Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #4291 21 lipca 2016, 12:38

aga907 Zaprawiona w bojach
Ja się kompletnie na tym nie znam ;) to nie moja bajka ;)

Zgłoś nadużycie #4292 21 lipca 2016, 12:39

Marzenaa Gotowa na wszystko
Ja tez jestem leniuch kulinarny ;)

Zgłoś nadużycie #4293 21 lipca 2016, 12:42

pomyslowa_mama Zadomowiona
będziecie mówić inaczej jak urodzą się maluchy i bedziecie chciały dać im coś zdrowego bez chemii sklepowej :) ja też 2 lata temu miałam gdzieś zaprawy i gotowanie :)

Zgłoś nadużycie #4294 21 lipca 2016, 12:48

izabela23 Supermama

pomyslowa_mama napisał(a)

Koleżanka przed chwilą przywiozła mi jagody. Mniam.. pycha. Trzeba pozaprawiać w słoiki na zime :) Są już ogórki, wiśnie, czereśnie a dzisiaj jagody. A wy robicie jakieś zapasy ?? ?? :)

U mnirbzawsze robi sie ogorki grzybyburaki owoce roznego rodzaju :-) takzebcovroku mnóstwo sloikow ;)

Zgłoś nadużycie #4295 21 lipca 2016, 12:53

izabela23 napisał(a)

U mnirbzawsze robi sie ogorki grzybyburaki owoce roznego rodzaju :-) takzebcovroku mnóstwo sloikow ;)

Witaj w klubie zaprawionych w boju..... he he he. U mnie w tym roku skromnie bo maluch strasznie mi uciska żebra i zwyczajnie brak mi tchu czasami. :) :) :)

Zgłoś nadużycie #4296 21 lipca 2016, 12:53

będziecie mówić inaczej jak urodzą się maluchy i bedziecie chciały dać im coś zdrowego bez chemii sklepowej :) ja też 2 lata temu miałam gdzieś zaprawy i gotowanie :)

Pewnie tak bedzie :) Oby mnie do kuchni zaczelo bardziej ciagnac...

Zgłoś nadużycie #4297 21 lipca 2016, 12:59

Marzenaa napisał(a)

Pewnie tak bedzie :) Oby mnie do kuchni zaczelo bardziej ciagnac...

Uwierz mi że zacznie..... tymbardziej mając małego pomocnika. Ostatnio zaprawiałam ogórki i synek dzielnie mył ogórki razem ze mną. To nic że mały mokry od góry do dołu a kuchnia pływała. Zabawa była niezła :) :)

Zgłoś nadużycie #4298 21 lipca 2016, 13:03

izabela23 Supermama

Witaj w klubie zaprawionych w boju..... he he he. U mnie w tym roku skromnie bo maluch strasznie mi uciska żebra i zwyczajnie brak mi tchu czasami. :) :) :)

W tym roku nie zrobie nawet 1 słoika bo nie mogę, musze leżećale teściowa robi

Zgłoś nadużycie #4299 21 lipca 2016, 13:16

U mnie tez w tym roku jak co roku mama i tesciowa przetwory robia wiec jeszcze jeden rok na rodzicow przetworach "przezimujemy" ;)

Zgłoś nadużycie #4300 21 lipca 2016, 13:23

Marzenaa napisał(a)

U mnie tez w tym roku jak co roku mama i tesciowa przetwory robia wiec jeszcze jeden rok na rodzicach przetworach "przezimujemy" ;)

he he u mnie teściowa jakby mogła to by mi spiżarke opróżniła :)

Zgłoś nadużycie #4301 21 lipca 2016, 13:35

A ja dzisiaj mam uczucie jakby się ze mnie lalo. Uplawy mi się zwiększyły , nie wiem czemu :( tabletek żadnych dopochwowych juz nie biorę :( do tego malutka prawie w ogóle się nie rusza dzisiaj :( wczoraj kopniaki widoczne gołym okiem cały dzień , a dzisiaj cisza . znowu zaczynam siać panikę :( do tego brzuszek mi stwardnial dzisiaj juz 4 razy znowu :/

Zgłoś nadużycie #4302 21 lipca 2016, 13:42

Karolajla Gotowa na wszystko

Koleżanka przed chwilą przywiozła mi jagody. Mniam.. pycha. Trzeba pozaprawiać w słoiki na zime :) Są już ogórki, wiśnie, czereśnie a dzisiaj jagody. A wy robicie jakieś zapasy ?? ?? :)

Ja już mam pokladzione w słoiki truskawki, wiśnie, czereśnie, ogórki i ostatnio jagody czyli mam juz komplet :-D

