Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #3591 11 lipca 2016, 21:57

aga907 Zaprawiona w bojach
Iza właśnie chciałam pisać o pepco :D w Tesco oszaleli z cenami . lepiej kupić więcej za mniej. Takie jest moje zdanie. A rzeczy są naprawdę sliczne bo ostatnio z mama ogladalysmy. A napewno po wakacjach będą takie z długimi rekawkami i cieplutkie , które się nam przydadza :-)

Zgłoś nadużycie #3592 11 lipca 2016, 22:03

Karolajla Gotowa na wszystko

izabela23 napisał(a)

Na prawde bardzo ładne ubranka sa w pepco

Ja pepco staram się unikać, jestem przewrazliwiona na punkcie ciuszków pod kątem jakości a pepco w większości ma takie szmatki, że po jednym, dwóch praniach już jest widoczna różnica.

Zgłoś nadużycie #3593 11 lipca 2016, 22:05

W tamtym roku kupowalam w pepco prezent na chrzciny dla chłopczyka i powiem wam , ze kupilam śliczny kombinezon zimowy za 30 zł!!! Do tego spioszki , spodenki, bluzeczke. Za wszystko zaplacilam niecałe 80 zł.
Dziewczyny , tez tak macie czy tylko ja
tak mam, ze jak leże na lewym boku to mnie często cisnie i poboluje w podbrzuszu. Nie wiem czy to pęcherz czy co hmm

Zgłoś nadużycie #3594 11 lipca 2016, 22:07

Oł, a ja właśnie rozmawialam z siostra mojego męża o tych ciuszkach co kupilam i powiedziała ze bardzo sobie chwaliła. Z reszta w kombinezoniku byl cala zime . To nie wiem teraz

Zgłoś nadużycie #3595 11 lipca 2016, 22:11

Fakt, że mają czasem ładne ciuszki w pepco, nie mówię bo sama mam pare ciuszków stamtąd ale właśnie dlatego, że raczej kupuje innych firm mam porównanie w jakości i niestety pepco jest daleko w tyle większość z nich po jednym praniu są do kitu.

Zgłoś nadużycie #3596 11 lipca 2016, 22:28

allanka Fajna mama
Karolajla ale to jak w wielu sieciówkach. O matko jaka burza u nas, normalnie koniec świata chyba... A na tym naszym 10 to już mega wymiata, ja tam się boję... Tylko kot spokojnie leży i patrzy w okno.

Zgłoś nadużycie #3597 11 lipca 2016, 22:51

allanka Fajna mama
Dziewczyny czy wam też już się o wiele ciężej oddycha? Bo mnie to zaczyna powoli wkurzać. W szkole rodzenia co prawda pani nam tłumaczyła, że mamy oddychać przeponą, jest trochę lepiej, ale i tak czasami trudniej złapać oddech.

Zgłoś nadużycie #3598 11 lipca 2016, 22:53

adzik535 Gotowa na wszystko
Co do ciuszków to większość mam w rozmiarze 62, ale mysz dokupić kilka kompletów na 56 żeby miec do szpitala bo corka pomimo wagi 3640 topila sie w tych 62 :P co do pepco ja się zrazilam bo z roku na rok jakos coraz gorsza i większość ciuszkiw po kilku praniach wygląda jak szmatki niestety :/ juz wole wtedy w lumpeksie cos kupic bo przynajmniej wiem ze po jednym praniu nie będzie do wyrzucenia :) w smyka/ hm można tez fajne promocje dorwać - kupiłam wczoraj polspiochy za 12 zl a jakość nie umywa sie do tych z pepco :)

Zgłoś nadużycie #3599 11 lipca 2016, 23:00

allanka Fajna mama
Adzik ale super, gdzie kupiłaś? Ja jutro planuję się wybrać do lumpka, muszę coś dla siebie kupić, bo oczywiście w nic się nie mieszczę, to za jakimiś fajnymi ciuszkami dla dzieciątka też popatrzę. Ogólnie to jest masa super ciuchów, ale na lato, a po co mi na lato, jak za rok mała będzie miała prawie roczek i będzie już wielka :)

Zgłoś nadużycie #3600 11 lipca 2016, 23:14

emiszym Zaprawiona w bojach
Ale są przeceny teraz w Tesco za pajac śliczny i lepszej dużo bawełny za 20 zł zapłaciłam co nie oznacza że w pepco nie kupuję bo już też kupiłam 😄

Zgłoś nadużycie #3601 12 lipca 2016, 7:21

izabela23 Supermama

aga907 napisał(a)

Iza właśnie chciałam pisać o pepco :D w Tesco oszaleli z cenami . lepiej kupić więcej za mniej. Takie jest moje zdanie. A rzeczy są naprawdę sliczne bo ostatnio z mama ogladalysmy. A napewno po wakacjach będą takie z długimi rekawkami i cieplutkie , które się nam przydadza :-)

Mozna kupic sobie jakis komplet drozszy ale ja jak chodzi o o body itp atakowala bede pepci,bo jakbzobaczylam ceny w smyku to...

