Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #4111 19 lipca 2016, 9:53

allanka Fajna mama
Iza wytrzyma musi najważniejsze że jesteś pod opieką lekarza i dobrze ze robisz te częstsze wizyty.

Lavia ja mam właśnie odwrotne wrażenia ostatnio ale to nawet lekarz mi mówił że te tygodnie 26-30 to dziecko ma już całkiem dużo siły a jeszcze ma miejsce więc fika jak szalone. No i u nas ostatnio chodno było ale dzisiaj wyczuwam juz upały :/

Aga wszystko jest ok więc się nie stresuj :) A jakby się coś działo to zawsze jest Ip.

A ja dzisiaj zaczynam wielkie pakowanie :D i jutro wsiadam w pociąg i jadę się wakacjowac do rodziców na tydzień później dojedzie mąż i jedziemy nad jeziorko :D

Zgłoś nadużycie #4112 19 lipca 2016, 10:12

izabela23 Supermama

emiszym napisał(a)

Izka będzie dobrze😉,musi być dużo leż z tą poduchą pod tylkiem😝 ja też tak robię i widzę tego efekty. Ja mam krótką szyjke 24mm i rozwarcie wew od ponad miesiąca i nic od tej pory się nie pogorszylo a jeden tydz miałam taki bardziej chodzony. Ale teraz znów leżę bo chcę donosic do 34 . Teraz nogi zaczęły mi upchnąć 😏 Najważniejsze pozytywne myślenie .
Aga i allanka cieszę się razem z Wami ze jest dobrze :)

U Ciebie juz 30tydzień a u mnie jeszcze dluga droga do tego etapu,ale już powoli wybiajam z głowy zle myśli. A z ta poducha probuje ale nie daję rade bo synek lezy poprzecznie na wyzokosci pepka i jak podnosze pupę to on podjeżdża jeszcze wyzej i ciezko mi oddychać :( ale leżę caly czas i co hakis czas podkladam te poduche bo corcia lezy glowka w dol i wlasnie naciska na szyjke stąd ten lejek się zrobił mogłaby być taka grzeczna i polozyc sie z powrotem poprzecznie ;) ;)

Zgłoś nadużycie #4113 19 lipca 2016, 10:14

izabela23 Supermama

allanka napisał(a)

Iza wytrzyma musi najważniejsze że jesteś pod opieką lekarza i dobrze ze robisz te częstsze wizyty.

Lavia ja mam właśnie odwrotne wrażenia ostatnio ale to nawet lekarz mi mówił że te tygodnie 26-30 to dziecko ma już całkiem dużo siły a jeszcze ma miejsce więc fika jak szalone. No i u nas ostatnio chodno było ale dzisiaj wyczuwam juz upały :/

Aga wszystko jest ok więc się nie stresuj :) A jakby się coś działo to zawsze jest Ip.

A ja dzisiaj zaczynam wielkie pakowanie :D i jutro wsiadam w pociąg i jadę się wakacjowac do rodziców na tydzień później dojedzie mąż i jedziemy nad jeziorko :D

A dokąd wyjeżdżasz?

Mi mąż humor odrobine poprawił,bo wyjezdza w piatek po pracy a nie w sobotę to będzie jeden dzień wcześniej. :)

Zgłoś nadużycie #4114 19 lipca 2016, 10:20

allanka Fajna mama
Iza to już chwila moment, ten tydzień tak szybko przeminie, że się nie zorientujesz i będziesz miała męża przy sobie :)

Do rodziców to jadę do Puszczy Noteckiej- czyli same lasy, genialne świeże powietrze i taka cisza, że w nocy nie da się spać ;) A później nad jezioro to w rejony męża czyli to się chyba nazywa Pojezierze Drawskie, a jak nie to w każdym razie tamte okolice :)

Zgłoś nadużycie #4115 19 lipca 2016, 10:25

allanka Fajna mama
Kurcze opryszczka mi na ustach wyszła :/ Dziwne, zawsze mi wychodziła jak byłam przemęczona, albo jak mnie przeziębienie jakieś łapało. A teraz zdrowie dopisuje, wysypiam się i wyszła :/ Czytałam, że to może być bardzo mocno niebezpieczne jeżeli to pierwszy raz u mnie to już chyba któryś setny raz, więc chyba nie mam się czym martwić. Co myślicie?

Zgłoś nadużycie #4116 19 lipca 2016, 10:50

aga907 Zaprawiona w bojach
Allanka , z opryszczka jest tak , ze jak już nas raz złapie to organizm się uodparnia na ten wirus - bo to wirus jest . wiec nie jest już niebezpieczna . ale może lepiej zadzwon i zapytaj ginekologa ? Nie zaszkodzi a będziesz spokojniejsza. Opryszczka tez wychodzi wtedy kiedy organizm jest osłabiony , a ciąża to wystarczający powód ;) ja tez kiedyś miewalam często , teraz odpukac juz hoho czasu nie miałam i mam nadzieje ze tak zostanie ;) ale będziesz wypoczywać ! Pozazdroscic ;)

Zgłoś nadużycie #4117 19 lipca 2016, 10:53

Dziewczyny , Wy tez odczuwacie czasami takie kłucia w okolicy odbytu ? Bo mnie czasami mecza a zapomniała zapytać ginekolog wczoraj .

