Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #4371 22 lipca 2016, 10:46

aga907 Zaprawiona w bojach

allanka napisał(a)

Aga ja bym uważała na takie tanie i śliczne meble. Znam przypadki gdzie szafy przyjezdzaly A potem tak smierdzialy ze masakra. Niektóre płyty z których są zrobione są jakoś sztucznie barwione i to mega śmierdzi i przechodzi tym zapachem wszystko :/

Allanka , ja się nie boje takich zakupów bo dzięki Bogu jeszcze się nie przejechalam :) a zamawialam naprawdę sporo . szczególnie jak remontowalam całe mieszkanie . i np za komode identyczna tej samej firmy w sklepie meblowym chcieli 999,- a ja na allegro zaplacilam 300,- , a za meble lazienkowe razem z lustrem i umywalka w komplecie zaplacilam 800,- gdzie prawie identyczne meble w salonach miały ceny jednej szafki w cenie całego mojego zestawu. A używamy ich już 2 lata i nie mogę złego słowa na nie powiedzieć ;)

Zgłoś nadużycie #4372 22 lipca 2016, 10:50

Marzenaa Gotowa na wszystko

aga907 napisał(a)

Marzena , wysylam ci screenshoty na których są dane do tej aukcji , bo ja z aplikacji allegro nie umiem linka skopiować :)

Tak samo wygladajaca jest w ikei :) Tylko troche drozsza.
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70103349/#/50214555

Zgłoś nadużycie #4373 22 lipca 2016, 10:52

Laviaa Fajna mama
Ja upatrzylam poki co taka

Zgłoś nadużycie #4374 22 lipca 2016, 10:56

Ja właśnie tez myslalam nad taka z przewijakiem ;) ale póki co jestem bardziej za ta co Wam pokazalam bo mi pomieści naprawdę sporo rzeczy a ja nie będę miała aż tyle miejsca w pokoiku żeby jeszcze dodatkowa gdzieś położyć wiec zostanie mi raczej przewijak nakładany na lozeczko 😊 a co do kosza na pieluszki , na pewno będę kupować ale jeszcze nie wiem jaki :)

Cos ta moja malutka nie lubi się rano ost ruszać :( mam nadzieje ze się później rozkreci ...

Zgłoś nadużycie #4375 22 lipca 2016, 11:01

allanka Fajna mama
Aga to masz fajnie :) u mnie mimo że kuchnie robił mój mąż i niby wiedział jakie materiały bierze to jedna szafka tak śmierdzi że masakra talerze musiałam przełożyć bo smierdzialy :/
A ja się zastanawiam nad łóżeczkiem bo znajomi mnie przekonują żebym sobie od początku kupiła turystyczne do mieszkania. Bo nie ciężkie bo na kółkach ma siateczke i żadne ochraniacze nie są potrzebne. No i przydatne też później jak dziecko będzie trochę większa i powiem wam ze zaczęłam się nad tym zastanawiać. Bo wiadomo moje upatrzone jest przesliczne i białe ale nie wiem czy nie postawić bardziej na wygodę. No i moze gdyby mi to jedni rodzice polecili to bym się nie zastanawiała ale coraz częściej o tym słyszę.
Nie mogę wrzucić linka w tel :/ jakie mi się spodobało

Zgłoś nadużycie #4376 22 lipca 2016, 11:02

A jednak kosz ten ktory opisujecie ;) bo jakis miesiąc temu robilam przegląd i na allegro - znowu hihi, znalazłam i zapisalam screenshota. O ten chodzi , tak ?

Zgłoś nadużycie #4377 22 lipca 2016, 11:02

pomyslowa_mama Zadomowiona
ja w pokoju dzieci mam już szafę z półkami i wieszakami a na ścianie wiszą półki i do nich plete koszyki białe z napisami. Będą na pampki i inne kosmetyki :)

Zgłoś nadużycie #4378 22 lipca 2016, 11:08

Laviaa Fajna mama
Aga dokladnie ten :-)
Ja lozeczko mam drewniane bo jest bardziej stabilne jak turystyczne. Turystyczne mam ma wyjazdy i sie sprawdzalo.
allanka zawsze mozesz dokupic z czasem turystyczne dla dziecka ,a byc moze na chrzciny dostaniesz?

Zgłoś nadużycie #4379 22 lipca 2016, 11:11

Allanka , zrobisz jak uwazasz :-) to musisz Ty wiedzieć. Ja napewno zostaje przy moim wybranym . w dodatku uparlam się ze chce oprócz lozeczka w pokoiku dziecięcym , kołyskę do sypialni . moj men nie ma ze mną łatwo 😁 bo chce przez pierwsze miesiące mieć dzieciątko przy łóżku , ale tez chce przyzwyczajac malutka do swojego pokoiku np w ciągu dnia i jak będę wietrzyc sypialnie wtedy na spokojnie będzie mogła być mała w swoim pokoiku i nie będę musiała się martwić . wczoraj tak jak pisalam zdecydowalam się na wózek , bebetto . wklejam fotke , tylko ze mój ma mietowe to co ten na zdjęciu ma czerwone ;) i nie ma białych rur tylko szare , no i do tego dokupie adaptery do maxi cosi, bo na fotelik zdecydowalismy się z maxi cosi , ten z baza .

