Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #3511 10 lipca 2016, 12:52

aga907 Zaprawiona w bojach
Ale masz szczęście ze będzie zrobione przez męża :D
A te lozeczko co wyslalas to teraz i u mnie numer jeden :D a nie wiesz ile kosztuje mniej więcej ? Bo nie umiem znaleźć ceny.

Zgłoś nadużycie #3512 10 lipca 2016, 12:59

O znalazłam. Najtaniej za 670 zł. Plus oczywiście trzeba materac dokupić. Jej ale drogie te rzeczy :)

Zgłoś nadużycie #3513 10 lipca 2016, 13:07

allanka Fajna mama

aga907 napisał(a)

O znalazłam. Najtaniej za 670 zł. Plus oczywiście trzeba materac dokupić. Jej ale drogie te rzeczy :)

No kupa kasy :/ Nie dałabym tyle za łóżeczko. A co do przewijaka, to chciałabym tak jak na zdjęciu. Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie w praktyce :)

Zgłoś nadużycie #3514 10 lipca 2016, 13:22

Karolajla Gotowa na wszystko
Uhuuu, widzę burze łóżeczkowa :-D ja łóżeczko mam po córce tylko chce je przemalowac na pastelowy kolor, chyba mięta, ale za to córce starszej kupujemy nowe i już mam umówionego stolarza który zrobi nam takie do nowego domu, a tu do obecnego kupimy ikeowskie dla starszej, a jak się wprowadzimy do naszego domu za rok w pokoju będzie miała takie:

Zgłoś nadużycie #3515 10 lipca 2016, 13:27

allanka Fajna mama
Karolajla O jaaaa prześliczne to łóżeczko :D Bardzo pomysłowe :) W ogóle jak ostatnio przeglądam pomysły na aranżację wnętrz to jest pełno takich fajnych, ciekawych rozwiązań. My to głównie zaszalejemy z pokojem córki i też na pewno coś ciekawego gdzieś podpatrzymy, albo wymyślimy :) A resztą mieszkania chcemy zrobić w stylu nowoczesnym i minimalistycznym. No i marzy mi się piękna kuchnia z prawdziwego zdarzenia oczywiście nie odbiegająca od wizji reszty mieszkania :D A Ty już wiesz jak chcesz urządzić swój dom? :)

Zgłoś nadużycie #3516 10 lipca 2016, 13:35

allanka napisał(a)

Karolajla O jaaaa prześliczne to łóżeczko :D Bardzo pomysłowe :) W ogóle jak ostatnio przeglądam pomysły na aranżację wnętrz to jest pełno takich fajnych, ciekawych rozwiązań. My to głównie zaszalejemy z pokojem córki i też na pewno coś ciekawego gdzieś podpatrzymy, albo wymyślimy :) A resztą mieszkania chcemy zrobić w stylu nowoczesnym i minimalistycznym. No i marzy mi się piękna kuchnia z prawdziwego zdarzenia oczywiście nie odbiegająca od wizji reszty mieszkania :D A Ty już wiesz jak chcesz urządzić swój dom? :)

Tak, na pokój dziewczynek pomysł już mam, nie lubię nadmiaru kolorów więc na pewno nic mega różowego itp, kuchnia to moj numer jeden bo mam na nią świetny pomysł który ciągle siedzi mi w głowie w kolorach bieli, brązu i czerni, chce w niej wykorzystać farbę tablicowa bo często zostawiamy sobie wiadomości czy przypominajki na lodówce, a salon będzie w stylu minimalistycznym z akcentem płyt betonowych na jednej ścianie Gdzie będzie wisiał tv...
No wszystko mam rozpisane, musze mocno planować już bo po nowym roku już zaczynamy kupować i urządzać :-) a jest co bo 130m2, hehe

Zgłoś nadużycie #3517 10 lipca 2016, 13:36

Choć nie ukrywać, że największą frajdę sprawi mi urządzanie pokoju dziewczynek 💝

Zgłoś nadużycie #3518 10 lipca 2016, 13:39

O jaaaa Karolajla łóżko jak bajka. Córka napewno będzie wniebowzieta :D
Zazdroszcze Wam kupna domu heh ja tez mieszkam w domu ale do dyspozycji mam tylko piętro. Tam mam balkon , spory bo 8m2, który teraz będzie bardziej tarasem bo przez niego będzie się wchodzić do domu, salon , kuchnie , sypialnie , łazienkę no i będziemy teraz pokoik dziecinny robić. Wyslalabym Wam zdjęcia , ale niestety na tym tel nie mam :( kuchnie mam z wymarzoną wyspa . powiem wam ze na remont gory przeznaczylismy 120 tys :/ tam była istną masakra . no a za 8 lat jak skończy sie nam kredyt chcemy iść całkowicie na swoje.

