Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #3671 12 lipca 2016, 17:07

Marzenaa Gotowa na wszystko

Nacudja napisał(a)

A tak z innej beczki. Znacie jakiś preparat na muchy? Coś jak raid do kontaktu czy coś. Plaga tu jakaś. Nie ma komarow ani kleszczy, ale te muchy żyć nie dają. Nie nadążam z wybijaniem dziadostwa...

Nacudja slyszalam dzis w tv o tej pladze much, że jest w jakimś rejonie Polski ale nie słyszałam gdzie dokladnie, widzę ze Ciebie też dosiegla. Much jest na potege, ludzie kupują np takie lepy do powieszenia ale do psikania na cialo nie wiem co byłoby dobre.

Zgłoś nadużycie #3672 12 lipca 2016, 17:07

Nacudja napisał(a)

A tak z innej beczki. Znacie jakiś preparat na muchy? Coś jak raid do kontaktu czy coś. Plaga tu jakaś. Nie ma komarow ani kleszczy, ale te muchy żyć nie dają. Nie nadążam z wybijaniem dziadostwa...

Nacudja slyszalam dzis w tv o tej pladze much, że jest w jakimś rejonie Polski ale nie słyszałam gdzie dokladnie, widzę ze Ciebie też dosiegla. Much jest na potege, ludzie kupują np takie lepy do powieszenia ale do psikania na cialo nie wiem co byłoby dobre.

Zgłoś nadużycie #3673 12 lipca 2016, 17:10

emiszym Zaprawiona w bojach

Karolajla napisał(a)

emiszym w samych tylko tetrach bym nie trzymała młodej bo to za dużo roboty ale jeśli chodzi o wielo to jest to ekonomiczne i ekologiczne, jeszcze raz powtarzam, że ja nie mówię o tetrach a pieluchach wielorazowych a to zupelnie dwie inne opcje. Ja nikogo nie namawiam tylko mówię jak ja zamierzam zrobić, jak to wyjdzie w praktyce to się okaże :-)

To już wiem o których mowa one się pojawiły jakieś 8 lat temu ja wtedy urodziłam drugie dziecko była to bardzo droga nowość nie bardzo dużo się jeszcze wtedy o nich wiedziało . Teraz kumam. Sory bo to co ja ze zwykłą tetra przeszłam to masakra 😊 płatki mydlane po trzy razy je pralam dobrze że było lato to szybko wysychaly 😁

Zgłoś nadużycie #3674 12 lipca 2016, 17:15

Sysia12 Fajna mama
Ja kupiłam wczoraj takie coś , tylko u mnie na komary bardziej bo jest mnóstwo,  włączone jest w sypialni i jestem zadowolona bo tam nie ma ani komarów ani much mimo ze okno otwarte

Zgłoś nadużycie #3675 12 lipca 2016, 17:16

emiszym Zaprawiona w bojach

Marzenaa napisał(a)

Na lepa można się nieźle przylepic nie polecam ,chyba że jest możliwość wysoko go powiesić bo jak się wtuli we włosy to MASAKRA😁

Zgłoś nadużycie #3676 12 lipca 2016, 17:52

Karolajla Gotowa na wszystko

Sysia12 napisał(a)

No już dziewczyny nie kłócić się o pieluchy każda zrobi jak będzie chciała 😄😄😄
Jaki macie obwód brzuszka? ?? ? Ja mam 95 cm

Ja 102cm :o hehe

Zgłoś nadużycie #3677 12 lipca 2016, 17:59

Karolajla Gotowa na wszystko
Ostatnio miałam takie bliskie starcie z lepa, haha mąż miał mega ubaw aż się poplakal ja tez sie poplakalam ale jak musiałam włosy wyszczotkowac i nałożyć litr odżywki :-D
U nas też jakaś plaga, ledwo je wybije i one znowu się pojawiają, masakra jakaś, założyliśmy moskitiery w oknach ale one i tak są choć już mniej. Apropo starcia z lepa dodam, że mam włosy do pasa także wyobraźcie sobie co przeżyłam próbując je rozczesac...

