Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #4711 25 lipca 2016, 16:57

Karolajla Gotowa na wszystko

izabela23 napisał(a)

Dziewczyny jade sie pakowac i natychmiast do szpitala wojewódzkiego (150km) szyjka rozwiera sie mimo szwu ma tylko 1,8 cm przez tydzień skrocila sie prawie i polowe!!! Blagam modlcie sie za moje malenstwa bo ja kolejnej straty nie przezyje

Izunia dziś pomodle się mocno za Was, mam nadzieje, ze Bóg mnie wysłucha. Trzymaj się kochana i bądź dobrej myśli choć wiem, że pewnie nie jest łatwo to musisz być silna.

Zgłoś nadużycie #4712 25 lipca 2016, 17:05

Nacudja Gotowa na wszystko

izabela23 napisał(a)

Dziewczyny jade sie pakowac i natychmiast do szpitala wojewódzkiego (150km) szyjka rozwiera sie mimo szwu ma tylko 1,8 cm przez tydzień skrocila sie prawie i polowe!!! Blagam modlcie sie za moje malenstwa bo ja kolejnej straty nie przezyje

Izunia głowa do góry. Teraz po prostu musi być dobrze. Bedziesz w szpitalu pod ciagla opieka. Jestem z Tobą myślami i na pewno pomodlę się za Was. Musisz być silna. Czekamy na wieści.
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #4713 25 lipca 2016, 17:07

Nacudja Gotowa na wszystko
Allanka ja też chętnie bym poplywala, bo dziś upał ale moczę tylko nogi. Właśnie ze względu na możliwość infekcji. Tym bardziej, że mnie w tej ciąży one nie omijają niestety.
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #4714 25 lipca 2016, 17:10

allanka Fajna mama

Nacudja napisał(a)

Allanka ja też chętnie bym poplywala, bo dziś upał ale moczę tylko nogi. Właśnie ze względu na możliwość infekcji. Tym bardziej, że mnie w tej ciąży one nie omijają niestety.

No właśnie ja też się tego bardzo boję chociaż mój lekarz powiedział "jak pani coś złapie to wyleczymy". Czasami mnie rozbraja ten facet on chyba nie ma w życiu problemów bo po co :)

Zgłoś nadużycie #4715 25 lipca 2016, 17:12

kasik84 Gotowa na wszystko
Iza trzymam kciuki z całych sił musi być wszystko dobrze.

Zgłoś nadużycie #4716 25 lipca 2016, 17:12

Marzenaa Gotowa na wszystko
Iza trzymamy mocno wszystkie kciuki i modlimy sie zeby wszystko bylo dobrze. Musza cos poradzic na ta szyjke w szpitalu. Badz dobrej mysli. Musi byc dobrze!!

Zgłoś nadużycie #4717 25 lipca 2016, 17:28

Laviaa Fajna mama
o matko!! Iza musi byc dobrze! kcuki trzymam i bede sie modlic za was . Wierze w to ,ze bedzie dobrze

Zgłoś nadużycie #4718 25 lipca 2016, 18:04

allanka Fajna mama
Tak bardzo, bardzo, bardzo trzymamy kciuki za Izę i jej maleństwa, powiedziałam mojej mamie też trzyma kciuki.

A ja dostałam przed chwilą smsa, że ktoś mnie sprawdzał w KRD, mąż też dostał czyli, że analitycy działają z naszym kredytem. Ciekawe jak długo może to jeszcze potrwać.

Zgłoś nadużycie #4719 25 lipca 2016, 18:20

emiszym Zaprawiona w bojach
Iza niech Bóg ma Was w swojej opiece a Matka czuwa nad malenstwami . Będę co wieczór się modlić za Was . Ja podjęłam się modlitwy za dzieci moje i dzieci z róży, tą modlitwę muszę codziennie odmawiać do końca mojego życia . Fajna sprawa bo co wieczór 20 osób modli się za te dzieci . Już nie jedno wymodliłam a to tylko 10 zdrowasiek 😉

Zgłoś nadużycie #4720 25 lipca 2016, 18:44

izabela23 Supermama
Ja juz drugi raz odmawiam nowenne pompejanska i mam nadzieję,tym razem ktos bedzie czuwał nad nami. Ja w drodze do szpitala mam nadzieje ze przyjma bez skierowania jak nie to zrobie im ambaras na pół Europy

Zgłoś nadużycie #4721 25 lipca 2016, 18:58

gusia85 Gotowa na wszystko
Iza spokojnie, to jest genialny szpital!