Zgłoś nadużycie #3519 10 lipca 2016, 13:49

allanka Fajna mama
Karolajla no to widzę, że mamy podobne gusta. Ale Ty to masz na czym szaleć 130 metrów wow :D Nasze mieszkanko będzie miało trochę ponad 50, no ale też można coś ładnego zrobić, ostatnio oszalałam na punkcie betonu na ścianie :D Oczywiście szukam rozwiązania jak to zrobić taniej niż mielibyśmy kupić beton ozdobny i chyba się uda :) Ogólnie mam wizję taką, że w łazience na podłodze położę płytki i będzie na ścianie beton i trochę bieli :) No i meble z płyty drewnopodobnej. Ogólnie to wiadomo, że najlepiej i najładniej byłoby żeby to było drewno, ale nas nie stać więc szukamy tańszych rozwiązań. No i w pokoju ściana betonowa nie wiem czy po całej długości czy kawałek tylko gdzie będzie część wypoczynkowa. Pod tą ścianą jakiś szary narożnik. A na ścianie ogromniasty zegar, ale taki jakby własnej roboty bez tarczy tylko z cyferkami przyklejonymi do ściany. A co do kuchni to będzie bardziej aneks i wiem, że ma być super, ale jeszcze nie wiem jak :p Nie martwię się tym, bo ogólnie tutaj nasza cała Wrocławska rodzinka zajmuje się meblami, więc pewnie mi się jeszcze coś pozmienia jak zobacze projekty :) No i farba kredowa też o tym myślałam i jeśli będzie miejsce, a chyba będzie to też chcę taki pasek na ścianie :)

Zgłoś nadużycie #3520 10 lipca 2016, 14:20

aga907 napisał(a)

O jaaaa Karolajla łóżko jak bajka. Córka napewno będzie wniebowzieta :D
Zazdroszcze Wam kupna domu heh ja tez mieszkam w domu ale do dyspozycji mam tylko piętro. Tam mam balkon , spory bo 8m2, który teraz będzie bardziej tarasem bo przez niego będzie się wchodzić do domu, salon , kuchnie , sypialnie , łazienkę no i będziemy teraz pokoik dziecinny robić. Wyslalabym Wam zdjęcia , ale niestety na tym tel nie mam :( kuchnie mam z wymarzoną wyspa . powiem wam ze na remont gory przeznaczylismy 120 tys :/ tam była istną masakra . no a za 8 lat jak skończy sie nam kredyt chcemy iść całkowicie na swoje.

My akurat stawialismy dom od podstaw, koszt spory ale dzięki temu możemy zrobić wszystko tak jak chcemy, ustawienie ścian itp, jakoś kupno gotowego u nas Nie wchodziło w grę bo wolelismy wybudowac swój własny według swoich wymagać i tak jak sobie marzylismy :-)

Zgłoś nadużycie #3521 10 lipca 2016, 14:30

allanka napisał(a)

Karolajla no to widzę, że mamy podobne gusta. Ale Ty to masz na czym szaleć 130 metrów wow :D Nasze mieszkanko będzie miało trochę ponad 50, no ale też można coś ładnego zrobić, ostatnio oszalałam na punkcie betonu na ścianie :D Oczywiście szukam rozwiązania jak to zrobić taniej niż mielibyśmy kupić beton ozdobny i chyba się uda :) Ogólnie mam wizję taką, że w łazience na podłodze położę płytki i będzie na ścianie beton i trochę bieli :) No i meble z płyty drewnopodobnej. Ogólnie to wiadomo, że najlepiej i najładniej byłoby żeby to było drewno, ale nas nie stać więc szukamy tańszych rozwiązań. No i w pokoju ściana betonowa nie wiem czy po całej długości czy kawałek tylko gdzie będzie część wypoczynkowa. Pod tą ścianą jakiś szary narożnik. A na ścianie ogromniasty zegar, ale taki jakby własnej roboty bez tarczy tylko z cyferkami przyklejonymi do ściany. A co do kuchni to będzie bardziej aneks i wiem, że ma być super, ale jeszcze nie wiem jak :p Nie martwię się tym, bo ogólnie tutaj nasza cała Wrocławska rodzinka zajmuje się meblami, więc pewnie mi się jeszcze coś pozmienia jak zobacze projekty :) No i farba kredowa też o tym myślałam i jeśli będzie miejsce, a chyba będzie to też chcę taki pasek na ścianie :)

U nas na ścianie będą takie płyty betonowe i właśnie mniej więcej u nas tak w założeniu będzie wisiało tv i kolorystyka podobna :-)

Zgłoś nadużycie #3522 10 lipca 2016, 14:44

allanka Fajna mama

Karolajla napisał(a)

U nas na ścianie będą takie płyty betonowe i właśnie mniej więcej u nas tak w założeniu będzie wisiało tv i kolorystyka podobna :-)

Bardzo ładnie :) My sobie płyty niestety odpuścimy z powodu ich ceny, ale chcemy że nasz beton wyglądał mniej więcej tak jak na zdjęciu :) No i myślę, że dużo zaoszczędzimy na łazience dzięki temu betonowi, bo w sumie łazienka niewielka 4,5m, a też chcemy ją zrobić tak, żeby za rok nie trzeba było poprawiać.
No i Cię rozumiem dlaczego lepiej mieć własny dom wybudowany od początku tak jak chcesz, my w naszym mieszkanku na początku zrobimy wielką rewolucję- trzeba będzie wyburzyć jedną ściankę, zamurować drugą i jeszcze drzwi wykuć, bo chcemy wydzielić sobie sypialnię. Dużo roboty będzie. Mam nadzieję, że jak się nasi tatowie wezmą i znajomy budowlaniec który obiecał przyjechać to zdążymy do porodu się tam już przeprowadzić. Nie wiem jak my to zrobimy, a i najwcześniej będziemy mogli wejść do mieszkania w sierpniu, chociaż to jeszcze nie jest wiadome tak do końca plus ten remont to będzie wyzwanie.

