Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #4731 25 lipca 2016, 22:36

allanka Fajna mama
Lavia oby nowy dzień przyniósł już same dobre wiadomości :)

Zgłoś nadużycie #4732 25 lipca 2016, 22:38

Laviaa Fajna mama
Taka mam właśnie nadzieję

Zgłoś nadużycie #4733 25 lipca 2016, 22:49

kasik84 Gotowa na wszystko
Laviaa będzie wszystko git limit złych wieści wyczerpany

Zgłoś nadużycie #4734 25 lipca 2016, 23:09

aga907 Zaprawiona w bojach
Martwie się o Ize i dzieciaczki ...
A ja dziewczyny się zastanawiam tak na poważnie czy nie wybrać się do psychologa . może nauczy mnie pozytywnego myślenia bo się zaczynam męczyć sama ze sobą i pewnie dzieciątko tez zestresowane . dopiero co byłam w szpitalu u mojej gin ( w piątek ) sprawdzić czy to nie wody płodowe mi się Sącza , a dzisiaj jak mam od południa prawie zero tych uplawow na wkładce to sobie wkrecilam ze juz nie mam wód płodowych ... No koszmar , co jest ze mną nie tak do cholery ?

Zgłoś nadużycie #4735 25 lipca 2016, 23:12

allanka Fajna mama
Ej no dziewczyny ale jeszcze się nie wydarzyło nic złego i oby się nie wydarzyło musimy mocno trzymać kciuki. Iza i jej malenatwa sa mam nadzieję już pod dobrą opieką i oby tak było. To już 25 tydzien a medycyna działa cuda. Byle by Jeszcze kilka tygodni lekarze na pewno przygotują ich na każdą ewentualność maleństwa dostaną sterydy na płuca jakby w razie co ale trzymam kciuki co by Jeszcze chociaż z miesiąc posiedzialy w brzuchu. Grunt to żeby teraz cala trójka była pod dobrą opieką.Jestem optymistką musi być dobrze.

Zgłoś nadużycie #4736 25 lipca 2016, 23:21

allanka Fajna mama
Aga bo dostaniwsz kopniaka zaraz. Tego śluzu raz jest więcej raz jest mniej. To normalne jest. Wiem że to bardzo trudne jak jednej z nas się coś dzieje pewnie wszystkie się stresujemy i martwimy o nasze maleństwa ale musimy wierzyć że będzie dobrze. Byłaś u lekarza ostatnio i wszystko było ok tak więc tego się trzymajmy. I bez paniki będzie dobrze i u Izy i u Ciebie i u nas wszystkich już niedługo będziemy tulily nasze skarby a Iza może nawet trochę szybciej i tyle będzie dobrze lekarze są w stanie uratować skrajne wczesniaki i to tak ze często nie mają potem problemów w życiu i są zdrowe i koniec. Tego się trzymajmy.

Zgłoś nadużycie #4737 25 lipca 2016, 23:29

Laviaa Fajna mama
Aga musisz być dobrej myśli jeśli dzieciaczek kopie to jest wszystko ok! A wody żeby ich brakło to muszą ciurkiem lecieć jak po porodu... Głowa do góry

Zgłoś nadużycie #4738 26 lipca 2016, 5:27

Karolajla Gotowa na wszystko

allanka napisał(a)

Aga bo dostaniwsz kopniaka zaraz. Tego śluzu raz jest więcej raz jest mniej. To normalne jest. Wiem że to bardzo trudne jak jednej z nas się coś dzieje pewnie wszystkie się stresujemy i martwimy o nasze maleństwa ale musimy wierzyć że będzie dobrze. Byłaś u lekarza ostatnio i wszystko było ok tak więc tego się trzymajmy. I bez paniki będzie dobrze i u Izy i u Ciebie i u nas wszystkich już niedługo będziemy tulily nasze skarby a Iza może nawet trochę szybciej i tyle będzie dobrze lekarze są w stanie uratować skrajne wczesniaki i to tak ze często nie mają potem problemów w życiu i są zdrowe i koniec. Tego się trzymajmy.

