Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #4351 22 lipca 2016, 9:31

Marzenaa Gotowa na wszystko
Zamowilam ksiazke "Dzieciozmagania z maluchem przez pierwsze 5 lat" :)
https://edugaleria.pl/oferta/dzieciozmagania-z-maluchem-przez-pierwsze-5-lat-isb...
Moze dzis albo w poniedzialek bede mogla odebrac :)

Zgłoś nadużycie #4352 22 lipca 2016, 9:45

pomyslowa_mama Zadomowiona

Marzenaa napisał(a)

Zamowilam ksiazke "Dzieciozmagania z maluchem przez pierwsze 5 lat" :)
https://edugaleria.pl/oferta/dzieciozmagania-z-maluchem-przez-pierwsze-5-lat-isb...
Moze dzis albo w poniedzialek bede mogla odebrac :)

szykuj się na bunt dwulatka..... my właśnie przechodzimy i czasami mam ochote skakać z okna... hehe. Mały tak się wścieka aż pięści zaciska z nerwów i głową w podłogę wali. Muszę go pilnować :) :D

Zgłoś nadużycie #4353 22 lipca 2016, 9:50

Hehe, to bede musiala ten rozdzial przeczytac bardzo dokladnie ;)
Narazie mala buntuje sie brzuszku, kopie coraz silniej i coraz czesciej :)

Zgłoś nadużycie #4354 22 lipca 2016, 9:50

izabela23 Supermama

Marzenaa napisał(a)

Ja juz nie spie :) Odkad zaczelam brac luteine 3 razy dziennie budze sie o 8 i juz nie moge potem usnac :(

Aga sliczne ubranka. Juz niedlugo bedziesz miala komplet ;)

Iza nie moge od wczoraj wejsc na strone smyka, nie wiem cos sie poblokowalo u mnie , a chcialabym zobaczyc te Twoje ciuszki :(

U nas dzisiaj cieplutko ale nie bedzie chyba mega upalu. Z checia pojechalabym gdzies nad wode na kocyk pod parasol ale samej mi sie nie chce, a wszyscy w pracy. Jutro jedziemy z mezem po komode do ikei dla dzidzi. Mam nadzieje, ze nie bedzie sie bardzo roznila odcieniem od lozeczka, bo te komody biale w ikei nie sa snieznobiale , a lozeczko ktore bede chciala kupic jest bielusienkie. Komode kupujemy juz teraz , bo musze gdzies pochowac ciuszki, ktore dostalam od siostry i pomalu bede w niej zbierac inne rzeczy dla malutkiej. I musimy wreszcie zdecydowac sie na imie, bo tak bezosobowo sie do niej zwracam ;) Nasze aktualne typy to Emilka, Amelka i Michalina (moj maz ma na imie Michal :) ).

emilka i Michalina ślicznie :-) jaa chciałam Michalinke,ale potem pomyślałam,że to zly pomysl,bo zmarly synek nazywa sie Michał i doszłam do wniosku ze moze corka czuła by to tak jakby byla pocieszeniem za niego czy coś. Ale piekne imiona, Amelka też chociaz nie w moim typie.

Jak przyjda ubranka to wrzuce fotki

Zgłoś nadużycie #4355 22 lipca 2016, 9:53

izabela23 Supermama

Laviaa napisał(a)

Iza ja to wszystko znam az za dobrze. noc prawie nieprzespana co godzine lub dwie telefon jaka droga jak sie jedzie ,czy nie zmeczony ...

Pomyslowa mamo chyba dziewczyny spia jeszcze albo zajete sa. Synek wraca 8 sierpnia wiec wtedy napewno mniej czasu bede miala

No moj akurat sam nie jedzie bo z tesciem wiec w razie potrzeby zmieniaja sie,ale wiadomo jak to na autostradach parkingach itp

Zgłoś nadużycie #4356 22 lipca 2016, 9:54

pomyslowa_mama Zadomowiona

Marzenaa napisał(a)

Hehe, to bede musiala ten rozdzial przeczytac bardzo dokladnie ;)
Narazie mala buntuje sie brzuszku, kopie coraz silniej i coraz czesciej :)

he he u mnie to samo... czasami przekręci się w dół i nogi trzyma pod żebrami. To samo było z Szymkiem dwa ostatnie miesiące z nogą pod żebrem. A po urodzeniu miał lekko wygiętą stópkę od tego. Na szczęście w ciągu miesiąca się nastawiła sama

