Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #2431 16 czerwca 2016, 8:50

allanka Fajna mama
Nacudja A jak się dzisiaj czujesz?

Zgłoś nadużycie #2432 16 czerwca 2016, 9:04

Nacudja Gotowa na wszystko
No brzuch odpuścił i już nie jest taki napięty. Niestety papier nadal podbarwiony. I jakoś ciężko mi się chodzi i siedzi - najlepiej mi na leżąco :) Pójdę dla własnego spokoju. Tym bardziej, że mąż na mnie krzyczy, że jestem głupia i chodzę do pracy. No ale skoro dobrze się czułam do tej pory... Poza tym zależy mi na nagrodzie. No i sam dobrze wie, że jak będę siedziała z dzieckiem w domu to jakoś szczególnie nie wypocznę...
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #2433 16 czerwca 2016, 9:34

izabela23 Supermama

allanka napisał(a)

O matko dlaczego tak? My z maleńką jesteśmy wielkimi spiochami :D chociaż jak zadzwonił budzik to ona też zaczęła mi pukać w brzuchu :D

Laviaa my to chyba z rana takie zakręcone jesteśmy ;) powodzenia! :)

Bo leki musze brac tak wcześnie i już potem nie jestem w stanie zasnąć. A moje dzieci to legaty mało się ruszają a juz corka to całkiem legat :-) chociaż gin ostatnio byl zaskoczony bo krecila takie piruety i pytal czy to czuje bo on pod glowica nie czul i ja tez nie czułam a widać było jak skacze.

Nacudja daj znac koniecznie po wizycie

Zgłoś nadużycie #2434 16 czerwca 2016, 9:55

allanka Fajna mama
No to Nacudja czekamy ba wiesci :)

Zgłoś nadużycie #2435 16 czerwca 2016, 10:10

anoli Zaprawiona w bojach
Ja dziś leżę tylko obiad zrobię bo też mam gorsze dni. A jeszcze do wtorku musze czekac na wizyte i musialam z godz 15 przełożyć na 19 bo w przedszkolu akurat zakończenie roku.
Szczerze to juz chcialabym miec juz ten pessar to moze bede troche spokojniejsza i przestane co chwile zagladac w gacie :D

Mielismy z mezem plan wyjazdu na weekend bo akurat swietujemy moja 30 tke i 5 rocznice slubu ale z moim obecnym samopoczuciem lepiej siedzieć na tylku.

Zgłoś nadużycie #2436 16 czerwca 2016, 10:13

Marzenaa Gotowa na wszystko
Czesc dziewczyny,
Ja sie wysypiam jak nigdy, zawsze mi tego brakowalo jak chodzilam do pracy :) Dzisiaj w nocy sie przebudzilam kolo 3 i czulam kopniaczki, wyglada na to ze malutka lubi w nocy szalec, bo to juz nie pierwszy raz.

Nacudja mam nadzieje, ze nic sie nie dzieje niedobrego i jak poodpoczywasz to minie. Daj koniecznie znac po wizycie.

Lavia powodzenia na usg!

Ja sie dzisiaj pakuje, bo jutro wyjezdzamy nad morze na pare dni. Mam nadzieje, ze pogoda dopisze i ze nie bedzie padac :)

Zgłoś nadużycie #2437 16 czerwca 2016, 12:27

allanka Fajna mama
Marzena to udanego wypoczynku :) A ja właśnie przyszłam na plac zabaw z małą kuzynka i jak tak szłam to myślałam że nie dojde. Tak mnie brzuch po bokach zaczął boleć ale nie podbrzusze tylko tak wyżej po bokach mieliście tak może? Nie wiem czy to kolka jakas czy co ale dziwne i nieprzyjemne.

Zgłoś nadużycie #2438 16 czerwca 2016, 12:55

Laviaa Fajna mama

Karolajla napisał(a)

Laviaa to było polówkowe co miałaś? Dziwne, że tak wcześnie bo zwykle robi się w przedziale 19-23tc

Tak w de polowkowe masz miedzy 18-21+6 ,aja wuzyte mam dopiero 22+2 wiec lekarka zrobila .

Zgłoś nadużycie #2439 16 czerwca 2016, 12:55

Dzieki Allanka :)
Mnie dzisiaj brzuch cos tak dziwnie boli z prawej strony, wlasnie sie polozylam moze przestanie.
Ja mam taki tepy dziwny lekki bol.

