Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #371 20 marca 2016, 17:46

irving23 Supermama
a ja dzis mialam smutny dzien, duzo przeplakalam az sie boje aby to nie mialo wplywu na fasolke eh... moze na samym poczatku bedzie ok...

mam wrazenie ze mi wszystkie objawy odeszly :/
"Pod moim sercem, inne bije serce, Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane"

Zgłoś nadużycie #372 20 marca 2016, 17:55

kasik84 Gotowa na wszystko
Kasieńko nie smutaj ja nie mam objawów od początku, w pierwszej ciąży też nie miałam a mam 3 letniego lobuziaka. Myślę te Twój nastrój dzisiejszy śmiało można uznać jako obiaw.

Zgłoś nadużycie #373 20 marca 2016, 19:06

anoli Zaprawiona w bojach
Ojej moje dzisiejsze samopoczucie to jakaś porażka - mdłości i jeszcze raz mdłości!
W poprzedniej ciąży też to przechodziłam ale jakoś od 8 tc a teraz już miałam wymioty zanim zorientowałam się że jestem w ciąży, nawet przed planowanym terminem @.
Porażka :( Jeszcze dziś trafiła mi się niedziela  w pracy.
Aha no i jeszcze nie przedstawiłam się :) Jestem mamą 4 letniej Milenki, mieszkam 40 km od Łodzi i witam Forumowe koleżanki :)
Wszystkim i każdej z osobna życzę spokojnych 9 mcy :)

Zgłoś nadużycie #374 20 marca 2016, 20:18

adzik535 Gotowa na wszystko
U mnie też niezbyt dobry dzień :/ ciśnienie skakać zaczyna 147/92 mialam- niezbyt dobrze ale we wt gina mam to najwyżej juz Dopegyt będę brala jak w poprzedniej ciąży..

Zgłoś nadużycie #375 20 marca 2016, 20:26

irving23 Supermama

kasik84 napisał(a)

Kasieńko nie smutaj ja nie mam objawów od początku, w pierwszej ciąży też nie miałam a mam 3 letniego lobuziaka. Myślę te Twój nastrój dzisiejszy śmiało można uznać jako obiaw.

moze :)

ja z córka tez nie mialam żadnych najmniejszych objawow, no moze chec na kiełbase i teraz tez sie zajadam a na codzien nie lubie :/

Zgłoś nadużycie #376 20 marca 2016, 20:27

irving23 Supermama

adzik535 napisał(a)

U mnie też niezbyt dobry dzień :/ ciśnienie skakać zaczyna 147/92 mialam- niezbyt dobrze ale we wt gina mam to najwyżej juz Dopegyt będę brala jak w poprzedniej ciąży..

ojej to faktycznie, ja poprzednia ciaze mialam wywoływana przez cisnienie i tez długo brałam ten lek. a normalnie jestem niskocisnieniowcem

Zgłoś nadużycie #377 20 marca 2016, 22:10

Nacudja Gotowa na wszystko

irving23 napisał(a)

moze :)

ja z córka tez nie mialam żadnych najmniejszych objawow, no moze chec na kiełbase i teraz tez sie zajadam a na codzien nie lubie :/

Kurde chcialabym miec na cos ochotę. A ja juz nie wiem co jeść i Pic. Slodkie nie, kwaśne nie, owoce i warzywa nie, obiady to juz w ogóle zlo konieczne. Trochę mam dość kanapek z dżemem. A najgorsze, ze nie mam co pic. I te ciagle torsje, które do niczego nie prowadzą.
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #378 20 marca 2016, 22:12

irving23 napisał(a)

a ja dzis mialam smutny dzien, duzo przeplakalam az sie boje aby to nie mialo wplywu na fasolke eh... moze na samym poczatku bedzie ok...

mam wrazenie ze mi wszystkie objawy odeszly :/

Humoru i zmienne nastroje to tez objaw ciąży. Poza tym to, ze nie ma objawów nie znaczy, ze cos się dzieje. Ciesz się spokojne, bo jeszcze ten odmienny stan może zaatakować ze zdwojoną sila jak się nie będziesz spodziewać ;-)
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #379 20 marca 2016, 22:36

grysia Gotowa na wszystko
Widać dzisiaj nie nasz dzień. Ja właśnie wróciłam ze szpitala, ponieważ mialam silne bóle brzucha i kręgosłupa. Na szczęście wszystko jest w porządku. Zobaczyłam fasolkę, serce najprawdopodobniej bije (lekarz powiedział ze cos tam delikatnie widzi). Dostałam luteine i mam sie oszczędzać. Dla mnie najważniejsze, że wszystko w porządku bo na początku straszył mnie, ze być może będę musiała zostać.
Idę odespać, jutro na pewno będzie lepiej :)

Zgłoś nadużycie #380 20 marca 2016, 23:08

adzik535 Gotowa na wszystko
Grysia odpoczywaj!!!

