Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #4191 20 lipca 2016, 11:24

allanka Fajna mama
No i miła podróż się skończyła jakas baba ciągle gada przez telefon... gdyby jeszcze po cichu ale ona głośno i wyraźnie i wzięła położyła rękę na moim podlokietniku spychajac moja no chyba jej strzale zaraz...

Zgłoś nadużycie #4192 20 lipca 2016, 11:29

kasik84 Gotowa na wszystko
Hej kochane moje ale drukujecie widzę ze temat pampersów na fali mi udało się dostać nawet pampers micro takie typowe dla wcześniaków od 1.5 kg wiec wzięłam jedna paczkę w razie w . Początkowo z synem używałam pampers tylko potem jak juz był starszy to kupowałam te tańsze z lidla czy z biedronki i tez były całkiem spoko zwłaszcza ze młody mój szybo zaczął sikac do nocnika dłużej mu zeszło z kupka i nakladalismy mu tylko na dwojeczke hehe.
Rany u nas od kilka dni afrykanskie upały cała spucjlam tak ze dziś ledwo wlazlam w ciążowe jeansy no chyba ze tak w udach o w tyłku przytyłam w ciągu 3 dni.
Adzik trzymam kciuki żeby ciśnienie się unormowalo
Iza pij dużo wody no u zurawinke oczywiście
Allianka to masz ciekawie Ci powiem w tym pociagu

Zgłoś nadużycie #4193 20 lipca 2016, 11:31

kasik84 napisał(a)

Hej kochane moje ale drukujecie widzę ze temat pampersów na fali mi udało się dostać nawet pampers micro takie typowe dla wcześniaków od 1.5 kg wiec wzięłam jedna paczkę w razie w . Początkowo z synem używałam pampers tylko potem jak juz był starszy to kupowałam te tańsze z lidla czy z biedronki i tez były całkiem spoko zwłaszcza ze młody mój szybo zaczął sikac do nocnika dłużej mu zeszło z kupka i nakladalismy mu tylko na dwojeczke hehe.
Rany u nas od kilka dni afrykanskie upały cała spuchlam tak ze dziś ledwo wlazlam w ciążowe jeansy no chyba ze tak w udach i w tyłku przytyłam w ciągu 3 dni.
Adzik trzymam kciuki żeby ciśnienie się unormowalo
Iza pij dużo wody no u zurawinke oczywiście
Allianka to masz ciekawie Ci powiem w tym pociagu

Zgłoś nadużycie #4194 20 lipca 2016, 11:36

U nas wciąż trwa spór w sprawie imienia dla córki mój K upiera się przy Lenie mi coraz bardziej się odechciewa zwłaszcza ze gdzie się nie odwróce to Lenki naszło mnie na Tole ( Tosie) i takim to sposobem nie możemy się dogadac

Zgłoś nadużycie #4195 20 lipca 2016, 11:44

Laviaa Fajna mama
Kasia fakt Lenek jest od groma, w zeszlym roku jak bylismy z mezem na wczasach na korfu to wyobraz sobie na 3 rodziny polskie (nie liczac naszej) to w 2 byly dziewczynki o imieiu Lena... No ale kasia glowa do gory jeszcze troszke czasu zostalo i moze znajdziecie jeszcze inne imie ktore sie wam podoba

