Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #3811 14 lipca 2016, 21:23

izabela23 Supermama

Laviaa napisał(a)

Lepiej dmuchać na zimne. Mi lekarka dziś mówiła,że cokolwiek by się nie działo to mam od razu do nich przyjeżdżać.

Pewnie,ze tak ja np jak chodzi o ruchy to jestem ostrozna lepiej sprawdzic niz sie stresować.

Mi kiedys lekarz powiedzial przezorny zawsze ubezpieczony wiec lepiej dmuchac na zimne

Zgłoś nadużycie #3812 14 lipca 2016, 21:58

allanka Fajna mama
Nacudja i widzisz, za takie gadanie mnie pokarało. Obiecuję więcej tak nie mówić.

No więc jest wszystko ok.

Pojechaliśmy na IP i o dziwo i mimo tego, że było kilka dziewczyn to przyjęli mnie bardzo szybko. Pani doktor, bardzo młoda i bardzo sympatyczna, powiedziała mi, że naprawdę nie jestem żadną panikarą, że bardzo dobrze, że przyjechałam i, że jeżeli jeszcze będę tak miała znowu to też mam przyjechać i się nie przejmować wcale. To, że nie czuję jak się rusza, to nie wina łożyska to wina mojego dziecka- jest po prostu leniwcem, serduszko jej biło idealnie, wszystkie wymiary ma ponoć też idealne, ale mimo tej mojej czekolady nadal miała gdzieś ruszanie się. Pomachała nam ręką i nara... Boże co za leniwiec :/ Waży 780 gram. Moja szyjka jest nadal długa 45mm i ponoć idealna jak to określiła pani doktor. A ja dostałam magnez, bo miałam trochę twardy brzuch z jednej strony.

Ale powiem wam, że mimo tego, że ta pani doktor mi z 5 razy powiedziała, że żadna panikara ze mnie, to nadal się tak trochę czuję. No, a i mała nadal się nie rusza. Ale mimo wszystko przynajmniej już wiem i jestem spokojniejsza.

Zgłoś nadużycie #3813 14 lipca 2016, 22:12

Laviaa Fajna mama
Allanka super kamień z serca, możemy spać spokojnie 😀. Klocuszka masz fajnego 😉niech zdrowo rośnie i mamy nie stresuje

Zgłoś nadużycie #3814 14 lipca 2016, 22:12

aga907 Zaprawiona w bojach
Ufff czekalam aż napiszesz . cieszę się ze wszystko dobrze !!! Allanka dzisiaj może taki dzień wiesz. Moja w prawdzie teraz zaczęła kopać ale to i tak bardzo malo w porównaniu np ze wczoraj.a tak jak mowilam , rano jeden KOP i to po 1.5 h wsluchiwania się w brzuszek. Przed badaniem tez cisza w poczekalni. Dzieciaczki widocznie tez muszą odpoczywać ;)

Zgłoś nadużycie #3815 14 lipca 2016, 22:16

Dziewczyny a mi się wydaje ze mój brzusio urósł od wczoraj , albo ja mam urojenia 😁

Zgłoś nadużycie #3816 14 lipca 2016, 22:18

I moje kochane słoneczko 😍😍😍

Zgłoś nadużycie #3817 14 lipca 2016, 22:25

Laviaa Fajna mama
Aga śliczne wy 💕brzuszek teraz z tygodnia na tydzień będzie większy

Zgłoś nadużycie #3818 14 lipca 2016, 22:37

allanka Fajna mama
Aga te brzuchy to tak mają, że czasami z dnia na dzień :) Bardzo ładny brzusio.

A dziewczyny mój leniwiec oczywiście się obudził... Boże, mogła kilka godzin temu byśmy przynajmniej na paliwie przoszczędzili :p

Zgłoś nadużycie #3819 14 lipca 2016, 22:52

Nacudja Gotowa na wszystko
Allanka super, że jest ok 😊 Nie jesteś panikara. Może gdybym nie siedziała w środku lasu tez bym wtedy pojechała na IP 😉

A ja mam znowu infekcje i jakoś się lało z rana ze mnie i juz sobie wkręcilam, że to wody 😉 A to po prostu lek i grawitacja, bo popołudniami sucho. Niech już będzie ten październik, bo oszaleje...
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #3820 14 lipca 2016, 22:57

Nacudja , ty październik a ja listopad , i to 24 . tez juz byn chciała żeby to przelecialo i tulic moje maleństwo . chociaż pewnie wtedy to będę tez panikowac ;)

Zgłoś nadużycie #3821 14 lipca 2016, 22:57

Marzenaa Gotowa na wszystko
Allanka całe szczęście, że wszystko ok :) Każda z nas czasem panikuje ;)

Aga jaka śliczna kruszynka wygląda jakby się uśmiechała na tym zdjęciu :) A z Ciebie niezla laska..

Zgłoś nadużycie #3822 14 lipca 2016, 23:02

allanka Fajna mama
A dziewczyny jeszcze mi się przypomniało, że pani doktor mi powiedziała, że czasami nasze dzieci się nie chcą ruszać, bo pijemy za mało wody. Teraz jak jest gorąco, to 2l dziennie. Mi tak wychodzi 1,5 litra, ale tak skojarzyłam, że faktycznie, dzisiaj mało bardzo piłam w związku z tym, że pół dnia na mieście spędziłam. Może to i przez to.

