Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #2571 20 czerwca 2016, 21:24

izabela23 Supermama
Karolajla sliczny brzuszek. A mnie cos brzuch rozbolal chyba gdzies mi cos zaleglo na jelicie :-/ :-/

Zgłoś nadużycie #2572 20 czerwca 2016, 21:29

Laviaa Fajna mama
Karolajla ale ty laska jesteś! Ja przy Tobie to wyglądam jak pączek.

Boję się tego przetaczania jak diabli ale skoro to najlepsze wyjście to muszę się zgodzić...podejrzewam, że do końca ciąży jeszcze 2 razy takie coś mnie może czekać

Zgłoś nadużycie #2573 20 czerwca 2016, 21:37

Karolajla Gotowa na wszystko

Laviaa napisał(a)

Karolajla ale ty laska jesteś! Ja przy Tobie to wyglądam jak pączek.

Boję się tego przetaczania jak diabli ale skoro to najlepsze wyjście to muszę się zgodzić...podejrzewam, że do końca ciąży jeszcze 2 razy takie coś mnie może czekać

Miło mi bardzo, pocieszasz bo czuje, że znowu czeka na mnie duży bobas i +18kg jak przy córce, hehe wszystkie jesteśmy laski, a dzieci nas odmładzaja ;-P ja już jestem 3,5kg na plusie.

Co do przetaczania, jestem z Tobą myślami, wszystko będzie dobrze, także głowa do góry, brzuch do przodu!

Zgłoś nadużycie #2574 20 czerwca 2016, 21:42

Laviaa Fajna mama
Ja to póki co martwię się ta anemia i decyzjami, z waga to mam już chyba +6 ale tym będę się martwić jak urodze corcie cała i zdrowa

Zgłoś nadużycie #2575 20 czerwca 2016, 21:51

Karolajla Gotowa na wszystko
Laviaa córka na pewno będzie cała i zdrowa A Ty szczęśliwa 😊 wiadomo, że waga nasza to kłopot najmniejszy

Zgłoś nadużycie #2576 20 czerwca 2016, 22:49

allanka Fajna mama
Aga jak tam po wizycie? :)

Zgłoś nadużycie #2577 21 czerwca 2016, 6:29

izabela23 Supermama
Hej. Ostatnio kasia pisala i tym bólu w prawym boku a dzis ja :( w nocy tak mnie kulo i bolalo w prawym boku ze myslalam ze padne az sie balam,ale czuje ze to zaleglo cos na jelicie. Dodatkowo mała uklada sie mocno w tym miejscu i to pewnie tez "dopomoglo" zdziwilam sie bo takie dolegliwości zazwyczaj mialam przy zaparciach a teraz problemu nie mam. Ale jednak ostatnio jadlam co popaddlo i to pewnie efekt.

Lavia jak ma pomoc to przetaczanie to faktycznie nie masz wyjscia. A ja nie wien ile mam teraz kg na +

Zgłoś nadużycie #2578 21 czerwca 2016, 9:00

Nacudja Gotowa na wszystko
A ja mam dylemat co z tymi wakacjami. Niby 35 mm nie ma dramatu. Lekarz w pierwszym odruchu powiedział, że mam zakaz podróżowania, ale potem zasugerował podzielić podróż na mniejsze odcinki i robić więcej przerw. Tam miałabym się oszczędzać. Większość trasy to autostrada to nawet bardzo nie wytrzesie. I nie wiem co robić. I chciałabym i boję się. Przede wszystkim chodzi mi o syna, ale może zmiana otoczenia i powietrza wszystkim nam dobrze zrobi. Z drugiej strony jeśli by się coś stało nie wybaczylabym sobie do końca życia. Macie jakieś dobre rady...?
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #2579 21 czerwca 2016, 9:20

Laviaa Fajna mama
Nacudja ja nie pomogę. Musisz sama wybrać co dla was najlepsze.

Ja kurcze zatrzasnelam sobie klucze w garażu i teraz nie mam jak wejść do mieszkania porostu super będę tu kwitla aż ktoś będzie otwierał garaż...

Zgłoś nadużycie #2580 21 czerwca 2016, 9:22

izabela23 Supermama
Ciezko cos doradzicacudja prawde mówiąc nie wien co doradzić,bo ja pewnie bym zrezygnowała z wczasow,bo przeciez ani za bardzo nie pozwiedzasz ani nic. C

Zgłoś nadużycie #2581 21 czerwca 2016, 9:51

Nie zależy mi na zwiedzaniu. Byliśmy tam rok temu wiec juz widzieliśmy. Poza tym to miejsce, w którym nie ma co zwiedzać 😊 Tylko nie wyobrażam sobie dziecka w bloku trzymać przez 2 miesiące... ale się wszystko posralo... a już było tak blisko...
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #2582 21 czerwca 2016, 10:31

allanka Fajna mama
Nacudja to masz ciężki orzech do zgryzienia :/ A nie masz możliwości np. wysłać synka na wakacje do dziadków czy gdzieś, żeby rzeczywiście nie siedział całe wakacje w mieszkaniu?

