Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #3611 12 lipca 2016, 9:39

Laviaa Fajna mama
u nas pogoda piekna ale troszke jest wiaterku wiec fajnie :-) . Musze jechac jeszcze do kolonii po skierowanie na czwartkowe usg

Zgłoś nadużycie #3612 12 lipca 2016, 9:39

emiszym Zaprawiona w bojach

aga907 napisał(a)

Emiszym ale słodkie te kombinezoniki . no ja tez uważam ze takie ubranka nawet jeśli to długo nam nie muszą służyć :) dlatego wolalabym pokupic w pepco kiku itp. Oczywiscie jakiś droższy komplecik na pewno się znajdzie tez w kolekcji . :) na allegro można sliczne rzeczy znalezc w fajnej cenie , i na str smyka ost dużo znalazłam poprzecenianych .

Dziewczyny , ja w nocy meczylam się z takim bólem brzucha ze szok. Chyba jelita i żołądek. Bolaly mnie boki , gora i miałam wrażenie ze i dol. Cala obolala chodzilam i lezalam . takie ściskanie ze masakra . nie wiem od czego .

Tez macie takie fajne powietrze dzisiaj ?? Bajka 😍

Ja myślę że to mogą być gazy ,ja w poprzedniej ciąży nawet w szpitalu wylądowałam że skurczami na 30% po powrocie do domu zjadłam bigos i znów to samo naprawdę takie znaczenie miało dla mnie żywienie potem akcja po gołąbkach. W życiu bym nie pomyślała ze taki ból podobny do skurczy. Zawsze wtedy robiłam kąpiel i gazy ustepowaly weź nospe powinno ustąpić

Zgłoś nadużycie #3613 12 lipca 2016, 9:40

allanka Fajna mama
U nas dzisiaj deszcz :D ale w mieszkaniu i tak 28 stopni :/

Iza znam ten ból :P

Zgłoś nadużycie #3614 12 lipca 2016, 9:54

sonne Gotowa na wszystko
hej ;-) widzę, że temat ciuszków na topie. Ja w większości kupuję w smyku, ale na promocjach lub online. Starszej ostatnio też dużo kupiłam w reserved na promocji. W pepco czasami też coś zdarzy mi się kupić, ale jakościowo jednak przegrywa z innymi sieciówkami, a ceny bywają porównywalne z tymi z promocji.
Ja dziś byłam na badaniu glukozy - i niestety do powtórzenia, bo zwymiotowałam. Też mieliście taką ciepłą do picia? W poprzedniej ciąży poszło bez problemu, a teraz nie wytrzymałam 10 minut, ale w ogóle dzisiaj się jakoś kiepsko czuję ;-(

Zgłoś nadużycie #3615 12 lipca 2016, 10:00

izabela23 Supermama
Sonne u mnie zazwyczaj calkiem smaczna byla ta glukoza smaczna w cudzysłowie oczywiscie :-p wspolczuje powtorki ja za 2 tyg bede piła wrr...

Zgłoś nadużycie #3616 12 lipca 2016, 10:05

Sysia12 Fajna mama
Hej dziewczyny wieki mnie tu nie było ale strasznie dużo się działo :-) ale tu też tyle stron chyba was nie nadrobie. Wczoraj miałam wizyte i mój mały ma 777gr lekarz się śmieje że zostanie sportowcem bo ma długie nogi ( hihi ciekawe po kim :-) ) i pozatym wszystko jest dobrze :-) Ja jestem cały czas z kilogramami na minusie jakieś trzy kg. A i ja już jestem po obciązeniu glukozą i nie mam cukrzycy tak więc git :-) Mieliśmy teraz 16 jechać na urlop ale chyba musimy go przełożyć bo w czwartek jedziemy z córką na rtg i zobaczymy czy rączka sie ładnie zrosła jeśli tak to czekamy na decyzje kiedy zabieg wyjęcia druta aż się boje jak to będzie... więc u mnie to chyba tyle :-)
A co tam u was ?? ? postaram się teraz być na bieżąco :-)
U nas też taka duchota w domu okna otwarte bo na dworze deszczyk pada to jak zawieje to tak miło :-)

o widzę temat ubranek ja muszę kiedyś iść na górę i zobaczyć jakie miałam po Mai boje się że za dużo takich neutralnych nie będe mięć bo jak by nie patrzyć to te pierwsze ubranka teściowa kupowała i większość w różu , ale z jednej strony to będę miała większą satysfakcje znowu kupować takie malutkie ubranka dla małego :-)
ale też nie będe szalała bo to jak dla mnie nie ma sensu dzidzi tak szybko rośnie że jak dla mnie szkoda wydawać nie wiadomo jakie pieniądze lepiej kupić więcej ale jak kto woli :-)