Zgłoś nadużycie #2440 16 czerwca 2016, 13:00

Laviaa Fajna mama
dziewczyny ja po usg , od maja nic sie nie zmienilo jedna nerka wieksza druga mniejsza . Kontroli juz nie trzeba robic.Lekarz pokazal mi tez moja ksiezniczke. spala sobie z najlepsze i stopy nam wystawila. Wyczekalam sie 2 godziny plus korki to razem ponad 5 godzin . Teraz zamierzam lezec sobie . Obiadu nie robie zamowie pizze ,a co sobie bede zalowac ;-P

Zgłoś nadużycie #2441 16 czerwca 2016, 13:01

Laviaa Fajna mama
Marzena ten bol to od rozciagania sie wiazadel w pachwinach i macicy

Zgłoś nadużycie #2442 16 czerwca 2016, 13:14

Lavia super, ze wszystko w porzadku i fajnie, ze dzidziusia Ci lekarz pokazal :)
Ja wczoraj bylam z kolezanka w mac donaldzie, bylysmy tak glodne po warsztatach "Bezpieczny maluch", a ze bylo juz dosc pozno to nie mialysmy zbyt duzego wyboru, poza tym cheesburger chodzil za mna od paru dni :)
Swoja droga bardzo ciekawe warsztaty, prowadzone sa w roznych miastach, warto sie wybrac mozna sie czegos nowego dowiedziec i bardzo fajny Pan prowadzacy - ratownik medyczny ;)
Lavia , a takie bole delikatne takie jakby okresowe troche sama nie wiem jak je okreslic to myslisz ze tez od rozciagania sie macicy i wiezadel? Bo wczesniej mialam czasami klucia w bokach i wtedy bylam pewna ze to wiezadla.

Zgłoś nadużycie #2443 16 czerwca 2016, 13:16

Ciekawe jak tam Nacudja

Zgłoś nadużycie #2444 16 czerwca 2016, 13:20

Laviaa Fajna mama
Wiem o jakich bólach mówisz znam je to macica rośnie. O której nacudja miała mieć wizytę?

Zgłoś nadużycie #2445 16 czerwca 2016, 13:23

Nacudja Gotowa na wszystko
Jeszcze czekam na werdykt. Mam wizytę o 16.
Coś dużo różnego rodzaju bólu tutaj ostatnio...
Mnie to boli jakby w kroczu. Nawet nie umiem tego opisać. Głównie przy chodzeniu (nie boli jeśli idę jak żółw i drobię jak gejsz) i przy wstawaniu.

Laviaa super, że z dzidzią ok. Nie wiem czy diagnoza po usg nerek jest dobra czy nie, ale skoro nie ma pogorszenia to chyba jest ok. A jak ze zwolnieniem?

Marzenaa udanego wypoczynku :) Ja też odliczam dni, bo cały czas jestem pełna nadziei, że dojdzie on do skutku. A jak jesteśmy przy wyjazdach macie może pomysł gdzie kupić kostium ciążowy?

allanka, anoli odpoczywajcie dziewczyny :)
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #2446 16 czerwca 2016, 13:25

Lavia :*) uspokoilas mnie, choc nie stresowalam sie bardzo ale moj niepokoj znacznie zmalal :)

Nie wiem na ktora Nacudja miala isc do lekarza, chyba nie pisala na ktora godzine.

Zgłoś nadużycie #2447 16 czerwca 2016, 13:31

Nacudja dziekuje, mam jedynie nadzieje ze nie bedzie padac, wtedy bedzie super :) Trzymam kciuki zeby na wizycie bylo wszystko ok.
Ja niestety nie kupilam zadnego kostiumu kapielowego choc chcialam ale nic mi sie nie podobalo w sklepach. Bede na plazy w kostiumie starym , mam taki z nie usztywnianymi miseczkami wiec pasuje :) i bede zakladac ewentualnie jakas bluzke bez plecow albo bede wiazac chustke na brzuchu. Fajne tankini widzialam na stronie bonprix ale mialam za malo czasu zeby zamowic przez internet.

Zgłoś nadużycie #2448 16 czerwca 2016, 13:47

Laviaa Fajna mama
Ze zwolnieniem nic nie załatwiłam, za długo mi zeszło na tym usg,w poniedziałek rano mam wizytę i morfologie to zapytam jak Mi nie da idę do internisty, a w tym tyg odpuszczam wszystko leżę i pachne. Może na weekend znów wpadnie tata.

Zgłoś nadużycie #2449 16 czerwca 2016, 14:11

allanka Fajna mama
Lavia Twój plan na weekend mi się bardzo podoba :D
A ja jestem chyba słabą niania bo po placu zabaw zostałam naciagnieta na bajki całe szczęście Kubuś Puchatek a nie jakieś głupie coś a teraz dostałam kartkę i mam coś narysować - gdybym jeszcze potrafiła :D

Zgłoś nadużycie #2450 16 czerwca 2016, 14:32

Laviaa Fajna mama
allanka teraz nabierzesz praktyki ;-) , mala to napewno wulkan energi