Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #3751 13 lipca 2016, 21:14

emiszym Zaprawiona w bojach

allanka napisał(a)

U mojego męża teraz tak jest, on jest najstarszy i jest najniższy i najszczuplejszy- teraz już go przytyłam trochę, średni brat jest wyższy, a najmłodszy jest najwyższy :D
To ja i ja wrzucam zdjęcie, tyle, że wieloryba... Jak mój mąż to zobaczył, to mówi "boże w tych spodniach? Byś ładną sukienkę ubrała do zdjęcia, a nie w tych spodniach..." Przynajmniej mnie rozśmieszył :D Tak więc dziewczyny wybaczcie, że się nie odpierdzieliłam do zdjęcia tylko takie ino w spodniach :p

Spodnie jak spodnie ale za to brzuszek rewelka ,wysoko 😊

Zgłoś nadużycie #3752 13 lipca 2016, 21:17

allanka Fajna mama
Iza dzięki :) Ogólnie to mój brzuch uwielbiam niech sobie będzie ogromniasty. Gorzej z całą resztą, chociaż mój mąż i moja mama mi powtarzają, że niby te całe 8-9 kg w brzuchu zmieściłam, jak tak naprawdę jest to ja dziękuję za takie gigantyczne dziecko, niech sobie mój mąż je sam urodzi :p

Zgłoś nadużycie #3753 13 lipca 2016, 21:24

aga907 napisał(a)

Emiszym, dzieciaczki się pewnie cieszą z rodzeństwa ?😊

Syn od samego początku sie cieszył a Emilka nie bardzo 😏obawiała się ze będę w szpitalu bez niej i już nie będę miała tyle czasu dla niej.Jak trafiłam miesiąc temu do szpitala to płakała a przez łzy mówiła "wiedziałam że tak będzie" Ale już jest przygotowana na przyjście siostrzyczki ( gorzej by było gdyby się okazało ze to chłopiec) cieszy się jak widzi wszystkie te ciuszki ,wózek akurat teraz przegląda kosmetyki bo wróciła z wakacji i nadrabia zaległości 😁

Zgłoś nadużycie #3754 13 lipca 2016, 21:27

Nacudja Gotowa na wszystko
Iza no pokaźny 😊 już dawno Wam mówiłam, że jest ogromny. Niektórzy nie wierzą, że termin dopiero październikowy...

Allanka Ty chyba wieloryba nie widzialas 😉 A spodnie ok. Tez mam zdjęcie w urlopowych ciuchach 😊 Ważne, żeby było wygodnie 😀

Emiszym nie wiem jaki on ma kształt. Ciągle mi wydaje się inny. Wieczorem zawsze jest sterczacy i jak widzę go w lusterku to aż strach się bać 😉
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #3755 13 lipca 2016, 21:35

Racja ze się zmienia ja rano to mam schize jak się budzę to sprawdzam czy jest 😁 bo w ogóle go nie czuje. Jest strasznie mały poza innymi częściami ciała 😝 w południe inny a na wieczór to jak slonica 24 mc 😁 taki miałam w pierwszej ciąży a w drugiej piłeczkę a teraz znów taki rozlany ,oby ten kształt nie zwiastowal syna 😋 dla mnie to jedno bo mam parke ale córka nie wiem jak by to przeżyła .

Zgłoś nadużycie #3756 13 lipca 2016, 21:45

allanka Fajna mama
emiszym dzięki :D A ja mam wrażenie tylko z rana, że jest mniejszy, ale to wiadomo a potem to już z górki, a wieczorem zawszę sobie śpiewam "balon rośnie, że aż strach przebrał miarę..." Tak jakoś mi się kojarzy :)

Zgłoś nadużycie #3757 14 lipca 2016, 0:45

adzik535 Gotowa na wszystko
Dziewczyny piękne brzuszki! :)
A to My w 28 tyg :) a gdzie tu jeszcze 3 miesiące? :D

Zgłoś nadużycie #3758 14 lipca 2016, 7:42

izabela23 Supermama
Hejo :-) juz kazda ma brzuszek większy/mniejsY ale kazda widoczny i śliczny. :-)

Ja juz bylam na pobraniu krwi bo jutro endokrynologa mam. Przyznam ze mam kawaleczek do laboratorium u mamy ale pojechalysmy samochodem a ledwo sie wciagnelam na górę a zmeczylam sie jakbym maraton przebiegła.

Zgłoś nadużycie #3759 14 lipca 2016, 9:51

Laviaa Fajna mama
Ale macie superowe brzuszki.
Ja dziś jadę z mężem na usg na 14 i doczekać się nie mogę. Ciekawe jaka już duża moja dzidzia, mam nadzieję że wszystko będzie ok bo później planujemy zakup fotelika

Zgłoś nadużycie #3760 14 lipca 2016, 10:01

allanka Fajna mama
No to dzisiaj czekamy na relację z usg od Lavii i Agi :) Ale wam zazdroszczę, chętnie też już bym podejrzała sobie co robi moje dzieciątko. W ogóle jakoś się przekręciła chyba i po tym jak kopie, to zupełnie nie ogarniam gdzie ona ma teraz głowę :) Zauważyłam też że jak jest upalnie i ja zdycham pod wentylatorem to jej się też nie chce ruszać, a jak już kopie to tak od niechcenia. A jak robi się chłodniej to już normalnie :)

A ja zaraz ruszam w miasto :D Jest cudowna pogoda, 16 stopni i cały czas pada, ja to chyba jakaś głupia jestem ale naprawdę wolę taką deszczową pogodę do gorąca i słońca.