Zgłoś nadużycie #3523 10 lipca 2016, 15:58

allanka powodzenia i trzymam kciuki aby wszystko poszło po waszej myśli :-)

Zgłoś nadużycie #3524 10 lipca 2016, 17:05

Allanka cos wiem na temat zburzania , tworzenia ścian na nowo itp :D tak jak mowilam , u mnie to była rewolta. Ja tworzylam plany, projektowalam , wybieralam meble , mierzylam wszystko sama a tata mój wykonywał. Dzięki niemu zaoszczedzilismy kupe kasy. Remontowalismy rok ale to tez dlatego ze mój tata pracuje za granica i przyjeżdża tylko na weekendy.

Karolajla, taki dom wybudowany pod siebie to najlepsze rozwiązanie . właśnie za 8 lat jak Bóg pozwoli , to chcemy wsiąść kredyt i również wybudować dom. Mój maz stwierdził ze jak ma się zasłużyć na tyle lat to chce żeby wszystko było zrobione tak jak nam się marzy.

Zgłoś nadużycie #3525 10 lipca 2016, 17:06

Zadluzyc *

Zgłoś nadużycie #3526 10 lipca 2016, 17:13

I mój brzusio , który raczej niewiele urósł od ost zdjęcia :) ale moja dzidzia wazy 378 g :D pierwszy pomiar wagi :D

Zgłoś nadużycie #3527 10 lipca 2016, 17:13

allanka Fajna mama
Zazdroszczę wam dziewczyny domów i tego, że będziecie miały taka możliwość. Ja to nawet nie marzę o tym. Teraz kupujemy mieszkanie, zadłużamy się na 35 lat. Wiadomo, że w życiu wszystko się zmienia czasami bardzo szybko, no ale nie sądzę żeby mi się kiedyś udało wybudować swój domek. Ale cieszę się z tego co jest własne mieszkanie to też nie mało, a nawet można powiedzieć, że całkiem dużo :)

A jak wam mija niedziela? Ja załapałam jakiegoś mega doła... Jest mi tak strasznie smutno, że najchętniej schowałabym się pod kocem i popłakała sobie...

Zgłoś nadużycie #3528 10 lipca 2016, 17:20

Ale dlaczego Allanka ? Cos się stało? Ja tez nie wiem jak to będzie za 8 lat. To kupa czasu , nasze dzieci juz do szkoły będą chodzić ! Własne mieszkanie to mega sprawa Allanka , ile osób się decyduje na takie rozwiązanie . ja bym w mieszkanku nie umiała juz mieszkać bo od 12 lat ciagle mieszkam w domu. Ale tam gdzie teraz mieszkam to tez właśnie można powiedzieć ze to mieszkanko bo jednak sama gora dysponujemy , tyle ze wejście teraz będziemy mieli od dworu i odseparowanie od tych z dołu :)

Zgłoś nadużycie #3529 10 lipca 2016, 19:30

allanka Fajna mama
Aga to chyba te moje hormony dają mi w kość... Raz jestem wesoła, za chwilę smutna, a potem zła jak osa... A dzisiaj, źle się czuję w swoim ciele. Uwielbiam mój ciążowy brzuch, kocham moją córeczkę, ale nie znoszę mojego ciążowego tyłka, nóg, cellulitu i tego, że zrobiłam się jeszcze bardziej okrągła na twarzy... Źle się z tym wszystkim czuję, tak strasznie brzydka i nie atrakcyjna. A jeszcze przed chwilą wróciliśmy z cmentarza, to też sprawia, że zawsze później myślę jakby to było gdyby wszystko potoczyło się inaczej. Taki mam marudny dzień dzisiaj.

Zgłoś nadużycie #3530 10 lipca 2016, 19:36

O jej. Nie możesz tak źle myśleć . jak juz na świecie będzie Wasz cud , wtedy możemy zacząć pracować nad sobą i zbednymi kg. A każda kobieta w ciąży jest atrakcyjna i koniec kropka !! Nosimy w sobie nowe życie a to jest najpiękniejsze  !! Ale wiem jak to jest z tymi naszymi humorkami bo ja też nieraz mam gorszy dzień i człowiek by się najlepiej zakopał pod koldra i przespał caly dzień. Ale wiesz co, pomysl sobie ze są ludzie którzy maja na prawdę dużo gorzej . wiec musimy się cieszyć z tego co mamy , wiec ! Biust do przodu , glowa do gory , uśmiech na twarz !!!