Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #4171 20 lipca 2016, 9:18

Karolajla Gotowa na wszystko

aga907 napisał(a)

Adzik , i jak ciśnienie ?
Allanka , udanego wypoczynku!
Iza , nie mam pojęcia jakie są odczucia przy blizniakach , ale niedawno bylas na wizycie i było dobrze , wiec się nie martw :) może jest tak jak Allanka mówi, ze czujesz ruchy obu a myślisz ze tylko jednego :)

Dziewczyny , tak myślę nad pieluchami , macie jakieś sprawdzone na pierwsze dni do szpitala i miesiące ? Bo mi się co chwile wyświetlają różne reklamy , pampers jakieś złote , zielone , rozmiary różne , huggies . ja jestem zielona w tym kompletnie

To różnie moja np może nosić tylko Pampersa i Dada inne ja uczulaja i dupka jest czerwona, do szpitala na pierwsze wzięłam Pampersa a później przeszłam na Dada, i później to już tak na zmianę kupowałam :-) Dada to taki tańszy zamiennik Pampersa. Wszytsko zależy od dziecka w sumie. Moja siostra przy córce od szpitala do końca noszenia używała Dada i było ok.

Zgłoś nadużycie #4172 20 lipca 2016, 9:45

aga907 Zaprawiona w bojach

Karolajla napisał(a)

To różnie moja np może nosić tylko Pampersa i Dada inne ja uczulaja i dupka jest czerwona, do szpitala na pierwsze wzięłam Pampersa a później przeszłam na Dada, i później to już tak na zmianę kupowałam :-) Dada to taki tańszy zamiennik Pampersa. Wszytsko zależy od dziecka w sumie. Moja siostra przy córce od szpitala do końca noszenia używała Dada i było ok.

Dziękuje ;) a jaki pampers, ten bialo-zloty czy zielony ? I jaki rozmiar ?

Zgłoś nadużycie #4173 20 lipca 2016, 9:46

Laviaa Fajna mama
Ja kupiłam mała paczkę pampersow 1 na razie będzie pampers może później uda się huggies kupić. To będę mieć na zmianę.
Emiszyn córeczka piękna.
Adzik kobieto uważaj na siebie i mierz ciśnienie parę razy na dzień. Nie ma z tym żartów.
Allanka o której masz pociąg?

Zgłoś nadużycie #4174 20 lipca 2016, 9:55

anoli Zaprawiona w bojach
Ja mam takie kupione na poczatek:

Zgłoś nadużycie #4175 20 lipca 2016, 9:59

Ale przy córce kupowalam tez dade i byly bardzo dobre.
Dziewczyny czy wy macie jeszcze wymioty? Bo ja od kilku tygodni mialam spokój i dzisiaj znowu:/

Zgłoś nadużycie #4176 20 lipca 2016, 9:59

allanka Fajna mama
Lavia już jadę :) siedzę w przedziale z zakonnica chyba sympatyczna bo się uśmiecha :) I waham się... bo dręczy mnie coś od zeszłego roku i nie wiem czy nie skorzystać z okazji i nie porozmawiać z nią tylko chyba boję się tego co mogłabym usłyszeć...

Zgłoś nadużycie #4177 20 lipca 2016, 10:01

allanka Fajna mama
Anoli mi czasami jest mega niedobrze ale bez wymiotow zresztą nie wymiotowalam ani razu :D

Zgłoś nadużycie #4178 20 lipca 2016, 10:04

izabela23 Supermama
Aga ka wiem ze ruszaja sie oboje tylko ze wkurza mnie ze nie umiemem odroznic kore kiedy ;)
A pieluchy to temat rzeka jedna mama powie,ze pampers niezawodny druga ze do du.. druga mama ubòstwia huggissy a jeszcze inna powie ze Dada z biedronki jest super takze temat rzeka bo musisz sama sobie cos wybrać i sprawdzic co wam bedzie odpowiadalo tzn dziecku :-)

A ja sie modle aby nie mieć infekcji bo cos mnie zaczelo "tam" Swedziec :-(

Zgłoś nadużycie #4179 20 lipca 2016, 10:04

Laviaa Fajna mama
Allanka spróbować zawsze można czemu nie😃

Anoli ja używałam chyba każdy rodzaj nawet z belli i baby dream.

Zgłoś nadużycie #4180 20 lipca 2016, 10:11

Karolajla Gotowa na wszystko

aga907 napisał(a)

Dziękuje ;) a jaki pampers, ten bialo-zloty czy zielony ? I jaki rozmiar ?