Moja koleżanka zaczęła rodzic bliźniaki w 23tc, fakt długo siedzieli w szpitalu bo ponad 3msc ale wszystko skończyło się dobrze i są cali i zdrowii a dziewczynki maja już 2lata, także głowa do góry, modlimy się za Ile i dzieci, wszystko będzie dobrze.

Zgłoś nadużycie #4739 26 lipca 2016, 6:50

pomyslowa_mama Zadomowiona
A od Izy nadal żadnych wieści..... marwię się :(

Zgłoś nadużycie #4740 26 lipca 2016, 6:54

izabela23 Supermama
Nic nie wiem, czekam na obchod jak cos sie dowiem to dam znac

Zgłoś nadużycie #4741 26 lipca 2016, 7:01

Moje suwaczki staneły w miejscu..... ile można być w 25 tyg..... musiałam skasować i od nowa utworzyć

Zgłoś nadużycie #4742 26 lipca 2016, 7:03

emiszym Zaprawiona w bojach
Aga ja Cię rozumiem ,chociaż w pierwszej ciąży było cały czas dobrze to drugą straciłam ale widocznie tak miało być ale za to w trzeciej ciąży panikowalam jak szalona ,miałam wizytę a za tydz znów u niego byłam bo coś tam bo coś tam ale taka nasza natura że wciąż się martwimy . A jak dzieci się urodza to dopiero się będziemy martwić czy kupka taka jak trzeba ,czy dobrze przybiera, to ząbki,brzuszki itp Aga ja to z tymi uplawami też tak mam raz dużo a ostatnio prawie wcale ,już kilka razy z rzędu rano nie mam nic a bywało tak że normalnie plywalo, trochę mam tylko w ciągu dnia . Tak myślę że przez luteine się to zmieniło brałam 2*2 50mg a teraz dostałam 2*1 100mg

Zgłoś nadużycie #4743 26 lipca 2016, 7:34

Nacudja Gotowa na wszystko
Dziewczyny allanka ma rację. Jeszcze nic złego się nie stało. Iza i dzieci są w szpitalu pod opieką lekarzy. Musimy mocno trzymać kciuki i przesyłać pozytywne myśli. Musi być dobrze!

pomysłowa.mama suwaczki chyba się nie zacinaja. Przynajmniej u mnie wystarczy odświeżyć stronę i wszystkie suwaczki liczą prawidłowo 😊
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #4744 26 lipca 2016, 7:56

Laviaa Fajna mama
Zbieram się do nefrologa mam nadzieję, że będzie lepiej z morfologia.

Zgłoś nadużycie #4745 26 lipca 2016, 7:59

Nacudja napisał(a)

Dziewczyny allanka ma rację. Jeszcze nic złego się nie stało. Iza i dzieci są w szpitalu pod opieką lekarzy. Musimy mocno trzymać kciuki i przesyłać pozytywne myśli. Musi być dobrze!

pomysłowa.mama suwaczki chyba się nie zacinaja. Przynajmniej u mnie wystarczy odświeżyć stronę i wszystkie suwaczki liczą prawidłowo 😊

kilka dni bylam w 25 tyg i 5 dniu... he he a po zmianie od razu w 26 i 3 dniu

Zgłoś nadużycie #4746 26 lipca 2016, 8:10

anoli Zaprawiona w bojach
Dzień dobry :)

Iza daj znać po obchodzie. Aga musisz przestać tak źle myśleć bo to nie służy ani tobie ani dziecku!

Ja wczoraj wybrałam się na małe zakupy i w h&m trafiłam na 5 szt. bodziaków za 20 zł oczywiście białe :/ kupiłam też 3pak skarpetek i przytulankę no i w końcu zamówiłam leżaczek.

Niestety na tym etapie mój dobry humor się zakończył bo byliśmy w odwiedzinach u teściowej a że jest to kobieta z BARDZO ciężkim charakterem to zaraz mnie wkur.... i skończyło się to naszym wyjściem po pół godzinnej wizycie. Ehh...