Zgłoś nadużycie #3678 12 lipca 2016, 18:11

aga907 Zaprawiona w bojach
Marzena , dziękuje slicznie 😊😊😊 właśnie koncze robić szarego , zrobilam jeszcze białego , a potem będę zamawiać tiul bo mi się skończył , potrzebuje ok 10 pomponow bo chce tyle powiesić na suficie w pokoiku 😊 a jednak taniej wychodzi własnoręcznie niż ze sklepu czy z netu ☺

Co do lepow na muchy , pamiętam jak byłam mała i babcia je miała, nie wiem jakim cudem ale zawsze się przylepialam włosami do nich 😀 teraz jestem u rodziców i tu nie ma takiej tragedii ale oni maja wszędzie siatki w oknach a ja w swoim domu nie mam , i jak tam byłam w sobotę to była masakra. Ale na pewno gorzej u mnie było w tamtym roku , jak weszlam do domu z pracy to się nie na żarty przerazilam. Czarno 😨 zaczelam zabijać i wyobrazcie sobie ze zabilam wtedy 189 much. To nie żarty. Do dzisiaj mam tego sms-a jak napisałam do męża ze go udusze za te otwarte okno . tylko kot miał ubaw . mnie do śmiechu nie było .

Zgłoś nadużycie #3679 12 lipca 2016, 18:34

Nacudja Gotowa na wszystko
O Sysia dzięki. Pojedziemy jutro do miasteczka to tego poszukam. O coś takiego mi chodziło. Mam nadzieje, że zadziała 😊

Karolajla jeśli Cię urazilam lub odebrałas to jak kłótnie, to przepraszam. Nie miałam zamiaru się kłócić. Po prostu wyraziłam swoje zdanie. Każda z nas zrobi po swojemu 😊

Ja też brzucha nie mierzylam i w sumie mogę to zrobić dopiero po powrocie do domu, ale jak patrze na niego w lustrze, to wydaje się olbrzymi.

W ogóle to dostałam wezwanie do nadleśnictwa za złamanie jakiegoś artykułu. Chyba za to, że zaparkowalismy w lesie, żeby było mi bliżej do jeziora... no jutro się dowiem i pewnie mandat dostaniemy. Ale może jak pojadę ciężarna, z małym dzieckiem i będę udawać głupia to może skończy się na upomnieniu, co? 😕
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #3680 12 lipca 2016, 19:22

izabela23 Supermama
Nacudja a to ty niegrzeczna lamiesz przepisy :-) :-) u mnie pewnie tez much nie brakuje u rodzicow w miescie jako tako.

A ja nie wytrzymałam i kupiłam kilka rzeczy na TXM :-) :-)

Zgłoś nadużycie #3681 12 lipca 2016, 19:50

A ja sie mecze z jakimiś bólami dzisiaj w pochwie . tak mnie zakluje szarpiaco czasami ze masakra . i znowu się martwie . dziewczyny, te bóle żołądka to chyba od magnezu który mam przyjmować na ten twardniejacy brzuszek. Jak nie urok to sraczka. Ja chce juz listopad i dzidziusia w rekach bo chyba osiewieje do tego czasu :( normalnie dola zalapalam

Zgłoś nadużycie #3682 12 lipca 2016, 21:06

allanka Fajna mama
Aga jak czas wystrzeli to chwila moment i będzie już listopada :)

Matko co za dzień... Cały czas coś, w zasadzie spędziliśmy go biegając po mieście, a na koniec jeszcze szkoła rodzenia, no bywały ciekawsze zajęcia niż dzisiaj. Ogólnie z kredytem to coś załatwiliśmy, ale wniosku nie złożyliśmy tak do końca :/ Teraz wszystko w rękach dewelopera, jak się zgodzi żebyśmy skorzystali z MDM na 2018 rok to już może za miesiąc, albo i mniej będziemy mieli mieszkanko, a jak nie to szukamy innego banku z lepszą ofertą i już bez dopłaty. Zobaczymy czy nam pójdą na rękę. Mam już dość, jestem totalnie wymęczona. No i na koniec dnia zaserwowałam sobie kawałek na pewno bardzo, bardzo kalorycznego serniczka... Tego przez który wczoraj się popłakałam, że bym chciała, a nie mogę. No cóż, potem pewnie znowu się popłacze, że mi to ciacho w kilogramy pójdzie...

