Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #2491 17 czerwca 2016, 12:16

aga907 Zaprawiona w bojach
Dziękuję Allanka :-)

Zgłoś nadużycie #2492 17 czerwca 2016, 12:17

Nacudja Gotowa na wszystko

izabela23 napisał(a)

Nacudja 35mm to nie jest zle :-) pewnie dacie rade bez szwu tylko wiecej odpoczywac bedziesz musiala

Dziś już o szwie na razie nie mówią, także chyba z niego zrezygnują. Czekam jeszcze na wyniki posiewu, bo nie wiem czy na to wszystko nie miała też wpływu jakaś infekcja.
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #2493 17 czerwca 2016, 14:37

izabela23 Supermama

Nacudja napisał(a)

Dziś już o szwie na razie nie mówią, także chyba z niego zrezygnują. Czekam jeszcze na wyniki posiewu, bo nie wiem czy na to wszystko nie miała też wpływu jakaś infekcja.

Jak się nie rozwiera to pewnie nie założą szwu. Pewnie gdyby nie daj Boże nadal się skracala to pewnie pessar

Zgłoś nadużycie #2494 17 czerwca 2016, 14:50

Laviaa Fajna mama
Ja myślę, że wszystko jest Oki tylko teraz musisz bardziej na siebie uważać Nacudja i się nie forsowac.

Aga masz czas jeszcze na czucie ruchów, to twoja pierwsza ciąża prawda? I nie martw się i nie nakrecaj, wszystko jest ok!!

Mąz w końcu odebrał przyjechał i opanował sytuację. Uff troszkę roboty mieć będziemy i chyba panele w syna do wymiany

Zgłoś nadużycie #2495 17 czerwca 2016, 15:00

izabela23 Supermama

Laviaa napisał(a)

Ja myślę, że wszystko jest Oki tylko teraz musisz bardziej na siebie uważać Nacudja i się nie forsowac.

Aga masz czas jeszcze na czucie ruchów, to twoja pierwsza ciąża prawda? I nie martw się i nie nakrecaj, wszystko jest ok!!

Mąz w końcu odebrał przyjechał i opanował sytuację. Uff troszkę roboty mieć będziemy i chyba panele w syna do wymiany

A doszliscie czym spowodowana ta pleśń ??

Zgłoś nadużycie #2496 17 czerwca 2016, 15:22

Laviaa Fajna mama
okazalo sie ,ze pekla uszczelka odplywu wody ze zlewu kuchni i zamiast do odplywu szlo po scianie ... Masakra, czeka nas wymiana paneli w pokoju syna malowanie. Maz wszystka plesn usunal teraz jakims preparatem aplikowal na sciane i ma to wyschnac pozniej jeszcze raz i dopiero malowanie

Zgłoś nadużycie #2497 17 czerwca 2016, 17:26

Laviaa przykro mi z powodu remontu. Dobrze, że jesteście ubezpieczeni 😊
Karolajla jak po wizycie?
Nie wiem jak Wy dajecie rade tak leniuchowac 😊 Mnie coś zaraz trafi, już nie wiem jak mam się położyć 😊 A może to wina tego tragicznego łóżka 😊
Czy u Was też taka dziwna pogoda - duszno i wieje strasznie? Podobno w Zgierzu jakas spadająca gałąź przygniotla kobietę...
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #2498 17 czerwca 2016, 17:52

Karolajla Gotowa na wszystko
No u mnie wszystko w porządku, pobrala cytologie, dała skierowanie na USG polówkowe, szyjka długa, i bardzo jest dumna i się cieszy, że chce rodzic SN i pomoże mi aby tak się stało ☺
Generalnie siedziałam u niej w gabinecie prawie godzinę bo tak się zagadałyśmy, haha
Serduszko pięknie bije, jestem zadowolona i szczęśliwa :-)

Zgłoś nadużycie #2499 17 czerwca 2016, 17:54

Nacudja w telewizji cos wspominali o tej kobiecie. Plus jeszcze jakies 2 ofiary smiertelne przez te nawalnice.

Laviaa , tak to moja pierwsza ciaza i wiem , ze sie niepotrzebnie nakrecam. Taki glupi charakterek.

U nas wiatr juz slabnie na szczescie :) na wschod sie ponoc wszystko przemieszcza.

Zgłoś nadużycie #2500 17 czerwca 2016, 18:34

Laviaa Fajna mama
Karolajla super,że wszystko Oki!
U nas pogoda w kratkę słońce świeci za chwilę pada deszcz później burza i znów słońce tak w kółko 3 4 razy na dzień.
Aga najlepiej czytać te dobre rzeczy i człowiek się nie nakręca. Wszystko będzie dobrze na jesień tulimy dzieciaczki

Zgłoś nadużycie #2501 17 czerwca 2016, 19:21

izabela23 Supermama

aga907 napisał(a)

Nacudja w telewizji cos wspominali o tej kobiecie. Plus jeszcze jakies 2 ofiary smiertelne przez te nawalnice.

