Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #3951 16 lipca 2016, 22:07

allanka Fajna mama
Nacudja mam nadzieję, że to przez to, że dzidzia się ułożyła jakoś inaczej, albo od rośnięcia. Leż sobie i odpoczywaj w miarę możliwości :) I oby jutro było już lepiej :)

Zgłoś nadużycie #3952 16 lipca 2016, 22:08

aga907 Zaprawiona w bojach
Nacudja, nie wiem co u Ciebie jest powodem , ale ja miewam ost tez co jakiś czas takie bym powiedziała przeszywajace bóle w kroku. A szczególnie jak właśnie lezalam np i zmienialam pozycje . dzisiaj mam spokój na szczęście ale wczoraj mnie meczylo . jak wrocisz z urlopu to idź do ginekologa swojego się upewnić czy wszystko ok , a jak się martwisz to poszukaj jakiegoś ginekologa na miejscu lub podjedz na IP tam. Na pewno będziesz spokojniejsza.

Zgłoś nadużycie #3953 16 lipca 2016, 22:11

Allanka ,.wózek bardzo ładny :-) a ja dzisiaj malo co czulam moja mała , a od 10 min tak bryka ze się aż zmartwilam czy napewno wszystko ok. Normalnie tak mi kopala w brzuszku ze naprawdę silnie to czulam. Teraz troszkę lżej ale dalej fika. Wasze tez czasami tak kopia mocno ?? ?

Zgłoś nadużycie #3954 16 lipca 2016, 22:13

allanka Fajna mama
Aga czasami moja mała też dostaje takiej szajby :)

Zgłoś nadużycie #3955 16 lipca 2016, 22:34

anoli Zaprawiona w bojach
Ojejka ale naskrobalyscie stron dziewczyny ;)
Ja melduje sie znad baltyku ale jutro juz powrot do domu. Corka miala choc namiastke wakacji :)
Powiem Wam ze gdyby nie ona to mialabym w dupie caly ten wyjazd juz nic nikomu nie mowie ale co sie nadenerwuje to tylko ja wiem.
Dom ciotki w ktorym mieszkamy jest w szczerym polu lekarza tu chyba nigdy nikt nie widzial a najblizszy szpital jest ze 30 km.
Jednak najpewniej czuje sie w domu a tu jestem tak zestresowana ze wcale nie dziala na mnie nadmorski klimat.

Zgłoś nadużycie #3956 16 lipca 2016, 23:00

Ale Anoli jutro juz wracasz i będziesz spokojna , i nie denerwuj się tak 😊 bo dzidzi się stresuje 😊

Zgłoś nadużycie #3957 17 lipca 2016, 9:20

Karolajla Gotowa na wszystko

aga907 napisał(a)

Allanka ,.wózek bardzo ładny :-) a ja dzisiaj malo co czulam moja mała , a od 10 min tak bryka ze się aż zmartwilam czy napewno wszystko ok. Normalnie tak mi kopala w brzuszku ze naprawdę silnie to czulam. Teraz troszkę lżej ale dalej fika. Wasze tez czasami tak kopia mocno ?? ?

Moja daje mi tak popalić codziennie już od paru tygodni, najgorsze, że zaczyna girkami sięgać mi do żeber i coraz częściej mnie tam celuje i wtedy aż się zginam, ogólnie bardzo aktywna jest w nocy przez co jej kopniaki wudzaja mnie ze snu i średnio się wysypiam..

Zgłoś nadużycie #3958 17 lipca 2016, 9:29

Laviaa Fajna mama
Ja jakoś nie za bardzo wierzę, że ochraniacze mogą udusić dziecko. Sama miałam ochraniacz i baldachim dla synka i złego słowa nie mogę powiedzieć. Sprawdziło się wszytko. Mały strasznie się wiercil w łóżeczku zasypial normalnie a rano znajdowałam go po drugiej stronie. I nie raz w szczebelki główka uderzył. Baldachim idealnie chronił od much i komarów. Teraz kupię ponownie.

Nacudja biedny synek.
Anoli na szczęście już powrót do domu i odetchniesz.

Zgłoś nadużycie #3959 17 lipca 2016, 11:20

Nacudja jak się czujesz ?

Zgłoś nadużycie #3960 17 lipca 2016, 11:25

Zakochalam się w tym kombinezoniku 😍

Zgłoś nadużycie #3961 17 lipca 2016, 11:26

izabela23 Supermama
Lavia ja tez sadze ze kołderką prędzej dziecko sie udusi kolderka ub pieluszka niz ochraniaczem. Ale kazdy robi jak uważa :

Anoli zaraz odpoczniesz po powrocie do domu :-)
Nacudja pewnie ten ból przez ten gwałtowny zryw do synka, polez odpocznij.

Ja wczoraj troche soe balam bo szlam a nagle zaczelo mnie kluc nad pepkiem az sie przerazilam bo pamietam ze z synkiem taki mialam a potem sie okazało ze to byly jakby moje skurcze. Jak sie nie powtorzy to nie bede panikowala. Jutro planuje podjechac do miasta na USG podejrzeć dzieci i tą moją szyjke nieszczęsna.

