Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #4591 24 lipca 2016, 11:15

pomyslowa_mama Zadomowiona
to co piszemy tutaj ?? ?? ? Jaka ostateczna decyzja ??

Zgłoś nadużycie #4592 24 lipca 2016, 11:16

Marzenaa Gotowa na wszystko
No i pieknie....zamiast pod pazdziernikowkami na fb napisalam komus pod zdjeciem niechcacy wiadomosc do Was" Czesc dziewczyny :) Ja tez juz na nogach. Nie wiem jak uda mi sie Was nadrobic tak duzo napisalyscie. Dzisiaj jedziemy na grilla do tesciow wiec z dzisiejszego dnia tez beda zaleglosci.. w poniedzialek Was jakos nadrobie ;) Milego dnia :) " Dobrze ze nic wiecej nie napisalam, masakra. Jakbym napisala cos bardziej intymnego, bo take tematy tez poruszamy bardzo czesto to chyba zapadlabym sie pod ziemie. Ja zostaje tu dla bezpieczenstwa :)

Zgłoś nadużycie #4593 24 lipca 2016, 11:17

Nacudja Gotowa na wszystko
Ok. To zdjęcia ciuchów wrzucę tam 😊
Laviaa bo ja sobie średnio radzę z błyskawicznie zmieniającym się humorem mojej małej wagi... 😉 I życzę smacznego 😊
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #4594 24 lipca 2016, 11:24

allanka Fajna mama
Lavia prześlij mi kawałek takiej pizzy :D ale bym zjadła. A właśnie spieram się z mężem o imię dla córki w smsach nie ma to jak dobra komunikacja w związku

Zgłoś nadużycie #4595 24 lipca 2016, 11:29

Marzenaa Gotowa na wszystko
Utworzylam na fb album ciuszki i zamiescilam tam swoje wczorajsze zakupy :)

Zgłoś nadużycie #4596 24 lipca 2016, 11:30

Laviaa Fajna mama
i dupa dziewczyny na maxa wlasnie popatrzylismy z mezem ,ze polise ubezpieczeniowa mielismy do 17 lipca!! matko kochana teraz na szybko musze obarnac ubezpieczenie i zeby bylo smiesznie polskie!!

Zgłoś nadużycie #4597 24 lipca 2016, 11:35

Laviaa napisał(a)

i dupa dziewczyny na maxa wlasnie popatrzylismy z mezem ,ze polise ubezpieczeniowa mielismy do 17 lipca!! matko kochana teraz na szybko musze obarnac ubezpieczenie i zeby bylo smiesznie polskie!!

OC za samochód? To nie panikuj. Jeśli składka była opłacona to polisa sama się wznowiła. Zakład ubezpieczeń powiadomi Was o tym. Po 2 tygodniach od daty upływu ubezpieczenia, jeśli nie zgłosisz się do agenta, firma powinna Wam wysłać tzw. automatyczne wznowienie.
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #4598 24 lipca 2016, 11:39

Laviaa Fajna mama
no wlasnie nie zaplacilam bo zapomnialam na smierc! teraz dzwonilam do znajomego zobacze co powie... ale ja musze meic nowa polise  zeby w razie kontroli szwaby sie nie doczepily...

Zgłoś nadużycie #4599 24 lipca 2016, 11:44

Jak nie zapłaciłas to trochę gorzej. W firmie gdzie pracuje, choć pewnie prawo ubezpieczeniowe jest ujednolicone, nie ma możliwości cofnięcia się z data. Trzeba zrobić nowa polise od dnia i godziny. W historii ubezpieczeniowej jest dziura i jeśli ktoś to wylapie można dostać karę.

Zgłoś nadużycie #4600 24 lipca 2016, 11:46

allanka Fajna mama
Lavia ale to zazwyczaj dziala tak ze jeśli Ci się sama wznowila to masz w zasadzie rok na zapłacenie jej oni oczywiście mogą przysyłać wezwania do zapłaty i robić problemy w razie wypadku ale jak jest przedłużona nawet sama to niewiele mogą zrobić. Tylko pytanie czy na pewno się przedłużyła. Temat mi znany bo my co roku zapominamy o przelewie... gorzej jest z przeglądem tego cholera nie da się ni jak obejść jak się zapomni :P Ale dziwne, gdzie masz ubezpieczone auto? bo do nas już na miesiąc przed końcem zazwyczaj wydzwaniaja z cudownymi ofertami.