Laviaa , tak to moja pierwsza ciaza i wiem , ze sie niepotrzebnie nakrecam. Taki glupi charakterek.

U nas wiatr juz slabnie na szczescie :) na wschod sie ponoc wszystko przemieszcza.

Właśnie podobno wszystko teraz idzie do mnie na wschod :(

Zgłoś nadużycie #2502 17 czerwca 2016, 20:46

allanka Fajna mama
No to Iza zamykaj okna :) A ja właśnie się przejrzałam w lustrze i stwierdziłam, że mi znowu brzuch urósł :) A jak tam u Was? :)
Nacudja to dopiero początek leniuchowania, zobaczysz jak się rozkręcisz w tym :) Odpoczywajcie sobie :)

Zgłoś nadużycie #2503 17 czerwca 2016, 21:09

Ale fajny brzusio Allanka. 
A ja ciagle taki malutki...

Zgłoś nadużycie #2504 17 czerwca 2016, 21:13

Jak tam Iza u Ciebie z pogoda? Bo w telewizji to strasznie to wyglada. Wczoraj u nas w wojewodztwie bylo wydane ostrzezenie , ale na szczecie jakos nas to bokiem minelo, chociaz watr od rana byl masakryczny. Teraz spokoj. Musialam mame rano uspokajac, bo odkad przeszlismy trabe powietrzna w 2008 to moja mama straaaasznie panikuje. Normalnie kazda burza , wiatr ona sie cala trzesie

Zgłoś nadużycie #2505 17 czerwca 2016, 21:35

Laviaa Fajna mama
Allanka super brzuszek. Mi rośnie jak na drozdzach, mąż nawet dziś stwierdził, że urósł przez ostatnie parę dni

Zgłoś nadużycie #2506 17 czerwca 2016, 22:01

izabela23 Supermama
Allanka rzeczywiście duzy brzusii :-)

Aga a twoj zobaczysz jak wystrzeli,bo juz sie zaokragla :-) oj pogoda u mnie taka nijaka w tv ciagle wyskakuje powiadomienie ostrzegajace od wojewody. Narazie wieje mocno aż przeciagi w domu bmimo ze okna pozamykane drzwi stukaja,a mama ma jechac o polnocy tate do autobusu zawiesc to az sie boje na mysl ze ona jedzie sama a ja sama zostane w domu. Na bocznych drogach sproro konarow podobno polamanych... trąba narobila wam szkód?

Zgłoś nadużycie #2507 18 czerwca 2016, 1:36

Czyli jednak przeniosly sie wichury do Was :/

Traba no niestety tak. My jeszcze nie mielismy tak zle , oprocz drzewa przewroconego na dom, braku plota i ogolnie wszystkiego na podworku m.in. dachu od sasiada nic takiego sie nie stalo. Ale dwa domy dalej juz nie bylo nic . babcia i wujek stracili caly dom, prababcia w szpitalu ze zlamana miednica i koscia udowa bo runela na nia sciana, dziadek ze zlamana reka , bo mial paraliz lewostronny i jak runal dach na niego to zakrywal sobie glowe reka no i ciocia bo wszedzie miala powbijane szklo z okien. No to byl koszmar. Dlatego jak tak slucham o tych pogodach i ostrzezeniach to tez sie martwie bo nie zycze nikomu tego przez mysmy przeszli :/

Zgłoś nadużycie #2508 18 czerwca 2016, 7:21

Śliczne brzuszki 😊
Teraz napatrze się w szpitalu na te naprawde duze i faktycznie do takich nam jeszcze daleko 😉
Miłego dnia Mamusie 😊

Zgłoś nadużycie #2509 18 czerwca 2016, 7:40

izabela23 Supermama
Hej. Aga to na prawde straszne co przeszliscie nie wyobrazam sobie. U nas wialo ale tak znosnie nic sie wielkiego nie dzialo

Nacudja a jak u ciebie posiewy

Zgłoś nadużycie #2510 18 czerwca 2016, 7:49

Podobno wynik ma być w poniedziałek. Weekendy to niezbyt dobry czas na pobyt w szpitalu niestety - ani lekarzy, ani badań, ani wyników. Jestem ciekawa tego posiewu, bo jestem pewna, że znowu coś mam a nikt mnie nie leczy. Nie odpowiedział mi też nikt konkretnie czy te infekcje mogą mieć wpływ na długość szyjki.
I jako ciekawostkę powiem Wam, bo ja z luteina nie miałam do tej pory nic wspólnego, że tę dopochwową dają normalnie do polkniecia doustnie...