Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #3491 9 lipca 2016, 15:13

izabela23 Supermama
Ale tydzień Aga trzymaj sie na pewno bedzie dobrze :-) w tych tygodniach widze ze czesto kobietki trafiaja do szpitala bo te twardnienia sie pojawiaja. Daj znać potem :-*

Allanka jakie slodkie rzeczy ja za 2 tyg zaczynam wyprawke zbierac :-)

Zgłoś nadużycie #3492 9 lipca 2016, 15:18

allanka Fajna mama
Całe szczęście, że już ten tydzień się ma ku końcowi i oby każdy kolejny już był tylko lepszy i przynosił same pozytywne info :)

Iza no właśnie ja kupiłam, a teraz się zastanawiam czy nie za szybko. Chyba mi trochę odbija. No, ale tak myślę, że jeżeli się uda z mieszkaniem to w sierpniu na pewno nie będziemy mieli na takie zakupy czasu, zobaczymy jak z wrześniem. Więc już chyba mogę zacząć zbierać rzeczy. Póki co oglądam ciągle jakieś strony z pomysłami na urządzenie mieszkania i mam taki pomysł, że jak moi rodzice i teściowie to zobaczą to na bank padną i powiedzą, że chyba oszalałam :D

Zgłoś nadużycie #3493 9 lipca 2016, 17:02

aga907 Zaprawiona w bojach
Ja już w domu. Na szczęście z dzidziusiem wszystko w porządku i to jest najważniejsze. Mam brać magnez i mam zwiększoną dawkę luteiny. Szyjka długa, zamknięta nic złego się nie dzieje, ale mam leżeć przez 3 dni i obserwować te twardnienia. Jeśli będą dalej to muszę się zgłosić do szpitala. Mam nadzieję , że będzie wszystko dobrze...

Zgłoś nadużycie #3494 9 lipca 2016, 17:25

Nacudja Gotowa na wszystko
Melduje, że dojechałam w jednym kawałku i nawet nie było tak źle 😊 Oby ten wyjazd się udał i cały ten stres się opłacił 😊

Aga mnie też twardniał brzuch i wylądowałam w szpitalu. Tez dostałam luteine i magnez z potasem. Dobrze, że to nic poważnego. Odpoczywaj 😊

allanka a szalej z wyprawką 😊 Ja poszaleję jak wrócę w sierpniu 😊 Bodziaki słodkie 😊

Laviaa wiem, że będziesz tęsknić, ale pomyśl, że syn szczęśliwy i dziadkowie pewnie też 😊 Poza tym będziesz miała dużo czasu, żeby przygotować się do nowej sytuacji i duuużo odpoczywac 😊 Korzystaj póki możesz 😉
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #3495 9 lipca 2016, 17:48

allanka Fajna mama
Aga i całe szczęście, że wszystko ok. Brzucho obserwuj i trzymam kciuki, żeby to jednak była taka jednorazowa akcja brzucha z nudów czy coś :)

Nacudja, bardzo się cieszymy, że dojechaliście szczęśliwie :) No i fajnie że podróż nie była taka zła :) Teraz nic tylko wypoczywaj i się odstresowuj :)

Zgłoś nadużycie #3496 9 lipca 2016, 18:33

Laviaa Fajna mama

Nacudja napisał(a)

Melduje, że dojechałam w jednym kawałku i nawet nie było tak źle 😊 Oby ten wyjazd się udał i cały ten stres się opłacił 😊

Aga mnie też twardniał brzuch i wylądowałam w szpitalu. Tez dostałam luteine i magnez z potasem. Dobrze, że to nic poważnego. Odpoczywaj 😊

allanka a szalej z wyprawką 😊 Ja poszaleję jak wrócę w sierpniu 😊 Bodziaki słodkie 😊

Laviaa wiem, że będziesz tęsknić, ale pomyśl, że syn szczęśliwy i dziadkowie pewnie też 😊 Poza tym będziesz miała dużo czasu, żeby przygotować się do nowej sytuacji i duuużo odpoczywac 😊 Korzystaj póki możesz 😉

Dobrze, że dojechaliscie cało i zdrowo. Teraz wypoczywaj kochana i korzystaj.

Ja zabrałam się za pranie rzeczy dla Dzieci już 3 pralka idzie. Po niedzieli będę pomalutku prasowac.

Zgłoś nadużycie #3497 9 lipca 2016, 18:34

Laviaa Fajna mama

aga907 napisał(a)

Ja już w domu. Na szczęście z dzidziusiem wszystko w porządku i to jest najważniejsze. Mam brać magnez i mam zwiększoną dawkę luteiny. Szyjka długa, zamknięta nic złego się nie dzieje, ale mam leżeć przez 3 dni i obserwować te twardnienia. Jeśli będą dalej to muszę się zgłosić do szpitala. Mam nadzieję , że będzie wszystko dobrze...

Chwała Bogu że nic Groźnego.

Dziewczyny musicie dać na wstrzymanie i co raz więcej wypoczywać

Zgłoś nadużycie #3498 9 lipca 2016, 19:09

Nacudja , udanego urlopu !!! I całkowitego odstresowania !

Dzięki dziewczyny. No brzusio dalej twardnieje albo ja mam jakies schizy. No ale leże , lekarstwa biore wiec oby było tylko lepiej . dzisiaj mi ginekolog powiedziała ze tak miedzy nami to chyba dziewczynka, siusiaka nie widzi :) pojechalam, sprawdzilam , najważniejsze ze z dzidzia wszystko dobrze. A brzusio musi się uspokoić . nie ma innej opcji!

