Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #4431 22 lipca 2016, 15:33

aga907 Zaprawiona w bojach
Na wkładce robią się jasnożółte. Ale na palcach jak sprawdzam czy na.papierze są takie rzadkie białawe

Zgłoś nadużycie #4432 22 lipca 2016, 15:35

Laviaa Fajna mama
pomyslowa mamo współczuje moze z czasem choroba osłabnie?Dobrze,ze sie zdrzemnęliście zawsze to wiecej siły na wieczór
Aga ,a caly czas masz takie upławy?

Zgłoś nadużycie #4433 22 lipca 2016, 15:38

pomyslowa_mama Zadomowiona

aga907 napisał(a)

Na wkładce robią się jasnożółte. Ale na palcach jak sprawdzam czy na.papierze są takie rzadkie białawe

kochana dla swojego świętego spokoju zgłosiłabym się do lekarza. Może pójdziesz raz za dużo ale będziesz spokojnie spała

Zgłoś nadużycie #4434 22 lipca 2016, 15:41

Laviaa napisał(a)

pomyslowa mamo współczuje moze z czasem choroba osłabnie?Dobrze,ze sie zdrzemnęliście zawsze to wiecej siły na wieczór
Aga ,a caly czas masz takie upławy?

nasza lekarka mówi że z czasem z tego wyrośnie..... już mi ręce opadają bo nie chce smarować go żadnymi sterydami. Wole kąpiele w soli z morza martwego czy w krochmalu. Dodatkowo u nas sprawa utrudniona bo mały jest po mocnym oparzeniu 2 i3 stopnia 25 procent ciałka :( :(

Zgłoś nadużycie #4435 22 lipca 2016, 15:46

allanka Fajna mama
Aga to może zadzwoń do swojego lekarza i o to wypytaj a i zawsze możesz podjechać na IP będziesz spokojniejsza.

A mi się w końcu udało przysnac mimo siadających na mnie ciągle much i po 10 minutach dzwonek do drzwi.... Ale się wkurzylam.

Zgłoś nadużycie #4436 22 lipca 2016, 15:49

allanka napisał(a)

Aga to może zadzwoń do swojego lekarza i o to wypytaj a i zawsze możesz podjechać na IP będziesz spokojniejsza.

A mi się w końcu udało przysnac mimo siadających na mnie ciągle much i po 10 minutach dzwonek do drzwi.... Ale się wkurzylam.

Współczuję.... też nieraz tak mam. Zasypiam a tu bum... telefon

Zgłoś nadużycie #4437 22 lipca 2016, 16:06

Dzwoniłam. Powiedziała ze to raczej nie wody płodowe tylko śluz który tak w ciąży może wyglądać. Ale ze jeśli się będę niepokoić to mam podjechac do szpitala. Ona ma dyżur do jutra to mnie zbada. Nie wiem co robić. Poczekam jeszcze trochę , może wieczorem pojade jak się zdecyduje .

Zgłoś nadużycie #4438 22 lipca 2016, 16:12

allanka Fajna mama
Aga widzisz wszystkie mamy taki śluz :) tylko u jednych jest go więcej u innych mniej to pewnie też od dnia zależy :) Ale zawsze możesz podjechać i sprawdzić na pewno żebyś już się nie denerwowała nasze dzieciaczki tego nie lubią :)

Zgłoś nadużycie #4439 22 lipca 2016, 16:14

Laviaa Fajna mama
Aga jesli bardzo sie martwisz to jedz zawsze bedziesz spokojniejsza , mnie sie wydaje jednak ,ze to sluz tez czasami mam takie dni ,ze jest go wiecej.

Zgłoś nadużycie #4440 22 lipca 2016, 16:43

Nie wiem co robić ... Maz marudzi ze znowu panikuje niepotrzebnie , ze znowu USG mi zrobią a dopiero co miało dziecko robione . czuje się jak idiotka . chyba dola zalapalam . siedze w kiblu i rycze . skąd ja mam wiedzieć czy to aby na pewno wody nie są . chciałabym przestać panikowac ale nie potrafię . nie wyobrażam sobie jakby dziecku miało sie cos stać . .

Zgłoś nadużycie #4441 22 lipca 2016, 16:48

Laviaa Fajna mama
Agus ,a moze kup w aptece tester  wod plodowych kosztuje kolo 50 zl 4 sztuki. Moze to cie uspokoi?