Zgłoś nadużycie #3962 17 lipca 2016, 11:27

izabela23 Supermama

aga907 napisał(a)

Zakochalam się w tym kombinezoniku 😍

Bardzo ładny :-) ja póki co preferuje jasniejsze kolorki ale do tego kombinezonu super pasuje ten kolor :-)

Zgłoś nadużycie #3963 17 lipca 2016, 11:33

allanka Fajna mama
hej hej jakie plany na niedzielę? :)

Iza Lavia uważam tak samo jak wy z tymi ochraniaczami. Też jutro się wybieram podejrzeć co tam u mojej małej słychać, chociaż i tak pewnie niewiele zobaczę :) W sumie to pewnie nic :p No ale przynajmniej wypytam o nasz wyjazd. Wiecie co marzę o basenie, tak mnie plecy ostatnio zaczynają boleć, że chyba byłyby mi wdzięczne, za wyjście na basen. Tylko stroju nie mam... :/ Tzn mam, ale oczywiście bardzo za mały się zrobił :) Może dzisiaj namówię męża na zakupy, a potem na wieczorne pływanie :D A póki co jeszcze nawet się nie zabrałam za wstawanie z łóżka :)

Zgłoś nadużycie #3964 17 lipca 2016, 11:35

Laviaa Fajna mama
Aga kombinezon fajny..
Moja mała dziś póki co troszkę leniwa jedynie troszkę pokopala przyciągnęła się i spać poszła.
Za chwilę mąż będzie moskitiere w sypialni wieszal i o ironio nie od much czy komarów tylko lecą takie gwiazdeczki z drzew i jak otworzymy okno w sypialni to wszędzie Nałęcz nawet na pościel i szafki nocne 😒

Zgłoś nadużycie #3965 17 lipca 2016, 11:47

adzik535 Gotowa na wszystko
Ja się zakochałam w tym kompleciku. Ide za chwile na kompa i zamówię bo z komórki nie ogarniam :)

Zgłoś nadużycie #3966 17 lipca 2016, 11:57

izabela23 Supermama

adzik535 napisał(a)

Ja się zakochałam w tym kompleciku. Ide za chwile na kompa i zamówię bo z komórki nie ogarniam :)

Cudny gdzie go znalazłaś? :)

Zgłoś nadużycie #3967 17 lipca 2016, 11:59

W smyku przeceniony jest akurat z 59,99 na 40 zl :)

Zgłoś nadużycie #3968 17 lipca 2016, 12:04

allanka Fajna mama
Jakie pieluchy lepiej kupić tetrowe czy flanelowe? Wczoraj w askocie widziałam zestaw 4 pieluszki tetrowe za ponad 30zł... Padłam na twarz :/

Zgłoś nadużycie #3969 17 lipca 2016, 12:06

Marzenaa Gotowa na wszystko
Aga to fryzjerka rzeczywiscie jakas nawiedzona ;) Kombinezonik bardzo ladny.

Nacudja dzis juz troche mniej Cie boli? Mnie ostatnio tez czesciej boli brzuch tak w dole, gdybym nie miala problemu z szyjka to bym sie tak nie martwila. Z rugiej strony mojej kolezance w poprzedniej ciazy w ciagu miesiaca skrocila sie szyjka i zaczela sie rozwierac na 1cm i podobno nic nie czula ale to juz bylo po 30 tygodniu ciazy. Kiedy masz wizyte u lekarza? Mnie jak ten brzuch bedzie dalej bolal to zadzwonie w poniedzialek do lekarza i sie go spytam, sam mowil ze jakby mnie brzuch bolal alby cos sie dzialo niepokojacego to mam do niego dzwonic. Z checia dla wlasnego spokoju sprawdzilabym stan mojej szyjki i wolalabym chyba dla wlasnego spokoju zeby mi peessar zalozyli.

Z koluderkami, ochraniaczami itp na warsztatach bezpieczny maluch mowili nam , ze w pierwszych miesiacach najlepiej jak dziecko spi tylko w spiworku bez koluderki, ochraniaczy, poduszki itp. zawsze wtedy jest bezpieczniej.

Zgłoś nadużycie #3970 17 lipca 2016, 12:10

allanka napisał(a)

Jakie pieluchy lepiej kupić tetrowe czy flanelowe? Wczoraj w askocie widziałam zestaw 4 pieluszki tetrowe za ponad 30zł... Padłam na twarz :/

Ja mialam przy córce 2 szt flanelowych ( żeby podlozyc zanim gdziekolwiek polozylam dziecko np. U lekarza czy na gościnie) a 10-12 szt chyba tetrowych ( corka miała refluks i dużo ulewala to pieluchy byly porządku dziennym zawsze w pobliżu). Kupowałam wtedy za niecałe 3 zl sztukę tetrowek jeszcze z kolorowym nadrukiem na allegro - dalej chyba sa u tego sprzedawcy jak usiądę na komputer to podesle linka bo teraz tez będę od niego zamawiać :)