Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #2791 27 czerwca 2016, 9:05

izabela23 Supermama

Laviaa napisał(a)

Izaaa magiczna połowa za Toba :-D teraz juz z gorki !

Tak na prawdę to dla mnie będzie najbardziej stresujacy okres :( jeszcze duuzi zanim minę tamtą straszną granicę tygodniową :(

Zgłoś nadużycie #2792 27 czerwca 2016, 9:11

Laviaa Fajna mama
teraz wszystko bedzie dobrze nie ma innej opcji!!! przytulisz podwojnie i podwojnie sie zmaczysz :-D

Ja dzis mam wizyte u tego hamatoonkolga ciekawe co powie

Zgłoś nadużycie #2793 27 czerwca 2016, 9:15

izabela23 Supermama

Laviaa napisał(a)

teraz wszystko bedzie dobrze nie ma innej opcji!!! przytulisz podwojnie i podwojnie sie zmaczysz :-D

Ja dzis mam wizyte u tego hamatoonkolga ciekawe co powie

Mam nadzieję :-)

A,o której masz hematologa? Do Polskich lekarzy chodzisz?

Zgłoś nadużycie #2794 27 czerwca 2016, 9:17

Karolajla Gotowa na wszystko
Hej dziewczynki, u nas dziś na nowo upał, spokój był tylko wczoraj
.

Zgłoś nadużycie #2795 27 czerwca 2016, 9:46

Laviaa Fajna mama

izabela23 napisał(a)

Mam nadzieję :-)

A,o której masz hematologa? Do Polskich lekarzy chodzisz?

o 10:45 wlasnie powinnam sie zbierac ale jakos lenia mam,do niemieckich chodze

Zgłoś nadużycie #2796 27 czerwca 2016, 11:49

Marzenaa Gotowa na wszystko

Nacudja napisał(a)

Laviaa mąż mnie wini, bo od dawna mówił o zwolnieniu. A z drugiej strony od wczoraj jest obrażony, że już nigdzie w sierpniu nie wyjedziemy. Także nie ogarniam i doła złapałam... Czy tylko dla mnie sytuacja się zmieniła? Przecież jak mnie wiózł do szpitala był wystraszony jak ja (choć on nie jest panikarz)...

Nacudja przejdzie mu nie doluj sie kochana. Wiadomo, ze to nie Twoja wina i nie chcialas zle. A ja wierze, ze bedzie wszystko dobrze musisz tylko wrzucic na mniejsze obroty. Szyjki nie masz krotkiej nie to co ja...jak juz nie plamisz to znaczy ze jest lepiej. A swoja droga moze tez nagrode Ci przyznaja w pracy, bo przeciez paru dni ledwie zabraklo do konca czerwca, a ze wzgledu na sytuacje powinni Ci ja przyznac. Na najblizszej wizycie lekarz skontroluje Ci szyjke jak sie nie bedzie skracac i rozwierac to nie ma co sie denerwowac. Ja mam nadzieje, ze u mnie tez tak bedzie. Wizyte mam 05.07 oby sie nie zaczelo nic dziac do tego czasu.

Zgłoś nadużycie #2797 27 czerwca 2016, 12:57

Nacudja Gotowa na wszystko
Próbowałam mu tłumaczyć, że sytuacja się zmieniła i może niech pomyśli co jest dla niego ważniejsze wakacje czy zdrowie i życie dziecka. Ale on uważa, że jak chodziłam do pracy to tez je narazalam i to dla kasy, a przecież przy dziecku każdy grosz będzie ważny. Poza tym zapomniał chyba, że w poprzedniej ciąży pracowałam jeszcze dłużej. Poza tym nic się nie działo. Ehhh mam nadzieje, że mu przejdzie, bo mam już dosyć zmartwień na głowie.

Laviaa a jak po wizycie?

My jeszcze dziś z synem na usg nerek idziemy.
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #2798 27 czerwca 2016, 13:04

Laviaa Fajna mama
ja po wizycie w koncu dobre wiadomosci . Hemoglobina skoczyla do 7,8 szalu nie ma ale to lepsze niz 7,4... i uwaga !! NIE BEDZIE PRZETACZANIA KRWI !!!! jupiii tak sie ciesze ,ze gdybym mogla to bym skakała z radości!!! podjeli decyzje ,ze faktycznie lepiej dla mnie i dla dziecka bedzie jak mi podadza EPO :-) tyle ,ze termin mam na 26 sierpnia ,ale moj lekarz powiedzial ,ze nie ebdziemy tyle czekac i on sam mi zrobi termin do nefrologa w trybie pilnym czyli do 3 tyg w uniklinice ,ale sie ciesze.

Zgłoś nadużycie #2799 27 czerwca 2016, 13:09

allanka Fajna mama
Nacudja wiesz co Twój mąż to chyba trochę przegina :/ Przecież Ty w pracy nie nosiłaś worków z cementem, ani nie stałaś po 12h przy taśmie. A takie rzeczy jak skracanie szyjki się dzieją czasami nawet jak ktoś cały czas leży, jakaś infekcja czy inne coś się przypałęta i się dzieję. Nie na wszystko w życiu mamy przecież wpływ. Absolutnie nie masz się o co obwiniać! I trzymam kciuki, żeby na kolejnej wizycie lekarz powiedział, że jest już wszystko dobrze :) No i mam nadzieję, że Twój mąż przemyśli sobie to wszystko i zrozumie.

Zgłoś nadużycie #2800 27 czerwca 2016, 13:18

Laviaa super wiadomosci, ze hemoglobina rosnie i ze nie bedziesz miala przetaczanej krwi :) Oby dalej pieknie rosla trzymam kciuki :) !!

