Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #2591 21 czerwca 2016, 15:08

aga907 Zaprawiona w bojach
O jejku, ale slodkie . normalnie takie rzeczy sa do schrupania :D ja bylam ostatnio w sklepie zorientowac sie w wozkach. One mi sie wszystkie takie duuuuze wydawaja. Hihi podobal mi sie jeden bardzo, 1790 kosztowal, 3 w 1. Nie wiem czy to dobre rozwiazanie czy nie.

Zgłoś nadużycie #2592 21 czerwca 2016, 15:35

kasik84 Gotowa na wszystko
Hej hej Aga jak dobrze ze wizyta pomyślna my już tu się martwilysmy, współczuję nerwów o brata ale dxieki Bogu wszystko dobrze się skończyło
Ja dopiero do domu dotarłem.bylam po małego do przedszkola i przy okazji Skoczylam do miasta chciałam jakieś ciążowe jeansy kupić bo już dość mam tych getrow i wiecie co ?? ? Zlikwidowali mi w H&m i new locku działy dla ciężarnych jaja nie mieli kurde kiedy ale za to kupilam sobie kiecke na 170 cm w dziale dla dzieci.
Teraz biorę się za obiad mam.chec dziś na naleśniki z serem żółtym i parówka

Zgłoś nadużycie #2593 21 czerwca 2016, 18:25

Laviaa Fajna mama
Aga dobrze, że wszystko ok.
Ja ledwo żyję przez te klucze pół dnia musiałam w koleżanki przesiedziec. Ledwo żyję jestem wykoczona

Zgłoś nadużycie #2594 21 czerwca 2016, 20:06

allanka Fajna mama
Lavia dobrze, że na mecz zdążyłaś ;) To jak już się dostałaś do mieszkania to sobie odpocznij, swoją drogą, dobrze, że miałaś u kogo przekoczować :)

Zgłoś nadużycie #2595 21 czerwca 2016, 20:06

allanka Fajna mama
Lavia dobrze, że na mecz zdążyłaś ;) To jak już się dostałaś do mieszkania to sobie odpocznij, swoją drogą, dobrze, że miałaś u kogo przekoczować :)

Zgłoś nadużycie #2596 21 czerwca 2016, 20:17

anoli Zaprawiona w bojach
Ja juz po wizycie. Szyjka nie skrócona ale pessar juz zalozony ufff jakoś to nawet przezylam :) oczywiscie plec nie potwierdzona dziecko bokiem ustawione. A tak to wszystko ok :) nastepna wizyta za miesiąc.

Zgłoś nadużycie #2597 21 czerwca 2016, 21:18

Dobrze , ze u Was wszystko ok dziewczyny. Ja jestem dzisiaj.zmeczona.juz tym bolem podbrzusza. Bola mnie caly dzien jakby okolice prawej pachwiny , az noge ciezko mi sie dzwiga ale wydaje mi sie ze to jelita bo ciagle czuje jak mi sie w nich przelewa dzisiaj. Koszmar. .

Zgłoś nadużycie #2598 21 czerwca 2016, 21:45

Nacudja Gotowa na wszystko
Laviaa dobrze, że miałaś gdzie poczekać 😊 odpoczywaj 😊
anoli super, że jest dobrze. Oby tak dalej 😊

Ja się cieszyłam, że poleze chociaż pół dnia jak Mlody będzie w przedszkolu, a dziś na kontroli pani dr stwierdziła, że dobrze by było jakby został w domu po tym antybiotyku do końca tygodnia... No i tyle z leniuchowania. Jutro pójdziemy tylko na oficjalne zakończenie roku i przerwa do września.

Czy po luteina podjezykowej może boleć brzuch, w sensie żołądek?
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #2599 21 czerwca 2016, 21:59

izabela23 Supermama
Anoli fajnie ze jiz zabezpieczonego jesteś :-)

Aga możliwe,ze to jelita ja tez mam wlasnie taki ból,że az ciezko sie ruszac chociaz jakby juz sie troszke odpuszcza mam nadzieje,ze w nocy sie nie powtorzy.

Nacudja roznie reaguja na ta luteine i chyba zdaza sie bol zoladka

Zgłoś nadużycie #2600 21 czerwca 2016, 22:01

izabela23 Supermama
Aga wez sobie nospe i espumisan jak masz bo najwyrazniej tak jak ja masz jakas niestrawność

Zgłoś nadużycie #2601 21 czerwca 2016, 22:06

allanka Fajna mama
Nacudja, myślę, że może boleć żołądek bo to jednak tabletki, a na nie to się różnie reaguję.

Anoli fajnie, że wszystko ok, mam nadzieję, że już teraz będziesz spokojniejsza :)

A moja mała miała przed chwilą czkawkę. Nie wiem czy to jej pierwsza, ale pierwsza którą ją czułam. Brzuch mi podskakiwał normalnie i tak śmiesznie widać było jak się rusza, bo najpierw miała głowę koło pępka a potem się przekręcała bo czułam ją coraz niżej :D ale to superowe uczucie jest, starałam się nie roześmiać żeby mąż mógł zobaczyć :D

Zgłoś nadużycie #2602 21 czerwca 2016, 22:29

Iza dziekuje za rade. Wlasnie chcialam wziasc nospe ale juz nie mam ;( musze sie jakos przemeczyc. Mam nadzieje ,ze w koncu nam popuszcza te jelita.

