Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #3451 8 lipca 2016, 9:35

allanka Fajna mama
Iza dobrze, że wszystko dobrze. Niech się w tym szpitalu wami dobrze zaopiekują no i fajnie że ten Twój lekarz jeszcze nie wyjechał :) No i pani doktor i pielęgniarka bardzo rozgarnięte... Boże jak słyszę o takich talentach to aż mnie szlag trafia. Pielęgniarka i pani doktor stoją nad kobietą w ciąży która straciła przytomność i krzyczą o boże boże... No idiotki. Oby już było dobrze :) I jak będziesz miała czas to dawaj znać co tam u was :)

Zgłoś nadużycie #3452 8 lipca 2016, 10:24

grysia Gotowa na wszystko
Hej :) ja dzisiaj już też od rana zaliczyłam wizytę w szpitalu. Od prawie 2 dni nie czułam Młodego, więc stwierdziłam ze nie ma co czekać i trzeba sprawdzić. Podpieli mnie pod ktg. Na szczęście wszystko ok, ruchy tez słyszałam na ktg ale szczerze mówiąc dalej nie bardzo je czuje w brzuchu. Jest zdecydowana różnica w stosunku do tego co bylo. Mam się nie martwić tylko obserwować dalej, byc może Młody ma bardziej leniwe dni.

Zgłoś nadużycie #3453 8 lipca 2016, 10:35

allanka Fajna mama
Grysia a Twój suwaczek dobrze działa? Bo jak jesteś w 22 tc to ruchy nie muszę być jeszcze regularne :) No i może masz łożysko z przodu które amortyzuje te ruchy, albo dzieciątko po prostu jest odwrócone i kopie w drugą stronę :) Dobrze, że się upewniłaś i jesteś spokojniejsza :) Moja mała dzisiaj od rana to tak mnie kopała, że znowu mi brzuch latał :D

Ale mi ciężko dzisiaj złapać powietrze.

Zgłoś nadużycie #3454 8 lipca 2016, 11:12

Nacudja Gotowa na wszystko
Iza najwazniejsze, że jesteś pod dobrą opieka. Na pewno zajmą się Tobą i będzie wszystko ok 😊

Grysia dobrze, że pojechałas, ale może jest faktycznie tak jak mówisz, że dziecko ma bardziej leniwe dni. U mnie tak sie takie zdarzają. Głowa do góry 😊

A ja po glukozie. Przeżyłam i tym razem przygód nie było, ale cukru dziś nie tkne 😊
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #3455 8 lipca 2016, 11:29

anoli Zaprawiona w bojach
Witam dziewczyny!
Iza trzymaj sie, dobrze żę z dzieciaczkami ok bo tak jak piszesz taki upadek np ze schodów moglby zaszkodzic.

Ja nie wiem o co chodzi z tymi omdleniami mialam wczoraj to samo nie moglam wstac od stolu bo ciemno przed oczami i tak do popoludnia- masakra i jeszcze nie wiem czy ten pessar gdzies sie przesunal czy co bo caly dzien czulam dziwny ucisk ale dzis juz lepiej jest.

Nacudja znow pieklam jablecznikz twojego przepisu mniam :)

Ja ruchy dzidzi czuje regularnie i wyraźnie mila to odmiana po corce ktora malo sie ruszala i jeszcze lozysko przodujace przeszkadzalo.

Kasik kupilas juz moodda? Zazdroszcze ja na razie mam zakupiona baze do fotelika z wiekszych sprzętów :)

Zgłoś nadużycie #3456 8 lipca 2016, 11:31

adzik535 Gotowa na wszystko
Grysia najważniejsze ze bylas sprawdzic i wszystko jest ok :)

Zgłoś nadużycie #3457 8 lipca 2016, 11:35

adzik535 Gotowa na wszystko
U mnie juz 27 tydzień leci- nie mogę sie przyzwyczaić ze to tak szybko leci.. A cale mieszkanie do wykończenia, wątpię ze zdążymy do porodu :/

Zgłoś nadużycie #3458 8 lipca 2016, 12:16

Suwaczek działa dobrze. Ja czuję Młodego wyraźnie juz dłuższy czas, więc po prostu zauważyłam zdecydowaną różnicę. Ważne że wszystko jest ok :)
Mąż wyjechał z kolegami na coroczny męski weekend. Zostałam sama z Szymkiem i szczerze mówiąc mam wrażenie, ze tym razem zwariuje ;)

Zgłoś nadużycie #3459 8 lipca 2016, 12:21

aga907 Zaprawiona w bojach
Grysia , ja właśnie przezywam juz od dwóch dni to ze nie czuje tak ruchów jak czulam do tej pory. Tylko czasem zapuka . a ja jestem panikara i staram się uspokoić

Zgłoś nadużycie #3460 8 lipca 2016, 14:43

Karolajla Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny, Ja momentami ruchy czuję aż za bardzo, młoda wariuje w brzuchu, rusza się regularnie, śmiejemy się z mężem, że chyba wcale nie śpi bo co rusz to się kręci, czy siedzę czy leze czy chodzę ona ciągle się wypina :-)

Zgłoś nadużycie #3461 8 lipca 2016, 14:49

allanka Fajna mama
A ja dzisiaj wpadłam na pomysł zakupów, bo nie mam już w czym chodzić, no i szykuje nam się wyjazd nad jezioro za jakiś czas więc zupełnie już nie wiem co tam założę. Obeszłam prawie całe centrum handlowe i nie kupiłam nic :/ Jedyne co to mnie nogi bolą.