Zgłoś nadużycie #4196 20 lipca 2016, 11:49

Marzenaa Gotowa na wszystko
Adzik kontroluj cisnienie , bo z za wysokim nie ma zartow, oby zaczelo spadac.
Allanka udanej podrozy, ile jeszcze bedziesz jechac?
Kasik - Tosia bardzo ladne imie i mniej popularne, a Lenek faktycznie zatrzesienie.
Aga ja w ogole nie wymiotowalam w ciazy, a mdlosci mialam do jakiegos 10 tygodnia ale co ciaza to inna. Nad pieluchami sie jeszcze nie zastanawialam.
A ja wczoraj bylam na wizycie, szyjka bez zmian nawet lekarz powiedzial ze tak jakby byla o 1mm wieksza czyli ma 24mm :) Za 2 tygodnie ide na kolejna wizyte zeby sprawdzic jak sie ma moja szyjka, bo pozniej 3 tygodnie nie bedzie mojego lekarza. Jesli okaze sie , ze szyjka bez zmian to lekarz powiedzial, ze moze juz tak zostac. A jak sie bedzie zmniejszac to jeszcze przez 2-3najblizsze tygodnie moga mi zalozyc szew, a pozniej juz tylko pessar. Mam nadzieje, ze bedzie ok , bo nie wyobrazam sobie w ciazy byc usypiana do zakladania szwu :(
Wczoraj po wizycie pojechalismy z mezem do tesco na zakupy i kupilismy pierwsze 2 pary body w f&f dla malenstwa :) ))

Zgłoś nadużycie #4197 20 lipca 2016, 12:02

allanka Fajna mama
Marzena to dobra wiadomość :D może za 2 tygodnie będzie jeszcze trochę dluzsza? :) tego Ci życzę :) I żebyś mogła już być spokojniejsZa. A ja już niedługo 45 minut a potem ze 20 min samochodem i jestem. Gadajaca pani wysiadla w Poznaniu dziwna spytała gdzie kupiłam już książkę "zanim się pojawiles" i czy już jest. Przecież książka była przed filmem... A potem poddala pod dużą wątpliwość to że książka jest lepsza od filmu. W sumie filmu nie oglądałam książkę dopiero czytam ale to zazwyczaj tak jest przecież ze książki są lepsze do filmów :)

Zgłoś nadużycie #4198 20 lipca 2016, 12:02

emiszym Zaprawiona w bojach
O właśnie sobie ja piję 😝

Zgłoś nadużycie #4199 20 lipca 2016, 12:03

aga907 Zaprawiona w bojach
O Marzena widzę , ze się przelamalas tez w kupowaniu 😁 no ja wymioty mam od ok 9 tyg ciąży . i początki były ciężkie bo potrafiłam wymiotowac.nawet po 8 razy i to dosłownie wszystko co zjadlam z 5 min po jedzeniu. Także na początku ciąży schudlam z 59.5 kg do 50 kg. Ale u nas to rodzinne ;) moja babcia to w ogóle miała jazdy haha miała halucynacje , widziała krasnoludki skaczace po domu sąsiada itp 😁

Allanka , wspolczuje . jak ja nie lubię takich ludzi !!! Hamstwo!

Kasik, mam nadzieje ze uda Ci się uprzec przy swoim imieniu 😁 bo Lenek jest od zawalenia ;) a Tola to takie oryginalne imię i rzadkie. ja coraz bardziej utwierdzam się przy moim wyborze- Laura, podoba mi się bo wg mnie jest ładne , baaaaaardzo rzadko zdarza się zebym to imię słyszała , przynajmniej w naszych okolicach i nie znam nikogo kto by mi się kojarzyl z tym imieniem ;) nooo jedna, kuzynka mojej kuzynki z Niemiec , ale to bardzo mila, ładna i mądra dziewczyna więc nie mam z tym problemu ;)

Zgłoś nadużycie #4200 20 lipca 2016, 12:07

Dzieki Allanka :) To jakas dziwna ta babka, dobrze ze juz wysiadla :) Ksiazka jest lepsza ale powiem Ci ze film byl tez wyjatkowo dobry.