Zgłoś nadużycie #3683 12 lipca 2016, 21:11

Allanka , musisz od czasu do czasu cos słodkiego zjeść bo byś zwariowala :) ja dzisiaj cala tabliczkę czekolady nadziewanej zjadlam , no i Marsa :-) trzymam kciuki za kredyt :)

Zgłoś nadużycie #3684 12 lipca 2016, 21:18

allanka Fajna mama
Dziewczyny podpowiedzcie proszę, piszę właśnie prośbę do dewelopera i nie mam pojęcia jak dokończyć, póki co napisałam tyle

"Zwracamy się z uprzejmą prośbą do zarządu o możliwość skorzystania z dopłaty MDM, na 2018 rok, co za tym idzie wpłacenia ostatniej transzy kredytu- to jest 23 550zł w styczniu 2018 roku."

No, ale za bardzo nie wiem co napisać, bo wypadałoby jakoś tę swoją prośbę uzasadnić. Macie może jakieś pomysły? Bo co ja mam tam im powiedzieć, że mi zależy, że spodziewamy się dziecka, że jednak te ponad 23 tysiące to dla mnie kupa kasy i jak dają, to grzech nie brać i, że plisssss bardzo ich prosimy? :p

Zgłoś nadużycie #3685 12 lipca 2016, 21:35

Bardzo proszę o pozytwne rozpatrzenie naszej prośby z racji tego , iz kwota jest dosyć spora jak na nasze obecne możliwości finansowe ze wzgledu na spodziewajace się dziecko. ? Hmmm nie wiem, tak mi tylko przyszło do głowy :-) ale nie mam pojęcia jak zagrać im na nosach zeby wam na pewno się zgodzili :)

Dziewczyny , obczajcie sobie użytkownika allegro - Pampicio. Piękne rzeczy i atrakcyjne ceny 😍

Zgłoś nadużycie #3686 12 lipca 2016, 23:01

Aga fajne te ciuszki ma Pampicio, dopisuje do listy :) Jeszcze chwila i sama cos kupie ;)

Zgłoś nadużycie #3687 12 lipca 2016, 23:18

allanka Fajna mama
Wysłałam to podanie, ale się tym stresuję... Napisałam, że zależy nam bardzo na właśnie tej inwestycji i żeby u nich kupić. Może się uda. Opisałam jakby to wyglądało, że główną transzę by dostali za miesiąc, 10% wartości mieszkania już mają, tylko te 23 tysiące by wpłynęły dopiero za 1,5 roku. Zobaczymy co oni na to, ale mam stresa. Zobaczymy czy na to pójdą... Oby.

Zgłoś nadużycie #3688 13 lipca 2016, 7:49

izabela23 Supermama
Cześć.
Allanka trzymam kciuki za pozytywne rozpatrzenie, bo 28tys to duza suma pieniędzy można za to kawał remontu konkretnego zrobic. zjedz czasem cos słodkiego jeśli chcesz ograniczyc to wtedy zjedz kawalek poprostu a nie 3, i sie nie mecz robaku :-)
Marzena ja skusilam sie na pierwsze zakupki :-) zamowilam blizniakom po 3szt body i 2 polspiochy :-) :-) :-)
Miedzy innymi z rozem dla corci z niebieskim dla synka

Zgłoś nadużycie #3689 13 lipca 2016, 8:19

Laviaa Fajna mama
Ja wczoraj kupiłam body 3 w paczce ale rozmiar 62/68 bo nie było już mniejszych. Za to może dziś coś upoluje
Allanka trzymam kciuki za powodzenie sprawy. 
Iza brawo w końcu się przemogłaś.

Zgłoś nadużycie #3690 13 lipca 2016, 8:23

Iza ale slodziaki :D