Zgłoś nadużycie #3602 12 lipca 2016, 7:23

izabela23 Supermama

Karolajla napisał(a)

Ja pepco staram się unikać, jestem przewrazliwiona na punkcie ciuszków pod kątem jakości a pepco w większości ma takie szmatki, że po jednym, dwóch praniach już jest widoczna różnica.

No ja raczej z taka opinia sie nie spotykalam raczej kazdy chwalił siostra kupowala corce i teraz jak nowki w najlepszych sklepach sievyez trafiaja buble ale to moje zdanie :-)

Zgłoś nadużycie #3603 12 lipca 2016, 7:34

Izka jestem tego samego zdania . Dzieci tak szybko rosną ze naprawdę aż tak wiele i za tyle kasy nie potrzebują . Ja kupuję to co uważam że dobrze wykonane ,ładne i bawełna tęższa. Kupuję zarówno w Tesco, pepco,taniej odzieży na olx w smyku na wyprzedaży tylko trzeba polować .

Zgłoś nadużycie #3604 12 lipca 2016, 7:37

To od znajomej z olx ma dużo ciuszkow dobrej jakości i super cenie czasem nawet nowe . Ja kombinezon mam a ten jest do sprzedania 69 różowy .

Zgłoś nadużycie #3605 12 lipca 2016, 8:20

Emiszym ale słodkie te kombinezoniki . no ja tez uważam ze takie ubranka nawet jeśli to długo nam nie muszą służyć :) dlatego wolalabym pokupic w pepco kiku itp. Oczywiscie jakiś droższy komplecik na pewno się znajdzie tez w kolekcji . :) na allegro można sliczne rzeczy znalezc w fajnej cenie , i na str smyka ost dużo znalazłam poprzecenianych .

Dziewczyny , ja w nocy meczylam się z takim bólem brzucha ze szok. Chyba jelita i żołądek. Bolaly mnie boki , gora i miałam wrażenie ze i dol. Cala obolala chodzilam i lezalam . takie ściskanie ze masakra . nie wiem od czego .

Tez macie takie fajne powietrze dzisiaj ?? Bajka 😍

Zgłoś nadużycie #3606 12 lipca 2016, 8:24

izabela23 Supermama

emiszym napisał(a)

Izka jestem tego samego zdania . Dzieci tak szybko rosną ze naprawdę aż tak wiele i za tyle kasy nie potrzebują . Ja kupuję to co uważam że dobrze wykonane ,ładne i bawełna tęższa. Kupuję zarówno w Tesco, pepco,taniej odzieży na olx w smyku na wyprzedaży tylko trzeba polować .

Każdy ma swoje zdanie :-) jedno wola kupic wiecej i taniej inni mniej w tej samej cenie, każdy kupuje jak chce :-) ja tam wolę kupic tansze i wiecej (oczywiście jak bede widziala,ze zla jakosc to nie bede bała) a jadł sie zniszcza szybko to za pare zl nie szkoda wyrzucic ;) fajne bodziaki itp sa na stronie www.hubcio.pl

Zgłoś nadużycie #3607 12 lipca 2016, 8:56

Laviaa Fajna mama
Jeszcze w 5-10-15 można znaleźć fajne rzeczy na promocji dobrej jakości. W nimiemieckim Kiku mama kupowala synkowi Rzeczy z weluru i muszę wam powiedzieć 3 dzieci się wychowalo na tym i teraz jeszcze dla córki Będzie więc chyba nie ma reguły.. Zależy jaka partia się trafi.

Zgłoś nadużycie #3608 12 lipca 2016, 9:15

izabela23 Supermama
Lavia ja wlasnie mam zamiar meza pogonic zeby poszedl nastepnym razem do kika bo widzialam w de świetne kombinezoniki i kocyki

Ja mam problem z ogoleniem się ;) ;)

Zgłoś nadużycie #3609 12 lipca 2016, 9:20

Każdy robi jak uważa, ale z doświadczenia wiem, że jak się zaszaleje z ciuchami to później dziecko w połowie nie zdąży pochodzić, więc ja wole upolować coś na promo czy kupić lepszej jakości w lepszej sieciowce, ja przy córce tak kupowałam z myślą właśnie o kolejnym dziecku i tym sposobem teraz praktycznie wszystko mam dla małej bo ciuszki jak nowe :-)

Zgłoś nadużycie #3610 12 lipca 2016, 9:21

U nas wczoraj fajnie popadalo Ale po tym deszczu jeszcze większa duchota, dziś od rana też parno...