Allanka , ale Ci zazdroszcze !! Cudownie uczucie musi byc. Ja ciagle czekam na pierwsze ruchy. Gdyby nie te przelewanie w jelitach moze bym cos odczula a tak to nie wiem czy to jelita czy dzidzius czasami juz nie daje o sobie znac :)

Zgłoś nadużycie #2603 21 czerwca 2016, 22:34

allanka Fajna mama
aga a kto wie, może to nie do końca jelita? Poczekaj jeszcze troszkę i też poczujesz :) I też dowiedz się gdzie masz łożysko, bo jeżeli tak jak ja z przodu to jeszcze później można poczuć te ruchy no i słabiej, ale i tak czuję :)

Zgłoś nadużycie #2604 22 czerwca 2016, 7:03

izabela23 Supermama
Hej :-)
Aga sprobuj zmienic diete przez kilka dni zeby z jelit gazy odeszły i abys mogła sie załatwić,bo to problem jest w tym ze gdzies cos pewnie zaleglo. To czasami może nawet kilka dbi potrzymac,wiem nieprzyjemny ten bol :( a ktory masz tydzień ciazy bo chyba suwaczek u mnie sie twoj zaczal? Ja w pierwszej ciazy to ruchy poczylam w 19tc takze jeszcze troszke cierpliwosci :-*

Allanka ale fajne uczucie musi byc z czkawka hihi :-) ja nareszcie zaczelam czuc coreczke,bo jiz sie martwilam jak dostawalam boksy od syna a ona cicho byla ale juz leciutko puka do mamusi :-)

Zgłoś nadużycie #2605 22 czerwca 2016, 7:25

Laviaa Fajna mama
Anoli super,że wszystko Oki.
Cała noc spalam jak zabita nie mogłam się dobudzic rano. Pocieszam się, że jeszcze tylko następny tydzień i w końcu rodzice przyjadą.

Zgłoś nadużycie #2606 22 czerwca 2016, 7:31

Karolajla Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny :-) Ja w czwartek mam usg i nie mogę się doczekać kiedy zobaczę moje cudo :-)
Moja córka ciągle glaszcze brzuszek i mówi "dzidzia" i buziaki daje, czuje, że to będzie wielka miłość, a jak widzi w telewizji dzidzie to pokazuje paluszkiem i zaraz przychodzi do brzucha i glaszcze, chyba zabiorę ja ze sobą w czwartek na usg :-)
Ja czuję się dobrze, poza tym, że ciężko to jest ok, no i czasem zmęczona ale to w efekcie zabaw z córką bo poświęcam jej całą uwagę.
Lekarza mam dopiero za miesiąc. I wtedy Glukozę bo okazało się, że moja gin zleca ok. 24tc.
A jak tam u was?

Zgłoś nadużycie #2607 22 czerwca 2016, 8:08

izabela23 Supermama
Lavia a rodzice na dlugo przyjeżdżają ??
Ja dzisiaj tez dość dobrze spałam chociaz jeszcze dokuczal mi brzuszek ale rano juz jakby lepiej nadzieje,ze przejdzie do konca z tymi jelitami.

Karolajla to jeszczedlugo. Masz do wizyty ale fajnie,ze w czwartek usg,a corcia nie bedzie wam przeszkadzac podczas usg ?? :-) :-)

Zgłoś nadużycie #2608 22 czerwca 2016, 9:13

Laviaa Fajna mama
Rodzice na tydzień. Doczekać się nie mogę.
Karolajla o której masz usg? Ja mam jutro o 17:30 mam nadzieję,że dostaniemy cała serię zdjęć bo wizytę mam u tego co robiłam prenatalne.. Mąż nawet będzie próbował nagrać film. Oby tylko wszystko było dobrze

Zgłoś nadużycie #2609 22 czerwca 2016, 9:18

Karolajla Gotowa na wszystko
Iza no ja bylam w tamten piątek na wizycie a mam raz w miesiącu więc norma :-D Dokładnie 15 lipca mam wizytę. A na Usg będzie że mna mąż więc będzie trzymał córkę, ona w miejscach których nie zna jest jak anioł taka grzeczna :-) a chce żeby zobaczyła dzidzie :-)

Laviaa ja mam Usg o 11, nie mogę się doczekać... Tez liczę na fotki i dobry pomysł z filmem chyba też powiem mężowi żeby spróbował nagrać :-)

Zgłoś nadużycie #2610 22 czerwca 2016, 9:55

Laviaa Fajna mama
Szkoda, że mój synek nie może iść z nami też nie raz mam ochotę mu powiedzieć o siostrzyczce... no ale siła wyższa. Dowie się 6 sierpnia i napewno pójdzie z nami na usg w 30 tyg