Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #3351 6 lipca 2016, 19:21

emiszym Zaprawiona w bojach

allanka napisał(a)

Tak szczerze, to ja się trochę jednak boję tego badania :/ Boje się że mi się niedobrze zrobi :/

Zabierz sobie cytrynę z domu niech Ci wycisna ,naprawdę jest to do wypicia a po tej całej glukozie nie chce się jeść ,słowo daję . Życzę powodzenia a naprawdę nie ma czym się przejmować .😁

Zgłoś nadużycie #3352 6 lipca 2016, 19:44

aga907 Zaprawiona w bojach
O rany, czyli 2 godziny kiblowania na tych twardych ławkach ?? ?? O mój Boże !!! :-0

Zgłoś nadużycie #3353 6 lipca 2016, 20:02

allanka Fajna mama

aga907 napisał(a)

O rany, czyli 2 godziny kiblowania na tych twardych ławkach ?? ?? O mój Boże !!! :-0

Hehe noo :) Już mam przygotowane gazetki i może jakaś książkę sobie wezmę :) No i oczywiście trzeba uważać, bo próba wejścia do gabinetu właśnie po godzinie i po dwóch, w moim laboratorium może skończyć się tragicznym pobiciem przez babcie czekające w kolejce.

emiszym cytryna już przygotowana :D

Zgłoś nadużycie #3354 6 lipca 2016, 20:05

izabela23 Supermama
U mnie tu gdzie bede robic badanie maja kanapy :-) ale i czasami grozi pobiciem to fakt :-) wez jakaś pałę do obrony :-)

Zgłoś nadużycie #3355 6 lipca 2016, 20:09

allanka Fajna mama
O Iza to ja wolę to badanie zrobić u Ciebie- u mnie mają stare, małe i niewygodne krzesła, a na takiej kanapie to bym się położyła i przespała :p

Zgłoś nadużycie #3356 6 lipca 2016, 20:10

Nacudja Gotowa na wszystko
Zaczynam się cieszyć, że jadę do mamy. Mam wygodny fotel w pokoju pielęgniarek 😀
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #3357 6 lipca 2016, 20:14

allanka Fajna mama
Nacudja no to wygrałaś :) To ja może sobie śpiwór wezmę i rozłożę pod drzwiami i tak przekoczuję te 2 godziny :D

Zgłoś nadużycie #3358 6 lipca 2016, 20:16

Weź coś do czytania to zleci 😊 Ja to się nawet ciesze, że na chwilę wyjdę z domu sama i odpocznę od "mama dlaczego", "mama po co", "mama daj" itp. 😉 Wiem wyrodna matka ze mnie...
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #3359 6 lipca 2016, 20:19

allanka Fajna mama

Nacudja napisał(a)

Weź coś do czytania to zleci 😊 Ja to się nawet ciesze, że na chwilę wyjdę z domu sama i odpocznę od "mama dlaczego", "mama po co", "mama daj" itp. 😉 Wiem wyrodna matka ze mnie...

Wcale nie wyrodna, raczej normalna :)

Zgłoś nadużycie #3360 6 lipca 2016, 20:31

aga907 Zaprawiona w bojach
Ale ja zazdroszcze Nacudji ! :D dziewczyny , jeszcze pytanie czy mi się w ogóle uda usiąść na tej pięknej ławce ;D ;( bo te babcię co tam siedzą nie popuszczaja ! Ludzi to zawsze tam jest chyba z 30 , a ławka .... Uwaga..... Jedna !!!

Zgłoś nadużycie #3361 6 lipca 2016, 20:35

allanka Fajna mama

aga907 napisał(a)

Ale ja zazdroszcze Nacudji ! :D dziewczyny , jeszcze pytanie czy mi się w ogóle uda usiąść na tej pięknej ławce ;D ;( bo te babcię co tam siedzą nie popuszczaja ! Ludzi to zawsze tam jest chyba z 30 , a ławka .... Uwaga..... Jedna !!!

To tak jak w tym innym laboratorium do którego jeżdżę co miesiąc na krew, siedzą młodzi faceci, i patrzą się na mój brzuch, ale nikt dupy nie ruszy... :/ A ja naiwna zawsze ustępowałam, bo tak myślałam, że jak już dziewczyna ma ten brzuch to ciężko jej musi być stać. A babcie są najgorsze... Mówią, że to niby młodzież taka niewychowana, ale ciekawe z kogo maja brać przykład :/

Zgłoś nadużycie #3362 6 lipca 2016, 20:52

Dzięki allanka 😊
Ja mam tak zawsze w komunikacji miejskiej. Teraz jak nie jeżdżę do pracy to mniej, bo staram się też więcej jeździć autem, ale pamiętam ten wzrok wbity w szybę, bo krajobraz wspaniały albo usilnie siedzenie w telefonie czy książce. Zawsze wtedy takim dziewczynom życzę w duchu żeby kiedyś dowiedziały się jak to jest.

Aga może poproś zwyczajnie pielęgniarki o jakieś krzesło?

