Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #3911 16 lipca 2016, 10:51

allanka Fajna mama
Ło matko ale zaszalalam i się dopiero obudziłam :D
Aga koniecznie pogadaj o zmianie leku bo po co masz się męczyć. A duphaston brałam w zeszłym roku i jeżeli chodzi o mnie to lepszy od luteiny pod względem brania wiadomo :)
Nacudja ale fajny piesio super :D no i wierzę Ci ze jego włosy są wszędzie :) Ale wygląda fenomenalnie :)
Iza my z mężem oboje nie lubilismy nigdy kotów ale kilka lat temu jeszcze wtedy mój nie mąż zadzwonił do mnie ze ma małego kociaka ma niecały tydZień matka go odrzuciła i jak się nim nie zajmiemy to umrze. No więc karmilismy go ze strzykawki masowalismy brzuszek na siku a na kupę jeździliśmy do weterynarza :D pierwsza noc całą przeplakal bo on jeszcze miauczec nie potrafił. Potem uczył się chodzić był przeslodki. A teraz mieszka u moich rodziców i jest wielkim kotem Aleksandrem który poluje na myszy i je tylko karme ze sklepów i tylko taka jaka lubi- moi rodzice do dzisiaj mi wypominaja że to przez nas bo go nauczyliśmy :) I tak pokochaliśmy koty :)

Zgłoś nadużycie #3912 16 lipca 2016, 11:03

aga907 Zaprawiona w bojach
A mój maz zawsze mówił ze Nutelka będzie w piwnicy mieszkać jak zamieszkany juz razem hehe ja zawsze powtarzalam ze wychodząc za mnie bierzr mnie w dwupaku 😛 a teraz ? Są nierozłączni haha sam mi powiedział ze nie wyobraża sobie teraz mieszkania bez kota - tylko ze mój kot to bardziej jak pies się zachowuje , z kota to ona ma malo 😜 nawet do nogi przychodzi i łapę podaje 😀 a ja znowu poczytalam o tej luteinie i wyczytalam ze dopochwowa jest dużo lepsza jeśli chodzi o ilość wchlanianego progesteronu. Cholerka mam nadzieje ze to nic nie zaszkodzi ta zmiana

Zgłoś nadużycie #3913 16 lipca 2016, 11:21

Laviaa Fajna mama
Aga spokojnie napewno nic nie zaszkodzi a pomoże.
Takiego mam lenia, że szkoda gadać dalej leżę w łóżku, w domu nie zrobione nic. Brak motywacji do wszystkiego, mąż nawet obiadu nie dostanie.

Zgłoś nadużycie #3914 16 lipca 2016, 11:26

allanka Fajna mama
Aga jakby miało inne działanie czy coś to pewnie lekarz by Ci nie zmieniał :) Myślę, że oni to czasami wiedzą co robią :)

Lavia każdemu czasami przydaje się taki dzień lenia :D A na obiad polecam pizze czy coś zamówionego :)

Budzę się rano, włączam onet i co widzę? Masakra, co dzieję się teraz na świecie...I to całkiem niedaleko nas. Strach się bać co będzie dalej :/

Zgłoś nadużycie #3915 16 lipca 2016, 11:29

Wiecie co ? Ja myslalam ze uplawy po luteinie dopochwowej to są uciążliwe , a teraz po tych globulkach pimafucin stwierdzam ,.ze juz nigdy nie będę narzekać na uplawy po lutce !!! Ja pierdziu ,.ja w życiu nie widziałam takiej ilości . za przeproszeniem cały ,,dol" mam biały jak snieg .

Lavia , ja tez leże i pachne . najlepiej to bym poszła spać 🌛

Zgłoś nadużycie #3916 16 lipca 2016, 11:31

No Allanka , faktycznie , to co się dzieje to jakiś obłęd . a najbardziej szkoda mi tych rozjechanych ludzi we Francji. Koszmar. Widziałam niecenzurowany filmik na YouTube. Z tych niektórych ludzi naprawdę nic nie zostało .