Zgłoś nadużycie #381 21 marca 2016, 6:44

irving23 Supermama

Nacudja napisał(a)

Kurde chcialabym miec na cos ochotę. A ja juz nie wiem co jeść i Pic. Slodkie nie, kwaśne nie, owoce i warzywa nie, obiady to juz w ogóle zlo konieczne. Trochę mam dość kanapek z dżemem. A najgorsze, ze nie mam co pic. I te ciagle torsje, które do niczego nie prowadzą.

Wiesz... nie wiem czy to dobrze bo mam 2 kg na plusie w kilks dni 😅😅😅

Zgłoś nadużycie #382 21 marca 2016, 8:08

Truskawkowa Gotowa na wszystko
uff nadrobiłam zaległości forumowe :) ja nadal mam mdłości. w czwartek idę na badania, muszę być na czczo, nie wiem jak dam radę. nie wytrzymam do godz. 8 bez jedzenia :( i ja tez sobie nie wyobrażam jak będą dwa maluchy no ale nie my pierwsze i nie ostatnie :D

Zgłoś nadużycie #383 21 marca 2016, 8:58

Boże dziewczyny jak ja się dzisiaj męczę w pracy.... wszystko mi stoi w gardle. gdyby mój szef wiedział, pojechałabym do domu, no ale muszę udawać, że wszystko ok. nie wiem, jak ja dzisiaj wyrobię 8 godzin ;-(((((

Zgłoś nadużycie #384 21 marca 2016, 9:03

sonne Gotowa na wszystko

Nacudja napisał(a)

ja piję colę, jak już nic innego nie przechodzi i jak na razie pomaga. Może niezbyt zdrowa opcja, ale wolę to niż po raz nty wymiotować.

Zgłoś nadużycie #385 21 marca 2016, 9:04

sonne napisał(a)

ja piję colę, jak już nic innego nie przechodzi i jak na razie pomaga. Może niezbyt zdrowa opcja, ale wolę to niż po raz nty wymiotować.

Niestety cola jest za słodka obecnie :(

Zgłoś nadużycie #386 21 marca 2016, 9:08

sonne Gotowa na wszystko

Truskawkowa napisał(a)

Boże dziewczyny jak ja się dzisiaj męczę w pracy.... wszystko mi stoi w gardle. gdyby mój szef wiedział, pojechałabym do domu, no ale muszę udawać, że wszystko ok. nie wiem, jak ja dzisiaj wyrobię 8 godzin ;-(((((

Ja swojej nie zdążyłam powiedzieć osobiście, bo nie przyjechała, a następnego dnia nie dała rady po nocy w toalecie, więc poinformowałam ją więc telefonicznie i było zaskoczenie.

Zgłoś nadużycie #387 21 marca 2016, 9:27

mi po coli też jest właśnie niedobrze. jakaś taka za mdła choć wcześniej przepadałam za colą.

Zgłoś nadużycie #388 21 marca 2016, 10:08

Truskawkowa napisał(a)

uff nadrobiłam zaległości forumowe :) ja nadal mam mdłości. w czwartek idę na badania, muszę być na czczo, nie wiem jak dam radę. nie wytrzymam do godz. 8 bez jedzenia :( i ja tez sobie nie wyobrażam jak będą dwa maluchy no ale nie my pierwsze i nie ostatnie :D

Ja mam mamę pielęgniarkę, która w drodze do pracy przyjeżdża pobierać mi krew :) Też nie wiem jak dałabym radę na czczo do niej dojechać do poradni. Weź koniecznie coś do zjedzenia zaraz po badaniach.

Zgłoś nadużycie #389 21 marca 2016, 10:11

no wezmę na pewno tylko że do 8 - o ile będę pierwsza w kolejce- to ja na pewno tam padnę z mdłości. ja się budzę między 5.30 a 6 i pierwsze co idę coś zjeść bo mnie mdli a gdzie tu do 8 ?? ??

Zgłoś nadużycie #390 21 marca 2016, 10:12

sonne napisał(a)

Ja swojej nie zdążyłam powiedzieć osobiście, bo nie przyjechała, a następnego dnia nie dała rady po nocy w toalecie, więc poinformowałam ją więc telefonicznie i było zaskoczenie.

ja planuję w kwietniu powiedzieć ...