Zgłoś nadużycie #4722 25 lipca 2016, 19:00

allanka Fajna mama

izabela23 napisał(a)

Ja juz drugi raz odmawiam nowenne pompejanska i mam nadzieję,tym razem ktos bedzie czuwał nad nami. Ja w drodze do szpitala mam nadzieje ze przyjma bez skierowania jak nie to zrobie im ambaras na pół Europy

Jak będą robili problemy to każ im napisać sobie papierek ze mimo wszystko nie chce Cie przyjąć i niech lekarz się podpiszę pod tym w razie jakbyś wyszła ze szpitala i na parkingu albo w domu coś ci się stało- polozna ze szkoły rodzenia mówiła że to zawsze działa bo nikt na siebie nie weźmie takiej odpowiedzialności. Będzie dobrze medycyna tak poszła do przodu ze na pewno coś zadzialają w końcu też jedziesz do wojewódzkiego. I na pewno ktoś nad wami czuwa i nie dopuści do tego żeby coś złego się wydarzyło. Trzymajcie się moco :*

Zgłoś nadużycie #4723 25 lipca 2016, 20:13

emiszym Zaprawiona w bojach

izabela23 napisał(a)

Wierzę że wyprosisz ,nowenna pompejanska jest bardzo ciężka jak dla mnie co nie oznacza że jej nie odmowilam bo w jednej intencji dwa razy i uważam że ma niesamowitą moc . Mój mąż ma niski poziom leukocytów poddał się poboru szpiku do tej pory nie odebrał wyników, pocieszeniem było to że były cały czas na tym samym poziomie lekarz twierdzi że gdyby było to coś poważnego to by spadały a on od dwóch lat ten sam poziom. A teraz uwaga ,podczas mojego pobytu w szpitalu pobolewalo go w boku podejrzrwali wyrostek ale chirurg stwierdził że za mały jest żeby go wycinać (a podraznienie jego może wynikać z ciężkiej pracy a jest dostawcą w sklepie z armatura łazienkowa )no i zrobił badania LEUKOCYTY W NORMIE CHWALA PANU 😉 Iza odmowie nowennę do Św Rity w waszej intencji też jest niesamowita a Tobie polecam oczywiście jak znajdziesz siły na nowennę do Matki Nieustającej Pomocy 😉

Zgłoś nadużycie #4724 25 lipca 2016, 20:43

anoli Zaprawiona w bojach

izabela23 napisał(a)

Iza trzymajcie się - będziemy trzymać mocno kciuki za WAS.

Zgłoś nadużycie #4725 25 lipca 2016, 20:45

pomyslowa_mama napisał(a)

Witajcie. Póżniej was nadrobie bo dopiero wróciłam z placu zabaw :) Miałam dzisiaj usg rano i co się dowiedziałam ?? ? Kompletnie nic. Dziecko ułożono pośladkowo ze skrzyżowanymi nogami. A już myślałam że pójdę na zakupy... ehhh muszę kupować w uniwersalnych kolorach. Lekarz mówi że płeć poznamy dopiero jak odwróci się główką w dół :( :( . Wiem tylko że maluszek rozwija się prawidłowo i jest duży, aż lekarz się pytał jaką wagę urodzeniową miał synek

Jejku ja mam to samo co usg to nadzieja i ciągle nic.... też póki co kombinuję z wyprawka unisex :( porażka jak dla mnie bo historia lubi się powtarzać...

Zgłoś nadużycie #4726 25 lipca 2016, 21:11

pomyslowa_mama Zadomowiona

anoli napisał(a)

Jejku ja mam to samo co usg to nadzieja i ciągle nic.... też póki co kombinuję z wyprawka unisex :( porażka jak dla mnie bo historia lubi się powtarzać...

też nie znasz jeszcze płci ?? ? Moje to już 3 usg gdzie sprawdzam płeć i nic. Dzidziuś ciągle ze skrzyżowanymi nogami i wypchnięty pupą. Wózek zamówiłam szaro - biały a reszta będzie w kolorze uniwersalnym bo kolejne usg dopiero w 33 tyg :(

Zgłoś nadużycie #4727 25 lipca 2016, 21:20

No tylko na usg genetycznym w 13 tyg lekarz powiedział że obstawia na chłopaka a później już sam się zawahał :(

Zgłoś nadużycie #4728 25 lipca 2016, 21:42

pomyslowa_mama Zadomowiona

anoli napisał(a)

No tylko na usg genetycznym w 13 tyg lekarz powiedział że obstawia na chłopaka a później już sam się zawahał :(

to tak jak u nas. Powiedział że chyba chłopak ale pewien nie jest żeby nie było niespodzianki

Zgłoś nadużycie #4729 25 lipca 2016, 22:29

kasik84 Gotowa na wszystko
Izus słonko my tu wszystkie czekamy na wieści

Zgłoś nadużycie #4730 25 lipca 2016, 22:32

Laviaa Fajna mama
Dobrze, że ten dzień się kończy same złe wiadomości... Jutro mam nefrologa mam nadzieję, że badania wyjdą ok.