Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #3571 11 lipca 2016, 19:22

Marzenaa Gotowa na wszystko
Emiszym bardzo ladny wozeczek wyglada jak nowy, widzialam taki w sklepie tylko w innych kolorach.
Ja sie chyba jednak zdecyduje na mutsy, jakos do innych nie moge sie przekonac, a juz sporo obejrzalam.

Allanka nie myslmy o tym , ze sie starzejemy...moja babcia ostatnio mowi ze wygladam coraz mlodziej ;) wiec sie tego trzymam hehe. A tak serio to dzisiaj sie poczulam naprawde staro. Spotkalam sie z przyjaciolka z liceum, ktora jest tez w ciazy i najpierw zastanawialysmy sie czy damy rade podejsc pod gorke do lawki w parku, byla taka duchota, a obie z brzuchami, ze ledwo doszlysmy. Potem zaczelysmy wspominac czasy z liceum, imprezy itp i czlowiek sobie uswiadomil jak ten czas zasuwa i jak sie czlowiek zmienil na przelomie tych kilkunastu lat...az sie lezka w oku kreci, a za pare miesiecy czas bedzie pedzil jeszcze szybciej :)
Allankaa oszczedz meza, z facetami juz tak bywa) i sie nie doluj, wygladasz bardzo ladnie, brzuszek pieknie rosnie, a o diecie pomyslisz po urodzeniu :) A propo pizam to ostatnio natknelam sie na stronke z pizamami/koszulami m.in. do karmienia http://www.iamfashion.pl/koszulki-nocne-dla-matek-karmiacych.html , mozna samemu sobie taka uszyc, a rozwiazanie fajne :)

Karolajla Twoja dzidzia to widze , ze niezla akrobatka :) Super zdjecie :)

Nacudja ale masz fajnie wypoczywasz z mezem na wczasach, udanego wyjazdu zycze :)
Ja teraz tydzien bez meza jestem, przyjechalam do rodzicow zeby przetrwac upaly myslalam, ze beda dluzej a tu okazuje sie ze od jutra ma byc chlodniej. Ale przynajmniej pobede z rodzicami wiecej czasu, bo mieszkaja poza Łodzią i na swiezym powietrzu wiecej posiedze.

Zgłoś nadużycie #3572 11 lipca 2016, 19:34

aga907 Zaprawiona w bojach
Marzena, śliczna ta pizamka :) mi sie podobają tez pizamki z tej stronki http://rafjolka.pl/pol_m_Ciaza-i-macierzynstwo_Koszule-do-karmienia-274.htm . Tak sobie pomyslalam teraz , na święta będziemy mieli juz takie male okruszki przy sobie :) rozmarzylam się hihi szukalam dzisiaj jakiegoś kombinezoniku , bo jednak ja mam termin na 24 listopada wiec będzie brrrr

Zgłoś nadużycie #3573 11 lipca 2016, 19:38

W ogóle takie slodziaki dzisiaj ogladalan 😍

Zgłoś nadużycie #3574 11 lipca 2016, 19:41

allanka Fajna mama
Marzena dzięki :) Pomysłowa ta koszula :) Ja sobie zamówiłam na allegro, jednak trochu tańszą, zobaczymy jak się sprawdzi :)

Aga fajny ten kombinezon. Moja mama mi powtarza, że nie mam się przejmować ciuszkami, że ona mi wykombinuje. No to się nie przejmuję :) Może w niedzielę skoczymy do Askota pooglądać wózki.

A ja dzisiaj bym się dała pokroić za kawałek jakiegoś ciacha...sernika, czy innego. I dlatego jestem zła jak osa... :/ Tak szczerze to sama nie wiem o co mi tak naprawdę chodzi, czepiam się o wszystko.

Zgłoś nadużycie #3575 11 lipca 2016, 19:41

Mam pytanko , jakie rozmiary będziecie kupować ? Bo ja się tak z mama zastanawialam , ze najlepiej jedne mniejsze , jedne większe, ale dokładnie nie wiemy jakie byłyby najlepsze :) ogladalyscie ten mój post z gotowa wyprawka do szpitala ?? Zastanawiam się nad tym , bo w sumie wszystko tam jest na start , a ze ja nie mam w ogóle doświadczenia to fajne rozwiązanie moim zdaniem , bo wiem ze niczego bym nie zapomniała :)

Zgłoś nadużycie #3576 11 lipca 2016, 19:49

Allanka to normalne, miewalam takie dni jak nie byłam w ciąży , teraz nie ma wyjątku :D ja bym sie dala pokroic za paczka albo buleczke , a nie moge bo uczulenie na make , to jest masakra 😭 mi koleżanką tez zaproponowała ze moglabym od niej pożyczyć bo ona ma masę a ze na pewno mi się przydają :) wiec pokupie nowe , żeby tez moja malutka miała jakieś nowe od mamusi i tatusia ;) , ale tez pozycze, bo z tego co mi koleżanką opowiadała dużo nam się przyda ubranek :D