Zgłoś nadużycie #4601 24 lipca 2016, 11:47

allanka napisał(a)

Lavia prześlij mi kawałek takiej pizzy :D ale bym zjadła. A właśnie spieram się z mężem o imię dla córki w smsach nie ma to jak dobra komunikacja w związku

Allanka jesteście daleko od siebie to smsy są teraz na porządku dziennym jeśli chodzi o komunikację 😊 A jakie masz propozycje zamiast Natalki? My też nadal nie mamy imienia, a jeszcze mąż mnie straszy, że to przecież on pojedzie do urzędu zarejestrować dziecko...

Zgłoś nadużycie #4602 24 lipca 2016, 11:47

izabela23 Supermama
To piszemy tutaj w takim razie. :-)

Lavia to nieciekawie,ale na bank rozwiazecie to jakoś.

Moje brzdace ruchliwe dzisiaj ale troche boli mnie w pochwie boje sie,zeby to szyjka sie nie rozlazila coraz bardziej,ale jutro wyskocze na USG podejrzeć. A jak cos to będę dzwonic do mojego gina chociaz jest na urlopie

Zgłoś nadużycie #4603 24 lipca 2016, 11:48

allanka napisał(a)

Lavia ale to zazwyczaj dziala tak ze jeśli Ci się sama wznowila to masz w zasadzie rok na zapłacenie jej oni oczywiście mogą przysyłać wezwania do zapłaty i robić problemy w razie wypadku ale jak jest przedłużona nawet sama to niewiele mogą zrobić. Tylko pytanie czy na pewno się przedłużyła. Temat mi znany bo my co roku zapominamy o przelewie... gorzej jest z przeglądem tego cholera nie da się ni jak obejść jak się zapomni :P Ale dziwne, gdzie masz ubezpieczone auto? bo do nas już na miesiąc przed końcem zazwyczaj wydzwaniaja z cudownymi ofertami.

Sama wznawia się tylko jeśli składka jest opłacona.

Zgłoś nadużycie #4604 24 lipca 2016, 11:50

allanka Fajna mama
Nacudja serio? My się tak slizgaliśny i dwa lata temu i trzy w tym roku jakoś ogarniam wszystko bo mam czas i idzie wszystko na czas prawie. Płacenie rachunków to dla mnie masakra zapominam o tym na amen... Tauron to się chyba już przyzwyczaił że zawsze później kasę dostają.... aż wstyd :P

Zgłoś nadużycie #4605 24 lipca 2016, 11:51

aga907 Zaprawiona w bojach
Dziewczyny , jak będziemy wrzucac zdjęcia na FB to podpisujmy się naszymi nickami z forum pod każdym naszym zdjęciem , będzie wszystko jasne ;)

Zgłoś nadużycie #4606 24 lipca 2016, 11:53

allanka Fajna mama

Nacudja napisał(a)

Sama wznawia się tylko jeśli składka jest opłacona.

Aaaa a my normalnie przedluzalismy sami :)

Dziewczyny co jest złego w imieniu Marianna? Mój mąż uważa że to krzywdzenie dziecka.... A mi się bardzo podoba.

Zgłoś nadużycie #4607 24 lipca 2016, 11:59

allanka napisał(a)

Aaaa a my normalnie przedluzalismy sami :)

Dziewczyny co jest złego w imieniu Marianna? Mój mąż uważa że to krzywdzenie dziecka.... A mi się bardzo podoba.

No to jest właśnie opcja dla zapominalskich 😊 ale tylko pod warunkiem, że polisa jest w calosci opłacona. Wtedy nie musisz pamiętać, żeby sama iść do agenta i przedłużać polise. A swoją drogą dobry agent powinien sam zabiegać o klienta i przypominać o końcu trwania umowy, czy terminie opłaty raty. Pracuje w ubezpieczeniach to trochę wypaczona może jestem 😉

Mój mąż też nie chce Marianny. Ale zupełnie nie rozumiem co złego jest w Uli... Tym razem wybór imienia to droga przez mękę 😯

Zgłoś nadużycie #4608 24 lipca 2016, 11:59

aga907 napisał(a)

Dziewczyny , jak będziemy wrzucac zdjęcia na FB to podpisujmy się naszymi nickami z forum pod każdym naszym zdjęciem , będzie wszystko jasne ;)

Już naprawiłam błąd 😊

Zgłoś nadużycie #4609 24 lipca 2016, 12:00

Laviaa Fajna mama
dziewczyny polise mamy ale jak na zlosc przerwa techniczna w banku... doszlismy do wniosku ,ze widocznie mamy nie jechac skoro jak nie polisa to bank nas wstrzymuje... darujemy sobie dzis ta wyprawe jak cos to za tydzien pojedziemy.

Zgłoś nadużycie #4610 24 lipca 2016, 12:07

Karolajla Gotowa na wszystko
Buuuu, ja wole fb ale trudno będę tu po prostu rzadziej :-)