Zgłoś nadużycie #4442 22 lipca 2016, 16:50

allanka Fajna mama
Aga po pierwsze nie płacz bo serio nasze dzieci tego nie lubią chyba że to że szczęścia. Powiedz mężowi co i jak na spokojnie i że się boisz a z ta szkodliwoscia usg to nie wiem czy nie jest tak że Twoje nerwy szkodzą bardziej więc już niech nie przesadza. Podjedziesz teraz to będziesz już na resztę ciazy miała spokój i będziesz wiedziała ze to tylko śluz. I nie płacz.

Zgłoś nadużycie #4443 22 lipca 2016, 16:51

allanka Fajna mama
A tak swoją drogą to ciekawa jestem jakby to było gdyby faceci byli w ciąży co chwilę by ich coś bolało puchlo i jeszcze te hormony.

Zgłoś nadużycie #4444 22 lipca 2016, 17:02

anoli Zaprawiona w bojach

Laviaa napisał(a)

Aga założę się,że to pewnie naturalne uplawy. weź się kochana za pompony i nie denerwuj córeczki.
Anoli doszlas do siebie po wczasach?
Nacudja szkoda ze pogody nie ma,ale może dla ciebie to lepiej? Najważniejsze, że nie pada

Tak dziękuję :) alw drugi raz juz nie zdecydowalabym sie na wyjazd.

Zgłoś nadużycie #4445 22 lipca 2016, 17:03

Lavia tylko problem w tym ze tu gdzie jestem teraz nie ma czegoś takiego w aptece . musialabym jechać do miasta 24 km , a tam to juz jest szpital wiec wtedy to bym juz do szpitala podjechala... Poczekam z godzinke , musze pomyśleć co robić... A te testery napewno kupie w najbliższym czasie żeby potem nie było takich akcji jak dzisiaj. Polecacie jakieś konkretne ?

Zgłoś nadużycie #4446 22 lipca 2016, 17:04

anoli Zaprawiona w bojach

aga907 napisał(a)

Nie wiem co robić ... Maz marudzi ze znowu panikuje niepotrzebnie , ze znowu USG mi zrobią a dopiero co miało dziecko robione . czuje się jak idiotka . chyba dola zalapalam . siedze w kiblu i rycze . skąd ja mam wiedzieć czy to aby na pewno wody nie są . chciałabym przestać panikowac ale nie potrafię . nie wyobrażam sobie jakby dziecku miało sie cos stać . .

Aga jedz skoro powiedziala Ci ze bedzie. Uspokoisz sie

Zgłoś nadużycie #4447 22 lipca 2016, 17:05

Allanka masz racje . czasami mam wrażenie ze mój maz uważa ze wszystko jest zawsze pieknie, slicznie , ładnie , a ja to jestem tylko panikara i tyle

Zgłoś nadużycie #4448 22 lipca 2016, 17:12

allanka Fajna mama
Aga przeczytałam ostatnio gdzieś ze bóle porodowe są tak silne ze kobieta jest prawie w stanie poczuć to co facet czuje podczas przeziębienia i tak mi się wydaje że to prawda jest :P

Zgłoś nadużycie #4449 22 lipca 2016, 17:16

allanka Fajna mama
Kobiety to czarownice czasami czujemy ze coś złego się dzieje to się wie nie wiem czy intuicja czy co... ja w zeszłym roku od początku wiedziałam że coś się stanie ze nie będzie dobrze. Zresztą kilka razy w życiu mialam takie przeczucia. A teraz ciężko mi to czasami odróżnić od paniki, zazwyczaj się wie po fakcie ze to było to w każdym raznie nie można bagatelizować i wiem ze sa lekarze często kobiety właśnie ktore w to wierzą i nie traktują nas jak wariatki.

Zgłoś nadużycie #4450 22 lipca 2016, 17:25

Karolajla Gotowa na wszystko
O mamo! Rano tu zaglądałama tu już 4strony więcej, hehe
Co do łóżeczka turystycznego ja przy córce nie miałam spała w swoim drewnianym teraz kupujemy jej zwykle z barierka
Apropo uplawow jeśli są zbyt obfite to tez nie dobrze bo może to świadczyć o infekcji intymnej, aczkolwiek jeśli nie towarzyszy temu świąd to raczej jest to po prostu norma bo uprawy w ciazy zwykle się zwiększają. Jednak warto o tym wspomnieć na wizycie choć podczas podania gin powinien to zauważyć.