Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #3391 7 lipca 2016, 10:14

aga907 Zaprawiona w bojach
Dziękuję :) zasadzilyscie mi kopa i dobrze, bo tego mi trzeba czasami :) ja dopiero wstalam bo o 3 jak się obudzilam to dopiero o 7 rano zasnelam... I tak juz 4 dzień pod rząd ale dzisiaj to pobilam swój rekord. Efekt- oczy jak u chińczyka i dudniaca glowa.

Zgłoś nadużycie #3392 7 lipca 2016, 10:18

Iza a to co przeszlas okropnośc.. Nie wyobrazam sobie tego... Teraz muszę sobie kopa zasadzic żeby nie myśleć ze i takie rzeczy się zdarzają ... Dlatego ja bym wolała jakbym miała wizyty co 2 tyg. Przynajmniej bym była odrobine spokojniejsza. Zawsze nalezalam do panikar. Taka okropna natura

Zgłoś nadużycie #3393 7 lipca 2016, 10:29

allanka Fajna mama
Aga nie ma co się denerwować ani stresować bo wtedy dziecko też się stresuje :) Moja mama mi ciągle powtarza, że jak będę się denerwowała w ciąży to potem pożałuję jak się dziecko urodzi bo będzie nerwowe i głośne ;) No i wysypiać się trzeba :)

A ja już w domku sobie jem śniadanko. Słabo mi się chyba zrobiło przez to, że było mi tak strasznie ciężko na żołądku po tej glukozie. No w smaku może ona aż taka straszna nie była, ale potem coś okropnego. Panie powiedziały, że nie mam się co przejmować, bo wczoraj miały taką samą sytuację z ciężarną też leżała :) Najgorsza pierwsza godzina, w drugiej już zaczęło przechodzić :)

Zgłoś nadużycie #3394 7 lipca 2016, 10:38

emiszym Zaprawiona w bojach

aga907 napisał(a)

Iza a to co przeszlas okropnośc.. Nie wyobrazam sobie tego... Teraz muszę sobie kopa zasadzic żeby nie myśleć ze i takie rzeczy się zdarzają ... Dlatego ja bym wolała jakbym miała wizyty co 2 tyg. Przynajmniej bym była odrobine spokojniejsza. Zawsze nalezalam do panikar. Taka okropna natura

Aga spróbuj przed snem wypić szklankę mleka albo kakao ja przesypiam cała noc ale rano tak mocno chce się siku że na oślep lecę do wc 😁

Zgłoś nadużycie #3395 7 lipca 2016, 10:45

Marzenaa Gotowa na wszystko
Aga komplikacji w ciazy jakie sie moga przytrafic jest niestety wiele ale nie mozna wciaz sie bac , ze przytrafi sie to akurat Tobie, bo np gdzies przeczytalas, ze ktos ma jakis problem w ciazy i zaraz boisz sie ze tez tak bedziesz miala . Zbyt czeste usg tez nie jest wskazane chyba, ze sytuacja tego wymaga ale jesli u Ciebie jest wszystko ok i lekarz nie zalecil czestszych wizyt to najwyrazniej nie ma potrzeby-lekarz wie co robi. Dziecko nie bedzie sie caly czas wiercic w brzuszku, bo przeciez tez musi spac tak jak i Ty ;) Nie nakrecaj sie tak wszystkim, znajdz sobie jakies zajecie ktore Cie pochlonie i nie bedziesz myslec o glupotkach. Ja wyjatkowo sie nie stresuje w tej ciazy, a nie mam jej takiej bezproblemowej, bo mam bardzo krotka szyjke, biore takze inne leki m.in.zastrzyki w brzuch i acard bo mam problem z krzepliwoscia krwi ale ufam swojemu lekarzowi i wierze, ze bedzie wszystko dobrze, bo inaczej byc nie moze. Takze Aga glowa do gory, ciesz sie ze u Ciebie wszystko ok, mysl pozytywnie! Moze wybierz sie do jakiejs ksiegarni i kup sobie ksiazke o mysleniu pozytywnym, jest masa tego typu poradnikow, nawbijaj sobie tego do glowy moze pomoze ;)

Zgłoś nadużycie #3396 7 lipca 2016, 10:54

allanka napisał(a)

Aga nie ma co się denerwować ani stresować bo wtedy dziecko też się stresuje :) Moja mama mi ciągle powtarza, że jak będę się denerwowała w ciąży to potem pożałuję jak się dziecko urodzi bo będzie nerwowe i głośne ;) No i wysypiać się trzeba :)

A ja już w domku sobie jem śniadanko. Słabo mi się chyba zrobiło przez to, że było mi tak strasznie ciężko na żołądku po tej glukozie. No w smaku może ona aż taka straszna nie była, ale potem coś okropnego. Panie powiedziały, że nie mam się co przejmować, bo wczoraj miały taką samą sytuację z ciężarną też leżała :) Najgorsza pierwsza godzina, w drugiej już zaczęło przechodzić :)

Dokladnie, moja siostra w pierwszej ciazy bardzo czesto klocila sie z mezem, przez co sie czesto denerwowala i pierwsze dziecko jest duzo bardziej nerwowe od drugiego-przy ktorym ciaza przebiegala u niej znacznie spokojniej. Takze Allanka naprawde cos w tym musi byc.
Allanka to pocieszajace , ze piszesz ze nie jest taka okropna w smaku ta glukoza, ja jeszcze nie mam skierowania ale pewnie na nastepnej wizycie dostane.

