Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #2511 18 czerwca 2016, 8:22

izabela23 Supermama

Nacudja napisał(a)

Podobno wynik ma być w poniedziałek. Weekendy to niezbyt dobry czas na pobyt w szpitalu niestety - ani lekarzy, ani badań, ani wyników. Jestem ciekawa tego posiewu, bo jestem pewna, że znowu coś mam a nikt mnie nie leczy. Nie odpowiedział mi też nikt konkretnie czy te infekcje mogą mieć wpływ na długość szyjki.
I jako ciekawostkę powiem Wam, bo ja z luteina nie miałam do tej pory nic wspólnego, że tę dopochwową dają normalnie do polkniecia doustnie...

A moze daja ci tę podjezykowa tylko nie wiesz? Moze sie upewnij czy oby na pewno masz ja zjadać :) no w weekendy to tylko w naglych wypadkach sa wyniki na cito

Zgłoś nadużycie #2512 18 czerwca 2016, 8:25

Laviaa Fajna mama
Nacudja mam nadzieje ,ze w poniedzialek dowiesz sie wszystkiego konkretnie.

Aga brzusio fajny i nie martw sie wielkoscia ja z synem w pierwszej ciazy mialam +5 kg i maly brzusio. Z tymi trabami wspoczuje oby nas ominely te wiatry.

Ja jade po tate bo jest 20 km od nas , znow wpada na weekend ale sie ciesze, Synek jeszcze bardziej bo juz o 7 wstal i pytal czy juz jedziemy po dziadka.

Zgłoś nadużycie #2513 18 czerwca 2016, 8:32

izabela23 Supermama
Fajnie, że teraz tacie tak wypadają trasy,że może wpadać do Was :-) :-)

Zgłoś nadużycie #2514 18 czerwca 2016, 9:26

Karolajla Gotowa na wszystko
Nacudja dokładnie, są dwa rodzaje luteiny - dopochwowa i pod jezyk.W wyglądzie się nie różnią te tabletki...

Zgłoś nadużycie #2515 18 czerwca 2016, 9:41

Nacudja Gotowa na wszystko
Różnią się i jestem pewna, że dostałam dopochwową i pani pielęgniarka powiedziała, żebym polknela, bo działa tak samo 😊 Dziś mi lekarz zmienił na podjezykowa, bo tam dostałam nystatyne.
Laviaa fajnie, że tata znowu przyjeżdża 😊
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #2516 18 czerwca 2016, 10:31

izabela23 Supermama

Nacudja napisał(a)

Różnią się i jestem pewna, że dostałam dopochwową i pani pielęgniarka powiedziała, żebym polknela, bo działa tak samo 😊 Dziś mi lekarz zmienił na podjezykowa, bo tam dostałam nystatyne.

A to jak tak mowia to pewnie tak dali w sumie nic mnie nie zdziwi,bo kiedyś słyszałam nawet ze lekarz zalecal brac duphaston dopochwowo

Zgłoś nadużycie #2517 18 czerwca 2016, 10:42

Marzenaa Gotowa na wszystko
Czesc dziewczyny, ale macie fajne brzusie :) Allanka duzy juz masz, ladniutki :) Aga Tobie tez urosnie, a poki co ciesz sie ze mozesz zakladac jeszcze wiekszosc ciuchow. Ja juz sie ledwo w jedna kurtke dopinam :( I bluzy sie nawet ciasne robia...

Nacudja z ta luteina niezle jaja, dobrze ze Ci zmienili na podjezykowa. Odpoczywaj ile mozesz :) Na ktorym oddziale lezysz, u Sieroszewskiego?

My sie zbieramy na plaze, dzisiaj ladnie sloneczko swieci choc mocno wieje ale mamy parawany :) Wiec za chwile plazowanko :)

Milego dnia dziewczyny!!

Zgłoś nadużycie #2518 18 czerwca 2016, 10:46

Marzenaa tak u niego. Wczoraj nawet osobiście mnie badał. Chwalą go tu. Znasz go? Słyszałaś coś o nim? A może sama masz z nim jakieś doświadczenia?
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #2519 18 czerwca 2016, 11:51

Nacudja napisał(a)

To u was chyba jakieś inne są, ja w pierwszej ciąży bralam i dopochwowe i pod jezyk i obie luteiny były w takim samym kształcie i wielkości tylko zastosowanie inne :-)

Zgłoś nadużycie #2520 18 czerwca 2016, 12:23

Nacudja napisał(a)

Marzenaa tak u niego. Wczoraj nawet osobiście mnie badał. Chwalą go tu. Znasz go? Słyszałaś coś o nim? A może sama masz z nim jakieś doświadczenia?