Zgłoś nadużycie #4380 22 lipca 2016, 11:12

Co do lozeczka mam dokładnie takie samo zdanie jak Lavia :) nie jestem pewna czy turystyczne lozeczko na dłuższa metę jest zdrowe dla dzieciątka.

Zgłoś nadużycie #4381 22 lipca 2016, 11:13

Takie koszyki ma Szymon.... a na drugim zdjęciu widoczna filcowa girlanda też mojego wykonania :D

Zgłoś nadużycie #4382 22 lipca 2016, 11:13

allanka Fajna mama
Lavia tylko że to lozeczko ktore zrobiłby mój mąż będzie kosztowało pewnie tyle co bym zapłaciła za dobre turystyczne tzn materiały na nie bo to lakierowane i w ogóle. Więc wolę to przemyśleć. Tak właśnie obawiałam się tego ze to lozeczko może być mało stabilnego ale znajomi mówią że oni nie widzieli różnicy w stabilności A dodatkowa funkcja kołyski też im ułatwia życie :) A te łóżeczka są przesliczne. Muszę to przemyśleć :)

Zgłoś nadużycie #4383 22 lipca 2016, 11:14

aga907 napisał(a)

Allanka , zrobisz jak uwazasz :-) to musisz Ty wiedzieć. Ja napewno zostaje przy moim wybranym . w dodatku uparlam się ze chce oprócz lozeczka w pokoiku dziecięcym , kołyskę do sypialni . moj men nie ma ze mną łatwo 😁 bo chce przez pierwsze miesiące mieć dzieciątko przy łóżku , ale tez chce przyzwyczajac malutka do swojego pokoiku np w ciągu dnia i jak będę wietrzyc sypialnie wtedy na spokojnie będzie mogła być mała w swoim pokoiku i nie będę musiała się martwić . wczoraj tak jak pisalam zdecydowalam się na wózek , bebetto . wklejam fotke , tylko ze mój ma mietowe to co ten na zdjęciu ma czerwone ;) i nie ma białych rur tylko szare , no i do tego dokupie adaptery do maxi cosi, bo na fotelik zdecydowalismy się z maxi cosi , ten z baza .

Ja mam wózek bebetto nico teraz dokupie tylko gondole i fotelik

Zgłoś nadużycie #4384 22 lipca 2016, 11:15

Pomyslowamamo , masz super ze możesz sobie sama stworzyć piękne ozdoby do pokoiku ! Ja sie cieszę jak głupia ze zrobiłem cos sama do pokoiku - te moje pompony tiulowe hihi . dzisiaj dziewczyny będę robić dalej , przyszła mi ogromna paka z tiulem 😁😁😁

Zgłoś nadużycie #4385 22 lipca 2016, 11:16

aga907 napisał(a)

Pomyslowamamo , masz super ze możesz sobie sama stworzyć piękne ozdoby do pokoiku ! Ja sie cieszę jak głupia ze zrobiłem cos sama do pokoiku - te moje pompony tiulowe hihi . dzisiaj dziewczyny będę robić dalej , przyszła mi ogromna paka z tiulem 😁😁😁

Oj piękne są tiulowe pompony... będzie pokój małej księżniczki :)

Zgłoś nadużycie #4386 22 lipca 2016, 11:17

Ale mnie dzisiaj kluje w pochwie masssakraaaa.

Zgłoś nadużycie #4387 22 lipca 2016, 11:18

allanka Fajna mama

aga907 napisał(a)

Co do lozeczka mam dokładnie takie samo zdanie jak Lavia :) nie jestem pewna czy turystyczne lozeczko na dłuższa metę jest zdrowe dla dzieciątka.

A co w takim łóżeczku może być niezdrowego? Myślę że rzeczywiście może być praktyczniejsze ale to opinia innych rodziców ja jeszcze się nie znam ;)

Zgłoś nadużycie #4388 22 lipca 2016, 11:21

Laviaa Fajna mama
Allanka ja posiadam obydwa lozeczka i naprawde nigdy dobre turystyczne lozeczko nie bedzie tak stabilne jak drewniane. mam znajomych ktorzy wychowuja dzieci na turystycznych ale dodaja normalny materac zeby bylo dziecku wygodniej.

Zgłoś nadużycie #4389 22 lipca 2016, 11:22

Pomyslowamamo , te koszyki są sliczne , wow podziwiam talent 😍 a to moje pompony które juz zrobilam 😊

Zgłoś nadużycie #4390 22 lipca 2016, 11:22

Laviaa Fajna mama

allanka napisał(a)

A co w takim łóżeczku może być niezdrowego? Myślę że rzeczywiście może być praktyczniejsze ale to opinia innych rodziców ja jeszcze się nie znam ;)

materac lozeczka turystycznego jest twardy i malo tego zlozony chyba z 4 czesci...