Nacudja współczuję infekcji :/ Kurcze jednak w ciąży to powinny odpuszczać, jakby samo to bycie w ciąży nie było już wystarczająco stresujące. Trzyma kciuki, żeby przeszło szybko.

Zgłoś nadużycie #3823 15 lipca 2016, 7:44

izabela23 Supermama
Hejka.
Allanka barfzo sie ciesze,ze wszystko ok, moje jedne dziecko tez strasznie leniwe ostatnio.
Nacudja a cóż to za infekcja?

Ja biore przez kilka dni tabl dopochwowe od infekcji bo jak zwykle po szpitalu cos mi tam było i jest jiz o niebo lepiej.

Zgłoś nadużycie #3824 15 lipca 2016, 7:51

allanka Fajna mama
Hejo, jeszcze tak rano, a ja się obudziłam i nie mogę spać... Czeka mnie dzisiaj telefon do mojego gina, bo pani na IP w zaleceniach mi napisała, że mam iść do niego za 3-5 dni. I tak właśnie muszę go spytać czy rzeczywiście mam po co do niego pójść skoro z dzidzią i z moją szyjką i w ogóle jest wszystko ok, a wizytę i tak mam za 2 tygodnie.

Zgłoś nadużycie #3825 15 lipca 2016, 8:21

Laviaa Fajna mama
Ja czekam do 30 tyg jak dotrwam to już spokojna będę. Ale jeszcze 6 tyg przede mną....

Zgłoś nadużycie #3826 15 lipca 2016, 8:31

Marzenaa napisał(a)

Allanka całe szczęście, że wszystko ok :) Każda z nas czasem panikuje ;)

Aga jaka śliczna kruszynka wygląda jakby się uśmiechała na tym zdjęciu :) A z Ciebie niezla laska..

Dziękuje bardzo 😘 ja się zakochałam w tym moim malenstwie 😍 mam płytkę z minutowym nagraniem jak się zasłania tymi raczkami , normalnie bym mogła siedzieć i ciągle się w nią wpatrywac 😍

Mi właśnie wczoraj ginekolog powiedziała ze ten mój świąd się bierze od luteiny . zmieniła mi na podjezykowa i się obawiam ze ta będzie słabsza juz nie mówiąc.o tym ze ja ciągle rano wymiotuje i w ciągu dnia mam nudności a po tej podjezykowej może być podobno gorzej . i dostalam masc pimafucin. Czy któras juz kiedyś smarowala tym ? Bo ja nie pamiętam ile razy miałam smarowac 😣

Zgłoś nadużycie #3827 15 lipca 2016, 8:38

allanka napisał(a)

A dziewczyny jeszcze mi się przypomniało, że pani doktor mi powiedziała, że czasami nasze dzieci się nie chcą ruszać, bo pijemy za mało wody. Teraz jak jest gorąco, to 2l dziennie. Mi tak wychodzi 1,5 litra, ale tak skojarzyłam, że faktycznie, dzisiaj mało bardzo piłam w związku z tym, że pół dnia na mieście spędziłam. Może to i przez to.

Nacudja współczuję infekcji :/ Kurcze jednak w ciąży to powinny odpuszczać, jakby samo to bycie w ciąży nie było już wystarczająco stresujące. Trzyma kciuki, żeby przeszło szybko.

Allanka z ta woda może mieć racje . kurcze o tym nie pomyslalam. Przed wczoraj dużo pilam do południa , potem juz malo. Dlatego rano dzidzia mogła się nie ruszać , później o rany aż wstyd przyznać , do wyjazdu wypilam 1/4 szklanki wody po sniadaniu 😯 dopiero jak siedzielismy juz z jakiś czas w poczekalni wyslalam męża po wodę bo mnie tak pragnienie wzięło ze masakra. No i później juz pilam. Chociaż rewelacyjnych ilości nie było. Muszę tego zacząć pilnować , bo i ja się lepiej czuje jak więcej pije a jak jeszcze dzidzia ma się lepiej czuć to muszę w siebie wmuszac😊 ale pogoda tez mogła robić swoje . jedna kobitka w ciąży w gabinecie tez czekała na ruchy, mowila ze zawsze o 19 maluszek urządza swój prywatny mecz , a wczoraj jakos nie chciał.

Zgłoś nadużycie #3828 15 lipca 2016, 8:53

Laviaa Fajna mama
Mój mąż miał tą maść raz dziennie, ale pewnie każdy dawkę ma ustalana osobiście.
Ja dostałam wczoraj antybiotyk bo jakieś dziadostwo mi się przyplatalo. Mąż mi kupił w Polsce urosept i żurawine w tabletkach i tak myślę czy by nie łykac choć raz dziennie zapobiegawczo? Jak myślicie

Zgłoś nadużycie #3829 15 lipca 2016, 9:26

izabela23 Supermama
Lavia nie wiem jak urosept ale zurawina na pewno nie zaszkodzi chociaz podobno lepszy jest sok 100% z zurawiny niz tabletki.

Kobietki z ta woda to minimalna ilosc to 1,5-2 l a przy upałach to Lekarz powiedzial 2x1,5 litra nawet samej wody

Zgłoś nadużycie #3830 15 lipca 2016, 10:15

Lavia, ja jakieś 3 tyg temu bralam z polecenia lekarza zuravit , bo miałam dużo bakterii w moczu i po 1.5 tyg w moczu brak bakterii. Wiec ja jestem zadowolona z tego :-)