Zgłoś nadużycie #4357 22 lipca 2016, 10:04

Laviaa Fajna mama
u mnie dopiero pojawil sie bunt 5 latka :-) i od tej pory skutecznie zaznacza swoja pozycje w rodzinie ;-) ,czasami nawet probuje przejac wladze w domu :-D

Zgłoś nadużycie #4358 22 lipca 2016, 10:09

Iza moj maz do Amelki tez nie jest przekonany ale mnie chyba sie najbardziej podoba wiec moze byc problem ;)

Pomyslowa mamo moja coreczka jeszcze tak wysoko nie siega choc juz ponad pepkiem coraz czesciej kopie wiec do zeber ma juz blisko ;)

Dziewczyny , a zastanawialyscie sie nad specjalnym koszem na pieluchy albo uzywacie moze? U mnie jak byla raz kokezanka z 2 i pol letnim synkiem i wyrzucila do kosza pieluche z niespodzianka to po wyrzuceniu smieci (tego samego dnia) przez 2 dni nie moglismy sie pozbc smrodku z okolicy kosza, a ja na dodatek mam bardzo wyczulony zmysl wechu...wiec powaznie sie nad tym zakupem zastanawiam.
https://www.spodkocyka.pl/recenzja-kosz-na-pieluchy-angelcare-tommee-tippee/

Zgłoś nadużycie #4359 22 lipca 2016, 10:10

kasik84 Gotowa na wszystko
Hey laski i mnie znów duchota dziś .Wiecie co ja lubię ciepło ale nie w takim stanie hihi .
Marzena super jest ta książka naprawdę ciesze się ze skorzystałas napewno będziesz zadowolona.
Kurcze ja to im coraz bliżej wyjazdu tym bardziej w strachu jestem jeszcze wczoraj się naczytalam w necie o lataniu samolotem e ciąży i mimo że leciałam juz nie raz i teraz niedawno i z synem jakoś strach mnie oblecial.
Michalina śliczne imię
Iza juz jutro utulisz męża no no

Zgłoś nadużycie #4360 22 lipca 2016, 10:18

Laviaa Fajna mama

Marzenaa napisał(a)

Iza moj maz do Amelki tez nie jest przekonany ale mnie chyba sie najbardziej podoba wiec moze byc problem ;)

Pomyslowa mamo moja coreczka jeszcze tak wysoko nie siega choc juz ponad pepkiem coraz czesciej kopie wiec do zeber ma juz blisko ;)

Dziewczyny , a zastanawialyscie sie nad specjalnym koszem na pieluchy albo uzywacie moze? U mnie jak byla raz kokezanka z 2 i pol letnim synkiem i wyrzucila do kosza pieluche z niespodzianka to po wyrzuceniu smieci (tego samego dnia) przez 2 dni nie moglismy sie pozbc smrodku z okolicy kosza, a ja na dodatek mam bardzo wyczulony zmysl wechu...wiec powaznie sie nad tym zakupem zastanawiam.
https://www.spodkocyka.pl/recenzja-kosz-na-pieluchy-angelcare-tommee-tippee/

Marzena ja kupilam kosz Tommee Tippee sangenic

Zgłoś nadużycie #4361 22 lipca 2016, 10:20

Laviaa napisał(a)

Marzena ja kupilam kosz Tommee Tippee sangenic

Wasnie o nim sa najlepsze opinie. Zadowolona jestes? Czesto wymieniasz wklady?

Zgłoś nadużycie #4362 22 lipca 2016, 10:22

Laviaa Fajna mama
Ja go nie testowalam na swoim dziecku( niestety ) ale jak bawilam 2 lata temu dziecko to babeczka miala i faktycznie zapach nie wychodzil poza kosz . Ona na poczatku miala wklady pozniej dawala zwykly worek na smiecii tez bylo w miare ok. Ja kupilam specjalnie po to aby "zapach" nie roznosil sie po mieskzaniu. i zaplacilam za kosz plus 6 wkladow 44 euro .