Nacudja nie zadreczaj sie tym, ze chodzilas do pracy. Jak sie dobrze czulas i nie bylo przeciwskazan nie robilas nic zlego, wiele kobiet chodzi do pracy w ciazy. Nie ladnie ze strony Twojego meza ze Cie obwinia, bo powinien Cie wspierac teraz w tych chwilach. Nie daj sie, maz moze tez jest zdenerwowany i moze dlatego tak reaguje ale jak wszystko przemysli na spokojnie pewnie mu przejdzie. Przeciez wakacje jeszcze beda nie jedne, a w Lodzi tez mozna fajnie czas spedzic byle razem :)

Zgłoś nadużycie #2801 27 czerwca 2016, 14:00

Ale mi sie nic dzis nie chce...chyba dzisiaj nie ruszam sie z domu, co najwyzej na balkon :) Szukam w necie filmu fajnego. Polecacie cos ciekawego? Skad sciagacie filmy?Bo ja kiedys z torrenty.org sciagalam ale to bardzo dawno temu.

Zgłoś nadużycie #2802 27 czerwca 2016, 14:09

allanka Fajna mama
Lavia super wiadomości :D I niech ta hemoglobina sobie spokojnie rośnie :) Oby już tak pozostało :)

Marzena ostatnio oglądałam film z zeszłego roku "Praktykant", nawet całkiem przyjemny :) A i nie ściągam, wolę oglądać na cda tam nie ma reklam i całkiem szybko się ładuje :)

Zgłoś nadużycie #2803 27 czerwca 2016, 14:12

O dzieki to moze obejrze, tez na cda ogladam. Chcialam sobie sciagnac "zanim sie pojawiles" ale na cda nie ma.

Zgłoś nadużycie #2804 27 czerwca 2016, 14:19

allanka Fajna mama

Marzenaa napisał(a)

O dzieki to moze obejrze, tez na cda ogladam. Chcialam sobie sciagnac "zanim sie pojawiles" ale na cda nie ma.

A to, to co jest dopiero w kinach? To może jeszcze nie być. Swoją drogą własnie sobie pomyślałam, że bym się do kina przeszła :) Kurczę muszę zabrać się za obiad, ale tak baaardzo mi się nie chce :/ Byłam dzisiaj od rana u dewelopera i może jeszcze dzisiaj uda nam się umowę podpisać :) A teraz najadłam się czereśni i leże i pachnę :D

Zgłoś nadużycie #2805 27 czerwca 2016, 14:29

Tak, leci to w kinach ale juz jakis czas wiec liczylam ze gdzies sciagne.
Ja tez o kinie myslalam, w srode sa tansze bilety w cinema city wiec moze pojde na ten film (chyba ze uda mi sie go sciagnac).
Mam podobnie musze obrac ziemnaki i ogorki i sie zbieram od godziny...w pralce pranie skonczylo sie prac, a mnie sie nie chce ruszyc z kanapy :) Czeresnie jadlam wczesniej, ktore poprawilam lodami i czekolada :) Normalnie dzien rozpusty ;) Zaraz mi sie siusiu pewnie zachce wiec bede zmuszona sie ruszyc z kanapy😕

Zgłoś nadużycie #2806 27 czerwca 2016, 14:38

allanka Fajna mama
Moja maleńka ostatnio zrobiła sobie z mojego pęcherza poduszkę, albo worek treningowy :) Uwielbiam to jak biegnę do toalety bo muszę siku, a jak dobiegnę to mi się już nie chcę :D
To mamy dzisiaj podobnie, z tym, że ja lody zastąpiłam kawałkiem ciasta :D
Nie no muszę wstać i trochę tutaj ogarnąć... Jest tak gorąco, że mi się nie chce nic robić. Na dworze przyjemne 20 stopni a w mieszkaniu 27... :/

Zgłoś nadużycie #2807 27 czerwca 2016, 15:18

Przygotowalam obiad, wywiesilam pranie i nastawilam nastepne :) Moge byc z siebie dumna ;)
Czekam az cien na balkonie sie zrobi i wychodze poczytac ksiazke, a poki co przed wentylatorem na kanapie bede czytac. Z pecherzem mam najgorzej wieczorem jak klade sie spac, zanim usne chodze do toalety ze 3 razy, dobrze chociaz ze jest blisko ;)

Zgłoś nadużycie #2808 27 czerwca 2016, 15:20

izabela23 Supermama
Lavia,ale super. Jejku,ależ sie cieszę :-)

Zgłoś nadużycie #2809 27 czerwca 2016, 16:00

allanka Fajna mama

Marzenaa napisał(a)

Przygotowalam obiad, wywiesilam pranie i nastawilam nastepne :) Moge byc z siebie dumna ;)
Czekam az cien na balkonie sie zrobi i wychodze poczytac ksiazke, a poki co przed wentylatorem na kanapie bede czytac. Z pecherzem mam najgorzej wieczorem jak klade sie spac, zanim usne chodze do toalety ze 3 razy, dobrze chociaz ze jest blisko ;)

Marzena brawo Ty :D No i ja się ogarnęłam w końcu, zrobiłam obiad, wstawiłam pranie o którym mi przypomniałaś :) A teraz się zbieramy i jedziemy podpisać umowę przedwstępną. I będziemy kolejny mały kroczek w kierunku naszego mieszkanka do przodu :D

Zgłoś nadużycie #2810 27 czerwca 2016, 16:10

izabela23 Supermama
Ale ja dzisiaj przekichana jestem... pobolewa mnie gardlo do tego glowa. A zgaga taka mnie rypie że masakra... obym chora nie była