A ja kupilam sobie ostatnio w rossmanie opaske na oczy do spania i zakladam ja rano jak zaczyna swiecic slonce i powiem Wam ze czyni cuda, bo dzisiaj obudzilam sie o 10:50, wczoraj tez po 10... :)

Zgłoś nadużycie #4201 20 lipca 2016, 12:08

adzik535 Gotowa na wszystko

emiszym napisał(a)

Adzik  kontroluj to ciśnienie nie ma z tym żartów ,z tego co się orientuję gdyby dalej było wysokie to jest to wtedy wskazaniem do cc . Nie stresuj się a będzie dobrze😉

W zeszłej ciązy tez miałam nadciśnienie i jak trafiłam do szpitala to badali ciśnienie wewnątrz oka i jeżeli ono też jest podwyższone to dopiero wtedy zaczyna się rozmowa o cc, albo jak w czasie porodu SN wzrasta do dużych liczb :)

Zgłoś nadużycie #4202 20 lipca 2016, 12:16

emiszym Zaprawiona w bojach
Kasik u mnie przy 1 dziecku był spór pomiędzy Antkiem wtedy bardzo mało popularnym bo 14 lat temu a Szymonem ale stało się tak, że jak mąż widział ile wycierpialam przy tym porodzie to mówi w nagrodę wybierz sama imię 😁 zaraz chciałam żeby to wpisały w książeczkę bo nie daj Boże by się mu odwidzialo. 😁 może to jakiś sposób 😉 .
Allanka to wielka szkoda że się nie udało.
Marzenko to trzymam kciuki ,bywają przypadki że szyjka się całkiem zamyka i tego Tobie życzę 😉

Zgłoś nadużycie #4203 20 lipca 2016, 12:19

Aga907 będę się upierała właśnie z tego powodu że same Leny dookoła mój mąż to komentuje ze Kasiek za naszych czasów tez było pelno ale jak baba się uprze to postawi na swoim hehe he. LauRa tez mi si bardzo podoba ale Ju mamy jedną w bliskiej rodżonie i powiem Ci bardzo mądra z niej dziewczynka grzeczna i ulożona.

Zgłoś nadużycie #4204 20 lipca 2016, 12:21

Emiszym to jest myśl ale u mnie nie przejdzie bo juz mam ustalona cesarke w 38 tyg wiec ja się raczej nie namęcze i to nie przejdzie niestety ale coś wymysle

Zgłoś nadużycie #4205 20 lipca 2016, 12:21

adzik535 Gotowa na wszystko
Co do pampersów - tak jak któraś napisała : każda mama ma swoje upodobania i pupcia dziecka tez indywidualnie reaguje na poszczególne marki i rodzaje :)
Przy córce miałam na początek do szpitala i op. "1" Dady i póżniej w domu używałam zieonych i białych pampersów na zmianę z Dada, ale od numeru "3" dady tak zaczęły śmierdziec chemią i mała dostała czerwony tyłek że przerzuciliśmy się na rossmanowskie Babydream ( także kupowałam 1 op. Pampersów zielonych + 2 opakowania Babydream).
Teraz mam kupione jedno opakowanie " 2" białych pampersa Premium Care, do szpitala tez kupię te pampersy premium care jedno opakowanie "1". reszte bede dokupywała systematycznie bo nie wiadomo jak mały zareaguje na nie :)

Zgłoś nadużycie #4206 20 lipca 2016, 12:51

A to moje wczorajsze pierwsze zakupy :)

Zgłoś nadużycie #4207 20 lipca 2016, 12:57

aga907 Zaprawiona w bojach
Marzena, sliczne są :-) ja teraz czekam na dostawę ze smyka i te ciuszki co odkupilam od koleżanki bratowej ;)

Zgłoś nadużycie #4208 20 lipca 2016, 13:02

Ja dzisiaj ide do smyka moze tez cos jeszcze kupie

Zgłoś nadużycie #4209 20 lipca 2016, 13:06

Ja poszalalam i wczoraj zamówiłam szumisia z synem z pół roku spałam z włączona suszarką wiec teraz mam nadzieje zaoszczędze na prądzie hehe.
Masakra właśnie zauważyłam na zewnetrznej stronie nóg roztepów kilka sztuk kurcze to ja faktycznie szybko tyje zwłaszcza nogi i tylek

Zgłoś nadużycie #4210 20 lipca 2016, 13:09

Tez chce kupic szumisia :)