Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #3531 10 lipca 2016, 20:38

allanka Fajna mama
Aga wiem, że masz rację. Po prostu robi mi się coraz ciężej, w coraz mniej ciuchów się mieszczę. Zawsze walczyłam z wagą, zawsze mi było źle ze sobą, a teraz przytyłam jeszcze dodatkowo i naprawdę nie A znoszę swojego ciała... No, ale na naprawę tego będzie czas po ciąży. A z pozytywnych informacji to moje dziecko odkryło cudowną moc wypychania się, to jest takie dziwne uczucie, ale czuje ją wyraźnie jak robi się taka twarda górka na brzuchu, chyba robi się coraz większa i ma siłę unieść w górę trochę ten matczyny tłuszczyk :)

Zgłoś nadużycie #3532 10 lipca 2016, 20:41

allanka Fajna mama
A zmuszona byłam zamówić sobie koszulę nocną na allego, wzięłam od razu taką z funkcją do karmienia na zaś. Już nie mam w czym spać w nic się nie mieszczę. Jestem tylko ciekawa czy zmieszczę się w L, ponoć jest duża i według rozmiarówki powinno być ok. Zobaczymy jak przyjdzie.

Zgłoś nadużycie #3533 10 lipca 2016, 21:42

emiszym Zaprawiona w bojach
Allanka aparatka jesteś 😁 Ty masz L i się przejmujesz ja XL Też mi z tym źle i jak widzę tą pomarańczowa skórkę to też się dołuje .jeszcze tyle czasu przede mną a już +15 kg 😵 mam 82 kg tyle co mój mąż😭😭😭 także glowa do góry, urodzimy jesień i zimę zatuszujemy boczki pod kurtka a na wiosnę wyruszymy z wózkami piękne i odchudzone 😁

Zgłoś nadużycie #3534 10 lipca 2016, 21:51

allanka Fajna mama

emiszym napisał(a)

Allanka aparatka jesteś 😁 Ty masz L i się przejmujesz ja XL Też mi z tym źle i jak widzę tą pomarańczowa skórkę to też się dołuje .jeszcze tyle czasu przede mną a już +15 kg 😵 mam 82 kg tyle co mój mąż😭😭😭 także glowa do góry, urodzimy jesień i zimę zatuszujemy boczki pod kurtka a na wiosnę wyruszymy z wózkami piękne i odchudzone 😁

Nie no ja tak normalnie to też XL-owa jestem, ale na tej aukcji niby L odpowiada XL, coś w tym może być bo w większości ciuchów ciążowych w hm wyglądałam strasznie, były za duże. Więc może te ciążowe rozmiary jakieś większe są czy coś. W każdym razie ja to już dobiłam do 90... Tak więc xxl niedługo mnie czeka o ile nie już. A startowałam z waga jaką Ty masz teraz... Nic tylko się zastrzelić.

Zgłoś nadużycie #3535 10 lipca 2016, 22:21

emiszym Zaprawiona w bojach
Ja na początku ciąży miałam ok 67/68 nie wiem dokładnie bo wagę miałam zepsuta. A w zeszle wakacje miałam 62 więc na dobrą sprawę mam dużo więcej . Ja wiem że przez karmienie dużo spadne z wagi a reszta pozostanie do zrzucenia przez ćwiczenia bo dieta odchudzająca odpada przy karmieniu. Ja uwielbiam słodycze a przez nudności jakie miałam przez 4 m-ce dużo przytylam ,bo żołądek musiałam mieć wiecznie pełny inaczej miałam mdłości. Mdłości minęły apetyt pozostał do tego nakaz leżenia i brak ruchu to dla mnie tragedia

