Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #4251 20 lipca 2016, 21:38

aga907 Zaprawiona w bojach
25% to w cale nie tak dużo 😊 większą szansa ze nie będzie . musisz być dobrej myśli

Zgłoś nadużycie #4252 20 lipca 2016, 21:39

pomyslowa_mama Zadomowiona
Dziewczyny macie już wyprawkę dla maluszka ?? ? Ja jestem jeszcze w lesie. Spacerówka zostanie po synku.. dokupie tylko gondole i fotelik. Łóżeczko po synku tylko materacyk nowy dokupie ale jeśli chodzi o reszte nie mam głowy jakoś do przygotowania. Może dlatego że nie znam jeszcze płci :(

Zgłoś nadużycie #4253 20 lipca 2016, 21:40

mam taką nadzieję :)

Zgłoś nadużycie #4254 20 lipca 2016, 21:57

aga907 Zaprawiona w bojach
Ja powolutku się za to zabieram :) na razie mam ciuszki , wózek fotelik lozeczko pościel mam zamiar kupić gdzieś wrzesień październik 😊

Zgłoś nadużycie #4255 20 lipca 2016, 22:01

aga907 napisał(a)

Ja powolutku się za to zabieram :) na razie mam ciuszki , wózek fotelik lozeczko pościel mam zamiar kupić gdzieś wrzesień październik 😊

ja jedyne co to mam odświeżony pokój :D

Zgłoś nadużycie #4256 20 lipca 2016, 22:02

Laviaa Fajna mama
Witaj pomysłowa mamo ja powoli szykuje wyprawkę, choć dużo rzeczy mam.po synku. U nas prawdopodobnie będzie wcześniak więc do 30-32 tyg chce mieć wszystko gotowe. Wózek zakupie na końcu, być może zaraz po porodzie akurat przyjdzie zanim wrócimy do domu

Zgłoś nadużycie #4257 20 lipca 2016, 22:05

Laviaa napisał(a)

Witaj pomysłowa mamo ja powoli szykuje wyprawkę, choć dużo rzeczy mam.po synku. U nas prawdopodobnie będzie wcześniak więc do 30-32 tyg chce mieć wszystko gotowe. Wózek zakupie na końcu, być może zaraz po porodzie akurat przyjdzie zanim wrócimy do domu

a dlaczego może być wcześniak ?? ? też mam dużo rzeczy po synku :)

Zgłoś nadużycie #4258 20 lipca 2016, 22:05

Karolajla Gotowa na wszystko

pomyslowa_mama napisał(a)

Dziewczyny macie już wyprawkę dla maluszka ?? ? Ja jestem jeszcze w lesie. Spacerówka zostanie po synku.. dokupie tylko gondole i fotelik. Łóżeczko po synku tylko materacyk nowy dokupie ale jeśli chodzi o reszte nie mam głowy jakoś do przygotowania. Może dlatego że nie znam jeszcze płci :(

Witam nowa mamę :-)
Ja podobnie jak Ty, spacerówka po córce dokupuje tylko gondole bo fotelik mam po pierworodnej, w sumie nawet z ciuszkami nie szaleje i nie kupuje bo szykuje nam się kolejna córka więc wszystko mam, łóżeczko też :-)

Zgłoś nadużycie #4259 20 lipca 2016, 22:10

Laviaa Fajna mama

pomyslowa_mama napisał(a)

a dlaczego może być wcześniak ?? ? też mam dużo rzeczy po synku :)

Długa historia ale tak w skrócie to nerki mi siadają (niewydolność) połączona z mega duża anemia. synek też wczesniak z 34 tyg.

Zgłoś nadużycie #4260 20 lipca 2016, 22:18

Laviaa napisał(a)

Długa historia ale tak w skrócie to nerki mi siadają (niewydolność) połączona z mega duża anemia. synek też wczesniak z 34 tyg.

Ja mam problem z ciśnieniem i też słaba morfologia. Ostatnio lekarz nawet chciał mnie położyć na oddział :(

Zgłoś nadużycie #4261 20 lipca 2016, 22:20

Karolajla napisał(a)

Witam nowa mamę :-)
Ja podobnie jak Ty, spacerówka po córce dokupuje tylko gondole bo fotelik mam po pierworodnej, w sumie nawet z ciuszkami nie szaleje i nie kupuje bo szykuje nam się kolejna córka więc wszystko mam, łóżeczko też :-)

Witaj. Widze że masz córcie 3 msc młodszą od mojego synka :)

Zgłoś nadużycie #4262 20 lipca 2016, 23:47

Marzenaa Gotowa na wszystko
Witaj pomyslowa mamo :) Ja dopiero wczoraj zrobilam pierwszy zakup dla coreczki wczesniej jakos nie moglam sie przelamac. Trzymam kciuki za Twoje malenstwo zeby nie bylo alergikiem.

Dzis znow zrobilam zakupy. Dwie pary polspiochow i body ze smyka-jutro wrzuce Wam zdjecia :) I przytargalam od siostry 2 torby ciuszkow od malenkich rozmiarow do rozmiaru 68 :) Chyba musze jakas komode pomalu szykowac dla malenstwa.

