Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #4451 22 lipca 2016, 17:40

Marzenaa Gotowa na wszystko
Aga moze jedz dzisiaj do szpitala tylko po to zeby sie uspokoic ale jestem pewna, ze to nic groznego ;) Mialas jaka infekcje moze to jeszcze po tym tak masz z tymi uplawami, a moze niedoleczylas infekcji. I kup dzis przez internet testy zebys sie na przyszlosc tak nie denerwowala. Znalazlam Ci kilka stron w necie gdzie sa dostepne. Zamawiaj ;)

http://medicline.pl/test-na-obecnosc-wod-plodowych-4-szt-p-3530.html
http://aptekapodsloncem.pl/apteka-internetowa/testy-na-wyciek-plynu-owodniowego-...
http://www.apteka-natolinska.pl/produkt/4500/130/Testy_diagnostyczne/Test_na_wyc...

Zgłoś nadużycie #4452 22 lipca 2016, 17:43

Aga, a usg pewnie Ci nie bedzie robic, zajrzy Ci tam gdzie trzeba, wlozy papierek (test na wody plodowe) i sprawdzi co to jest.

Zgłoś nadużycie #4453 22 lipca 2016, 17:46

Nacudja Gotowa na wszystko
Allanka no właśnie ta książka mi też się wydawała dziwna i głupia w sumie. Niby szybko się czyta, ale nie wnosi absolutnie nic. Jak dla mnie strata czasu.

Laviaa dla mnie na pewno lepsza taka pogoda, ale jak widzę nadzieję w oczach syna jak co rano wygląda przez okno i ona gaśnie, bo mówi "mama znowu nie ma slonca", to już wolałabym pogotowac się nad tą wodą, żeby miał frajdę.

Aga śluzu w ciąży jest zdecydowanie więcej i nie ma co panikować. Ja tez mam czasem takie dni, że wkładki wymieniam kilka razy na dzień, a i tak mam wrażenie, że ciągle mi mokro. Przezroczysty czy białawy śluz raczej nie jest niczym niepokojącym. Znajdź sobie jakieś zajęcie to nie będziesz miała czasu na zamartwianie się bez powodu 😉

pomyslowa.mama jeśli to nie będzie niedyskretne pytanie to co się stało, że synek ma poparzenia?
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #4454 22 lipca 2016, 18:08

allanka Fajna mama
Nacudja właśnie ją skończyłam czytać i zgadzam się z Tobą nic nie wnosi jest taka hmmm nijaka. Taka książka na raz. I matko ileż można tego seksu uprawiać :p

Zgłoś nadużycie #4455 22 lipca 2016, 18:16

izabela23 Supermama
Aga jak jest Twoja lekarka to warto podjechac i niech zbada,a mężowi to powiedz niech się puknie w lepetyne,bo lepiej sprawdzić niz potem plakac ze sie nie pojechało. Faceci zawsze mowia ze my panikary ale gdyby cos sie stalo to powiedziałby,że to ty powinnas czuc ze cos sie dzieje. Chociaz nie powiem moj nie mowi,ze panikuje ale u nas inna historia. Tym bardziej ze twoja lekarka jest na dyżurze.

Mąż już wyjechał :-) oby szczęśliwie dojechal do domku. Ja swoim dzieciom dupy zleje bo caly dzien tak malo sie ruszaja ze sie stresuje. Moze wieczorem sie rozbudza

Zgłoś nadużycie #4456 22 lipca 2016, 18:18

pomyslowa_mama Zadomowiona

Nacudja napisał(a)

Allanka no właśnie ta książka mi też się wydawała dziwna i głupia w sumie. Niby szybko się czyta, ale nie wnosi absolutnie nic. Jak dla mnie strata czasu.

Laviaa dla mnie na pewno lepsza taka pogoda, ale jak widzę nadzieję w oczach syna jak co rano wygląda przez okno i ona gaśnie, bo mówi "mama znowu nie ma slonca", to już wolałabym pogotowac się nad tą wodą, żeby miał frajdę.

Aga śluzu w ciąży jest zdecydowanie więcej i nie ma co panikować. Ja tez mam czasem takie dni, że wkładki wymieniam kilka razy na dzień, a i tak mam wrażenie, że ciągle mi mokro. Przezroczysty czy białawy śluz raczej nie jest niczym niepokojącym. Znajdź sobie jakieś zajęcie to nie będziesz miała czasu na zamartwianie się bez powodu 😉

pomyslowa.mama jeśli to nie będzie niedyskretne pytanie to co się stało, że synek ma poparzenia?