Zgłoś nadużycie #3761 14 lipca 2016, 10:15

Marzenaa Gotowa na wszystko
Dziewczyny wszystkie macie super brzuszki :)

Laviaa, Aga powodzenia na dzisiejszej wizycie.

Ja tez dzisiaj ide troche po sklepach pobuszowac ale nie lubie takiej pogody jak pada deszcz. Wole jak jest sloneczko i cieplutko.

Zgłoś nadużycie #3762 14 lipca 2016, 10:34

Znalazlam fajne ciuszki na daWanda u uzytkownikaPinokio i nawet nie sa takie drogie, a sa b. ladne :)
http://pl.dawanda.com/shop/PinokioBabyAndKidsFashion

Zgłoś nadużycie #3763 14 lipca 2016, 10:53

aga907 Zaprawiona w bojach

Laviaa napisał(a)

Ale macie superowe brzuszki.
Ja dziś jadę z mężem na usg na 14 i doczekać się nie mogę. Ciekawe jaka już duża moja dzidzia, mam nadzieję że wszystko będzie ok bo później planujemy zakup fotelika

Lavia , to wizytujemy dzisiaj o tej samej godzinie , no , ja pol godz później :-) dziękuje dziewczyny , trzymajcie kciuki a ja będę trzymac tez za Lavie :-) stresuje się , ale i doczekać nie mogę . Moja dzidzia rano doprowadziła mnie do łez ;) czekalam i czekalam i czekalam i cisza chyba przez godzine az w końcu zlitowala się nad biedna mama i dala jej kopniaka :-) ale jakoś dzisiaj malo ruchliwa , wczoraj ADHD a dzisiaj taka spokojniutka. Wole jak się wierci

Zgłoś nadużycie #3764 14 lipca 2016, 10:57

Aga moja tez dzisiaj spokojna, moze odpoczywaja, bo pogoda troche lzejsza :)

Zgłoś nadużycie #3765 14 lipca 2016, 10:58

Laviaa Fajna mama
Aga napewno wszystko będzie dobrze, nie ma innej opcji! i nie ma negatywnego myślenia. W październiku /listopadzie przytulam nasze szczęścia. Moim zdaniem normalne jest,że dziecko raz spokojne a raz daje czadu. Z resztą my same raz mamy więcej energii, a raz ledwo żyjemy.

Zgłoś nadużycie #3766 14 lipca 2016, 11:22

Karolajla Gotowa na wszystko
Ja usg dopiero będę miała ok. 30tyg, także jeszcze trochę, byliśmy na zakupach i zaczepilo nas parę starszych Pan na co jedna "o widzę, że nosi pani pod sercem syna..." mąż odpowiedział, że oczekujemy córeczki a ona zdziwiona :-D (w pierwszej ciąży też mi jedna Pani stwierdziła, że będzie córka i jest)

Zgłoś nadużycie #3767 14 lipca 2016, 11:26

allanka Fajna mama

Laviaa napisał(a)

Aga napewno wszystko będzie dobrze, nie ma innej opcji! i nie ma negatywnego myślenia. W październiku /listopadzie przytulam nasze szczęścia. Moim zdaniem normalne jest,że dziecko raz spokojne a raz daje czadu. Z resztą my same raz mamy więcej energii, a raz ledwo żyjemy.

O to to ja się śmieje że moja to jak jest ciepło to leży i odpoczywa ze mną jak mały leniwiec a jak robi się chłodniej to zaczyna żyć :)

Myślałam że do południa wszystko ogarnę z pracą i bankiem A tu dupa muszę czekać bo minelam się z szefem :/ a na dodatek mega mnie dzisiaj plecy bolą może też przez ten deszcz hmm albo przez rosnący brzuch :D

Zgłoś nadużycie #3768 14 lipca 2016, 12:02

izabela23 Supermama
Karolajla dopiero w 30tc? Dlaczego tak pozno?

Aga moje od wczoraj tez leniwe coś tam czadem smyrna ale takie slabe pewnie maja gorszy dzien :-)
Lavia, Aga trzymam kciuki

Zgłoś nadużycie #3769 14 lipca 2016, 12:28

Nacudja Gotowa na wszystko
Dziewczyny trzymam kciuki 😊 Na pewno będzie wszystko dobrze. Dajcie znać po.

Iza ja też mam dopiero usg w 30 albo 31 tygodniu 😊

U nas dziś leje od rana. A mój mąż właśnie rozpala grilla, bo sobie zazyczyl na obiad skoro tak planowalismy 😞 No planowaliśmy, ale wczoraj jak była ładna pogoda... Powiem Wam, że czasem nie nadążam za tym moim chłopem.
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #3770 14 lipca 2016, 12:40

Karolajla Gotowa na wszystko

izabela23 napisał(a)

Karolajla dopiero w 30tc? Dlaczego tak pozno?

Aga moje od wczoraj tez leniwe coś tam czadem smyrna ale takie slabe pewnie maja gorszy dzien :-)
Lavia, Aga trzymam kciuki

W ciazy zalecane (standardowe) są 3 usg, i mója ginekolog nie robi co wizyta bo nie ma takich potrzeby skoro z małą jest wszystko ok, to po co? Ja też nie czuję potrzeby robienia usg co wizyta :-) Moja gin jest zdania, że nie ma sensu robienia usg jeśli jest ok.