Iza ja też już mam ogromny problem z depilacją wczoraj to takie wygięcia były żeby chociaż w miarę to wyglądało aż się sama z siebie śmiałam że dobiero 25tydz a już takie problemy :-)
Widzę że u ciebie parka na suwaczku gratuluje serdecznie :-)

Zgłoś nadużycie #3617 12 lipca 2016, 10:16

Laviaa Fajna mama
Sysia oby na rtg bylo wszystko dobrze.Mala jak sie czuje?
Ja glukoze mam dopiero w 26 tyg ale juz sie boje tego co bedzie. co do depilacji to na razie nie mam problemu ale podejrzewam ,ze jeszcze 3 tyg i zaczna miec.

Zgłoś nadużycie #3618 12 lipca 2016, 10:26

Sysia12 Fajna mama
Maja czuję się dobrze szczerze to jestem z niej bardzo dumna bo przechodzi to złamanie bardzo dobrze i rusza tą rączką już naprawde dużo myślałam że się odzwyczaila uzywania tej prawej ręki ale jest dobrze😄
A z glukoza nie będzie tak źle zobaczysz ja gorzej znioslam chamstwo ludzi starszych bo po wypicu mialam wejść o 9 a tu starsza pani z krzykiem na mnie że teraz jej kolej i ją to nie obchodzi że ja mam wejść

Zgłoś nadużycie #3619 12 lipca 2016, 10:36

Marzenaa Gotowa na wszystko

adzik535 napisał(a)

Co do ciuszków to większość mam w rozmiarze 62, ale mysz dokupić kilka kompletów na 56 żeby miec do szpitala bo corka pomimo wagi 3640 topila sie w tych 62 :P co do pepco ja się zrazilam bo z roku na rok jakos coraz gorsza i większość ciuszkiw po kilku praniach wygląda jak szmatki niestety :/ juz wole wtedy w lumpeksie cos kupic bo przynajmniej wiem ze po jednym praniu nie będzie do wyrzucenia :) w smyka/ hm można tez fajne promocje dorwać - kupiłam wczoraj polspiochy za 12 zl a jakość nie umywa sie do tych z pepco :)

Adzik ale sliczne :) Moje ulubione paseczki, ja przepadam za wszystkim co w paski i kropki :)

Zgłoś nadużycie #3620 12 lipca 2016, 10:47

Laviaa Fajna mama

Sysia12 napisał(a)

Maja czuję się dobrze szczerze to jestem z niej bardzo dumna bo przechodzi to złamanie bardzo dobrze i rusza tą rączką już naprawde dużo myślałam że się odzwyczaila uzywania tej prawej ręki ale jest dobrze😄
A z glukoza nie będzie tak źle zobaczysz ja gorzej znioslam chamstwo ludzi starszych bo po wypicu mialam wejść o 9 a tu starsza pani z krzykiem na mnie że teraz jej kolej i ją to nie obchodzi że ja mam wejść

Boziu te starsze panie naprawde sa okrpne! jakby same kiedys w ciazy nie byly... Corke masz swietna i dzielna ,ze tak sobie radzi.

ja kupilam 2 butelki z Tomme Tippe , pieluchy tetrowe i flanelowe i wiecie co dziewczyny ,az mi sie wierzyc nie chce ,ze to sie tak urzeczywistnia wszystko!