Nacudja ja miałam okazję go poznać jak miałam usg w pierwszej ciąży i byłam bardzo zadowolona, opinie też słyszałam o nim dobre i sporo moich znajomych dobrze się o nim wypowiada :-)

Zgłoś nadużycie #2521 18 czerwca 2016, 12:57

Marzenaa Gotowa na wszystko

Nacudja napisał(a)

Tak, bylam u niego pare razy na wizycie prywatnej jak nie moglam przez rok zajsc w ciaze po wczesniejszym poronieniu, zdiagnozowal polipy macicy i wycinal mi je na swoim oddziale.Po tym zaszlam ale niestety poronilam kolejny raz. Przed polipami lezalam tez u niego jak rok wczesniej poronilam ale wtedy go nie znalam. Znam pare osob, ktore do niego chodza i sa zadowone. Ogolnie cieszy sie bardzo dobra opinia. Takze oddzial na ktorym lezysz uchodzi za naprawde dobry.

Zgłoś nadużycie #2522 18 czerwca 2016, 13:35

allanka Fajna mama
A jak wam mija sobota? Bo ja właśnie wpadłam na pomysł, że upiekę piernik :) Tak stwierdziłam, że jeżeli nie zjem kawałka piernika to chyba umrę... Ah te zachcianki :)

Zgłoś nadużycie #2523 18 czerwca 2016, 15:04

izabela23 Supermama

allanka napisał(a)

A jak wam mija sobota? Bo ja właśnie wpadłam na pomysł, że upiekę piernik :) Tak stwierdziłam, że jeżeli nie zjem kawałka piernika to chyba umrę... Ah te zachcianki :)

U mnie standardowo na leżąc o :-) tez bym zjadla piernik :-) mama zaraz ma robic sernik na zimno z truskawkami

Zgłoś nadużycie #2524 18 czerwca 2016, 15:30

A ile rzeczy ja bym teraz zjadła 😊 Załączyly się zachcianki jak nie mam do żadnej dostępu...

Zgłoś nadużycie #2525 18 czerwca 2016, 15:39

Laviaa Fajna mama
Ja dziś kupiłam młode ziemniaczki pycha do tego bób i męża wysłałam po muffinki czekoladowe 😃 i chrupki orzechowe wszystkiego mi się chce na raz

Zgłoś nadużycie #2526 18 czerwca 2016, 18:32

allanka Fajna mama
Też dzisiaj miałam młode ziemniaczki pyyyycha :D I jeszcze z koperkiem. Uwielbiam ten czas kiedy są świeże warzywka :) A mój piernik mimo, że piekł się ze 2h to wyszedł idealny :) No i dziecko mi rozruszał, bo mała dzisiaj jakoś nie miała ochoty kopać, tak więc albo jej ciacho zasmakowało, albo zaczęła mnie kopać, żebym go więcej nie jadła :p

Zgłoś nadużycie #2527 18 czerwca 2016, 20:00

Laviaa Fajna mama
Moja dziś chyba obrażona na mamę bo poszłam na zakupy w czasie jej aktywności i teraz raz na czas tylko kupnie nie ma mowy o fikolkach...

Zgłoś nadużycie #2528 19 czerwca 2016, 10:38

izabela23 Supermama
Cześć. Ja dzisiaj planuje krótki spacerek zeby kości rozprostowac. :-) moze moja cora postanowi sie uaktywnić :-)

Miłej niedzieli :-)

Zgłoś nadużycie #2529 19 czerwca 2016, 11:48

Ja nie mam ambitnych planów na niedziele 😉
A co do ruchów to są juz bardzo regularne i wiem kiedy się ich spodziewać 😊

Zgłoś nadużycie #2530 19 czerwca 2016, 12:01

allanka Fajna mama
Moja mała wczoraj i dzisiaj sobie leniuchuje, odzywa się bardzo rzadko, ale dobrze, że w ogóle :) Może wykorzystuje weekend do odpoczynku czy coś :) Oczywiście najbardziej aktywna jest po jedzeniu :) A u nas dzisiaj leniuchowa niedziela, nic się nie chcę, ale popołudniu mamy zamiar pojechać sobie na spacerek :)