Zgłoś nadużycie #4363 22 lipca 2016, 10:24

kasik84 Gotowa na wszystko
Ja z kosza zrezygnowałam ale za to zawsze kupowałam specjalne woreczki na pieluszki zapachowe i skutecznie tamowaly zapach Wam powiem ale mimo to odrazu wyrzucalismy smrodki do kosza przed domem hehe

Zgłoś nadużycie #4364 22 lipca 2016, 10:30

aga907 Zaprawiona w bojach
Marzena , a jakie są skróty od Michaliny? Sliczne imię.

Ja znalazłam na allegro komode i tam będę zamawiać bo jest wielka a jej cena mnie powalila na kolana ;) ma 120 cm szerokości , 6 szuflad , po 3 z kazdej str i z wysylka kosztuje 250 zł 😄😄😄

Zgłoś nadużycie #4365 22 lipca 2016, 10:32

Laviaa napisał(a)

Ja go nie testowalam na swoim dziecku( niestety ) ale jak bawilam 2 lata temu dziecko to babeczka miala i faktycznie zapach nie wychodzil poza kosz . Ona na poczatku miala wklady pozniej dawala zwykly worek na smiecii tez bylo w miare ok. Ja kupilam specjalnie po to aby "zapach" nie roznosil sie po mieskzaniu. i zaplacilam za kosz plus 6 wkladow 44 euro .

Laviaa sory Twoj synek ma juz 6 lat, a ja napisalam tak jakby nadal uzywal pieluch ;)
Ja chyba tez zdecyduje sie na ten zakup. Musze dopisac do listy wyprawkowej :)

Zgłoś nadużycie #4366 22 lipca 2016, 10:35

allanka Fajna mama
Aga ja bym uważała na takie tanie i śliczne meble. Znam przypadki gdzie szafy przyjezdzaly A potem tak smierdzialy ze masakra. Niektóre płyty z których są zrobione są jakoś sztucznie barwione i to mega śmierdzi i przechodzi tym zapachem wszystko :/

Zgłoś nadużycie #4367 22 lipca 2016, 10:35

aga907 napisał(a)

Marzena , a jakie są skróty od Michaliny? Sliczne imię.

Ja znalazłam na allegro komode i tam będę zamawiać bo jest wielka a jej cena mnie powalila na kolana ;) ma 120 cm szerokości , 6 szuflad , po 3 z kazdej str i z wysylka kosztuje 250 zł 😄😄😄

Aga znalazlam takie :)
Michalina zdrobnienia
Mifaśka, Michalinka, Miśku, Michu, Michalka, Mitka, Misia, Misialinka, Miseczka, Mikaela, Mikelina, Michi, Mychasia, Mitacha, Misiaczek, Micza, Miniunia, Mychalina, Michaś, Michelle, Misieńka, Maśka, Micia, Michta, Miki, Micha, Mich, Miśkowa, Mila, Michalisia, Chasia, Mita, Masza, Miselka, Misiatka, Miś, Miśka, Mysia, Misiunia, Misiak, Miłaśka, Mychalynka, Maszka, Misiasia, Michasja, Michałka, Mitasia, Masia, Michasia, Misi, Mycha, Misialina, Misiata, Mishell, Mishka, Miszka, Miszunia, Misiulka, Miniusia, Michaszka, Michaśka, Halina, Misiek, Misiula, Michacha, Michaela

Przeslij adres strony z komoda :)

Zgłoś nadużycie #4368 22 lipca 2016, 10:40

Ja kupuje ta komode albo nizsza z 3 szufladami. Jest tania i pojemna i bedzie pasowac nam do sypialni, komodki kolo lozka mamy tez z tej serii
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00214553/

Zgłoś nadużycie #4369 22 lipca 2016, 10:40

izabela23 Supermama
Kasia współczuję upalu ja nie cierpie gorąca i duchoty.,bo dla mnie to katorga ale pewnie z Niemiec do nas przyjdzie ten upal

Zgłoś nadużycie #4370 22 lipca 2016, 10:42

aga907 Zaprawiona w bojach
Marzena , wysylam ci screenshoty na których są dane do tej aukcji , bo ja z aplikacji allegro nie umiem linka skopiować :)