Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #4391 22 lipca 2016, 11:25

allanka Fajna mama
Ale można na ten materac położyć normalny bo w tych lozeczkach ten materac cienki jest niżej zazwyczaj więc można położyć normalny jery ale to naokoło napisałam mam nadzieję ze wiesz co probowlam napisać :P

Zgłoś nadużycie #4392 22 lipca 2016, 11:27

pomyslowa_mama Zadomowiona

aga907 napisał(a)

Pomyslowamamo , te koszyki są sliczne , wow podziwiam talent 😍 a to moje pompony które juz zrobilam 😊

ale cuda gdybym miała córeczkę zgłosiłabym się po takie :) :)

Zgłoś nadużycie #4393 22 lipca 2016, 11:28

Laviaa Fajna mama
Allanka jedynie dokupic normalny materac i wtedy ok :-) z reszta pochodz poogladaj sobie, napewno wybierzesz cos fajnego

Zgłoś nadużycie #4394 22 lipca 2016, 11:33

allanka Fajna mama
Lavia no właśnie o to mi chodziło dokupić normalny materac ;) i wtedy bym zrezygnowała z tego kosza mojżesza chyba dla mnie to by praktyczniejsze było. No i dziecię jak podrośnie i będzie miało akurat ochotę się porzucac po łóżeczku to nie przełoży niczym w szczebelki tylko w siatke :D

Zgłoś nadużycie #4395 22 lipca 2016, 11:33

aga907 Zaprawiona w bojach
Pomyslowamamo , ja jakbym miała synka to byłam juz przygotowana na kolor mietowy zamiast różowego 😄 ja chce je na suficie porozwieszac. Ciekawa jestem efektu 😊

Zgłoś nadużycie #4396 22 lipca 2016, 11:34

izabela23 Supermama
Allanka ja kiedys chcialam takie lozeczko ale potem gdzies cos wyczytalam ze no jest to lozeczko jak sama nazwa mowi turystyczne czyli dobre na jakis czas. Z drugiej strony mam kilku znajomych co uzywali tego,ale mnie nie przekonuje ta czesc do spania "materac" jednak to co innego jak materacyk. Ja stawiam na standardowe lozeczka ale jak bede jechala kiedys tam do niemiec do meza to zapewne kupie te turystyczne,ale tylko wtedy na codzien tradycyjne :-)

Oczywiście znajomi uzywali i nie zauwazylam aby w jakis sposob zaszkodzily dzieciom takze krzywdy pewnie nie robia ;) ;)

Zgłoś nadużycie #4397 22 lipca 2016, 11:36

Dziewczyny tez macie takie szarpiace kłucia w kroku czasami? Cholerka juz mnie zaczyna to martwić. Już tak kiedyś miałam , ale to było jakieś 2 mies temu , a dzisiaj co chwile mnie tak szarpnie na wysokosci pochwy bardziej po prawej str . uczucia wbijajacej igły

Zgłoś nadużycie #4398 22 lipca 2016, 11:40

aga907 napisał(a)

Dziewczyny tez macie takie szarpiace kłucia w kroku czasami? Cholerka juz mnie zaczyna to martwić. Już tak kiedyś miałam , ale to było jakieś 2 mies temu , a dzisiaj co chwile mnie tak szarpnie na wysokosci pochwy bardziej po prawej str . uczucia wbijajacej igły

ja tak czasem mam jak za dużo synka nosze albo przepracuję się :(

Zgłoś nadużycie #4399 22 lipca 2016, 11:42

Marzenaa Gotowa na wszystko
Allanka co do lozeczka turystycznego ja tez slyszalam od paru osob ze sie sprawdza, jest wygodne bo na kolkach i mozesz sobie w kazdej chwili przesunac z pokoju do pokoju, poza tym sa tanie, ladne i w pelni wyposazone czesto juz z zamocowanym przewijakiem, schowkami roznymi, zamontowanymi kolysankami i tego typu bajerami. Poza tym jak dziecko starsze jest to moze sobie wychodzic bez problemu, bo jedna strona jest rozsuwana no i zawsze jak gdzies jedziesz to nie ma problemu, bo pakujesz i masz lozeczko ze soba.
Ja sobie wymarzylam biale lozeczko drewniane wiec przy nim zostane. Jakbym mieszkala w domku to bym miala w sypialni drewniane a w strefie dziennej i na wyjazdy turystyczne.

Aga, Lavia fajne te wasze komody. Ja bym tez chciala z przewijakiem i wieksza ale u nas malo miejsca jest poki co dopoki sie nie przeprowadzimy wiec zostaje przy malm z ikei :)

Pomyslowa mamo koszyki extra, mozemy zaczniemy skladac u Ciebie zamowienia ;)

Aga dzialaj dalej z pomponami , bo sliczne Ci wychodza i robisz w moich ulubionych pastelowych kolorach :)

Zgłoś nadużycie #4400 22 lipca 2016, 11:49

aga907 napisał(a)

Aga mnie dwoch lekarzy powtarzalo, ze klucia sa normalne i jest to efektem rozciagania sie wszystkiego wiezadel, macicy itp i ze nie powinnam sie tym przejmowac. Gorzej jak sa bole okresowe albo po prostu boli. Ale klucia ponoc sa normalne.
Jak juz mowimy o dolegliwosciach to mnie jest dzisiaj duszno strasznie i serce mi mocno wali, mam nadzieje ze nie wykituje ;) Czasem tez mam wrazenie ze serce mi nie rytmicznie pracuje, moze to przez to ze przybywa krwi w ciazy i dodatkowo te moje leki robia swoje. Miewacie tak czasem?