Ciekawe jak tam u Agi po wizycie, bo się nie odzywa od wczoraj.
A u nas dzisiaj znowu wyszło słońce i jest gorąco... No i po co :/

Zgłoś nadużycie #2583 21 czerwca 2016, 11:13

anoli Zaprawiona w bojach

Nacudja napisał(a)

Nie zależy mi na zwiedzaniu. Byliśmy tam rok temu wiec juz widzieliśmy. Poza tym to miejsce, w którym nie ma co zwiedzać 😊 Tylko nie wyobrażam sobie dziecka w bloku trzymać przez 2 miesiące... ale się wszystko posralo... a już było tak blisko...

Nacudja rozumiem twoje obawy mam to samo tez szkoda mi ze corka w tym roku bez wyjazdu ale ja mam jeszcze dzialke gdzie wszystko zrobione pod nia :) mozna powiedziec ze to jej prywatny plac zabaw :)
Sama musisz ta decyzje podjac ale skoro lekarz nie powiedzial definitywne nie...
Ja niestety od razu uslyszalam zeby na tylku siedziec.
U mnie dzis wizyta i to dopiero po 19 no i wroce juz z pessarem.

Zgłoś nadużycie #2584 21 czerwca 2016, 11:19

izabela23 Supermama
Anoli trzynam kciuki za wizyte napisz jak bedziesz po :-)
Ja mam wizyte dopiero za tydzień

Zgłoś nadużycie #2585 21 czerwca 2016, 13:03

allanka niestety wszyscy dziadkowie mieszkają w mieście. Plan był taki, że babcia miała na tydzień dojechać, żeby zmienić męża, ale w tej sytuacji to może nas najwyżej wspomóc, bo sama z nią nie zostanę, bo nawet nie ma prawa jazdy.

anoli niestety działki tez nie posiadam. Zostaje pobliski park... 😯 daj znać po wizycie.

Zgłoś nadużycie #2586 21 czerwca 2016, 13:42

aga907 Zaprawiona w bojach
Allanka, wszystko w pozadku . nie odzywalam sie , bo jakos taka zmeczona od wczoraj ze nic mi sie nie chcialo. W dodatku wczoraj mialam wieczorem taki bol w boku , pewnie jelita , ze myslalam ze zwariuje. Cala noc sie meczylam. Teraz spokoj z jelitami to mnie znowu tak szarpie w pachwinach ze szok :( wczorajsza wizyta to glownie po l4 mialam sie zglosic. Ale mialam usg, zbadane tetno dzidziusia no i sprawdzona szyjke. Na szczescie wszystko oki :)

A dlaczego ja mam niewidoczne zdjecie Karolajli :(

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Zgłoś nadużycie #2587 21 czerwca 2016, 13:48

Jeszcze przegladnelam sobie facebooka , a tam jakas kolezanka skomentowala zdjecie jakiegos noworodka w trumnie. Matko jedyna , kto dodaje takie zdjecia na facebooka ? I dlaczego musialam to zobaczyc ;-( okropne...

Zgłoś nadużycie #2588 21 czerwca 2016, 14:10

allanka Fajna mama
aga też to widziałam nie wiem czy to jakiś wirus czy ludzi już zupełnie popier....

Zgłoś nadużycie #2589 21 czerwca 2016, 14:24

No wlasnie. Jeju co za dzien ! Przed chwila sie poryczalam, bo sie dowiedzialam , ze o maly wlos a nie mialabym juz brata :-( wskoczyl niepowazny za wiertarka na budowie w Austrii do jakiejs wykopanej dziury i go przysypala ziemia bo sie usunela. . gdyby nie pracownik, ktory to zauwazyl i zaczal go wykopywac to nie chce myslec co by bylo gdyby ;( on juz nawet oddychac nie umial . . ah...

Zgłoś nadużycie #2590 21 czerwca 2016, 14:53

allanka Fajna mama
aga całe szczęście, że te pracownik to zauważył i, że wszystko się dobrze skończyło. Niestety, ale zdarzają się takie sytuacje jak ktoś pracuje fizycznie... :/
A my dzisiaj z maleńką dostałyśmy nasz pierwszy prezencior :)  
Reszta pampersów nie zmieściła się na zdjęciu :) No i muszę zrobić dziecku miejsce w szafie :D