Ja biało złote pampers care, kupiłam rozmiar 1 ale niestety córka w nie nie wchodziła bo była pulchna więc ja zaczynałam od rozmiaru 2 😀

Zgłoś nadużycie #4181 20 lipca 2016, 10:12

allanka Fajna mama
A ja dostałam 4 paczki od koleżanki tych najmniejszych ale nie pamiętam co to za marka chyba jakoś mało znana będzie przykro jak się okażą niefajne dla małej no ale to będę się martwić jak się okażą ze sa zle a może je zaakceptuje :)

Zgłoś nadużycie #4182 20 lipca 2016, 10:17

izabela23 napisał(a)

Aga ka wiem ze ruszaja sie oboje tylko ze wkurza mnie ze nie umiemem odroznic kore kiedy ;)
A pieluchy to temat rzeka jedna mama powie,ze pampers niezawodny druga ze do du.. druga mama ubòstwia huggissy a jeszcze inna powie ze Dada z biedronki jest super takze temat rzeka bo musisz sama sobie cos wybrać i sprawdzic co wam bedzie odpowiadalo tzn dziecku :-)

A ja sie modle aby nie mieć infekcji bo cos mnie zaczelo "tam" Swedziec :-(

Święta racja :) np moja szwagierka dwoje dzieci wychowala na rossmanowskich babydream a ja dla córki darmo ich nie chcialam :)

Zgłoś nadużycie #4183 20 lipca 2016, 10:22

anoli napisał(a)

Ale przy córce kupowalam tez dade i byly bardzo dobre.
Dziewczyny czy wy macie jeszcze wymioty? Bo ja od kilku tygodni mialam spokój i dzisiaj znowu:/

Anoli, ja do dzisiaj mam nudności i wymioty. Rano to standard- teraz PRAWIE codziennie , bo wczesniej było codzienne, no i czasami mi się zdarza w ciągu dnia albo nawet wieczorem - głównie jeśli wezme witaminy dla kobiet w ciąży . dlatego nie mogę juz brać witamin :/ bo potem znowu będę miała źle wyniki przez wymioty i dlatego biorę magnez,żelazo i kwas foliowy osobno.

Zgłoś nadużycie #4184 20 lipca 2016, 10:30

allanka Fajna mama
Aga a z tarczyca masz wszystko ok? Bo z tego co mi tlumaczyl moj ginekolog to dziewczyny z za nisim tsh mecza się z częstymi wymiotami między innymi

Zgłoś nadużycie #4185 20 lipca 2016, 10:36

emiszym Zaprawiona w bojach

allanka napisał(a)

Lavia już jadę :) siedzę w przedziale z zakonnica chyba sympatyczna bo się uśmiecha :) I waham się... bo dręczy mnie coś od zeszłego roku i nie wiem czy nie skorzystać z okazji i nie porozmawiać z nią tylko chyba boję się tego co mogłabym usłyszeć...

Ja bym skorzystala teraz jak byłam w szpitalu to się wyspowiadalam i czuje się o wiele lepiej 😊

Zgłoś nadużycie #4186 20 lipca 2016, 10:38

Laviaa Fajna mama
Iza może żurawine sobie kup? Powinna pomoc

Zgłoś nadużycie #4187 20 lipca 2016, 10:38

Laviaa Fajna mama
Iza może żurawine sobie kup? Powinna pomoc

Zgłoś nadużycie #4188 20 lipca 2016, 10:40

allanka Fajna mama

emiszym napisał(a)

Ja bym skorzystala teraz jak byłam w szpitalu to się wyspowiadalam i czuje się o wiele lepiej 😊

Chyba skorzystam bo potem może mi się taka okazja nie trafic tylko poczekam aż siostra różaniec skończy. głupio będzie tylko jak mi powie że jestem przekleta na wieki czy coś w tym stylu

Zgłoś nadużycie #4189 20 lipca 2016, 10:42

emiszym Zaprawiona w bojach
Iza Kup sobie herbatkę zurawinowa taka ze śmieciami dodatkowo trivagin ,ja przy pessarze tak robię dodatkowo po każdej toalecie podcieram się chusteczkami nawilzajacymi bo nie mamy bidetu 😊
Słyszałam ostatnio dość dużo pozytywnych opinii o pieluszkach z Lidla . Ja miałam pampersy ale teraz wypróbuję w późniejszym czasie te Lidla albo biedry

Zgłoś nadużycie #4190 20 lipca 2016, 11:16

allanka napisał(a)

Aga a z tarczyca masz wszystko ok? Bo z tego co mi tlumaczyl moj ginekolog to dziewczyny z za nisim tsh mecza się z częstymi wymiotami między innymi

Allanka, raczej nie . bo nie raz przed ciąża miałam badane i w trakcie tez badali . Ale na pocieszenie znam osoby które wymiotowaly na porodowce jeszcze 😊

Ja slyszalam ze Dady z biedronki są dobre . właśnie tak poczytalam na necie różne opinie i wiele pisze ze pampers premium care ponoć najbardziej uczulaja . i ze położne polecają dady i rossmanowskie. Ja się skusze na pampersy , ale te zielone , a w razie czego kupie tez inne i będę mieć je w domu , w razie uczulenia maz mi dowiezie do szpitala najwyżej inne. Nie chce robić właśnie jakiś super zapasów pieluszek teraz , jak nie wiem które nam najbardziej będą odpowiadać. Dlatego pampersa kupie dwie paczki , dady 1 i rossmanowskie może tez 1 i zobaczymy . później zamówie przez Neta albo wyśle męża na zakupy 😊