Zgłoś nadużycie #4401 22 lipca 2016, 11:52

Laviaa Fajna mama
Mąż wczoraj wziął sie za łozeczko mam nadzieje ,ze w sobote bedzie gotowe. Zastanawiam sie tylko czy przemalowac czy zostawic takie jakie jest...

Zgłoś nadużycie #4402 22 lipca 2016, 11:52

kasik84 Gotowa na wszystko

aga907 napisał(a)

Pomyslowamamo , ja jakbym miała synka to byłam juz przygotowana na kolor mietowy zamiast różowego 😄 ja chce je na suficie porozwieszac. Ciekawa jestem efektu 😊

Matko ja od kilku lt uwielbiam mięte i mimo że Wy wlo ze będzie corcia jani tak zamawiam i kupuje rzeczy w miętowym kolorze hehe np kocyk rożek i podusia minky no i szumisia też zamowilam m ietowego a co tam hehe do dziewczynki chyba mięta też pasuje co

Zgłoś nadużycie #4403 22 lipca 2016, 11:54

Laviaa Fajna mama
Pomyslowa mamo sprzedajesz swoje cudenka? bo chetnie zamowilabym pare takich koszyczkow.
marzena ja nie mam a mierzysz cisnienie?
kasia mietowy jak najbardziej dla dziewczynki , ja zakupilam w takim kolorze dres z adidasa dla malej

Zgłoś nadużycie #4404 22 lipca 2016, 11:55

Kasia pewnie , ze tak. Mietowy bardzo fajny kolor, tez planuje pare rzeczy kupic w takim kolorze. Ja sie nie przejmuje kolorami. Body tez mam jak dla chlopca niebieskie. Chlopca w rozowe ubranka moze bym nie ubrala ale dla dziewczynki to uwazam ze kazdy kolor pasuje.

Zgłoś nadużycie #4405 22 lipca 2016, 12:00

Lavia mierze codziennie cisnienie. Zawsze mam niskie srednio 105/60 czasem nawet zdarza mi sie 90pare / 50pare. Dzisiaj mam 110/62 wiec jak dla mnie to calkiem wysokie ;) Chyba wyjde na spacer moze mi swieze powietrze pomoze.

Zgłoś nadużycie #4406 22 lipca 2016, 12:01

Laviaa napisał(a)

Pomyslowa mamo sprzedajesz swoje cudenka? bo chetnie zamowilabym pare takich koszyczkow.
marzena ja nie mam a mierzysz cisnienie?
kasia mietowy jak najbardziej dla dziewczynki , ja zakupilam w takim kolorze dres z adidasa dla malej

Jak naprawde mnie ktoś uprosi to robię na zamówienie ale staram się robić tylko dla siebie bo czasu brak :)

Zgłoś nadużycie #4407 22 lipca 2016, 12:04

pomyslowa_mama napisał(a)

Jak naprawde mnie ktoś uprosi to robię na zamówienie ale staram się robić tylko dla siebie bo czasu brak :)

zazwyczaj z innymi mamami handmadowymi wymieniamy się. Po niedzieli dostanę komplet do gondoli... kołderka i podusia. Inna pani robi cotton balls właśnie w miętowych kolorach a jeszcze inna szyje dla mojego starszaka tipi. Ja w zamian plete kosze. W ten sposób każda zaoszczędzi i jest mega zadowolona :D

Zgłoś nadużycie #4408 22 lipca 2016, 12:06

Marzenaa napisał(a)

Lavia mierze codziennie cisnienie. Zawsze mam niskie srednio 105/60 czasem nawet zdarza mi sie 90pare / 50pare. Dzisiaj mam 110/62 wiec jak dla mnie to calkiem wysokie ;) Chyba wyjde na spacer moze mi swieze powietrze pomoze.

Ja ostatnio u lekarza miałam 159/99 i lekarz zastanawiał się czy mnie na oddział nie położyć, ale dla mnie 140/85 to norma.

Zgłoś nadużycie #4409 22 lipca 2016, 12:08

ehhh znowu maluszek mi uciska na żebra aż ciężko oddychać :(

Zgłoś nadużycie #4410 22 lipca 2016, 12:12

kasik84 napisał(a)

Matko ja od kilku lt uwielbiam mięte i mimo że Wy wlo ze będzie corcia jani tak zamawiam i kupuje rzeczy w miętowym kolorze hehe np kocyk rożek i podusia minky no i szumisia też zamowilam m ietowego a co tam hehe do dziewczynki chyba mięta też pasuje co

Kasik, mietowy odcień dla dziewczynki jak najbardziej !!! Śliczny kolor. Jakbym miała drugie dziecko , to w pokoiku który teraz będę urzadzac pozmieniam tylko dodatki różowe na mietowe jakby był chłopczyk i będzie pasować i dla córeczki i dla synka 😄