Zgłoś nadużycie #3499 9 lipca 2016, 19:20

kasik84 Gotowa na wszystko
Aga dobrze ze z dzidzia wszystko w porządku odpoczywaj bierz leki a napewno wszystko przejdzie.
Nacudja super ze cala i zdrowa dojechalas na miejsce teraz korzystaj .
Ja dziś zsgonilam męża do pomocy przy sprzątaniu tak się rozpwdzialam ze zrobiliśmy orzemeblowanie w sypialni juz pod młoda , opruzniłam jej całą komode wiec mogę już po malu kompletowac ciuszki i kosmetyki . Teraz leżę do góry wetylem i juz dziś się nie ruszam

Zgłoś nadużycie #3500 10 lipca 2016, 9:09

Karolajla Gotowa na wszystko
Hej, Nacudja udanego wypoczynku :-)
Co do ciuszków to ja wszystko mam.po córce więc kupie nowa tylko wyprawkę do szpitala a resztę mam :-)

Zgłoś nadużycie #3501 10 lipca 2016, 10:51

Laviaa Fajna mama
Ja kupiłam parę rzeczy muszę jeszcze body dokupić, a później na bieżąco będę patrzyć co trzeba. Kupiłam buciki muszę się wam pochwalić

Zgłoś nadużycie #3502 10 lipca 2016, 11:21

kasik84 Gotowa na wszystko

Laviaa napisał(a)

Ja kupiłam parę rzeczy muszę jeszcze body dokupić, a później na bieżąco będę patrzyć co trzeba. Kupiłam buciki muszę się wam pochwalić

Ojojjj ale slodziaki

Zgłoś nadużycie #3503 10 lipca 2016, 11:52

Lavia ale słodkie !!! Ja jestem na etapie planowania pokoju dziecięcego hihi i powiem wam ze policzylam te moje zachcianki i wychodzi ok 4 tys . nie licząc wózka i fotelika . ale licząc juz pluszaki , firanki itp itd :-) jak wyjdzie tak jak w mojej wyobraźni będzie śliczny pokoik

Zgłoś nadużycie #3504 10 lipca 2016, 11:57

Kilka rzeczy , ktore są na mojej liście :-)

Zgłoś nadużycie #3505 10 lipca 2016, 12:16

allanka Fajna mama
Lavia buciki przesłodkie :)
Aga no to szalejesz z tym pokojem. Aż 4 tys? To chyba dużo :D My za tyle planujemy zrobić całą łazienkę i ma jeszcze z 2 tys reszty zostać :p Póki co odpuszczamy pokój dziecka. Jak nam się uda z mieszkaniem to wstawimy łóżeczko i komodę z przewijakiem do dużego pokoju, a w sypiali będzie kosz mojżesza. Pokoik urządzimy jak już zrobimy resztę mieszkania :) A w łóżeczku to ja nadal w tym samym jestem zakochana i takie koniecznie chce :D

Zgłoś nadużycie #3506 10 lipca 2016, 12:31

Allanka lozeczko przesliczne , gdzie można takie znaleźć ??

Zgłoś nadużycie #3507 10 lipca 2016, 12:32

I da się usunąć jedną ściankę ?? Żeby zrobić tapczanik ?

Zgłoś nadużycie #3508 10 lipca 2016, 12:40

allanka Fajna mama
Aga http://www.pinio.com.pl/oferta tak szczerze, to mi się wydaję, że te łóżeczka z usuniętą jedną ścianką są potem mało praktyczne, bo są dosyć ciasne jedno przewrócenie z boku na bok i dziecko leży na podłodze. Są prześliczne małe łóżka dla dzieci :)

Zgłoś nadużycie #3509 10 lipca 2016, 12:46

Zobaczymy w praktyce :D najwyżej będę musiała kupić nowe , ale koleżanką ma dwulatka który śpi na tym lozeczku i jest bardzo zadowolona. Juz mówiła ze jeszcze z pol roczku i będzie kupować nowe , no ale 2 latka to tez dużo :-) bo są jeszcze lozeczka nie 120x60 a 170 na 80 chyba , ale ja nie mogę takiego bo potrzebuje przewijak nakładany ana lozeczko a ten jest tylko na lozeczko o szer 60

Zgłoś nadużycie #3510 10 lipca 2016, 12:51

allanka Fajna mama

aga907 napisał(a)

Zobaczymy w praktyce :D najwyżej będę musiała kupić nowe , ale koleżanką ma dwulatka który śpi na tym lozeczku i jest bardzo zadowolona. Juz mówiła ze jeszcze z pol roczku i będzie kupować nowe , no ale 2 latka to tez dużo :-) bo są jeszcze lozeczka nie 120x60 a 170 na 80 chyba , ale ja nie mogę takiego bo potrzebuje przewijak nakładany ana lozeczko a ten jest tylko na lozeczko o szer 60

Zawsze możesz też zrobić sobie łóżeczko na zamówienie i wymiar będzie taki jaki chcesz :D No, ale to własnie jak mężowi powiedziałam o takim pomyśle to na szybko mi policzył, że stolarz by wziął ze 1400zł... Masakra :D Powiem Ci szczerze, że gdyby nie to, że rzeczywiście to łóżeczko zrobi mi mój mąż, to bym odkupiła od kogoś używane :)