Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #3231 4 lipca 2016, 19:07

grysia Gotowa na wszystko
Dziewczyny ja to sie cieszę bo mi się marzyło dwóch chłopców :) juz potwierdzone, siusiak jak malowany :p
Imię juz wybrane, my zawsze jesteśmy w tym bezproblemowi ;) będzie Emil

Zgłoś nadużycie #3232 4 lipca 2016, 19:15

kasik84 Gotowa na wszystko
Witam sie i ja
Grysia gratuluję synka
Alli super ze wszystko dobrze
Ja też JUŻ po wizycie u nas siusiaka nie widać więc na 95% dziewczynka i tez ulożona była główka w dół i do tego twarz ma do wwwnatrz i nie mozna było zobaczyć Twarzy z tego też powodu usg do powtórki w czwartek na 4 poza tym wszystko w porządku

Zgłoś nadużycie #3233 4 lipca 2016, 19:19

Karolajla Gotowa na wszystko

allanka napisał(a)

Właśnie poczytałam i spisałam jakie będzie moje dziecko. Ogólnie to ma przesrane w życiu... :D

Otóż moje dziecko po pierwsze będzie miało krzywe nogi, bo zdarza mi się siadać po turecku, pewnie będzie miało zajęczą wargę, bo być może zdarzyło mi się oblizać nóż. Mało tego dziecko będzie pozbawione mądrości, czyli po prostu głupie, bo spoglądam czasami na naszego kota i inne zwierzaczki, kolejnym dowodem na to jest to, że nie akurat niczego się nie uczę, ani nie studiuję.
Na pewno będzie rude- farbowałam włosy, ale jednak trochę rozumu będzie miało bo nie obcinałam ich. Jeżeli chciałabym, żeby mała miała kręcone włosy, musze przytulić barana. Chyba czeka nas wycieczka do zoo.
A co do porodu, to dziecko owinie się pępowiną, bo zdarzało mi się chadzać na skróty, zakładam nogę na nogę i mierzę obwód brzucha...
Biedne to dziecko- będzie miało zeza- patrzę przez wizjer w drzwiach, grozi mu także wodogłowie, bo nałogowo pije wodę mineralną.
Jak dorośnie to będzie alkoholikiem, to już pewne- za każdym razem jak myję naczynia to oblewam sobie brzuch... :( Ogólnie zejdzie na złą drogę, bo się maluję. No i ułoży się pośladkowo, bo w autobusie zdarza mi się siadać plecami do kierunku jazdy.
edit moje dziecko będzie jednak całkowicie nie mądre - przypomniało mi się, że jednak na początku ciąży obcinałam włosy... :(

Allanka, hahahah to moje będzie kropka w kropkę jak Twoje :-D głupie przesady, nie rozumiem ludzi którzy w nie wierzą...

Zgłoś nadużycie #3234 4 lipca 2016, 19:25

izabela23 Supermama
Grysia gratuluję synka :-)

Zgłoś nadużycie #3235 4 lipca 2016, 19:29

Nacudja Gotowa na wszystko
allanka dobre 😊 kurcze a ja jadę tylko na mineralce 😊 rozumu trochę będzie jednak miała, bo nie obcinalam i nie farbowalam włosów 😉

grysia i fajnie, że "marzenie" się spełniło 😊 no i dobrze Wam z tym imieniem i Wam wszystkim - u nas nadal walka...

kasik super wieści 😊 gratuluję potwierdzonej córy. Mam nadzieje, że moja tez w końcu przekreci się głową w dół.
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #3236 4 lipca 2016, 19:38

allanka Fajna mama
kasik super, że wszystko ok, no i za kilka dni znowu zobaczysz swoje maleństwo zazdroszczę :)

Nacudja ma jeszcze trochę czasu na to, żeby się przekręcić :) Lekarz mi dzisiaj powiedział, że moje dzieciątko jest sobie głową w dół, ale za chwilę może się przekręcić inaczej. To jeszcze nie ten czas :)

Zgłoś nadużycie #3237 4 lipca 2016, 20:44

aga907 Zaprawiona w bojach
Jeju dziewczyny , nadrobilam czytanie na forum i sie tak posmialam , ze masakra ;-D dobrze mi to zrobilo :D udane jestescie !!

Grysia, gratuluje chlopca! Widze , ze coraz wiecej tych chlopcow u nas! Kasik, gratuluje coreczki!!! Ja mam wizyte 14, ciekawe czy u mnie zostanie dziewczynka czy okaze sie chlopczykiem ;)

Iza, ja tak mam jak Ty. Mialam mniejsze uplawy po luteinie ostatnio, caly czas takie zoltawe ale nie bylo ich az tyle. A od dwoch dni znowu woda sie leje. Nie wiem czy to nie ma czegos wspolnego z tego jak sie zaaplikuje ta tabletke. Moze raz sie uda glebiej , raz plyciej . nie wiem , ale zmienia sie to u mnie. Jak bylam na wizycie ostatniej to sie pytalas o te wodniste uplawy to powiedziala mi ze to od luteiny, ale musze przecierpiec, bo ze wzgledu na te moje bole mam brac ja dalej. Chociaz czuje taki dyskomfort w pochwie , jakby podszczypywanie czasami.