Zgłoś nadużycie #3917 16 lipca 2016, 11:48

allanka Fajna mama
A u nas za chwilę te Światowe Dni Młodzieży- strach się bać... Do Wrocławia też pełno ludzi przyjeżdża, bo w Krakowie się już nie zmieszczą. Całe szczęście my się ewakuujemy, w środę planuję pojechać do rodziców, zostanę na tydzień, a potem jedziemy nad jeziorko :) Mam nadzieję, że nam pogoda dopisze, bo już skompletowałam sobie garderobę na wyjazd :D Niby tylko 4 dni, ale już się doczekać nie mogę :) No i do Wrocławia wracamy z końcem lipca, bo 1 sierpnia znowu wizyta u mojego lekarza. A potem już zostanie tylko 16 dni do ostatniego prenatalnego :)

Zgłoś nadużycie #3918 16 lipca 2016, 11:59

No oby wszystko było dobrze na tych dniach . to Allanka będziesz wypoczywać ! :) supcio.

Zgłoś nadużycie #3919 16 lipca 2016, 12:04

izabela23 Supermama
Allanka to przyszalałaś ze spaniem niech na zdrowie ci wyjdzie :-)

Ja to nawet nie chce myslec o tych wszystkich zamachach,terrorach, przeraza mnie to.

A mi żeby weselej było to pojawiły się hemoroidy! Nie dość,że bolą nogi,biodra to jeszcze bólu d*py brakowało!!! Wrr sorry za opis ale nerwicy dostac mozna

Zgłoś nadużycie #3920 16 lipca 2016, 13:46

Karolajla Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny, a ja od rana na nogach, o 7 poszłam na rynek i tak mnie poniosło, że potem poszłam jeszcze na zakupy do domu i na obiad i dopiero po 12 weszłam do domu, do miasta mam 2km a poszłam na nogach także dziś taki mały maraton i dotlenienie ;-D Przyszłam to pierworodna słodko drzemała, teraz trochę się położyłam ale zaraz biorę się za szybki obiad.

Zgłoś nadużycie #3921 16 lipca 2016, 13:52

Wow Karolajla , podziwiam 👌😀 a ja siedze od pol godz bo się obudzilam i czekam aż malutka się poruszy , bo juz się zaczynam stresowac.

Zgłoś nadużycie #3922 16 lipca 2016, 13:54

allanka Fajna mama

izabela23 napisał(a)

Allanka to przyszalałaś ze spaniem niech na zdrowie ci wyjdzie :-)

Ja to nawet nie chce myslec o tych wszystkich zamachach,terrorach, przeraza mnie to.

A mi żeby weselej było to pojawiły się hemoroidy! Nie dość,że bolą nogi,biodra to jeszcze bólu d*py brakowało!!! Wrr sorry za opis ale nerwicy dostac mozna

Iza a może to nie to? Może tylko podraznienie... parę dni temu też myślałam że mnie dopadło ale póki co spokój więc łudze się ze to jednak nie hemoroidy.

Wiecie co zrobiłam- łóżko popsulam...Mój mąż mnie zastrzeli a ja będę spała na podłodZe chyba :/

Zgłoś nadużycie #3923 16 lipca 2016, 14:06

izabela23 Supermama

allanka napisał(a)

Iza a może to nie to? Może tylko podraznienie... parę dni temu też myślałam że mnie dopadło ale póki co spokój więc łudze się ze to jednak nie hemoroidy.

Wiecie co zrobiłam- łóżko popsulam...Mój mąż mnie zastrzeli a ja będę spała na podłodZe chyba :/

A jak można popsuć łóżko?

No niestety raczej to na pewno hemoroid :-/ na szczęście bardzo nie boli ale mialam na papierze nitke krwi wlasnie z hemoroida. Może nie będzie mocno dokuczal

Zgłoś nadużycie #3924 16 lipca 2016, 14:07

izabela23 Supermama

aga907 napisał(a)

Wow Karolajla , podziwiam 👌😀 a ja siedze od pol godz bo się obudzilam i czekam aż malutka się poruszy , bo juz się zaczynam stresowac.