Kasik widzialam w ksiegarni ksiazke Dzieciozmagania i chyba jest najlepsza sposrod tych co widzialam, zamowie przez internet, dzieki :)

Zgłoś nadużycie #4263 21 lipca 2016, 0:01

allanka Fajna mama
Hej hej witam nową mame :)

A ja właśnie skończyłam czytać "zanim się pojawiles" I serio próbuje nie ryczec... dlaczego tak się skończyło :( :( :( :( :( :(

Zgłoś nadużycie #4264 21 lipca 2016, 0:18

Allanka myslalam, ze tylko ja jeszcze nie spie ;)
Szybciutko przeczytalas :) Fajna ksiazka, nie? Obejrzyj koniecznie film, mnie jeszcze bardziej wzruszyl.

Ja 2 dni temu skonczylam czytac ksiazke "Droga do raju" Paulliny Simons, tez calkiem fajna.

Zgłoś nadużycie #4265 21 lipca 2016, 6:36

Witajcie. My już na nogach od 5. Moje dziecko wstało z uśmiechem, przyszło do nas do łóżka. Poprzytulało się i wypowiedziało swoje magiczne słowo " beb" czyli chciał nie chciał matka wstań i zrób synkowi śniadanie :) :) :)

Zgłoś nadużycie #4266 21 lipca 2016, 6:39

allanka napisał(a)

Hej hej witam nową mame :)

A ja właśnie skończyłam czytać "zanim się pojawiles" I serio próbuje nie ryczec... dlaczego tak się skończyło :( :( :( :( :( :(

a ja nie mam czasu czytać teraz książki choć kiedyś uwielbiałam. Jedyne co czytam to bajki Szymkowi.. he he :) a w wolnej chwili plete koszyki :)

Zgłoś nadużycie #4267 21 lipca 2016, 8:57

allanka Fajna mama
Marzena na pewno obejrzę :) Tak już mam ze jak mi się książka spodoba to koniec muszę przeczytac chociaż bym miała do rana nie spać :) ile ja nocek przez to zawalilam :P A czytałaś może "Jeździec miedziany" Paulliny Simons jeśli nie to bardzo polecam.

Pomysłowa mama dlatego czytam teraz póki mogę przypuszczam że potem może nie być już jdnak czasu ;)

Ale miałam okropna noc... spanie bez mojej anakondy to nie spanie ani się wygodnie ułożyć ani oprzeć na niczym mimo zwykłej dodatkowej poduszki... masakra to będzie trudny tydzien jeśli chodzi o spanie :/

Zgłoś nadużycie #4268 21 lipca 2016, 9:10

anoli Zaprawiona w bojach
Allanka jak ja ciebie dobrze rozumiem :) mialam to samo na wyjezdzie nie moglam znaleźć odpowiedniej pozycji do spania ta poduszka uzależnia :)

Zgłoś nadużycie #4269 21 lipca 2016, 9:23

Allanka "Jezdzca miedzianego" przeczytalam wszystkie 3 czesci jednym tchem i uwazam, ze jest super :) Ostatnio w ksiegarni widzialam ksiazke Paulliny Simons o rodzicach Szury i chyba sie na nia skusze choc podejrzewam , ze moze juz byc mocno naciagana ale przeczytamy zobaczymy ;) Sciagnelam tez pare innych ksiazek Paulliny Simons i jak do tej pory kazda ktora rzeczytalam podoba mi sie. Zaczelam czytac 11godzin o kobiecie w 38 tygodniu ciazy :)
Jesli chodzi o poduche to ja sie bez niej nie ruszam :) Jak bylam tydzien u rodzicow ostatnio to nawet ja zabralam ze soba :)

Jakie plany na dzien dzisiejszy dziewczyny?
Ja planuje dzisiaj troszke poleniuchowac w domu/na balkonie z ksiazka w rece, a potem ide z kolezanka na obiadek i ploteczki :) Dawno sie z nia nie widzialam i jeszcze nie wie , ze jestem w ciazy ciekawe jak zareaguje :)

Zgłoś nadużycie #4270 21 lipca 2016, 9:28

Marzenaa napisał(a)

Allanka "Jezdzca miedzianego" przeczytalam wszystkie 3 czesci jednym tchem i uwazam, ze jest super :) Ostatnio w ksiegarni widzialam ksiazke Paulliny Simons o rodzicach Szury i chyba sie na nia skusze choc podejrzewam , ze moze juz byc mocno naciagana ale przeczytamy zobaczymy ;) Sciagnelam tez pare innych ksiazek Paulliny Simons i jak do tej pory kazda ktora rzeczytalam podoba mi sie. Zaczelam czytac 11godzin o kobiecie w 38 tygodniu ciazy :)
Jesli chodzi o poduche to ja sie bez niej nie ruszam :) Jak bylam tydzien u rodzicow ostatnio to nawet ja zabralam ze soba :)

Jakie plany na dzien dzisiejszy dziewczyny?
Ja planuje dzisiaj troszke poleniuchowac w domu/na balkonie z ksiazka w rece, a potem ide z kolezanka na obiadek i ploteczki :) Dawno sie z nia nie widzialam i jeszcze nie wie , ze jestem w ciazy ciekawe jak zareaguje :)

Mój plan na dzisiaj sprzątanie, pranie , gotowanie, spacer z synkiem i muszę upleść zamówioną tacę z pokrywą