Zgłoś nadużycie #4303 21 lipca 2016, 13:52

Ja tylko truskawki w woreczkach zamrozilam :)

Aga moje tez jeden dzien fika nastepnego jest spokojniejsza. Moze na upaly tak reaguja nasze malenstwa. Aga a jak ty odczuwasz twardnienie brzucha? Czujesz cos czy po prostu wyczuwasz dopiero jak naciskasz brzuch? I zawsze zastanawialam sie kiedy uznac, ze brzuch jest twardy, twardy ja co na przyklad.Bo ja nic nie czuje, a nie wyobrazam sobie zeby sprawdzac co chwila reka czy nie twardnieje przypadkiem. Bo czasem wiadomo, ze jest twardszy jak sie np najem. Aga, a kupilas te testy w aptece zeby wykluczyc dla wlasnego spokoju ze to nie wody plodowe?

Zgłoś nadużycie #4304 21 lipca 2016, 13:59

izabela23 Supermama
Marzena ja jiz soe nauczylam odrozniac stwardnienie od np takoego napiecia jak twardnieje to czujesz ze brzuch taki nieprzyjemny jest,ze mieprzyjemne to jest jak chcesz zmienic .

Aga moje tez dzis malo ruchliwe

Zgłoś nadużycie #4305 21 lipca 2016, 14:15

Karolajla Gotowa na wszystko
To moja córka to jakiś wiercipieta, doslownie non stop ja czuję i widzę jak się wypycha, głównie tylek albo obija mnie po żebrach czy wbija głowę w pęcherz, ma już coraz mniej miejsca i przeczuwam, że córka będzie duża jak jej siostra co nie ukrywam ciut mnie martwi bo jak wiecie chce rodzic tym razem sn, stąd te intensywne ruchy, pierworodna też bardzo wyraźnie i mocno czulam bo miała dużo siły i mało miejsca.

Zgłoś nadużycie #4306 21 lipca 2016, 14:20

Ja odczuwam takie dziwne uczucie w brzuchu i wtedy jak dotykam brzuszka to jest twardy. Koleżanka ost mi powiedziała ze niepotrzebne panikuje bo to są tzw skurcze braxtona-hicksa czy jakoś tak , i ze to jest normalne bo macica ćwiczy przed porodem i ze ona tez tak miala i bylo wszystko ok.To trwa dosłownie kilka.sek i znowu brzuch jest miękki . a jakbym zmieniła odrazu pozycje to odrazu puszcza. Zdarza mi się to może z ok.10 razy w ciągu dnia , czasami mniej , czasami może wiecej. Poczytalam trochę na necie i rzeczywiście pisze tak jak ona mi mówiła. Jak mowilam ost gin o tym , ze często jak mi twardnieje za chwile czuje ruchy malej , to mi pow ze moje mięśnie mogą tak reagować na ruchy . może rzeczywiście powinnam w końcu przestać się doszukiwać jakiś problemów na sile i zacząć się w końcu cieszyć i relaksowac.
Marzena, nie kupilam bo w kazdej w jakiej byłam nie było. Nie wiem czemu . A te moje uplawy są takie mleczne , na wkładce czasami jasno-zolte , ale hmm takie lepkie bardziej niż wodniste.

Zgłoś nadużycie #4307 21 lipca 2016, 14:21

Laviaa Fajna mama
wrocilam do domu od sasiadki ledwie zyje taki gorac uff za chwileczke was nadrobie

Zgłoś nadużycie #4308 21 lipca 2016, 14:36

izabela23 Supermama
Aga wody to chyba przezroczyste? Taka wydzielina w ciazy chyba jest normalna. Jak brzuchek twardnieje to polozna powiedziala ze nie wolno dotykac brzucha bo to pobudza,ale to co opisujesz wyglada na te skurcze o których piszesz bo normalnie jak jest te zle twardnienie to przy zmianie pozycji jest na prawde nieprzyjemne i czesto nie.puszcza po zmianie pozycji

Zgłoś nadużycie #4309 21 lipca 2016, 14:44

Uff to gicio . no u mnie wygląda to tak ze odrazu jak się rusze to brzuch jest miękki . dziewczyny , chciałam Wam pokazać ciuszki i się pochwalić , ale nie wiem co jest grane :/ nic nie pomaga . a do komp nie mam dostępu :/

Zgłoś nadużycie #4310 21 lipca 2016, 14:45

Uff to gicio . no u mnie wygląda to tak ze odrazu jak się rusze to brzuch jest miękki . dziewczyny , chciałam Wam pokazać ciuszki i się pochwalić , ale nie wiem co jest grane :/ nic nie pomaga . a do komp nie mam dostępu :/