Agus ona nie będzie ruszala się na każde Twoje zawołanie :-) moje prawie 2 dni malo co dawały znać

Zgłoś nadużycie #3925 16 lipca 2016, 14:18

allanka Fajna mama
Iza mamy narożnik na którym śpimy i on ostatnio się rozjeżdżał więc mój mąż tak go naprawił, że ponoć nie szło go złożyć, no ale z racji tego, że bardzo mocno chciałam pod nim poodkurzać więc jednak udało mi się go złożyć- prawie... No i się zaklinował, ani w jedną ani w drugą nie idzie go wyciągnąć... I tak mi wystaje teraz kawałek :D On mnie zabije... Chyba, że ja pierwsza jego, wkurzył mnie strasznie teraz. Całymi dniami jestem sama w mieszkaniu bo praca wiadomo, a dzisiaj moglibyśmy pobyć razem to nie bo kolega z pracy zrobił sobie z niego taksówkę i mój mądry mąż wozi go po całym mieście... Mam wrażenie, że robi wszystko, żeby tylko nie być w domu. Chyba muszę być straszną zołzą skoro nawet mąż przede mną ucieka :/

A jak takie hemoroidy się pojawią to można jakoś coś z nimi zrobić? Bo trochę przeraża mnie wizja posiadania ich :/

Zgłoś nadużycie #3926 16 lipca 2016, 14:20

Wiem Iza , ale mamusia jest później spokojna a tak zestresowana . no ale cóż . wiem ze spać czy odpoczywać tez.kiedyś musi :) mam nadzieję ze długo mi nie karze czekać bo osiwieje ;) tym bardziej ze zjadlam tabliczkę czekolady i dalej cisza.
A co do hemoroidow , ja miałam (mam) pierwszego stopnia . tez krwawilam , nie wiedziałam co się dzieje i odwiedziłam proktologa i wtedy się dowiedziałam. To było jakieś 8 miesięcy temu . i wtedy tez lekarz mi pow ze jak będę w ciąży objawy mi sie nasila i będzie gorzej ,.ale narazie odpukac nic się nie zmieniło .

Zgłoś nadużycie #3927 16 lipca 2016, 14:24

Allanka , faceci juz tak czasami maja . mój tez był kiedyś taki głupi., na każde zawołanie kolegów był . tyle razy mu mowilam ze później jak przyjdzie co di czego to zobaczy jacy z niego koledzy no i tez tak było . on później czegoś potrzebowal to olewka. I poszedł po rozum do głowy . ale za to teraz jego telefon wiecznie wydzwania bo klienci do niego dzwonią . i normalnie jak będzie juz nasza córeczka na świecie to przysięgam ze będzie podziwiał swój telefon fruwajacy na niebie

Zgłoś nadużycie #3928 16 lipca 2016, 14:27

Hemoroidy jak się pojawia to niestety zostają do końca życia . ale na pocieszenie jest fakt ze póki to jest 1 lub 2 stopień zapalenia są różne maści , czopki itp które łagodzą objawy i stan zapalny na tyle ze nie czuć ze je masz :)

Zgłoś nadużycie #3929 16 lipca 2016, 15:22

allanka Fajna mama
Aga a wodę pijesz? :) Ja się bardziej zaczęłam pilnować i rzeczywiście, te 2 litry wody dziennie to tak lekko mi przychodzi, a mała się rusza prawie cały czas :) Nie wiem czy to właśnie zasługa wody czy tego, że za moment wchodzimy w 3 trymestr :D

Zgłoś nadużycie #3930 16 lipca 2016, 15:45

Allanka , pije i to dosyć sporo. Ale właśnie moja malutka się przebudzila bo mi cały brzuszek skacze 😀😍💕