Zgłoś nadużycie #3462 8 lipca 2016, 16:01

Marzenaa Gotowa na wszystko

grysia napisał(a)

Ja rodzilam w Medeorze. Lekarze super, położne rewelacja, no i opieka laktacyjna od samego początku :) warunki w porządku, zdecydowanie lepsze niż w państwowych szpitalach, jednak jeśli ktoś liczy na sale jak w filmach to się zawiedzie. Jest po prostu czysto, porządnie i sale na małą ilość osób.
Po porodzie 2 kontrolne wizyty u neonatologa oraz oba usg bioderek (oczywiście bezpłatne)

Tak jak któraś z Was pisała - trzeba pamiętać że w każdym z tych szpitali przyjmą tylko ciążę niezagrożoną.

Grysia a rodzilas tam prywatnie czy na nfz? Bo czytalam opinie w internecie i sa bardzo podzielone. Z tego co udalo mi sie wyczytac to opieka jest znaczne gorsza dla kobiet ktore rodza na nfz w tym szpitalu ale ile w tym prawdy to nie wiem. Teraz tez planujesz tam rodzic?

Zgłoś nadużycie #3463 8 lipca 2016, 16:14

Iza dawaj nam znac na biezaco jak tam u Ciebie. Dobrze, ze sie zajeli Toba w szpitalu gdzie przyjmuje Twoj lekarz.

Allanka jaki juz duzy brzuszek, bardzo ladny :)

Grysia dobrze ze bylas na usg przynajmniej jestes teraz spokojna. Ja czuje ruchy coraz czesciej i mocniej nawet rano zaczela szalec w brzuszku co do tej pory sie nie zdarzalo.

Adzik, Karolajla ladne macie brzuszki i widac spora roznice od waszych poprzednich zdjec :) Moj jest troche mniejszy niz Karolajli :)

Zgłoś nadużycie #3464 8 lipca 2016, 16:37

izabela23 Supermama
Sorki,ze tak nie odpisuje jazdej z was,ale zmeczona jestem.

Dzisiah leżę nadal w szpitalu nic nie nowia o wypisie ja. Dzisiaj juz noc nie badali wczoraj dali kroplowki zrobili ekg serca i badania krwi. Dzis byl moj lekarz u mnie nowil zebym jadla duzi bialka i ze dzisiaj wygladam lepiej bo ze wczoraj mialam lekkie obrzęki i dlatego kazal bialka sporo i niesa jesc. Mowil ze wyniki ok a sadzi ze to ta pogoda sie przyczynila do tego wszystkiego bo cisnienie niskie na dworzu

Zgłoś nadużycie #3465 8 lipca 2016, 16:50

Iza odpoczywaj i nie przejmuj sie ze czasem nie odpisujesz. Teraz najwazniejsze jest zebys odpoczywala i nabrala sil :) Super , ze wyniki ok i nic powaznego sie nie dzieje. Wygodne masz chociaz lozko? Bo w szpitalach niestety roznie z tym bywa. Trzymaj sie!

Zgłoś nadużycie #3466 8 lipca 2016, 17:13

izabela23 Supermama

Marzenaa napisał(a)

Iza odpoczywaj i nie przejmuj sie ze czasem nie odpisujesz. Teraz najwazniejsze jest zebys odpoczywala i nabrala sil :) Super , ze wyniki ok i nic powaznego sie nie dzieje. Wygodne masz chociaz lozko? Bo w szpitalach niestety roznie z tym bywa. Trzymaj sie!

No takie średnie,ale da sie przeżyć :-)

Zgłoś nadużycie #3467 8 lipca 2016, 18:25

Nacudja Gotowa na wszystko
allanka, adzik, Karolajla śliczne macie brzuszki 😊

Iza Ty się w ogóle tym nie przejmuj, że nie odpisujesz. Najważniejszy jest Twój odpoczynek teraz i spokój 😊 Będziesz miała siłę to odpiszesz, my poczekamy 😊 Dobrze, że to nic poważnego.

Anoli smacznego 😊 Ciesze się, że przepis przypadł Ci do gustu 😊

A ja jestem w ferworze pakowania i powiem Wam, że po pierwsze się zmeczylam, a po drugie przeraza mnie ilość bagaży, którą człowiek zabiera na 3 tygodnie... 😉
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #3468 8 lipca 2016, 19:19

Laviaa Fajna mama
Dziewczyny u mnie mały młyn bo Rodzice i syn się pakuja do Polski smutno mi troszkę

Zgłoś nadużycie #3469 8 lipca 2016, 20:24

allanka Fajna mama
Iza nami się nie przejmuj, odpoczywaj sobie :) No i mam nadzieję, że nikt Ci w sali nie chrapie i możesz pospać w nocy :)

Nacudja no 3 tygodnie to jednak kupa czasu, to chyba taka mała przeprowadzka :)

Lavia wakacje szybko miną, a ty będziesz miała czas żeby też sobie porządnie wypocząć :)

A mi nogi chyba zaraz odpadną. Pojechaliśmy jeszcze do tesco bo się okazało, że się wszystko pokończyło. I chyba jednak moje łydki i stopy nie są przyzwyczajone do dźwigania +8kg.

Zgłoś nadużycie #3470 8 lipca 2016, 22:23

Marzenaa napisał(a)

Grysia a rodzilas tam prywatnie czy na nfz? Bo czytalam opinie w internecie i sa bardzo podzielone. Z tego co udalo mi sie wyczytac to opieka jest znaczne gorsza dla kobiet ktore rodza na nfz w tym szpitalu ale ile w tym prawdy to nie wiem. Teraz tez planujesz tam rodzic?

Rodzilam na nfz, moja znajoma prywatnie. Opieka medyczna taka sama, ona miała lepszą sale poporodowa - ja byłam w 3 osoby, ona miała swoją salę. Poza tym nie widzialysmy szczegolnych różnic. Obie miałyśmy tego samego lekarza, więc może stąd nie było dużej różnicy.