Zgłoś nadużycie #3397 7 lipca 2016, 11:07

allanka Fajna mama

emiszym napisał(a)

Aga spróbuj przed snem wypić szklankę mleka albo kakao ja przesypiam cała noc ale rano tak mocno chce się siku że na oślep lecę do wc 😁

Rano to ja tez tak mam, plus ze 2-3 razy w nocy :) Do wc na autopilocie idę :D

Marzena no to moja mama też chyba z doświadczenia to wie, bo ponoć ja byłam strasznie rozdartym dzieckiem- do dzisiaj mi coś z tego zostało :p A z kolei z moją siostrą to rodzice chodzili sprawdzać czy oddycha była taka spokojna i grzeczna.

A ja się umawiam właśnie w końcu na zakup dobrego, porządnego i przede wszystkim pasującego pod względem rozmiaru stanika :D I tak trochę późno się za to zabieram, ale może jeszcze to trochę pomoże i jednak nie będę miała mega obwisłych cycków po porodzie i karmieniu.

Zgłoś nadużycie #3398 7 lipca 2016, 11:25

izabela23 Supermama
Ja wyladowalam w szpitalu poszlam do osrodka na zastrzyk bo troszkę ten brzuch pobolewal i stracilam calkowicie przytomność. Tetno dzieci na szczęście jest,ale musza zrobic usg i wszystko sprawdzic z czego to sie wzielo ale sie boje o maluchy

Zgłoś nadużycie #3399 7 lipca 2016, 11:27

allanka Fajna mama

izabela23 napisał(a)

Ja wyladowalam w szpitalu poszlam do osrodka na zastrzyk bo troszkę ten brzuch pobolewal i stracilam calkowicie przytomność. Tetno dzieci na szczęście jest,ale musza zrobic usg i wszystko sprawdzic z czego to sie wzielo ale sie boje o maluchy

O kurcze Iza to dawaj znać co tam. Może to przez tę pogodę, albo przez to, że jednak jak człowiek cały czas leży to potem jest słabszy. Trzymam kciuki, żeby to nic złego nie było. I czekamy na info co i jak. Trzymaj się mocno :*

Zgłoś nadużycie #3400 7 lipca 2016, 11:33

izabela23 napisał(a)

Jejku Iza trzymaj sie :) Oby to bylo tylko zwykle zaslabniecie z niczym powazniejszym nie zwiazane. Trzymamy kciuki!!

Zgłoś nadużycie #3401 7 lipca 2016, 11:33

O jej Iza , trzymam kciuki. Moze poprostu przez ta pogodę . dawaj znać co się dzieje

Zgłoś nadużycie #3402 7 lipca 2016, 11:58

Nacudja Gotowa na wszystko
Iza trzymamy kciuki. Daj znać co się dzieje.

Ja na IP z Młodym...
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #3403 7 lipca 2016, 12:02

allanka Fajna mama

Nacudja napisał(a)

Iza trzymamy kciuki. Daj znać co się dzieje.

Ja na IP z Młodym...

Matko co za dzień :/ Co się dzieje Nacudja? Mam nadzieję ze nic groźnego

Zgłoś nadużycie #3404 7 lipca 2016, 12:14

izabela23 Supermama
Mam nadzieje ze dzieciom nic sie. Nie stalo ze nie polecialam na brzuch

Zgłoś nadużycie #3405 7 lipca 2016, 12:17

Karolajla Gotowa na wszystko
Iza wszystko będzie dobrze :-) i daj znać jak będziesz znała przyczynę.

Zgłoś nadużycie #3406 7 lipca 2016, 13:12

Madzia2309 Gotowa na wszystko
Witam,
Dziewczyny jestem Wrześniówką 2015 - mam sporo ubranek na jesień po moim synku- stan idealny lub bdb- kombinezony, rampersy, sweterki, spodenki.Gdyby któraś z Was była zainteresowana proszę o wiadomość.Bardzo przepraszam jeśli zaśmieciłam Wasze forum.

Zgłoś nadużycie #3407 7 lipca 2016, 13:38

Laviaa Fajna mama
O boziu dziewczyny co za dzien do tylka dajcie znac jak sie macie

Zgłoś nadużycie #3408 7 lipca 2016, 13:47

emiszym Zaprawiona w bojach
Nacudja i Izka czekamy na wieści oby wszystko było dobrze,pogoda ma na pewno wpływ ja przy wiatrach i burzy też się nie najlepiej czuję
O Matko ,żeby wszystko z Wami i dzieciaczkami było ok.

Zgłoś nadużycie #3409 7 lipca 2016, 14:03

izabela23 Supermama
Na szczęście z dziecmi w porzadku wszystko na ten moment wszystko wskaUje na to ze upadek im nie zaszkodzil dzieki bogu. Ja sie czuje oslabiona ale najważniejsze sa dzieci

Zgłoś nadużycie #3410 7 lipca 2016, 14:13

Nacudja Gotowa na wszystko
No my juz też po szyciu wróciliśmy do domu. Teraz zajada obiecane słodycze i ogląda bajki i czas się zdrzemnac, żeby odreagować.
Schodził z łóżka, żeby mi pokazać, która chce bajkę. Niestety chyba jakoś podwinela mu się noga i spadł uderzając broda o kant stołu. Broda do szycia, ale na szczęście to nic groźnego. Więcej tylko nerwów przy tym chyba było.
Czemu to się nigdy z tata nie dzieje...?

Iza najważniejsze, że i Tobie o dzieciaczkom nic nie jest. Odpoczywaj i wracaj szybko do domu. Niestety i te pogody i to nasze leżenie takie zdradliwe jest...
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...