Zgłoś nadużycie #3238 4 lipca 2016, 20:45

Pytalam * tam mialo byc :]

Zgłoś nadużycie #3239 4 lipca 2016, 21:08

izabela23 Supermama
Ja wtedy tez pytałam,a dla mnie takie wodniste "wycieki" sa bardzo strachliwe bo boje sie ze niezauwaze saczacych się wód.
Kasiu gratuluje corci :-)
AA ja bylam przedtem parę minut na podworku ojej az mi lepiej jak wyyciągnęłam powietrza :-) daawno nie byłam.
i ja nieogarnieta :-) ale zadowolona he z jakimis oczyma podpuchnietymi

Zgłoś nadużycie #3240 4 lipca 2016, 21:13

emiszym Zaprawiona w bojach

allanka napisał(a)

Właśnie poczytałam i spisałam jakie będzie moje dziecko. Ogólnie to ma przesrane w życiu... :D

Otóż moje dziecko po pierwsze będzie miało krzywe nogi, bo zdarza mi się siadać po turecku, pewnie będzie miało zajęczą wargę, bo być może zdarzyło mi się oblizać nóż. Mało tego dziecko będzie pozbawione mądrości, czyli po prostu głupie, bo spoglądam czasami na naszego kota i inne zwierzaczki, kolejnym dowodem na to jest to, że nie akurat niczego się nie uczę, ani nie studiuję.
Na pewno będzie rude- farbowałam włosy, ale jednak trochę rozumu będzie miało bo nie obcinałam ich. Jeżeli chciałabym, żeby mała miała kręcone włosy, musze przytulić barana. Chyba czeka nas wycieczka do zoo.
A co do porodu, to dziecko owinie się pępowiną, bo zdarzało mi się chadzać na skróty, zakładam nogę na nogę i mierzę obwód brzucha...
Biedne to dziecko- będzie miało zeza- patrzę przez wizjer w drzwiach, grozi mu także wodogłowie, bo nałogowo pije wodę mineralną.
Jak dorośnie to będzie alkoholikiem, to już pewne- za każdym razem jak myję naczynia to oblewam sobie brzuch... :( Ogólnie zejdzie na złą drogę, bo się maluję. No i ułoży się pośladkowo, bo w autobusie zdarza mi się siadać plecami do kierunku jazdy.
edit moje dziecko będzie jednak całkowicie nie mądre - przypomniało mi się, że jednak na początku ciąży obcinałam włosy... :(

O Allanka ale poszlas 😁 nie wiedziałam że aż tyle tego 😁😁😁 DOBRE

Zgłoś nadużycie #3241 4 lipca 2016, 21:16

Iza , kwitnaco wygladasz !!!
Ja tez sie tym stresowalam , ale podpatrzylam na necie sposob jak sie uspokoic. Jak leci z ciebie po prostu przyloz palce i rozetrzyj w palcach. Pewnie poczujesz proszek :-)

Zgłoś nadużycie #3242 4 lipca 2016, 21:29

allanka Fajna mama
Iza wyglądasz super :) No i aż spojrzałam w tabelkę i się okazało, że masz tyle lat co ja, a wyglądasz dużo młodziej :) Ślicznie :)

Zgłoś nadużycie #3243 4 lipca 2016, 21:44

izabela23 Supermama
No czasami jakos tak młodo uda mi sie wyjsc :-)

Zgłoś nadużycie #3244 4 lipca 2016, 21:50

Marzenaa Gotowa na wszystko
Kasik gratuluje dziewczynki :)

Iza ale ladna dziewczyna z Ciebie :) I taka mlodziutka... :)

Zgłoś nadużycie #3245 4 lipca 2016, 21:59

Iza ślicznie 😊 I faktycznie młodziutko wyglądasz, ale jak miało być inaczej skoro młodziutka jesteś 😊 No i tak sobie myślę, że jak na bliźniaki i ten tydzień ciąży to brzuch zgrabniutki 😊
A żeby się uspokoić czy to wody czy nie, to polecam zakup papierków lakmusowych w aptece. Wody powinny barwic bodajże na niebiesko.
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #3246 4 lipca 2016, 23:26

adzik535 Gotowa na wszystko
Grysia gratulacje :) taka historia jak u mnie gdzie z dziewczynki chłopiec się zrobil :D

Zgłoś nadużycie #3247 5 lipca 2016, 7:22

izabela23 Supermama

Nacudja napisał(a)

Iza ślicznie 😊 I faktycznie młodziutko wyglądasz, ale jak miało być inaczej skoro młodziutka jesteś 😊 No i tak sobie myślę, że jak na bliźniaki i ten tydzień ciąży to brzuch zgrabniutki 😊
A żeby się uspokoić czy to wody czy nie, to polecam zakup papierków lakmusowych w aptece. Wody powinny barwic bodajże na niebiesko.

Na zywo jest duzo wiekszy he jak to na zdjęciu. A to raczej luteina ostatnio tez tak miałam a przynajmniej mam taka nadzieje :-)

Miłego dnia

Zgłoś nadużycie #3248 5 lipca 2016, 9:19

allanka Fajna mama
Jakie plany na dzisiaj dziewczyny? :) Ja się zbieram i muszę skoczyć do przychodni po skierowanie do okulisty, ale to bez sensu teraz zrobili, że trzeba ze skierowaniem. I znowu ze 2h w kolejce...

Zgłoś nadużycie #3249 5 lipca 2016, 9:29

izabela23 Supermama

allanka napisał(a)

Jakie plany na dzisiaj dziewczyny? :) Ja się zbieram i muszę skoczyć do przychodni po skierowanie do okulisty, ale to bez sensu teraz zrobili, że trzeba ze skierowaniem. I znowu ze 2h w kolejce...

Ja o co zwykle,czyli leżenie. Z fryzjera zrezygnowalam zeby dzieciom rozumow nie odbierac :-P hihi zarcik nie chce mi sie dzisiaj isc.

Powodzenia u lekarza oby jak najkrótsza kolejka była :-)

Zgłoś nadużycie #3250 5 lipca 2016, 9:40

Ja zaraz na plac zabaw, a popołudniu do lekarza po dobre wieści... no i decyzje czy mogę jechać na wakacje.