Zgłoś nadużycie #4747 26 lipca 2016, 8:32

anoli napisał(a)

Dzień dobry :)

Iza daj znać po obchodzie. Aga musisz przestać tak źle myśleć bo to nie służy ani tobie ani dziecku!

Ja wczoraj wybrałam się na małe zakupy i w h&m trafiłam na 5 szt. bodziaków za 20 zł oczywiście białe :/ kupiłam też 3pak skarpetek i przytulankę no i w końcu zamówiłam leżaczek.

Niestety na tym etapie mój dobry humor się zakończył bo byliśmy w odwiedzinach u teściowej a że jest to kobieta z BARDZO ciężkim charakterem to zaraz mnie wkur.... i skończyło się to naszym wyjściem po pół godzinnej wizycie. Ehh...

dlatego ja odciełam się od teściów i tam nie jeżdzimy. W dupie ma swojego jedynego wnuka... przez 2 lata widziała go z 5 razy. Nie wspomnę o tej ciąży. Nawet nie wiem w którym miesiącu jestem. Jak Szymon leżał w Ciechanowie ( prawie 100 km od domu) stwierdziła że jeżdzić nie będzie bo to żaden jej obowiązek. Wrrrrr..... nawet jak o niej myślę ciśnienie mi rośnie :) ) :)

Zgłoś nadużycie #4748 26 lipca 2016, 8:44

allanka Fajna mama
Anoli jak ja dobrze Cię rozumiem z tym ze moją nie ma ciężkiego charakteru ona jest po prostu durna.I kłopot jest taki ze jak akurat ma mi ochotę dopierdolic to robi to tak żeby mój mąż nie słyszał... A mój ukochany zawsze twierdzi że wymyslam i przesadzam... tzn twierdził do czasu ale to i tak nic nie zmienia bo się mamusi postawić nie umie. Całe szczęście widujemy się rzadko. Z tego co wiem to ona ze swoim mężem to przed znajomymi ograzmow dostają jak to dziadkami zostaną ale do mnie nikt nie zadzonil przez kilka miesiecy spytac co tam i jak sie czuje ale nie ukrywam mi to na reke :D najlepsze co można usłyszeć od teściowej - to tylko i wyłącznie twoja wina ze twoje dziecko nie żyje bo w przeszłości bralas tabletki antykoncepcyjne no i cała rodzina też poznała te wersje tak więc dziewczyny jak coś to moja teściowa odkryła co powoduje straszne wady u dzieci i chwali się tym jak umie taki z niej naukowiec.

Zgłoś nadużycie #4749 26 lipca 2016, 8:55

aga907 Zaprawiona w bojach
Jezu, ale kobiety wam się trafiły za tesciowe 😨 to moja bratowa ma taka teściową ze ze świecą szukać 😉 moja mamę hihi to ja juz czasami po mamie jade ze sobie na głowę daje dziewczynie wejść . bez kitu , jakby mi tAK kiedyś synowa pyskowala albo takimi tekstami walila jak ona to będę teściową z piekła rodem 😈 a ja teściów nie ma , bo mój maz stracił rodziców . jak miał 12 lat ojca , a jak 14 mamę

Zgłoś nadużycie #4750 26 lipca 2016, 9:04

allanka Fajna mama
Aga takie z dowcipów ale tych wrednych :P

Jakie plany na dzisiaj? Bo ja mam zamiar zrobić sobie dobrze :D jadę do kosmetyczki ogarnąć moje pazurki a potem planuje skoczyć do miasteczka i kupić sobie strój kąpielowy co bym chociaż miała w czym na plażę wyjść :) A wieczorem spotykam się z koleżanką z która się już ładnych parę lat nie widziałam :)

Iza czekamy na info z zacisnietymi kciukami :) powiedz tym lekarzom ze interesują Cię tylko pozytywne wiadomości albo niech spadają na drzewo.