jest :) ważył najpierw 1.1 kg ale spadł do 800gram i go uratowali i to już 20 lat temu było. Mój mąż urodził się w 30 tygodniu i ważył 1.2 kg.

Zgłoś nadużycie #4764 26 lipca 2016, 11:33

Iza to jakis buc z tego lekarza, oby nastepna zmiana byla normalniejsza.
A robili Ci dzisiaj usg/sprawdzali szyjke?

Zgłoś nadużycie #4765 26 lipca 2016, 11:49

izabela23 Supermama
Wczoraj eobili ma 18-19,mm lekarz na izbie powiedzial szew trzyma ale to takie...
Innej zmiany nie będzie bo ten.lekarz opiekuje sie akurat moja salą. Niestety mam pecha na takich lekarzy...

Moj jest od poniedzialku w poniedziałek mialam miec wizyte ale prawda jest taka ze on nic zrobic nie moze wyslal mnie do szpitala o najwyzszej referencyjnosci w wojewodztwie i tyle.

Zgłoś nadużycie #4766 26 lipca 2016, 12:11

Iza , będzie dobrze. Jesteś pod opieka lekarzy - może bucowatych, ale myślę ze będą się bać ze zrobią cos nie tak o co można ich oskarżyć , także narazie badz dobrej myśli i się nie stresuj 😙

Ja przed.chwilą się wystraszylam bo po lewej str pod pępkiem tak mnie zaczęło kluc i szarpać ze normalnie aż mi się słabo z nerwów zrobilo. Ale po chwili przeszło . mam nadzieje ze to tylko rozciąganie

Zgłoś nadużycie #4767 26 lipca 2016, 12:39

Laviaa Fajna mama

anoli napisał(a)

Dziewczyny a orientujecie sie od ktorego tyg ciąży jest juz tak zwany dolny prog gdzie dziecko ma juz szanse na przeżycie bo mowil mi kiedys lekarz ale nie pamietam :(

teoretycznie 23 tydzien ale zdarza sie ,ze z 22 tyg jak i 20 to zelzy od dziecka i innych czynnikow...

Zgłoś nadużycie #4768 26 lipca 2016, 12:42

kasik84 Gotowa na wszystko
Kurcze a jak oni liczą te tygodnie od skończone go czy jak bo gdzie się nie ruszam to inaczej aplikacje liczą inaczej lekarze inaczej nawet forum inaczej i weź bądź madry

Zgłoś nadużycie #4769 26 lipca 2016, 12:45

adzik535 Gotowa na wszystko
Aga wrzuć na luz! Zrelaksuj się, wez kąpiel, idź do kosmetyczki, pooglądaj komedie cokolwiek tylko przestań we wszystkim doszukiwać sie jakiś anomalii!!! Jesteś mloda zdrowa kobietą, ktora niedługo urodzi śliczne i zdrowe dziecko i tyle- bez żadnych komplikacji i innych przeciwności! Zacznij myśleć pozytywnie! Twój stres udziela sie dziecku kochana :)

Zgłoś nadużycie #4770 26 lipca 2016, 12:52

Laviaa Fajna mama
Aga a moze dzidzus tak sie wierci ,ze ci uciskal na cos?