Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #4611 24 lipca 2016, 12:11

Laviaa Fajna mama

Nacudja napisał(a)

Jak nie zapłaciłas to trochę gorzej. W firmie gdzie pracuje, choć pewnie prawo ubezpieczeniowe jest ujednolicone, nie ma możliwości cofnięcia się z data. Trzeba zrobić nowa polise od dnia i godziny. W historii ubezpieczeniowej jest dziura i jeśli ktoś to wylapie można dostać karę.

mamy w compensie ale jak gadalismy z agentem to powiedzial ,ze wystarczy oplacic a oni do 14 dni wysle kontunuacje i nie bedzie problemu

Zgłoś nadużycie #4612 24 lipca 2016, 12:17

Nacudja Gotowa na wszystko

Laviaa napisał(a)

mamy w compensie ale jak gadalismy z agentem to powiedzial ,ze wystarczy oplacic a oni do 14 dni wysle kontunuacje i nie bedzie problemu

To spoko. Widocznie co firma to inne zasady 😊
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #4613 24 lipca 2016, 12:17

allanka Fajna mama
Nacudja Ula to przesluczne imię i Marianka też :D tylko ze mój mąż nie chce bo mój tata ma na imię Marian i ze niby po dziadku... Ale Marysia już przejdzie. Moim zdaniem to Marysia to jeszcze bardziej po dziadku. No ale nawet na Blanke się zgodził.

Zgłoś nadużycie #4614 24 lipca 2016, 12:18

allanka Fajna mama
Lavia czyli jednak pizza będzie? :D

Zgłoś nadużycie #4615 24 lipca 2016, 12:33

Laviaa Fajna mama
Allanka imie fajne i nie oklepane. Nie jedziemy bo przerwa techniczna w banku i nie moge jej oplacic ,a tylko z potwierdzeniem oplacenia jest wazna. co tam pizze zamowie prze telefon co prawda nie bedzie taka pyszna jak tamta ale zawsze to jakas alternatywa

Zgłoś nadużycie #4616 24 lipca 2016, 12:40

Marzenaa Gotowa na wszystko

allanka napisał(a)

Nacudja Ula to przesluczne imię i Marianka też :D tylko ze mój mąż nie chce bo mój tata ma na imię Marian i ze niby po dziadku... Ale Marysia już przejdzie. Moim zdaniem to Marysia to jeszcze bardziej po dziadku. No ale nawet na Blanke się zgodził.

Ja o Blance tez myslalam ale moj maz od razu odrzucil tak jak Lene, Natasze i Oliwke..
U nas teraz jest Amelka i Emilka nr 1 :)

Zgłoś nadużycie #4617 24 lipca 2016, 12:41

allanka Fajna mama
Lavia dokładnie :) A ja po tym pobycie tutaj to w końcu na bank dostanę zjebke od lekarza za kilogramy. Ciągle mnie tu dokarmiają a jeszcze słyszę ojej jak ty mało jesz. No gdybym jadła normalne porcję to by mnie dźwigiem do Wrocławia musieli wiezc. Ale taka pizzę to bym zjadła :D

Zgłoś nadużycie #4618 24 lipca 2016, 12:43

Nacudja Gotowa na wszystko

Marzenaa napisał(a)

Ja o Blance tez myslalam ale moj maz od razu odrzucil tak jak Lene, Natasze i Oliwke..
U nas teraz jest Amelka i Emilka nr 1 :)

U nas odpadły wszystkie wymienione. Tez chciałam Emilke, ale miał ponoć jakaś głupia w szkole i nie chce. Wybór imienia i nasze skojarzenia naprawdę podążają dziwnymi drogami 😉
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #4619 24 lipca 2016, 12:43

Karolajla Gotowa na wszystko
U nas doszło jedno imię bo mężowi podoba się Samira jak nie dojdziemy do porozumienia nadamy dwa imiona i będzie Sabina Samira albo na odwrót, corka też ma drugie imię Oliwia Larysa :-)

Zgłoś nadużycie #4620 24 lipca 2016, 12:44

allanka napisał(a)

Lavia dokładnie :) A ja po tym pobycie tutaj to w końcu na bank dostanę zjebke od lekarza za kilogramy. Ciągle mnie tu dokarmiają a jeszcze słyszę ojej jak ty mało jesz. No gdybym jadła normalne porcję to by mnie dźwigiem do Wrocławia musieli wiezc. Ale taka pizzę to bym zjadła :D

Allanka to tak jak ja bylam tydzien u rodzicow, co chwila mi cos mama podtykala do jedzenia i mowila ze za malo jem :) Ach te mamy...pewnie bedziemy kiedys take same ;)