Zgłoś nadużycie #3577 11 lipca 2016, 19:58

allanka Fajna mama
Aga no ja póki co mam te body sztuk 9 ;) Z czego 4 są takie od 0 do 3 miesięcy, a reszta na potem :) A i zakupione w lumpeksie, stan jak nówki :) Całe 20 zł za nie wszystkie zapłaciłam :p A co do Twojego uczulenia na mąkę, to ostatnio w biedronce znalazłam pieczywo bezglutenowe, bez mąki. Jest w torebce do zrobienia, dodaje się maślankę i jajka i jest pyszne. Dużo, dużo ziaren ma. Kupiłam sobie na potem 4 opakowania, bo mam zamiar zrezygnować z normalnego pieczywa i zastąpić je tym :) Tylko nie w każdej biedronce jest :/

Zgłoś nadużycie #3578 11 lipca 2016, 20:00

Aga fajna ta stronka z pizamami i nie sa drogie :) Pewnie jakas do karmienia wybiore :)
Ja jeszcze nic dla dzidziusia nie kupilam, boje sie jeszcze.Ale strasznie mnie juz korci. A z rozmiarem tez sie zastanawiam ale chyba tak od 68 zaczne kupowac zeby choc na troszke starczylo, kilka moze mniejszych tez kupie.

Zgłoś nadużycie #3579 11 lipca 2016, 20:23

Marzena ja tez właśnie się boje i jeszcze nic nie kupuje ale jak tak szukam i się rozgladam to mi się humor poprawia :D tak planuje zacząć powoli kupować we wrześniu wiec jeszcze sporo czasu. Mi mama powiedziała ze od 56 cm mam zacząć kupować. Właśnie rozmawialam z koleżanką przez tel która ma roczna córeczkę i powiedziała mi ze mam sobie pokupic na rozmiar 56 gdzieś po ok 6 sztuk , ze to wystarczy bo dzidziuś urosnie i później na 62. Na pewno cos tam pokupie i żałować nie będę bo ja uwielbiam takie male rzeczy hihi oczywiście na ceny będę zwracać uwagę , bo nie stać mnie na to żeby kupować spioszki po 50 czy 70 zł. Są rowniez z takiego samego składu materiały za 25 czy 35. A wiadomo ze taki dzidziuś szybko rośnie . mam nadzieje ze dziewczyny jak juz urodzimy to będziemy się chwalić zdjatkami tych naszych pociech,😍

Zgłoś nadużycie #3580 11 lipca 2016, 20:26

Karolajla Gotowa na wszystko

Marzenaa napisał(a)

Aga fajna ta stronka z pizamami i nie sa drogie :) Pewnie jakas do karmienia wybiore :)
Ja jeszcze nic dla dzidziusia nie kupilam, boje sie jeszcze.Ale strasznie mnie juz korci. A z rozmiarem tez sie zastanawiam ale chyba tak od 68 zaczne kupowac zeby choc na troszke starczylo, kilka moze mniejszych tez kupie.

Myślę, że 68 to zdecydowanie duży rozmiar jak na wyprawkę, moja córka choć duża była bo 4620 kg to wchodziła w 62 i to z zapasem małym, także myślę, że warto zacząć od 62 taki małuch w 68 będzie się topil a ma mu być wygodnie :-)

Zgłoś nadużycie #3581 11 lipca 2016, 20:38

anoli Zaprawiona w bojach

aga907 napisał(a)

Marzena, śliczna ta pizamka :) mi sie podobają tez pizamki z tej stronki http://rafjolka.pl/pol_m_Ciaza-i-macierzynstwo_Koszule-do-karmienia-274.htm . Tak sobie pomyslalam teraz , na święta będziemy mieli juz takie male okruszki przy sobie :) rozmarzylam się hihi szukalam dzisiaj jakiegoś kombinezoniku , bo jednak ja mam termin na 24 listopada wiec będzie brrrr

Aga ja właśnie jeslu chodzi o kombinezon zimowy to mam dylemat. Termin po 20 listopada a dziecko bedzie musialo gdzies do marca lub kwietnia ponosic wiec rozmiar 56 odpada 68 duzo za duzy na pocztek to chyba musze 62 szukac. Najwyzej bede musiala kupić drugi :)