W święta Bożego Narodzenia wylał na siebie gorącą kawę. Spędziliśmy 3 tyg w szpitalu. Pierwszy tydzień to był koszmar cewnik, kroplówki i morfina a mały cały w bandażach. Potem było już o niebo lepiej. Obyło się bez przeszczepu chodż mieliśmy już ustalony termin. Teraz mineło 6 msc i nie ma żadnych blizn. Lekarze mówią że to cud. Ok dalej nie pisze na ten temat bo już rycze..... :( :( :(

Zgłoś nadużycie #4457 22 lipca 2016, 18:20

Karolajla Gotowa na wszystko
Ja dziś znowu aktywnie, poszłam na zakupy, zarazem zrobiłam 6km na pieszo :-)

Zgłoś nadużycie #4458 22 lipca 2016, 18:23

allanka Fajna mama
Pomysłowa mama o matko masakra :/ ale to dobrze ze jest już lepiej. A cuda się zdarzają i super :)

Karolajla mi by się też trochę takiej aktywności przydało ale jest tak mega gorąco ze jedyne na co mam ochotę to siedzenie sobie w altance przed domem i czytanie książek :D

Zgłoś nadużycie #4459 22 lipca 2016, 18:28

aga907 Zaprawiona w bojach
Dziewczyny, jade . trzymajcie kciuki. Później Was nadrobie

Zgłoś nadużycie #4460 22 lipca 2016, 19:06

Laviaa Fajna mama
Aga daj znać ale jestem pewna, że będzie wszystko dobrze.
Ja wróciłam z zakupów z mężem i udało mi się zakupić koc dla małej duży sukienkę z body ręcznik i przybory do pielęgnacji

Zgłoś nadużycie #4461 22 lipca 2016, 19:30

allanka Fajna mama
Aga to czekamy na info :)

Zgłoś nadużycie #4462 22 lipca 2016, 19:45

Aga czekamy na dobre wieści :-)

Zgłoś nadużycie #4463 22 lipca 2016, 19:46

Mamuśki rosniecie?
U mnie już 106cm w obwodzie brzuszka, hehe

Zgłoś nadużycie #4464 22 lipca 2016, 19:51

pomyslowa_mama Zadomowiona
Aga czekamy na wieści....
Laviaa udane zakupy ja ruszam na łowy we wtorek po usg :)
Karolajla zgrabny brzuszek ja to się czuję powoli jak wieloryb wyrzucony na brzeg :) :) :)

Zgłoś nadużycie #4465 22 lipca 2016, 20:10

emiszym Zaprawiona w bojach
Ja też z takim problemem zaczęłam wizytę kontrolną no i się okazało że szyjka się skrocila i rozwarcie wewnetrzne dlatego uważam że dobrze zrobiła że pojechała tym bardziej że zbada ja swój gin i będzie spokojniejsza a jakby trafiła na innego gina to by czasem mógł na oddział położyć . Życzę jej z całego serca powodzenia

Zgłoś nadużycie #4466 22 lipca 2016, 20:13

allanka Fajna mama
Karolajla ale masz cudny zgrabny brzuszek ani grama tłuszczu tylko sama dzidzia zazdroszcze :)
U mnie 116cm było ostatnio jak się mierzylam no ale ja to płaskiego brzucha nigdy nie miałam :P
I foto brzucha z wczorajszej sesji poki co mam tylko kilka zdjęć pochwale się jak będzie reszta :)

Zgłoś nadużycie #4467 22 lipca 2016, 20:18

Iza to juz pewnie sie doczekasz nie mozesz jak maz przyjedzie.

Aga trzymamy kciuki, napisz zaraz jak wrocisz.

Laviaa zakupy sliczne

Pomyslowa mama strasznie przykra sytuacja ale najwazniejsze, ze blizn nie ma.

Karolajla dla malucha cos kupilas? Pochwal sie nam. Ja dzis w pasie juz 101cm :)

Zgłoś nadużycie #4468 22 lipca 2016, 20:21

Allanka cudne zdjecie, lubie bardzo czarno-biale zdjecia.
Jak bedziesz miala wiecej pochwal sie nam tez.

Zgłoś nadużycie #4469 22 lipca 2016, 20:26

Laviaa Fajna mama
Allanka Karolajla super piekne brzuszki!
widzialam jeszcze piekne sztruksy rozowe ale sama nie wiedzialam co kupic bo tyle pieknych rzeczy bylo.

Zgłoś nadużycie #4470 22 lipca 2016, 20:27

Marzena jak już kiedyś wspominałam brzuszkowej raczej nie szaleje z zakupami bo wszystko ma po siostrze, a nawet sporo zametkowanych jeszcze ciuszków bo nie zdążyła córka ich nawet założyć :-)