I znalazłam kolejna super stronke z ubrankami dziecięcymi . mój portfel juz cierpi hihi

Zgłoś nadużycie #4118 19 lipca 2016, 11:01

Marzenaa Gotowa na wszystko

emiszym napisał(a)

Izka będzie dobrze😉,musi być dużo leż z tą poduchą pod tylkiem😝 ja też tak robię i widzę tego efekty. Ja mam krótką szyjke 24mm i rozwarcie wew od ponad miesiąca i nic od tej pory się nie pogorszylo a jeden tydz miałam taki bardziej chodzony. Ale teraz znów leżę bo chcę donosic do 34 . Teraz nogi zaczęły mi upchnąć 😏 Najważniejsze pozytywne myślenie .
Aga i allanka cieszę się razem z Wami ze jest dobrze :)

Emiszyn moja szyjka jest o milimetr krotsza od Twojej , mam nadzieje, ze nadal ma 23mm. Chyba skorzystam z Twojej rady i tez wloze poduche pod tylek :) Ty masz zalozony pessar, tak? Chyba tez bym wolala zeby mi zalozyli..

Zgłoś nadużycie #4119 19 lipca 2016, 11:03

allanka Fajna mama
Aga tak pomyślałam właśnie o telefonie do ginekologa, ale stwierdziłam, że nie będę mu zawracać głowy, bo przecież mamy dzisiaj szkołę rodzenia to spytam położnej :)

Zgłoś nadużycie #4120 19 lipca 2016, 11:11

Marzenaa Gotowa na wszystko

aga907 napisał(a)

Dziewczyny , Wy tez odczuwacie czasami takie kłucia w okolicy odbytu ? Bo mnie czasami mecza a zapomniała zapytać ginekolog wczoraj .

I znalazłam kolejna super stronke z ubrankami dziecięcymi . mój portfel juz cierpi hihi

Ja wczoraj czulam takie klucia.
Przeslij adres stronki :)

Zgłoś nadużycie #4121 19 lipca 2016, 11:16

izabela23 Supermama
Allanka jaj kolejny raz to nie jest groźna opryszczka dla dziecka :-)

Zgłoś nadużycie #4122 19 lipca 2016, 11:21

Laviaa Fajna mama
Allanka pociesze Cie mi wczoraj wyszla druga opryszczka , w pierwszej ciazy mialam co chwile ... dla dziecka nie jest grozna ale uwazaj zeby nie przeniesc na inne czesci ciala

Zgłoś nadużycie #4123 19 lipca 2016, 11:38

allanka Fajna mama
Mam nadzieję ze szybko zejdzie bo jest maleńka :) A już tak długo miałam spokój.

Zgłoś nadużycie #4124 19 lipca 2016, 12:02

Marzenaa napisał(a)

Ja wczoraj czulam takie klucia.
Przeslij adres stronki :)

http://www.szafa-bobasa.pl/ 😄

Zgłoś nadużycie #4125 19 lipca 2016, 13:09

allanka Fajna mama
To co się dzieje na dwrocu głównym we Wrocławiu to jakaś masakra. No, ale wakacje więc czego ja się spodziewałam. Cudem udało mi się bilet kupić bez kolejki :) No, ale nie znoszę takich miejsce gdzie jest takie skupisko ludzi, tym bardziej teraz... 
Kupiłam sobie jagody i właśnie ja jem- pyycha :D

Zgłoś nadużycie #4126 19 lipca 2016, 13:22

Laviaa Fajna mama
Allanka najważniejsze, że bilet masz w ręku. A jaka macie pogodę u nas 36 stopni i wiecie co przy takiej pogodzie mogłabym spać dzień i noc. Leniwiec się obudził mój mały. dobrze niech figluje

Zgłoś nadużycie #4127 19 lipca 2016, 13:40

Lavia , czasami te nasze dzieciaczki lubią nas zestresowac 😄 ja tez się martwilam wczoraj cały dzień a od wizyty u ginekologa tak brykala ze hej :) dzisiaj od rana częściej ja czuje niż wczoraj ale to są takie delikatne ruchy. I strasznie mnie kluje dzisiaj po prawej str brzuszka , takie ciągnięcie jakby . w ogóle mam wrażenie ze jest przez ost dwa dni inaczej obrócona , bo te kopniaczki takie dziwne czuje gdzieś głęboko , jakby w kręgosłup , w pęcherz.? Nie umiem tego określić

Zgłoś nadużycie #4128 19 lipca 2016, 13:48

allanka Fajna mama
Aga mała ma jeszcze dużo miejsca więc pewnie sobie fika koziołki :)

Kurczę muszę się wziąć za porządki, bo mam jakąś masakrę w mieszkaniu, a jeszcze dzisiaj właściciele przyjeżdżają. Jak na tego nie znoszę ;/ No i cała góra ciuchów do poskładania, mój mąż się nauczył rzucać swoje rzeczy na łóżko w drugim pokoju, wzięłam go na przetrzymanie żeby to ogarnął, no ale dzisiaj już muszę sama się tym zająć- uduszę go chyba. Pewnie się okaże, że większość z tego trzeba wyprać i w takich sytuacjach pralko suszarka okazuje się zbawieniem :D

Zgłoś nadużycie #4129 19 lipca 2016, 14:02

Jej Allanka no to troszkę roboty masz na głowie ;)

Myslalyscie może nad tym żeby pokupic na wyprzedazach letnie ciuszki? Wiem , ze to wcześnie haha , ale one są tak mega słodkie i tak poprzeceniane , a na lato na pewno beda znowu drogie :)

Zgłoś nadużycie #4130 19 lipca 2016, 14:23

Laviaa Fajna mama
Agus ja mam troszke rzeczy po synku ,ale nie powiem bo zdazy mi sie kupic body na 68 czy nawet bolerko wiekszy rozmiar. Jak jest okazja to dlaczego z niej nie skorzystac, takie rzeczy jak body z krotkim czy dlugim napewno sie przyda w kazdej porze roku. To samo spiochy.