Zgłoś nadużycie #3582 11 lipca 2016, 20:41

Nacudja Gotowa na wszystko
Jak dla mnie 68 na początek będą za duże. Proponuje kilka na 56 i potem 62 i dalej. Moj syn np urodził się malutki i nawet te na 56 były ciuchy za duże. Maz jezdzil i kupowal cokolwoie do ubrania 😊 Pamiętajcie tez, że te ciuszki są faktycznie słodkie, ale nie ma co przesadzać z ilością, bo szybko rosną i nawet nie zdążą wszystkiego ponosić jak będzie za dużo 😉 Ja czekam na dojazd mojej mamy, bo w miasteczku widziałam już kilka słodkich ciuszków, a niestety ojciec tego dziecka się aż tak tym nie podnieca. Także chłopaki na plac zabaw, a my z mama w regały 😊 Liczę tez na to, że w takim małym miasteczku ceny będą trochę bardziej przystępne 😉
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #3583 11 lipca 2016, 21:30

izabela23 Supermama
Oo rozmowy o ubrankach :-) ja zaczne jak mąż wróci ale ja bede kupowala sporo w rozmiarze 52/56 bo moje to raczej malenstwa będą. Co do rozmiaru 68uwazam,że zdecydowanie za duże beda i to byloby niewygodne bo wszystko okropbie bedzie wisialo i przeszkadzalo dziecku.

Ja jakaś niemrawa jeszcze chyba ta pogoda daje w kość nie chcę upałów :(

W czwartek musze zrobic wyniki a w piatek mam endokrynologa nawet nie wiecie jak ja sie teraz boje ruszac z domu...

Zgłoś nadużycie #3584 11 lipca 2016, 21:31

No to zaczne tez od rozmiaru 62 :)
A ja madra zaczelam czytac w internecie o skracajacej sie szyjce i tylko niepotrzebnie sie nakrecilam :( Ale z takich dobrych informacji to wyczytalam, ze zdarza sie, ze szyjka potrafi sie cofnac do pierwotnej dlugosci.

Zgłoś nadużycie #3585 11 lipca 2016, 21:44

allanka Fajna mama
Iza jutro już ma być trochę lepiej, u nas we Wrocławiu niby temperatura ma spaść do 23 stopni. Cieszy mnie to ogromnie, zresztą jakby do 15 stopni spadła też bym się cieszyła :)

Marzena nam pani w szkole rodzenia powiedziała, że mamy sobie też kupić kilka sztuk mniejszych tych ciuszków, jakby jednak dziecko urodziło się wcześniej, albo było mniejsze :) I nie czytaj nie ma co. Pójdziesz a wizytę lekarz Ci wszystko powie co i jak, a będzie dobrze na pewno :) Przecież gdyby nie było ok to by Ci na pewno nie pozwolił sobie luźno chodzić, tylko leżałabyś w szpitalu pod ich czujnym okiem :)

Ostatnio jak chodzę do tesco to nie ma opcji żeby nie przejść właśnie koło tych maleńkich ciuszków, żeby sobie tylko pooglądać. Chociaż na pewno zakupów w f&f robić nie będziemy, bo ceny mają całkiem niemałe. Ogólnie to lubię tańsze sklepy no i nie pogardzam lumpeksami :)

Zgłoś nadużycie #3586 11 lipca 2016, 21:45

Anoli , ja tez mam termin na listopad , dokładnie 24. I mama mi powiedziała ze powinnam kupić dwa kombinezony. Jeden mniejszy drugi większy . moja znajomą urodziła teraz dzidziusia 3570 i 51 cm. Wiec jesli dzidziuś będzie taki malutki to nam się utopi w dużym kombinezoniku :)

Zgłoś nadużycie #3587 11 lipca 2016, 21:51

izabela23 Supermama
Na prawde bardzo ładne ubranka sa w pepco

Zgłoś nadużycie #3588 11 lipca 2016, 21:54

Marzena nie czytaj na necie !!! Ja robilam ten błąd , i teraz poszlam w końcu po rozum do głowy i jestem dużo spokojniejsza. I tak jak dziewczyny mi na forum pow , będzie dobrze !!! Jak Ci przyjdzie do głowy cos czytać i szperac po necie poogladaj sobie ubranka , wózki, misie , mebelki ;)

Zgłoś nadużycie #3589 11 lipca 2016, 21:56

Dzieki Allanka, oby bylo tak jak piszesz :)
W f&f fajne sa ubranka dla niemowlakow, tez mi sie podobaja.

Zgłoś nadużycie #3590 11 lipca 2016, 21:57

Iza właśnie chciałam pisać o pepco :D w Tesco oszaleli z cenami . lepiej kupić więcej za mniej. Takie jest moje zdanie. A rzeczy są naprawdę sliczne bo ostatnio z mama ogladalysmy. A napewno po wakacjach będą takie z długimi rekawkami i cieplutkie , które się nam przydadza :-)