Zgłoś nadużycie #4621 24 lipca 2016, 12:47

allanka Fajna mama
No Emilka też mi się nie kojarzy dobrze kurczę tyle pięknych imion i popsute przez ludzi :P no ale jak to mowa nie dowiesz się ilu ludzi nie lubisz póki nie zaczniesz wybierać imienia dla dziecka :) Ale Amelii, Blanki i Marianki nie znam żadnej :D

Zgłoś nadużycie #4622 24 lipca 2016, 12:50

Nacudja napisał(a)

U nas odpadły wszystkie wymienione. Tez chciałam Emilke, ale miał ponoć jakaś głupia w szkole i nie chce. Wybór imienia i nasze skojarzenia naprawdę podążają dziwnymi drogami 😉

Z tymi skojarzeniami to niestety tak jest. Ja bym miala ogromny problem jak chlopca nazwac ;)

Zgłoś nadużycie #4623 24 lipca 2016, 14:23

aga907 Zaprawiona w bojach
A ja się zastanawialam między Blanka , a Laura . ale mój maz kategorycznie odrzucił Blankę . nie wiem czemu :/ mi się podoba i w dzieciństwie miałam taka przyjaciółkę która baaardzo lubilam . ost tez myslalam nad Michalina , ale mój maz stwierdził ze absolutnie mu się nie podoba i ze skoro wymyslilam już takie ładnie imię jak Laura mam zostawić , więc u nas zostaje Laura 😁

Zgłoś nadużycie #4624 24 lipca 2016, 14:36

emiszym Zaprawiona w bojach
A ja muszę stanąć w obronie Emilki moja córka jest bardzo uczuciowa , w przedszkolu zawsze pani ja chwalila że pomaga innym pociesza gdy ktoś płacze ,jest spokojna ,wrażliwa , ustepliwa ale też nie da sobie w kaszę dmuchać ,bardzo rezolutna. Jedyną wadą ale do dogadania jest trochę uparta . Nie wiem jak się będzie uczyć bo dopiero od września rozpoczynamy naukę

Zgłoś nadużycie #4625 24 lipca 2016, 14:53

emiszym Zaprawiona w bojach
Dziewczyny czy też tak macie ,nie wiem czy dobrze to klasyfikuje ale podejrzewam u mnie zespól niespokojnych nóg . Tylko wieczorem jak leżę na lezaku albo sofie przed tv denerwują mnie nogi normalnie mi przeszkadzają ,nie mogę spokojnie wysiedziec muszę co jakiś czas ok pół min zmieniać ich pozycję ,prostować,tak jakby w środku laskotały itp w reklamie ostatnio wszystko by się zgadzało poza tym ze niby dotyczy to w nocy podczas snu i nie da się spać a ja znów jak mi to zaczyna dokyczac kładę się i zasypiam i nie budzi mnie to w nocy . Może mam pierwsza fazę tej choroby .Nie czytałam bo się boję , zdałam to na ciążę ,któraś z Was też tak ma ?

Zgłoś nadużycie #4626 24 lipca 2016, 14:53

allanka Fajna mama
Emiszym czasami dobrze jest być w życiu trochę upartym :)

Aga a jak tam z mężem dzisiaj?

Zgłoś nadużycie #4627 24 lipca 2016, 14:56

pomyslowa_mama Zadomowiona
a ja imiona mam już wybrane. Jeśli potwierdzi się chłopiec to będzie Mikołaj, jeśli jakimś cudem będzie dziewczynka będzie Nela. No i drugie imię trzeba wybrać

Zgłoś nadużycie #4628 24 lipca 2016, 15:05

allanka Fajna mama
My nie chcemy drugiego imienia tzn ja się na to nie zgadzam. Więc o tyle kłopotu mniej że jedno trzeba wymyślić :D czy dziewczyny które wysłały prośbę o dodanie na fb są stąd?

Zgłoś nadużycie #4629 24 lipca 2016, 15:12

pomyslowa_mama Zadomowiona

allanka napisał(a)

My nie chcemy drugiego imienia tzn ja się na to nie zgadzam. Więc o tyle kłopotu mniej że jedno trzeba wymyślić :D czy dziewczyny które wysłały prośbę o dodanie na fb są stąd?

u nas to tradycja rodzinna. Wszyscy mamy po dwa imiona :)

Zgłoś nadużycie #4630 24 lipca 2016, 15:21

aga907 Zaprawiona w bojach

allanka napisał(a)

No właśnie , bo ja tez dostalam zaproszenie a ja nie znam po imieniu i nazwisku wiec jak ktoś wyśle mi zaproszenie na fb to musi się tu na forum upomnieć ;)