Zgłoś nadużycie #3363 6 lipca 2016, 20:53

izabela23 Supermama
U mnie w diagnostyce jest tez mnostwo ludzi ale tez sporo na badanie glukozy i zawsze mowi pielegniarka ze dobrze zeby pani usiadła jak przynosi glukoze i jak nie ma miejsca to kiedys pana poprosila czy by ustapil

Zgłoś nadużycie #3364 6 lipca 2016, 21:03

allanka Fajna mama
Mam nadzieję, że z racji wakacji jednak będzie mniej ludzi :) Chyba za chwilkę zmykam spać, oczy już mi się zamykają, po tym wczorajszym świętowaniu chyba jednak nie odespałam jeszcze. Wróciliśmy do domu o 1 a zasnęłam chyba o 2... No i jutro muszę wstać o 7- nie mam pojęcia jak ja to zrobię. W ogóle to mam nadzieję, że jak się mała urodzi to jednak się przestawię, no albo dziecko będzie śpiochem po mnie i będziemy razem spały :D

Zgłoś nadużycie #3365 6 lipca 2016, 21:08

izabela23 Supermama

allanka napisał(a)

Mam nadzieję, że z racji wakacji jednak będzie mniej ludzi :) Chyba za chwilkę zmykam spać, oczy już mi się zamykają, po tym wczorajszym świętowaniu chyba jednak nie odespałam jeszcze. Wróciliśmy do domu o 1 a zasnęłam chyba o 2... No i jutro muszę wstać o 7- nie mam pojęcia jak ja to zrobię. W ogóle to mam nadzieję, że jak się mała urodzi to jednak się przestawię, no albo dziecko będzie śpiochem po mnie i będziemy razem spały :D

Albo z racji wakacji może być więcej :-/ ja raz w sobotę zajechalam myslalam ee pustki bede a tam tyle ludzi ze na dworzu czekali, porazka totalna

Zgłoś nadużycie #3366 6 lipca 2016, 21:13

allanka Fajna mama

izabela23 napisał(a)

Albo z racji wakacji może być więcej :-/ ja raz w sobotę zajechalam myslalam ee pustki bede a tam tyle ludzi ze na dworzu czekali, porazka totalna

Jak byłam po skierowanie do okulisty to nawet pusto było, mam nadzieję, że jednak emeryci z nasze dzielnicy sobie pojechali na wakacje :D

Zgłoś nadużycie #3367 6 lipca 2016, 21:18

izabela23 Supermama

allanka napisał(a)

Jak byłam po skierowanie do okulisty to nawet pusto było, mam nadzieję, że jednak emeryci z nasze dzielnicy sobie pojechali na wakacje :D

Tego Ci życzę :-)
Kurde a ja walnelam sobie drzemkę w dzień 2godz i pewnie zasnąć nie będę mogła :-/ ale do 22 i tak musze siedzieć (leżeć),bo leki

Zgłoś nadużycie #3368 6 lipca 2016, 21:22

allanka napisał(a)

Na to chyba nie ma reguły. Oboje z mężem lubimy spać, ale Młody tego po nas nie ma. Zresztą na przestrzeni tych prawie 4 lat jego spanie tez się zmieniało. Najpierw spał długo, mąż do pracy a my w łóżku do 9 spaliśmy. Potem była faza pobudek co godzinę, faza bujania w wózku, to z mężem mieliśmy dyżury co druga noc żeby choć jedno z nas spało, a jeszcze trzeba było do pracy się zwlec. Były regularne pobudki o 5 i kupa w pieluche zaraz po otworzeniu oczu. Teraz wstaje o 6 czasem bliżej 7, ale rzadko. Ty się przyzwyczaisz, bo nie będzie innego wyjścia 😊 Chodziłam spać prawie równo z nim o 19, potem padalam o 21 czy 22, teraz mogę posiedzieć dłużej, bo nie musze do pracy i mogę zaliczać drzemki w dzień razem z nim 😊
Zawsze zadziwialo mnie, że można się przyzwyczaić do takich sytuacji i jeszcze przy tym w miarę normalnie funkcjonować 😉

Zgłoś nadużycie #3369 6 lipca 2016, 21:24

A teraz moja mama się śmieje, że widocznie juz musiałam odespac skoro zachciało mi się drugiego 😉

Zgłoś nadużycie #3370 6 lipca 2016, 21:29

allanka Fajna mama

Nacudja napisał(a)

Na to chyba nie ma reguły. Oboje z mężem lubimy spać, ale Młody tego po nas nie ma. Zresztą na przestrzeni tych prawie 4 lat jego spanie tez się zmieniało. Najpierw spał długo, mąż do pracy a my w łóżku do 9 spaliśmy. Potem była faza pobudek co godzinę, faza bujania w wózku, to z mężem mieliśmy dyżury co druga noc żeby choć jedno z nas spało, a jeszcze trzeba było do pracy się zwlec. Były regularne pobudki o 5 i kupa w pieluche zaraz po otworzeniu oczu. Teraz wstaje o 6 czasem bliżej 7, ale rzadko. Ty się przyzwyczaisz, bo nie będzie innego wyjścia 😊 Chodziłam spać prawie równo z nim o 19, potem padalam o 21 czy 22, teraz mogę posiedzieć dłużej, bo nie musze do pracy i mogę zaliczać drzemki w dzień razem z nim 😊
Zawsze zadziwialo mnie, że można się przyzwyczaić do takich sytuacji i jeszcze przy tym w miarę normalnie funkcjonować 😉

Myślę, że jakoś to ogarniemy. Ogólnie to zawsze się dziwię dzieciom, że tak wcześnie wstają jak pospać mogą- jak podrosną, to będzie odwrotnie :)

A ja dzisiaj sobie przeglądam homebook i zdecydowałam, że w nowym mieszkaniu w łazience zrezygnuję z płytek na ścianie zamiast nich będzie beton. Mega mi się to podoba i jaka oszczędność :D Teraz tylko jeszcze dostać kredyt i można kombinować :D