Zgłoś nadużycie #3536 10 lipca 2016, 22:29

allanka Fajna mama
emiszym wiesz co jest najlepsze, że w zeszłym roku jak byłam w ciąży to do 14 tygodnia 5kg przytyłam, a teraz do 25 tygodnia 8 tak więc wynik lepszy, ale i tak za dużo. Ogólnie to mogłam się tego spodziewać, nic mi w życiu tak dobrze nie wychodziło jak tycie :) Chyba dobija mnie to, że nigdy nie czułam się atrakcyjna a teraz to już w ogóle czuje się totalnym brzydalem. No i chyba duży wpływ na to ma zachowanie mojego męża, niby nic nie mówi, niby super i pięknie, ale odkąd jestem w ciąży to kochaliśmy się może ze 3-4 razy... Zupełnie jakbym nagle przestała go interesować dobija mnie to...

Zgłoś nadużycie #3537 10 lipca 2016, 22:46

aga907 Zaprawiona w bojach
Allanka , Ty nie wmawiaj sobie ze to przez Twoja wagę . podobno dużo facetów unika kontaktów seksualnych przez to ze gdzieś podświadomie boja się ze zrobia krzywdę nam albo dziecku :) także główka do gory !!! Albo Porozmawiaj z nim szczerze , ze masz ochotę na male co nieco ;)

Zgłoś nadużycie #3538 11 lipca 2016, 6:38

ewunia27 Gotowa na wszystko
Czesc dziewczyny :-) ja takze nie jestem zadowolona ze swoich prawie 84 kg ale jestem pewna ze po porodzie uda mi sie tego pozbyc!!! :-) a odnosnie sexu u mnie tez byl ten problem zauważyłam ze moj m nie pali sie do tego wiec postanowilam porozmawiac z nim o tym i wylac swoje zale i wyszlo tak jak pisze aga907 biedaczek czekal az powiem ze mozna bo bal sie ze zrobi krzywdę dziecku tym bardziej ze na początku mieliśmy zakaz :-) Takze glowa do gory :-)

Zgłoś nadużycie #3539 11 lipca 2016, 9:35

Karolajla Gotowa na wszystko

allanka napisał(a)

Aga to chyba te moje hormony dają mi w kość... Raz jestem wesoła, za chwilę smutna, a potem zła jak osa... A dzisiaj, źle się czuję w swoim ciele. Uwielbiam mój ciążowy brzuch, kocham moją córeczkę, ale nie znoszę mojego ciążowego tyłka, nóg, cellulitu i tego, że zrobiłam się jeszcze bardziej okrągła na twarzy... Źle się z tym wszystkim czuję, tak strasznie brzydka i nie atrakcyjna. A jeszcze przed chwilą wróciliśmy z cmentarza, to też sprawia, że zawsze później myślę jakby to było gdyby wszystko potoczyło się inaczej. Taki mam marudny dzień dzisiaj.

Kochana ja jestem zdania, że w ciazy też można o siebie zadbać i fajnie się ubrać tylko, także nie zrzucaj winy na kg bo ich jeszcze przybędzie, zrob sobie ciepła kąpiel, polez trochę, później zrób się na bóstwo, dla siebie, dla swojego samopoczucia :-)

Zgłoś nadużycie #3540 11 lipca 2016, 10:07

Nacudja Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny 😊
allanka ja też jestem juz 7 kg na plusie. Jeszcze 2 i osiągnę wagę z poprzedniej ciąży, a gdzie tu do końca 😉 nie przejmuj się. Zrób coś fajnego dla siebie i od razu humor będzie lepszy 😊 ja mam teraz przymusowy detoks słodyczowy, bo do sklepu daleko, a żeby zjeść loda trzeba jechać aż do miasteczka 😉 a co do seksu to myślę, że mąż bardziej się boi, że zrobi krzywdę dziecku niż uważa Ciebie za nieatrakcyjna.

Macie bardzo fajne pomysły na te swoje domy i mieszkania. My mamy własne M, ale marzymy o domu. Z racji tego, że z ciążą jest jak jest, poszukiwania działki lub gotowego domu muszą zostać odłożone na przyszyly rok.