Zgłoś nadużycie #3621 12 lipca 2016, 10:52

Sysia12 Fajna mama
To już kompletujecie wyprawkę? ?? Ja z Maja to w 30tyg dopiero zaczęłam o tym myśleć i spisywać co mi będzie potrzebne teraz to tak chyba na spokojnie bo dużo rzeczy mam . Ale to leci już za chwilę będziemy tulic nasze dzieciaczki 😄😄😄

Zgłoś nadużycie #3622 12 lipca 2016, 10:55

izabela23 Supermama
Lavia ja przegladam właśnie sklepy internetowe i mam chęć kupic pare rzeczy,ale mialam sie powstrzymać jeszcze 2 tygodnie :-)

Zgłoś nadużycie #3623 12 lipca 2016, 10:56

allanka Fajna mama
Sonne a próbowałaś może z cytryną? Po wciśnięciu połowy smakuje nawet całkiem, całkiem, no, ale mimo to jest strasznie ciężko na żołądku po tym :/ Mi się zasłabło trochę właśnie przez to że było mi niedobrze. Dasz radę, następnym razem będzie lepiej, ale mówię Ci spróbuj z tą cytryną :)

Dziewczyny a używałyście butelek z lovi? W próbkach w szkole rodzenia i jak byłam na tej glukozie strasznej, to dostaliśmy właśnie zestawy z lovi i tam są butelki jest napisane, że to są pierwsze butelki i antykolkowe, więc tak pomyślałam, że chyba póki się nie urodzi to bym już więcej nie kupowała :)

Zgłoś nadużycie #3624 12 lipca 2016, 10:57

Sysia jejku to mala porzadnie zlamala raczke jak jej druty zalozyli :( Dobrze, ze juz beda niebawem zdejmowac.

Ja jeszcze nie mam skierowania na glukoze ale za 2 tygodnie ide na wizyte wiec pewnie wtedy dostane.
A co do depilacji to mam juz problem chyba bez lusterka nie dam rady ;)

Zgłoś nadużycie #3625 12 lipca 2016, 10:59

Sysia12 Fajna mama
Ja z Maja miałam od początku butelki z lovi i ja jestem zadowolona myślę że teraz też kupie właśnie z lovi😄😄

Zgłoś nadużycie #3626 12 lipca 2016, 11:01

izabela23 napisał(a)

Lavia ja przegladam właśnie sklepy internetowe i mam chęć kupic pare rzeczy,ale mialam sie powstrzymać jeszcze 2 tygodnie :-)

Iza to tak jak ja tez sie powstrzymuje :) Ja chyba od sierpnia zaczne, zaczekam do wizyty i zobacze jak z szyjka. Jak bedzie ok to biore sie za zakupy dla maluszka :)

Zgłoś nadużycie #3627 12 lipca 2016, 11:02

Sysia12 Fajna mama
Złamała przedramie z przemieszczeniem i też sie cieszę że już coraz bliżej do wyjecia 😄

Zgłoś nadużycie #3628 12 lipca 2016, 11:02

Laviaa Fajna mama

Sysia12 napisał(a)

To już kompletujecie wyprawkę? ?? Ja z Maja to w 30tyg dopiero zaczęłam o tym myśleć i spisywać co mi będzie potrzebne teraz to tak chyba na spokojnie bo dużo rzeczy mam . Ale to leci już za chwilę będziemy tulic nasze dzieciaczki 😄😄😄

Sysia ja synka mam z 34 tyg , teraz moze byc podobnie wiec chce miec juz w 30 tyg wszystko gotowe zeby sie nie stresowac .

allanka ja mialam jedna z synkiem taka butelke,ale od razy jemu podeszla z Tomme Tippe wiec nie kupowalam innych. tak naprawde to dzidzus sobie wybierze ta ktora mu odpowiada. Jade po to skierowanie bo jak tak dalej sie bede zbierac to ani porzadku nie zrobie ani skierowania nie odbiore...

Zgłoś nadużycie #3629 12 lipca 2016, 11:04

allanka Fajna mama
A co do depilacji to bez lusterka rzeczywiście ani rusz. Kiedyś mi się śmiać chciało jak koleżanki opowiadały, że z tym jest kłopot, a teraz jakoś mi ten głupi uśmieszek zszedł z twarzy ;)

A i dziewczyny dzisiaj poproszę o trzymanie za nas kciuków, za chwilę się zbieramy i idziemy złożyć wniosek o kredyt, oby te dokumenty które tak pieczołowicie zbierałam okazały się kompletne i było wszystko ok no i żeby ten mdm jeszcze był :)

Zgłoś nadużycie #3630 12 lipca 2016, 11:05

izabela23 Supermama

Sysia12 napisał(a)

Ja akurat musze ogarnac wszystko w sierpniu jak mąż będzie,bo ja mogę się wcześniej "rozsypac" a on bedzie wyjezdzal to ja bede w 30tc to wole byc juz ogarnieta :-)