A jak Wasze wyniki po glukozie? Ja na szczęście cukrzycy nie mam 😊

Iza co u Ciebie? Jak się czujesz? Miałaś jakieś dodatkowe badania?
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #3541 11 lipca 2016, 10:18

izabela23 Supermama
Hej dzisiaj wychodze do domku badan dodatkowych nie miałam u mnie niestety dzisiaj upal i az sie boje reakcji mojego organozmu na tę pogodę

Zgłoś nadużycie #3542 11 lipca 2016, 10:39

allanka Fajna mama
Iza fajnie, że już do domku :) U nas dzisiaj też już jest ponad 30 stopni masakra, a ja muszę pojechać do dewelopera tak strasznie mi się nie chcę w taki upał wychodzić z domu, a gdzie jeszcze do autobusu :/

Nacudja mi wyszło na początku 86, po godzinie 105, a po dwóch 103. Czyli to chyba dobry wynik nie?

Dziewczyny czy myślicie, że mogłabym pójść na mecz? W piątek startuje ekstraklasa i bardzo bym chciała pójść, ale nie wiem czy nie lepiej byłoby sobie odpuścić. Zawsze jak chodziliśmy tutaj to było bezpiecznie, ale teraz chyba bardziej obawiam się np. tego hałasu i tego, że ten mecz zaczyna się o 20.30 dopiero. Zdrowy rozsądek mi powtarza, że jednak mam siedzieć w domu.

Zgłoś nadużycie #3543 11 lipca 2016, 11:19

Nacudja Gotowa na wszystko
Dobry. Pierwszy pomiar ma być mniej niż 99, ostatni mniej niż 140. Ja bym mecz sobie odpuściła ze względu na hałas.

Iza super, że wracacie do domu 😊
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #3544 11 lipca 2016, 11:27

Laviaa Fajna mama
Iza nie ma jak w domu. Obyś bezpiecznie i bez przygód dotarła do siebie. Ja dziś może poprasuje troszkę rzeczy synka. Ubrania dla Dzidziusia wyprane poukładane.

Zgłoś nadużycie #3545 11 lipca 2016, 11:27

Ja tez bym sobie odpuscila ten mecz :) mi się nawet do sklepu nigdzie nie chce wychodzić a cóż dopiero gdzie indziej :D

Dziewczyny , co myslicie o kupieniu gotowej wyprawki do szpitala ? Podczas przeglądania internetu trafilam na taka stronke - wyprawka-do-szpitala.pl :)

Zgłoś nadużycie #3546 11 lipca 2016, 11:27

Allanka ja bym na mecz poszła jeśli miałabym się sugerować tylko hałasem, bo sama w pierwszej ciąży byłam w 6msc na koncercie (DISCO Fest Łódź) i nawet pani doktor nie miała nic przeciwko tylko kazała uważać żeby np nikt mnie w tłumie nie chcący nie popchnal.
Wszystko zależy od Ciebie czy masz ochotę i siłę.

Zgłoś nadużycie #3547 11 lipca 2016, 11:29

Zazdroszcze wam juz tych wózków , ubranek etc hihi . ja nie wiem czemu ale nie umiem się przełamać żeby juz cos kupować.bo się boje zapeszyc ... Jakieś głupie zabobony wiem ;)

Zgłoś nadużycie #3548 11 lipca 2016, 11:31

W sumie Karolajla ma racje . jak się dobrze czujesz to czemu nie. Ja miałam iść na wesele dzisiaj więc tez by było głośno tylko ze muszę leżeć . ja bym nie poszła tylko z tego wzgledu ze ja odkąd jestem w ciąży strasznie drażnią mnie głośne dźwięki :-)

Zgłoś nadużycie #3549 11 lipca 2016, 11:34

Tak oto moja córka wypina pupke :-D

Zgłoś nadużycie #3550 11 lipca 2016, 11:37

Jejciu dziewczyny , cały brzuszek mi chodzi ;D